Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Донбас наживо

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.01.2015, 09:45 #2499077   #41
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
розумієш, що тим людям начхати вже під ким жити коли на кону життя їхніх дітей. нам це важко зрозуміти. але особисто я б не пожертвувала своєю дитиною, а в даному випадку тисячами дітей, із-за куска землі .
В тебе є дар переконання. Спробуй переконати росіян не їхати в Україну вбивати дітей і вмирати на чужій землі. Як тільки в тебе це получиться - все дуже швидко закінчиться. Мирно.
roots зараз поза форумом  
Подякували 5:
davio37 (19.01.2015), Dinara (19.01.2015), erazel (19.01.2015), Freeboy (19.01.2015), switch (19.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 09:49 #2499079   #42
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
в Тернополі взагалі чоловікам переселенцям зась, всі гоу на фронт, боронити рідний край, тобто бомбити своїх родичів і будинки.
Судячи з твоїх дописів, ти дуже чуйна і праведна людина. Можливо візьмеш та приютиш хоч одного переселенця.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 5:
Dinara (19.01.2015), erazel (19.01.2015), Jane Doe (19.01.2015), zumnuj (20.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 09:49 #2499080   #43
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Україна Донбас не віддасть. Ці ваші мамочки мали б це вже зрозуміти остаточно. Україна може дати донбасу майже все, що він захоче, але відділитись йому не дозволить.
Якщо "герої-захистики" тих мамочок складуть зброю і почнуть переговори - війна закінчиться. Якщо ні - триватиме.
Ти не тих трохи переконуєш, Інженю.
От спробуй їх там переконати, раз ти вже в них сидиш.
І розповісиш нам, що тобі напишуть у відповідь.

Тут, з нашого боку, ніхто воювати не хоче. Але мобілізація пройде успішно, бо таки більшість піде, коли покличуть. Єдиний спосіб зупинити ту мясорубку - це коли та сторона справді погодиться на мир, а не продовжуватиме гатити по наших позиціях.

ПС: хоча то напевно таки ще під питанням чи закінчиться, бо не факт, що більшість цих "захисників" - чоловіки "мамочок"... Але то вже інша історія.

Востаннє редагував switch: 19.01.2015 о 09:59.
switch зараз поза форумом  
Подякували 6:
aleko2007 (19.01.2015), Bodik (19.01.2015), Dinara (19.01.2015), erazel (19.01.2015), roots (19.01.2015), Terrorist (19.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:00 #2499084   #44
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата це дорослі люди, які працюють на агресора, які розуміють, що живуть на територіях, де ведуться військові дії, що вони ризикують життям, але вот вони все зважили і прийшли до висновку, що "авось" мине - кагбе, за всі свої рішення ми самі несемо відповідальність.Можна апелювати, що їм нема куда їхати - це неправда, ситуація з тернопільськими біженцями показала, що було би бажання, а життя можна зберегти собі і своїй сім*ї і почати його заново. В мене в Донецьку двоюрідний брат з сім*єю (2 маленьких дітей) - він міг виїхати ще літом - в Полтавську область до одних родичів, до нас в Тернопіль, чи в Хмельницьку область у власну, правда закинуту хату - він нікуди не поїхав.*просто більшість жителів сходу - не є активними людьми, вони не звикли брати на себе відповідальність, тому пускають все на самотьок - розраховують на "авось".
З цим згідна, тільки не згідна, що цих людей всеодно не шкода.

Якби таке не дай Боже трпапилось в Тернополі тут би залишилась в пропорції така ж кількість людей тієї ж категорії з таким же світоглядом тільки більш проукраїнським .
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:06 #2499087   #45
Terrorist
 
Аватар для Terrorist
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата Якби таке не дай Боже трпапилось в Тернополі тут би залишилась в пропорції така ж кількість людей тієї ж категорії з таким же світоглядом тільки більш проукраїнським .
Ні. В нас залишилось би в рази більше партизанів, з вельми не хорошими, для окупантів, наслідками
Terrorist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:09 #2499089   #46
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Terrorist Переглянути допис
Ні. В нас залишилось би в рази більше партизанів, з вельми не хорошими, для окупантів, наслідками
Так в них теж є партизани, тільки вони на боці окупантів.
І тут нема чим пишатись ні їм, ні нам.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:16 #2499093   #47
Terrorist
 
