Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.07.2016, 12:13 #2646561   #461
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Але Болгарія - це чи не єдиний спосіб побувати в Стамбулі неспеціально.
Це да. Був ще правда варіант пароплавом з Одеси. Типу добу туди, там два дні стоянка, і добу назад. І все це задоволення лише біля 3 тис. грн. з людини. Так би мовити бюджетний морський круїз )))

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Погоджуюсь. Бачила, дійсно класне. Але я буду на Егейському. Надіюсь, що не гірше.
Я думаю що їх розділяєї хіба назва )))

Востаннє редагував Andrik84: 31.07.2016 о 12:13. Причина: Пізніше додано
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 31.07.2016, 12:29 #2646567   #462
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Порадьте щось, бо ніяк не виберу.
Хочемо їхати машиною або в Болгарію (Сонячний Берег) або в Грецію десь поближче, наприклад о.Тасос. Греція дальше і дорожче. Чи варто воно того? Хто був там і там порадьте.
Я була в Болгарії в Несебрі-мені сподобалось. Але тиждень назад моя колега приїхала з Греції. Я глянула фото-і пропала. Тепер я не їм, і не пю, а збираю на Грецію. Яка там красота. Коли приїдеш напиши в скільки приблизно обійшлося? Ок?
karamel856 зараз поза форумом  
Старий 31.07.2016, 12:58 #2646571   #463
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Я була в Болгарії в Несебрі-мені сподобалось. Але тиждень назад моя колега приїхала з Греції. Я глянула фото-і пропала. Тепер я не їм, і не пю, а збираю на Грецію. Яка там красота. Коли приїдеш напиши в скільки приблизно обійшлося? Ок?
Ок. А де саме була знайома? На якому острові?
Пантера зараз поза форумом  
Старий 31.07.2016, 13:46 #2646577   #464
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ок. А де саме була знайома? На якому острові?
Наче Тасос, але я не впевнена. Вони жили в будиночку 2 хв хотьби від моря. Вже почала збирати гроші на цей неймовірний відпочинок))) Заздрю тобі шо будеш там вже цього року.
karamel856 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (31.07.2016)
Старий 05.08.2016, 15:56 #2647229   #465
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Було багато людей які брали з собою дітей до року. Мене чесно кажучи це трохи дивує, мені під час польоту трохи вуха закладає, а діти навіть не плакали жодного разу. Крім того там є сидіння для дітей і з їжі для 2х річної дитини можна щось вибрати.
З кожним Вашим постом мені все більше здається, що в Вас немає своїх дітей і Ви абсолютно без поняття, що таке дворічна дитина, і які можуть бути труднощі з нею.


Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Покупки це вже інше питання хто скільки хоче стільки і витрачає
Я вже наповно раз 4-тий пишу, що в сумму, яку я озвучив входять обсолюно всі витрати, все що я платив картою порахував, туди навіть кава на заправці входить.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
штука бациків за те гуано?? о май год... народ-ви реально сказилися чи шо? за ті гроші ви краще поїдьте на червоне море віддихати, відпочинок там і в болгарії небо і земля, тим більше віз не тре, пра тре почекати осені ібо спекотно тамка троха.
Візу в Египет треба, по грошах виходить віза точно стільки саме, як і болгарська. Можна зробити візу тут, можна по прильоту в аеропорту. Мені наприклад в Болгарію краще і спокійніше і комфортніше, ніж терпіти нав"язливий арабський "сервіс" з постійними розводами (звичайно якщо не сидіти в готелі лежнем всю відпустку). Кожному своє, що конкретно Вам добре, не означає, що всім підійде.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Чорне море-воно всюда чорне море, який понт пертися в болгарію якщо можна в тій самій воді помитися в затоці чи скадовську???
А Ви коли там були останній раз? В мене кум цього року їздив, казав що більше ноги там не буде його. За пару днів 5000 вийшло, сервіс ноль, хамство, народу як шпротів, по головах ходять. Мене дуже здивувало, бо я теж в Одеській області був в 2011-му, народу було в рази меньше в порівнянні з Кримом.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від GuF Переглянути допис
На чому можна зекономити:Страхівка на авто,ніхто її навіть не дивився:-650грн.
Ви шо, ні в якому разі!!! Мене коли румун документи просив, я дав паспорта і спитав чи треба страхівки лікарняні і зелену карту. Він сказав, що медстрахівок йому не треба, то моя особиста справа, а зелену карту віцн і так знає що вона в мене є, він вже пробив машину по базі!!! Той папірець можна з собою не брати, але карту треба робити обов"язково, вони їх не дивляться, бо вони вбиті в базу їх.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
Якщо машиною, то краще всього через Селістру або Констанцу.
Мені ліпше було через Русе, бо якщо з Констанци на Мангали їхати, то там пункт пропуску дуже малий, там все на купу, атобуси, тіри, легкові. Я тудою більше не поїду

