Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.06.2016, 17:30 #2642278   #721
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Робіть запит в письмовій формі офіційно, якщо звісно Ви маєте право на таку інформацію.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Співчуваю бо в нас є.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ми в КГБ інформацію не зливаєм.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це конфіденційна інформація, бо це цінні спеціалісти, а дебілів вистачає.То для кого цікавитесь Новак, чому Ви вирішили що хтось буде піддавати небезпеці осіб фанатикам, подібних до Вас ??? Ми не розголошуємо жодної інформації ні про тих, хто перекладає журнали, обслуговує сервера, сайти і все решту. На каво работаєшь парень ???

Учень, Ви всерйоз? Чи просто придурюєтеся, виставляючи себе таким параноїком, просто, щоб не відповідати на запитання?
Імена знаних фахівців перекладу з древніх мов - це таємна інформація? Та у світі таких знають і цінують, бо їх всього декілька, до десятка. Людина може вивчати ці мови в універі, але перекладачем від цього не станеш, потрібні роки додаткового навчання, причому під керівництвом спеціалістів світового рівня.
А у вас такі спеціалісти виросли самі собою (може навчилися по комп"ютеру?) і стали настільки кваліфікованими, що вирішили засекретити свої імена від гріха подалі?

Ох, Учень, Ви ж, ніби, доросла людина, а пишете як 12-річний школяр, якого навернули у секту дуже серйозні дяді і переляк навели, що всюди КГБ і потрібно боятися, шифруватися і т.д.
Скільки Вам років? Чи це теж важлива інфа, по якій Вас може вистежити КГБ?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2016, 07:39 #2642335   #722
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата Людина може вивчати ці мови в універі, але перекладачем від цього не станеш, потрібні роки додаткового навчання,
Ви самі відповіли на своє ж запитання.

Додано через 1 хвилину
Цитата всюди КГБ і потрібно боятися, шифруватися і т.д.
Ми не нехтуємо заходами особистої безпеки в жодній країні світу.
А на рахунок нашої країни, то Вам тільки так видається що все так спокійно. Ви дуже наївний: вся країна від сходу до заходу просякнута агентами.

Востаннє редагував Ychen: 29.06.2016 о 07:42. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2016, 07:40 #2642337   #723
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

А взагалі, в цій розмові проявляється загальна тенденція поведінки так званих "свідків Єгови". Те, як вони вебе представляють і як говорять про себе: "у нас найкращий переклад Біблії, найкращі перекладачі (імена невідомі), найкраща програма перекладу (назва, розробники невідомі), ми найкраще віримо Богу". Ну і зрештою: "ми є найкращими людьми на Землі!"
Суцільне самовихваляння і самолюбування. Ну і нащо таким людям Ісус Христос, Який прийшов спасти загинуле?
Тогочасним фарисеям Ісус теж був не потрібен. Часи змінюються, але люди ні, сучасні фарисеї і далі трублять про себе на всіх вулицях, стукають у двері, виставляють себе такими "красівими-красівими", щоб придбати ще хоч одного у свою організацію. А потім роблять з цієї людини подібну на себе.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2016, 07:44 #2642338   #724
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Бо ми ставимо собі цілі, навіщо користуватись гіршим і застарілим ???

А ще хтось тут постійно повторює що є новою особистістю, але говорить що поведінка і все решту має бути старим, а то як так ??? Невже ХрИстос не говорив залишите старе фарисейське- ваше Новак, так так не дивуйтесь саме ваше старе, яке не дає людині змінитись і покинути стару особистість?

Востаннє редагував Ychen: 29.06.2016 о 10:56.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2016, 11:57 #2642385   #725
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Бо ми ставимо собі цілі, навіщо користуватись гіршим і застарілим ???

А ще хтось тут постійно повторює що є новою особистістю, але говорить що поведінка і все решту має бути старим, а то як так ??? Невже ХрИстос не говорив залишите старе фарисейське- ваше Новак, так так не дивуйтесь саме ваше старе, яке не дає людині змінитись і покинути стару особистість?
Учень, я знаю, що Ви є найкращим з усіх форумчан, заспокойтеся, не намагайтеся довести мені це знову і знову!
Я гірший за Вас - це точно.
Але не це суттєво. Суттєво те, що я, дякуючи Богу (не собі!) усвідомив свою пропащість і звернувся до Ісуса Христа, щоб Він витягнув мене з цієї могили і Він дарував мені нове життя. А Ви, наразі, займаєтеся покращенням свого трупа і сильно гордитеся тим, що він, на Вашу думку, вже такий гарний, ну просто як лялька.