Аватар для Terrorist
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Так в них теж є партизани, тільки вони на боці окупантів.
І тут нема чим пишатись ні їм, ні нам.
Не тільки на боці окупантів. Якраз цим нам і треба пишатись.
Terrorist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:17 #2499094   #48
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Так в них теж є партизани, тільки вони на боці окупантів.
До якої категорії (визволитель, партизан, окупант...тощо) ти віднесеш?
https://imgur.com/a/kO4xE#9sI2Tea
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:39 #2499109   #49
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Нема ніякого виправдання тому що відбувається там,не обманюйтесь.

Вийдіть з терористами в поле і там захищайте, атакуйте, валіть одні одних до несхочу .

Обстрілювати населені пункти з мирним населенням це злочин .
Та дура,що сидить у підвалі-хай би спочатку глянула звідки уже третій день масово летять снаряди на них,на Углегорськ! Відпиши ій- хай подивиться! То ж якраз сепари по них і валять- от іх заіло,шо ім пі...ди дали в аеропорту...скоти! А де вони взялись??? То ж через активну підтримку таких,як та,що сидить у підвалі і скиглить! Або тих,що мовчки спостерігали за творенням сепаратизму і ніц не зробили проти.! Таких більшість-моя хата скраю....хай роблять ,що хочуть-мені що до того.. А тепер ,коли біда прийшла в іі хату-виявляється,не скраю хата...дістають ГРАДи!! Най не сидять,як і раніше-хочуть миру- в партизани!
І мочити сепарів без жалю! Як колись і наші діди в ОУН мочили і німців і москалів!! І жили в лісі,і спали в землянках! Але не скиглили і не сиділи тупо в підвалах!! Тільки разом ми зможемо перемогти і вигнати з нашоі землі ту чуму,що зветься сепаратизм! Так само і по Криму- поки самі кримчани не піднімуться- не варто за Крим боротись...
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:45 #2499111   #50
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

Алеко ти вже певний час єдиний в моєму списку ігнорування, нічого особистого, просто надоїло перелистувати твоїн нудні умозаключення і недоречні ролики .

Але випадково зайшла на стрінку попередньо не залогінившись і побачила твоє запитання.

Так я допомагаю переселенцям.
Не стану розписувати, бо тут мовчиш погано, розкажеш теж погано.
Вибирай сам яке тобі погано поганіше те і додумуй.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:45 #2499112   #51
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата мені не шкода жителів Волновахи, які їхали в маршрутці - ібо це дорослі люди, які працюють на агресора
та ні, це перебір.
мирне населення в переважній більшості ніколи нікуди не дівалось під час окупації. Хто там так дуже виїхав з Тернопільщини, коли її окуповувала фашистська німеччина. І працювали вонги мабуть на фашистів, бо ж їсти щось треба було. А потім точно так само всі в більшості остались дома, коли прийшли "визволителі".
То їх до симпатиків кого приписувати?
І міста з мирними обстрілювали і бомбили і фашисти і потім радянські війська. Причом от теж ілюстрація - подивитись повоєнні фото тернополя - що осталось з міста? А з Києва?
Ні ну ясно, що маштаб боїв не той явно, но просто не треба писати єресь всіляку, що українська армія воює з мирним населенням, жінками і дітьми.
намагаються хлопці виконувтаи свою роботу акуратно. но це війна, блін. І не вони винні, що вона почалась.
Тому чесно кажучи гидко читати ту писанину Інжені.
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
Bodik (19.01.2015), davio37 (19.01.2015), erazel (19.01.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:52 #2499115   #52
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
І в Білорусії надають житло і роботу.
Зато в Україні ні квартиру здати не хочуть, ні на роботу взяти, в Тернополі взагалі чоловікам переселенцям зась, всі гоу на фронт, боронити рідний край, тобто бомбити своїх родичів і будинки.
а хто вам забороняє здати свою квартиру переселенцям , а на тіж гроші арендувати такуж для себе , сердобольна ви наша ? ... на тернопільську зарплату 1200 бажаючих переселенців одиниці , а дотацій на Тернопіль таких , як на Донбас чи Білорусію нема ... хто не хоче боронити свій дім , той завжди бомжуватиме ... якщо залізти у ваш дім , викинути ваші шмотки на вулицю і сказати , я тут буду жити , а ви мене не нервуйте бо буде війна , ваші дії ?
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:53 #2499117   #53
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Terrorist Переглянути допис
Не тільки на боці окупантів. Якраз цим нам і треба пишатись.
Українські партизани в сорокові теж на боці окупантів воювали , пишаєшся?
А ще інші на боці радянської армії, бо заставили під дулом автомата, теж пишаєшся?
Он світч пишається, в парк слави мене відправляє погуляти.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:57 #2499118   #54
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
І в Білорусії надають житло і роботу.
Зато в Україні ні квартиру здати не хочуть, ні на роботу взяти, в Тернополі взагалі чоловікам переселенцям зась, всі гоу на фронт, боронити рідний край, тобто бомбити своїх родичів і будинки.
І це таки правильно !!!
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 10:58 #2499119   #55
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Для Інженю:
картинка з сусідньої теми, на тему, хто на кого наступає:
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 11:00 #2499121   #56
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Алеко ти вже певний час єдиний в моєму списку ігнорування, нічого особистого, просто надоїло перелистувати твоїн нудні умозаключення і недоречні ролики .

