Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > software / програми / драйвери

software / програми / драйвери Корисні програми, драйвери, глюки, баги, налаштування...


Програми які не варто оновлювати до новіших версій

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.07.2012, 00:34 #1992045   #1
saymon
Guest
Типово Програми які не варто оновлювати до новіших версій

Зараз чим раз більше постає проблема непереборного бажання виробників софту напічкати у свої продукти ще більше кодеків/тулбарів і реклами та додаючи в дистрибутив якусь там бенгальську мову міняти мажорну версію релізу. В результаті чого функціональність софту залишається на рівні старих версій, а розмір дистрибутиву зібльшується вдвічі.

Тут будемо складати список програм, які не потрібно оновлювати без поважних на те причин (критичні вразливості наприклад)

1. Skype
В нових версіях вирізали додатки, вставили мінібраузер, більше реклами і поміняли місцями кнопки та їх кольори.
Розмір дистрибутиву виріс на 5,8 Мб. Ніяких суттєвих змін основної функціональності (голосовий та відеочат) немає.
Оновлюватися з версії 5.3.0.120 неварто.

2. Download Master
Розмір дистрибутиву збільшився вдвічі з 8 до 16 Мб, функціональність залишилася та сама. А враховуючи те що один із конкурентів DM має набагато більше можливостей із розміром в 4,4 Мб то можна тільки здогадуватися що вони там понапихали.
Оновлюватися з версії 5.12.1.1283 неварто.

3. uTorrent
Дистрибутив теж збільшився вдвічі. Додалися різні фішки, які або нормально не працюють або непотрібні. Із основним завданням (качати файли) чудово справляється стара версія.
Оновлюватися з версії 2.2.1 Build 25302 неварто.

4. QIP
Цей пейджер задумувався як альтернатива Аськи, тільки без зайвого. В результаті понапихали шпигунів, купу протоколів і іншого зайвого вантажу ще більше ніж в Аськи.
Оновлюватися з версії 8092 неварто.

5. Nero
Це взагалі мраки. Остання версія Неро важила біля гігабайту. Нагадаю, це програма для запису дисків, є програми для таких задач по пів мегабайту. Нічого кардинально нового у запису дисків не сталося, тому стара версія цілком робоча. Ну, хіба що є Блурей привід, тоді стара версія не підійде, вона цього формату не знає.
Оновлюватися з версії 6.6.1.15 неварто.

6. PicPic Tools (програма для створення і редагування скріншотів)
Розмір дистрибутиву збільшився вдвічі, за рахунок заміни стандартної панелі на рібон (таку як в МС Офіс 2007/2010). Основна функціональність не змінилася.
Оновлюватися з версії 2.3.8 неварто.

Поки що все, далі буду дописувати.


Також, мушу згадати програми, постійне оновлення яких дуже бажане. В першу чергу це драйвери, Flash, Java, DotNet Framework, кодеки, браузери і антивірус.

Востаннє редагував saymon: 27.07.2012 о 16:24.
 
Подякували 18:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 20:18 #1998917   #21
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

Цитата
Допис від Otto Переглянути допис
Подобавляли трохи ненав'язливого сміття і вже вкотре змінили вигляд іконок на панелі інструментів
http://www.zvezda.ru/web/news28430.htm
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 21:27 #1998972   #22
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
http://www.zvezda.ru/web/news28430.htm
Ех Алеко...завдяки цій новині мої необгрунтовані, майже параноїдальні, страхи скайпу набудуть сенсу! Порадьте альтернативу скайпу!
щодо сміття - я за юторент говорив.
Otto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 21:53 #1999000   #23
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

Цитата
Допис від Otto Переглянути допис
Порадьте альтернативу скайпу!
Не являюсь фахівцем в комп"ютерній галузі - тому й сказати нічого не можу. По загальним відгукам користувачів - Скайп найкращий (Хоча й існують альтернативні програми).
По своїм особистим спостереженням - з кожною новою версією програма стає все гіршою. Добавляються різні "свистілки...перділки.." при погіршенні якості самого зв"язку. Мені особисто немає чого скривати...., але мені не подобається, коли в мому комп"ютері щось робиться, про що я не знаю, або не хочу робити. Спостерігаю в онлайні за допомогою файервола, за зовсім не зрозумілими діями Скайпа. Програма постійно десь нишпорить... з"єднується з різними серверами по різним протоколам.....Коротше кажучи, виключив її з автозавантаження і включаю тільки в разі великої необхідності.
Все висловлене - цілком суб"єктивне і не являється істиною в останній інстанціїї.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (25.07.2012), Otto (24.07.2012)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 25.07.2012, 16:23 #1999475   #24
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

Цитата
Допис від Otto Переглянути допис
Запустивши клієнт нажати Ctrl+P
вкладка "Папки" є? Певно просто прогавив.
Папки то є. А от де включати ЗАПИТ на місце збереження. Щоб воно мене все ж питало а не автоматом качало без всяких запитів.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2012, 17:55 #1999515   #25
Otto
Активний учасник
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