Ну і ще: особистість свою я не покидав, я залишився людиною із тим самим іменем, прізвищем, притаманими мені особистісними рисами. А от дух Бог замінив на новий, народжений від Бога. А за цими змінами природньо наступили і продовжують приходити зміни і в мою душу.
І знову: це не від мене, не моїми стараннями, а завдяки Духу Святому, Який оселяється в кожному, хто вірує в Ісуса Христа. Моєї заслуги тут нема ЖОДНОЇ і хвалитися мені нічим, окрім Ісуса Христа, Який вмер заради мого спасіння, та Вашого також (як і інших людей). А чи повірите Ви Ісусу і чи приймене в Нього це спасіння - це залежить від Вас.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2017, 16:22 #2691039   #726
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

-- Нагадаю що Існує ряд видань вартової вежі, які є інструкціями по управлінню старійшинами "рядовими"адептами вчення "вартової вежі" які їм (рядовим адептам) заборонено читати

-- всім хто має намір вступити у халепу організації вартової вежі слід прочитати та розпитати керуючих старійшин ОВБ чому така секретність від рядових членів? Оскільки як відомо у апостолів Першоапостольської Церкви від інших членів християнської спільноти таємниць не існувало, а також якихось таємних органів правління імена всіх апостолів не були засекречені як накшталт Імена ВІБРУ чи таємних інструкції яки завдяки і-нету є відомими для широкого кола читачів хто ще не заляканий тиском керівних органів організації ВБ .

Отже. Це повинно наштовхувати на роздуми тих хто має намір вступити в ВБ ще поки ви не пройшли зомбмашину вченням ОВБ і ще є можливість аналітично мислити , хід думок мавби бути в наступному напрямку : якщо від мене щось приховують з допомогою чого мною будуть керувати то чому воно таке таємне від мене ?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2017, 16:44 #2691045   #727
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

engar, в останньому абзаці ти забув поставити "--".
Негайно виправ.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2017, 19:29 #2691087   #728
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата якщо від мене щось приховують з допомогою чого мною будуть керувати то чому воно таке таємне від мене ?
Логічно, тому навіщо вірити в те що приховують: http://bookwu.net/book_svyatootecke-...ayemnicya-trjc ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 12:58 #2691177   #729
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

http://nv.ua/ukr/sport/football/svit...vi-510014.html
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 13:02 #2691179   #730
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Ychen, а чому ти боїшся щоб хтось не прочитав ту вашу "секретну" літературу?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 13:09 #2691183   #731
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Я зовсім не боюся- читайте скільки завгодно, але пам'ятайте: цим ви показуєте як відноситесь до Єгови (Першопричини Всього Видимого і Невидимого). Не забувайте про Єву і Закон посеред Раю у вигляді дерева пізнання добра і зла.

Додано через 3 хвилини
Цитата Ychen, а чому ти боїшся щоб хтось не прочитав ту вашу "секретну" літературу?
У нас взагалі немає секретної літератури: ось я не є старійшиною, бо маю непослушного сина, тому не відповідаю вимогам старійшини, поважаю старійшин з земною надією, їхнє призначення, тим самим показуючи всім- що майбутнє Царство Небесне не є двостандартним, бо Закон Єгови має бути Законом для всіх- чи Земних, чи Позаземних (з Небесних).

Востаннє редагував Ychen: 06.05.2017 о 18:01. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 13:25 #2691189   #732
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Тут в тебе безпрограшний варіант.
Якщо ти Свідок Єгови і читаєш те, що тобі заборонили старійшини то будеш горіти в пеклі. Але якщо ти не Свідок Єгови, то прошу дуже, читай. Ти всерівно будеш горіти в пеклі, ібо не Свідок Єгови.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не забувайте про Єву і Закон посеред Раю у вигляді дерева пізнання добра і зла.
Минуточку. Але ж Старий Завіт у Свідків Єгови не котірується. Онлі Новий. Тут або я знову щось наплутав, або як завжди, коли вигідно цитуємо Старий Завіт, а коли невигідно то відхрещуємося.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 13:49 #2691194   #733
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата коли вигідно цитуємо Старий Завіт, а коли невигідно то відхрещуємося.
Свідки Єгови так не ділять, бо вважають все Писання натхненне Єговою.

Додано через 3 хвилини
Цитата Якщо ти Свідок Єгови і читаєш те, що тобі заборонили старійшини то будеш горіти в пеклі.
Я цього не роблю, бо тоді не поважатиму Владу Єгови- я телефоную, або розмовляю з старійшинами, як тих, хто має таке призначення. Чому так? Бо мене ніхто не призначав робити справ старійшин. Коли таке станеться (буду старійшиною), то буду робити це законним методом, а не злодійським. Не забувайте про Єву!
Хоч повірте, нічого такого особливого у старійшин немає- є інструкції для полегшення їхньої нелегкої пастирської праці. Відверто кажучи я їм просто співчуваю в деяких моментах.

Востаннє редагував Ychen: 06.05.2017 о 13:56. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 14:05 #2691198   #734
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Свідки Єгови так не ділять, бо вважають все Писання натхненне Єговою.
Ну не так ділять, то по іншому. Це не важливо. Смисл в тому що таки ділять.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
я телефоную, або розмовляю з старійшинами, як тих, хто має таке призначення.
Дай вгадаю, їх таке призначення визначив Єгова. Правда ти особисто в цьому не сильно впевнений, тобі просто сказали що вот цей чувак крутий, і ти тепер йому мусиш телефонувати щоб отримати консультацію. І в тебе навіть думки такої не виникає а чи справді він має призначення. А чи є якісь пруфи.