Але випадково зайшла на стрінку попередньо не залогінившись і побачила твоє запитання.

Так я допомагаю переселенцям.
Не стану розписувати, бо тут мовчиш погано, розкажеш теж погано.
Вибирай сам яке тобі погано поганіше те і додумуй.
Мені від цього, ні - жарко, ні - холодно. Припускаю, що не тільки в тебе знаходжусь в ігнорі.)))) На відміну від декого (я вже це згадував) стараюсь кидати посилання, щоб не виглядати звичайним 3,14**болом. Спеціально для тебе поясню, що це означає що я згідний з написаним в посиланні і підтримую ту/(цю)..думку. Часом не хочеться все пояснювати (маю на увазі - думку) в розрахунку на високий інтелектуальний рівень користувачів. Бувають випадки, коли з моєю думкою хтось не згідний. Тоді я вже стараюсь більш переконливо відстоювати, або припиняю суперечку, залишаючись при власній думці. Ти ж, як вже неодноразово згадували, при відсутності додазів своєї правоти просто перескакуєш на інші аргументи, які зовсім не стосуються даної теми.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 11:28 #2499137   #57
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Для Інженю:
картинка з сусідньої теми, на тему, хто на кого наступає:
за час перемир"я біля Луганська , сепари просунулись на 20-40 км
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 11:52 #2499157   #58
Terrorist
 
Аватар для Terrorist
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата Українські партизани в сорокові теж на боці окупантів воювали , пишаєшся?
А ще інші на боці радянської армії, бо заставили під дулом автомата, теж пишаєшся?
Он світч пишається, в парк слави мене відправляє погуляти.
Так, я горджуся тими людьми, які залишились жити на окупованій території, щоб вести партизанську війну в тилу супротивника. Крапка. І не може бути ніяких "партизанів на боці окупантів". Шо це за брєд? Які вони тоді партизани? І яким боком тут Ваші згадки, чи догадки про буремні сорокові і радянську армію?
Terrorist зараз поза форумом  
Подякували 2:
davio37 (19.01.2015), switch (19.01.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 12:18 #2499164   #59
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Донбас наживо

Шановні дописувачі,от для чого автору теми щось роз'яснювати якщо
вона і далі теревенить те саме ?
Ставте в ігнор чи просто не відповідайте,
нехай всю свою лють і отруту перетравлює сама в собі !!!
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
erazel (19.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2015, 12:32 #2499174   #60
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Українські партизани в сорокові теж на боці окупантів воювали , пишаєшся?
А ще інші на боці радянської армії, бо заставили під дулом автомата, теж пишаєшся?
Он світч пишається, в парк слави мене відправляє погуляти.
яке ж ти бл*дь дурне і тупе, це просто ппц
купи собі флаг ДРН і вали гуляти по місту, та кричи що всі в Тенополі фашисти та бандери
kavun24 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Avalon (19.01.2015), pberit (19.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:58.