Востаннє редагував kurtq: 05.08.2016 о 15:56. Причина: Пізніше додано
kurtq зараз поза форумом  
Старий 05.08.2016, 16:15 #2647240   #466
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Візу в Египет треба, по грошах виходить віза точно стільки саме, як і болгарська. Можна зробити візу тут, можна по прильоту в аеропорту. Мені наприклад в Болгарію краще і спокійніше і комфортніше, ніж терпіти нав"язливий арабський "сервіс" з постійними розводами (звичайно якщо не сидіти в готелі лежнем всю відпустку). Кожному своє, що конкретно Вам добре, не означає, що всім підійде.

А Ви коли там були останній раз? В мене кум цього року їздив, казав що більше ноги там не буде його. За пару днів 5000 вийшло, сервіс ноль, хамство, народу як шпротів, по головах ходять. Мене дуже здивувало, бо я теж в Одеській області був в 2011-му, народу було в рази меньше в порівнянні з Кримом.
1. Щодо візи-якщо тусуватися в районі шарм-ель-шейху - тоді віза безкоштовна (в принципі пляжі і море в шармі самі кращі + в багатьох готелів є пляжі щоб з дітьми можна було купатися, тобто похилий/поступовий захід в море)
2. Відпочинок в затоці різний є, хтось за пару днів пустить 5000 а хтось 3000 грн. Хоча якщо брати по рівню сервісу то однакові умови (номера ) то може і болгарія краще-бо вийде та сама ціна. Але я як їду на море, то для мене основне шо? Так, море, себто вода. Не буду ж я цілими днями в номері сидіти? відповідно кімнату беремо виключно для того щоб переспатися. Народу хз-я б не сказав шо багато аж так. На пляжі місця вільного валом, звісно що не усамітнишся... Просто не треба зважати на дрібниці.
Але кожному своє. На колір і смак товариш не всяк...
olligarh зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (05.08.2016)
Старий 05.08.2016, 21:33 #2647288   #467
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
1. Щодо візи-якщо тусуватися в районі шарм-ель-шейху - тоді віза безкоштовна (в принципі пляжі і море в шармі самі кращі + в багатьох готелів є пляжі щоб з дітьми можна було купатися, тобто похилий/поступовий захід в море)
2. Відпочинок в затоці різний є, хтось за пару днів пустить 5000 а хтось 3000 грн. Хоча якщо брати по рівню сервісу то однакові умови (номера ) то може і болгарія краще-бо вийде та сама ціна. Але я як їду на море, то для мене основне шо? Так, море, себто вода. Не буду ж я цілими днями в номері сидіти? відповідно кімнату беремо виключно для того щоб переспатися. Народу хз-я б не сказав шо багато аж так. На пляжі місця вільного валом, звісно що не усамітнишся... Просто не треба зважати на дрібниці.
Але кожному своє. На колір і смак товариш не всяк...
так, я знаю про синайську візу, але по ній сидіти можна тільки на Синаї, не поїдеш ні в Гізу, ні в Ізраїль, ні в Луксор. Ми не звикли киснути на одному морі постійно, ми поєднуємо віддих з відвіданням місцевих цікавих всяких місць. Номер завжди брали щоб було зрочно, ми як їдемо, то сроком біля двох тижнів, не хочеться що на такий період жити в бомжатнику. Щоб просто переспатися, максимум на 1 ніч може бути, а не на тиждень і більше
А ви за цей рік знаєте, що місця валом в Одесі? Я просто так само там колись був і бачив шо пусто в порівнянні з тодішнім Кримом, а цей рік кажуть ахтунг якийсь просто
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olligarh (06.08.2016)
Старий 06.08.2016, 09:25 #2647322   #468
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
З кожним Вашим постом мені все більше здається, що в Вас немає своїх дітей і Ви абсолютно без поняття, що таке дворічна дитина, і які можуть бути труднощі з нею.
Немає. Але люди подорожують літаками з дітьми от і дивуюсь як вони собі раду дають.


Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Я вже наповно раз 4-тий пишу, що в сумму, яку я озвучив входять обсолюно всі витрати, все що я платив картою порахував, туди навіть кава на заправці входить.
Я це ще першого разу зрозумів. Якщо писати загальну суму з всіма витратами то вже краще нічого не писати бо це людей в оману вводить. Я за відпочинок в Туреччині заплатив 260у.о на 1 людину, а витратив на покупки ще так раз. То я маю написати що витратив на відпочинок 500у.о? Ні я витратив 260у.о покупки я міг зробити тут або й не робити, та шкіряна куртка яку я купив відношення до відпочинку не мають ніякого. Кава має. Пишучи про витрати на відпочинок потрібно включати витрати на дорогу, їжу, житло. Все. Бо от мої знайомі їдуть в тур по Європі, повертаючись назад вони хочуть пригнати авто з Німеччини то їм вартість цього авто додати до вартості відпочинку?

Востаннє редагував pberit: 06.08.2016 о 09:57.
pberit зараз поза форумом  
Старий 06.08.2016, 19:18 #2647380   #469
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
А ви за цей рік знаєте, що місця валом в Одесі? Я просто так само там колись був і бачив шо пусто в порівнянні з тодішнім Кримом, а цей рік кажуть ахтунг якийсь просто
Були там недавно, і номера/кімнати вільні є, і на пляжі місця вистачає. приходили після 10 не раз то місця для покривала було достатньо-і біля води і подальше. Кажу суто за район біля центральної алейки. Звісно перекотиполе не гуляє ,але для зонтика/покривала місце знайти не проблема
olligarh зараз поза форумом  
Старий 06.08.2016, 20:26 #2647384   #470
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Не знаю яким воно там рахується, але коли побачив перший раз його то прозрів, оскільки до того думав що синій колір води на фото це штучна обробка зображення, але вона там така насправді. Так що на моє суб'єктивне враження, це найчистіше море.
П.С. Хім аналізу води я непроводив ))))
Червоне рулить!
pberit зараз поза форумом  
Старий 06.08.2016, 23:09 #2647396   #471
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Немає. Але люди подорожують літаками з дітьми от і дивуюсь як вони собі раду дають.
Всі діти різні, деякі йдуть без проблем до чужих, деякі зразу починають плакати. Деякі їдять будь що, що їм дають, а деякі звикли до того що мама їм готує, і інше їсти не будуть. В дитини може боліти животик від незнайомої їжі, вона може блювати. Зараз я шукаю місця для відпочинку тільки з власною кухнею, а переліт то єрунда, діти його ще легше переносять ніж дорослі. Конкретно моя переносить дорогу дуже добре, я їздив за автомобілем дуже далеко, і коли ми з дружиною настільки втомлюємось по приїзді, що говорити важко, дитина бодрячком бігає і грається
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я за відпочинок в Туреччині заплатив 260у.о на 1 людину, а витратив на покупки ще так раз. То я маю написати що витратив на відпочинок 500у.о?
В моему розумінні так. Я тільки як виїхав з дому - почав тратити на відпочинок. Я заправився перед дорогою, я витратив на відпочинок. Я заплатив за візи - витратив на відпочинок. Оплатив готель, купив продукти в супермаркеті в Румунії. Якби я сидів дома, цих витрат не було б. В випадку з машиною це не те, машину важко назвати сувенірами і презентами для друзів.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Були там недавно, і номера/кімнати вільні є, і на пляжі місця вистачає. приходили після 10 не раз то місця для покривала було достатньо-і біля води і подальше. Кажу суто за район біля центральної алейки. Звісно перекотиполе не гуляє ,але для зонтика/покривала місце знайти не проблема
Сьогодні говорив з сусідом, він вчора з Коблево приїхав незадоволений. Людей шо шпротів в банці. Видно сезон цей рік на славу видався)

Востаннє редагував kurtq: 06.08.2016 о 23:09. Причина: Пізніше додано
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (06.08.2016)
Старий 07.08.2016, 23:14 #2647475   #472
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Сьогодні говорив з сусідом, він вчора з Коблево приїхав незадоволений. Людей шо шпротів в банці. Видно сезон цей рік на славу видався)
Чим не задоволений? В Коблево протяжність пляжу мінімум кілометрів 5-8 і це тільки та його частина яку я сам проходив бо до кінця не в одну зі сторін я так і не дійшов, невже на цьому всьому просторі він не знайшов де рушника розстелити )))?
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 08.08.2016, 22:42 #2647594   #473
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Ну я зараз в Южному. Ні тобі людей, ні шпротів не видно. Хоча були сьогодні в Коблєво то там як в Затоці
Відчуття що Южний це якась інша реальність. Ціни помірні, толп людей немає, море відгосно чисте.
Заїхали сьогодні в Коблєво в аквапарк, то там як в Солотвино в час пік - люди, коні, звірі...