Одним словом - сектант.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 14:16 #2691201   #735
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата Одним словом - сектант.
Саймон, це твої проблеми вважати мене ким завгодно. Ти думаєш що я дуже переживаю тим, ким ти мене вважаєш? Ти думаєш це важливо ??? А чи важливо те, ким я тебе вважаю? Я тобі більше скажу: не важливо ким я тебе вважаю, важливо що ти в результаті отримаєш, чи не отримаєш. А знаєш дехто може отримати навіть незаслужено, важливо чи він хоч оцінить такий дар, чи навіть не здатний подякувати за добре що має (реально має), а не за те чого не має (надумав собі що щось має, чи щось означає).

Додано через 4 хвилини
Цитата Правда ти особисто в цьому не сильно впевнений, тобі просто сказали що вот цей чувак крутий, і ти тепер йому мусиш телефонувати щоб отримати консультацію.
Ні, він зовсім не крутий, скоріше немічний, але його підтримує Єгова, бо він не величається, а скромно ходить перед Богом своїм (Єговою).
Saymon, запам'ятай, тепер час наш (Свідків Єгови), бо так хоче Єгова і ви з цим нічого не зможете зробити, часи Середньовіччя, і часи атеїстів минули !!!
А ще не переживай за нашу активність, бо активність не в тому щоб когось до чогось змушувати- активність в тому, щоб не заплямувати себе утопією.

Востаннє редагував Ychen: 06.05.2017 о 14:24. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 14:47 #2691207   #736
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Саймон, це твої проблеми вважати мене ким завгодно.
Отут вже ні. Проблеми в тебе. Причому серйозні. Навіть не знаю чи таке лікується. Думаю що вже ні.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Saymon, запам'ятай, тепер час наш
Йа-йа! Іх бін наш час! Зіг хайль! Мі приходити наводити порядок!
Смішний сектант застосував останій аргумент.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2017, 19:10 #2691211   #737
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата Смішний сектант застосував останій аргумент.
А що Вам заважає навести свій аргумент ??? Наводьте, чому соромитесь ???

Додано через 3 години 27 хвилин
Цитата Минуточку. Але ж Старий Завіт у Свідків Єгови не котірується.
Це ж наша історія і це наша Книга (Біблія), яку писали давні Свідки Єгови- користуйтесь Біблією, бо це тільки всім на добро, бо чим більше ви читаєте Слово Єгови (Слово Бога Єгови, тобто Біблію), то тим більше розумієте де є Істина. Біблія хоч написана для всього людства, та проте її писали поклонники Єгови, а Ви представте своє свідчення і свою книгу- давайте, чекаємо на Ваше свідчення.

Востаннє редагував Ychen: 06.05.2017 о 19:19. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2017, 08:10 #2691255   #738
Vityab
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тут в тебе безпрограшний варіант.
Якщо ти Свідок Єгови і читаєш те, що тобі заборонили старійшини то будеш горіти в пеклі. Але якщо ти не Свідок Єгови, то прошу дуже, читай. Ти всерівно будеш горіти в пеклі, ібо не Свідок Єгови.
--Саймон ви, що не знаєте, що ми в пекло де вічно мучать вогнем, не віримо?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Одним словом - сектант.
--Що Саймон не має більше, що сказати, залишилось одне тільки - ображати? Слабак.

Востаннє редагував Vityab: 07.05.2017 о 08:11. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2017, 14:44 #2691301   #739
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
engar, в останньому абзаці ти забув поставити "--".
Негайно виправ.
--- авжеж , дякую!

Додано через 13 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Хоч повірте, нічого такого особливого у старійшин немає- є інструкції для полегшення їхньої нелегкої пастирської праці. Відверто кажучи я їм просто співчуваю в деяких моментах.
- Ознаки обману чи самообману чи одного чи іншого....
- не вірю, і не визнаю віру на осліп , якщо це просто інструкції чого б то щось приховувати? Пастирська робота завжди має бути відкрита щодо своїх підопічних, якщо це правдива віра , однак коли щось приховують в супереч Писанню то це ознаки лжерелігії чи культу, а не в жодному випадку Церкви в керівництві якої жодних таємних інструкцій щоб полегшували їх роботу не було хоч часи були значно скрутніші .

Востаннє редагував engar: 07.05.2017 о 14:48. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2017, 18:51 #2691329   #740
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Секретна (таємна) література організації "свідків Єгови" від самих "свідків Єгови)

Цитата то це ознаки лжерелігії чи культу
Посадові інструкції- це загальноприйняте правило, але звідки Вам це знати? Розширюйте свій кругозір.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F...86%D1%96%D1%8F
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:52.