я відразу не зрозумів про що мова.
вкладка "налаштування інтерфейсу"
пункт -при додаванні торентів:
поставити галочку в
"показати вікно що відображає файли всередині торента в розширеній формі."
якшо не воно то я точно хз
Otto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2012, 15:37 #2001063   #26
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
http://www.zvezda.ru/web/news28430.htm
Как работает архитектура Skype
Ниже - пост Марка Жиллета, руководителя по разработке продуктов и операциям в Skype, отвечающий на некоторые вопросы, поднятые в публикация СМИ в последние несколько дней:
Прихований текст: more 
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2012, 15:55 #2001085   #27
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Как работает архитектура Skype
Дякую за розширене пояснення принципів роботи програми Скайп.
Відповім декількома тезами:
- Мені відоме поняття "СОРМ" https://ru.wikipedia.org/wiki/СОРМ, тому надалі дискутувати не буду.
- Розробникам програми - вірив, Майкрософту - ні.
- Багато колись читав (для загального розвитку) про систему шифрування ( і зокрема в Скайпі), тому припускаю, що втручаннь онлайн - не буде, а запис/відслідковування - буде.
- Програма створювалась для спілкування, а перетворюється ....і в тому числі для збільшення цілком не потрібних функцій та зароблянні грошей на рекламі - що не являється МОТИВАЦІЄЮ покупки програми Майкрософтом.
........
Це моя особиста думка.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2012, 16:06 #2001092   #28
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Дякую за розширене пояснення принципів роботи програми Скайп.
Статтю хоч читали? Крім архітектури там є відповіді відносно останніх новин щодо прослуховування Скайпу.

Так, Скайп не ідеальний; так, є реклама; так, можливо кому треба той і буде прослуховувати. А яка є альтернатива?

Ел. поштою, форумами, соц. мережами, мобільним телефоном, теж не користуєтесь? Теоретично, в і-неті та на компі можна все і всіх прослідкувати. Ідеальний варіант - це відключитись від і-нету, а найкраще взагалі виключити комп і сидіти вдома і нікуди не виходити

Додано через 47 секунд
Цитата
Допис від ".;2001063"[B
отвечающий на некоторые вопросы, поднятые в публикация СМИ в последние несколько дней:[/B]

Востаннє редагував .: 27.07.2012 о 16:07. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2012, 16:23 #2001114   #29
saymon
Guest
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

Обіцяв виставити. Як включити додатки у Skype 5.3.0.120

Ще одна програма, яку неварто оновлювати
6. PicPic Tools (програма для створення і редагування скріншотів)
Розмір дистрибутиву збільшився вдвічі, за рахунок заміни стандартної панелі на рібон (таку як в МС Офіс 2007/2010). Основна функціональність не змінилася.
Оновлюватися з версії 2.3.8 неварто.

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Певно більше року користуюся 8097, так як це білд ще з 2010 року і ніяких проблем не виникало.
В версії 7221 QIP 2012 теж ніяких проблем не виникає. Тут мова не про недоліки чи проблеми зі софтом, а про те що нема смислу оновлювати програму, якщо функціональність для якої написана ця програма не змінилася, а просто дадали в дистрибутив систілок і перділок.
Цитата
Допис від Otto Переглянути допис
Порадьте альтернативу скайпу!
Пропріетарний - ooVoo
Опенсорс: Jitsi
А ще ВКонтакте і купа відеочатів. Більше того, привідкрию таємницю в нас на форумі планується відеочат
 
Подякував(ла):
Otto (27.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2012, 16:26 #2001115   #30
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

Дякую...... Я більше про назву теми: " Програми які не варто оновлювати до новіших версій" - рахую, що не варто....і що старі версіїї були набагато кращі ....
Як аналогія - програма Nero...Розробники чомусь стараються створити мегакомбайни, не враховуючи (з-за своєї жадібності) що програма (припустимо) спілкування/дозвону не повинна конвертувати зображення і виконувати функціїї навігатора...(це - образно) Для цього існують інші програми.
Згадуються коментарі до збірки Тотала, де хтось запитував: "..а де в ній Віндовс знаходиться????"
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2021, 12:17 #2788208   #31
vicycleeight
Учасник
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

чому я не повинен його оновлювати?shareit vidmate

Востаннє редагував vicycleeight: 25.02.2021 о 11:28.
vicycleeight зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2021, 10:01 #2789419   #32
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Програми які не варто оновлювати до новіших версій

такі діла, особливо актуальна проблема для тих в кого Kyocera і Ricoh
Цитата Поздно, но вдруг кого еще спасёт

Не обновляйте 10 Винду. Бсодит при отправке файла на печать.

Недавно к нам на предприятие прилетело обновление системы безопасности Windows. И с 10.03.2021 до текущего момента возникает следящая проблема: при отправке на печать компьютер выдаёт синий экран с ошибкой "APC INDEX MISMATCH".
Коллега выяснил, что такое возникает когда винда накатывает обновление системы безопасности под номерами:
KB5000802 для Win 10 сборки 20H2 и КВ5000808 для сборки 1909.

wusa /uninstall /kb:5000802
wusa /uninstall /kb:5000808
і на серверних ОС така ж шляпа
Цитата выявлены обновления которые ломали печать
сервера на базе 2019 - KB5000822
сервера на базе 2016 - KB5000803
сервера на базе 2012r2 - KB5000853,KB5000848
[Решено:] При отправки на печать в Windows 10 он уходит в синий экран BSOD (МФУ Kyocera) | www.nibbl.ru

P.S. в цих ваших контактіках пишуть що і 1С-ку обнова також деколи доводить до синьки при запуску

Востаннє редагував TTaJIa4: 16.03.2021 о 10:10.
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:03.