Востаннє редагував andrey_ko: 08.08.2016 о 22:48.
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 08.08.2016, 23:55 #2647602   #474
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Заїхали сьогодні в Коблєво в аквапарк, то там як в Солотвино в час пік - люди, коні, звірі...
Там їх доречі два. Один правда набагато більший за інший. Але в кожному з них є по одній реально цікавій гірці. В одному це бумеранг - типу виїжаєш з розгону на вертикальну стіну, в іншому не пам'ятаю назви, але там стоїш в прозрачній капсулі на висоті над землею, тоді різко під тобою розкривається підлога і летиш по трубі в низ.
Доречі дельфінарій там не раджу, принаймі минулого року дельфіни були ще досить молоді і не стрибали напевно навіть на половину тієї висоти на яку для прикладу стрибають в київському.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (09.08.2016)
Старий 09.08.2016, 12:59 #2647699   #475
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Чим не задоволений?
Житлом, було все не так як на фото, але вже не було вибору іншого.
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
В Коблево протяжність пляжу мінімум кілометрів 5-8 і це тільки та його частина яку я сам проходив бо до кінця не в одну зі сторін я так і не дійшов, невже на цьому всьому просторі він не знайшов де рушника розстелити )))?
Не вкурсі, шо він там шукав, але казав шо людей тьма
kurtq зараз поза форумом  
Старий 16.09.2016, 14:03 #2653757   #476
Cacharel
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата
Допис від Annet Переглянути допис
Минулого року були. Чесно кажучі нам не сподобалося.
А чому не сподобалося? Плануємо наступного року в Болгарію.
Cacharel зараз поза форумом  
Старий 10.10.2016, 22:29 #2657426   #477
lyolik
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Ми цього літа відпочивали. Була ідея поїхати самостійно, друзі навіть умовляли, дикунами, але умовили все таки на тур. Брали через сайт travellist.ua. Ми відпочивали на Сонячному Березі, в готелі Ліон. З приводу місця: до пляжу 5 хвилин йти, що і добре, і не дуже, так як навколо мільйон дискотек , тому ночами було шумно трохи. Але в принципі нормально. Готель: чистий, нормальний персонал, дуже хороша кухня. Є мінус - біда з вай фаєм, слабо дуже ловить. В цілому, ми залишилися задоволені.
lyolik зараз поза форумом  
Старий 11.10.2016, 15:09 #2657548   #478
kara
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Ми були у Болгарії того літа. Ще не зовсім Європа, але вже і не совок. Люди привітні та завжди тобі підкажуть, навіть , якщо не дуже тебе розуміють.
Але як же ж там гарно!) Особливо мені сподобалось гуляти старезними вуличками Несебра, є щось у ньому таки заманливе.
kara зараз поза форумом  
Старий 21.04.2017, 17:30 #2689423   #479
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Вже на це літо підхотувався, запекав квартиру на першій лінії в тому ж комплексі, що був торік. Букінг зажерся вже зовсім, та ж квартира напряму і через сайт - різниця 110 євро за 11 ночей. Ціна на букінг була 547. Відпочинок планую трохи складнішим, побудемо 7 ночей в Бялі, махнемо на 6 днів в Грецію (не на море, так, в екскурсійних цілях), потім назад в Бялу і ще 4 ночі погріємо там спини на пляжі. Надіюсь що в Бухаресті на обїздній таки встановили світлофори
kurtq зараз поза форумом  
Старий 21.04.2017, 21:17 #2689457   #480
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
чисто ради інтересу-що краще-болгарія чи за ту ж ціну по акціям зганяти в тропіки? Не розумію любові до болгарії, море чорне, пісок той самий і вода шо в нас. Лише за хорошим сервісом їхати? нелогічно.
Скажу за себе.
1. Я люблю подорожувати автомобілем.
2. Мені там комфортно з дитиною (клімат, харчування, житло і так далі) .
kurtq зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:44.