Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.02.2016, 09:18 #2617021   #4281
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви дійсно вважаєте, що жоден член вашої організації не може згрішити проти Святого Духу?
Якщо хтось вибрав шлях Юди Іскаріотського- це мене не повинно хвилювати, тим більше що такій особі вже ніхто не може допомогти. Хто воскресне, а хто ні вирішує тільки Єгова, навіть Ісус ХрИстос цього не вирішує.

Додано через 4 хвилини
Цитата на Вашу думку, проповідник стільки часу приділив цьому питанню (гріху проти Святого Духу
Для того щоб застерегти від гріха проти духа святого, який не буде прощено. Це не залежить, чи людина є Свідком Єгови, чи ні- гріх проти духа святого Єгови нікому не буде прощено.
Наперед наголошую: мова йде про святий дух Єгови, а не про всілякі душища, або імітацію під дух святий Єгови (видуманого конкурента духу святому Єгови у вигляді ще одного конкуруючого Святого Духа, який якраз і є зневагою святого духу Єгови).Вперто триматись позиції душища (імітатора у вигляді ще одного Духа) може вас довести до гріха проти духа святого Єгови!!!
SOS...SOS...SOS в стан вічного відрізання від життя, без перспективи повернення до життя- воскреснути завдяки духу святому Єгови, якого було зневажено злою особою і викреслено від перспективи відновлення цим духом !!!

Востаннє редагував Ychen: 20.02.2016 о 11:36. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 12:39 #2617054   #4282
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Я з ними за одно (одне).
Я хрИстиянин, правда велика різниця від хрЕстеян ?
то чиє Ім'я Ви проповідуєте якщо справді, хрИстиянин ?
--- чиїми свідками були ті, що з Ним заодно ?

Додано через 4 хвилини
Цитата Цитата
--- ви спробуйте
Та будь-ласка:
http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%2010%3A20-33
--- невдала спроба .... спробуйте ще раз, а для кращого розуміння повторю, цитуйте текст Писань безпосередньо у дописі ,щоб інші бачили ваше розуміння і могли наочно порівняти хід думок, а не проходили через зомб-ресурси організації вартової вежі

Востаннє редагував engar: 20.02.2016 о 12:41. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 12:57 #2617059   #4283
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Гідні і достойні можуть перейти, а інші нехай залишаються.

Додано через 3 хвилини
Цитата --- чиїми свідками були ті, що з Ним заодно ?
Тими ж свідками, чиїм Свідком був Ісус ХрИстос (Головний Свідок Єгови).http://wol.jw.org/uk/wol/b/r15/lp-k-...1#h=4:134-5:61



https://www.jw.org/uk/%D0%B1%D1%96%D...1%D0%B8%D0%BD/

Востаннє редагував Ychen: 20.02.2016 о 13:24. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 13:21 #2617067   #4284
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тими ж свідками, чиїм Свідком був Ісус ХрИстос (Головний Свідок Єгови).https://www.jw.org/uk/%D0%B1%D1%96%D...1%D0%B8%D0%BD/
--- оскільки по цьому питанню присутнє посилання на веб-ресурс організації ВБ,отже ваше власне мислення офлайн ?
--- і саме які тексти з Писань підтверджують сказане вами вам невідомо?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 13:34 #2617070   #4285
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Це про те що є текстом Писань, що підтверджує висловлені думки, не Ваші власні, які Ви обгрунтувати не можете, бо маєте неточні знання і переклади.
https://www.jw.org/uk/%D0%BF%D1%83%D...6%D1%82%D1%83/
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 19:26 #2617142   #4286
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Для того щоб застерегти від гріха проти духа святого, який не буде прощено. Це не залежить, чи людина є Свідком Єгови, чи ні- гріх проти духа святого Єгови нікому не буде прощено.
Як можна застерегти, якщо не сказати при цьому в чому саме полягає ЗАРАЗ отой гріх проти Духа Святого?
Як Ви (чи інші свідки) ЗАРАЗ розумієте можливість згрішити проти Духа Святого? В чому може полягати такий гріх? Конкретика якась може бути чи ні?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 19:48 #2617150   #4287
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Образити Ісуса ХрИста- це тяжкий гріх, але навіть такий гріх проститься, образа Єгови і Його святого духу не проститься. Це не стільки залежить від того що вчинено, а залежить з яким відношенням до Єгови; хто повстає проти Єгови, так як це зробив Сатана Диявол, чи Адам- вони знали хто такий Єгова і свідомо пішли на непростимий шлях- зневаги проти самого Єгови і Його духу. Це не проститься ніколи ! Також у відео згадувалось релігійних провідників, які виступали проти Ісуса ХрИста в першому столітті- навіть такі гріхи будуть прощені, якщо людина розкається, але свідомий спротив проти того, що зробив Єгова своїм святим духом, маючи видимий факт і доказ дії духу Єгови, іти далі наперекір- ніколи не проститься !!! Аналогічно сьогодні !!!

Востаннє редагував Ychen: 20.02.2016 о 19:55.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 20:08 #2617156   #4288
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
свідомий спротив проти того, що зробив Єгова своїм святим духом, маючи видимий факт і доказ дії духу Єгови, іти далі наперекір- ніколи не проститься !!! Аналогічно сьогодні !!!
Що саме "аналогічно сьогодні"?
Про які видимі факти і докази дії Духу Святого Ви говорите?
Тоді мова йшла про те, що чуда, які чинив Ісус Христос Духом Святим, релігійні керівники приписували Сатані. З цим ясно.
А що тепер?
Ваш проповідник попереджав вас, членів організації, про щось конкретне чи говорив про те, що не може відбуватися сьогодні?
Які такі дії можуть вчинити члени вашої організації, які можуть бути подібними на дії тодішніх релігійних керівників проти Ісуса? Можете хоч якийсь приклад навести для пояснення?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 21:08 #2617166   #4289
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Які такі дії можуть вчинити члени вашої організації,
Тут Вам треба більше переживати за себе, щоб не стати противним Єгові, а не за поклонників Єгови, які мають особисті стосунки з Ним.
Ви добре знаєте, бо задавали різні запитання, що не подобається Єгові і була Ваша реакція на дух святий Єгови. Ніякий інший дух під видом святого не може призвести до того, що Єгова зміниться і відповідно поміняється дія Божого духу. На таке марно сподіватись. Потрібно мінятись самому, а не Бог має підлаштовуватись під Вас !

Додано через 13 хвилин
Цитата Ваш проповідник попереджав вас, членів організації
Для Вас він проповідник, а для нас брат- він нам не проповідує. Проповідувати він може Вам, а нас він може навчати, направляти.

Додано через 4 хвилини
Цитата Можете хоч якийсь приклад навести для пояснення?
Подивимось як Ви відноситесь до Єгови і Його святого духу- як раніше, чи краще ! Дамо оцінку що сьогодні.

Востаннє редагував Ychen: 20.02.2016 о 21:10. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 21:48 #2617182   #4290
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Для Вас він проповідник, а для нас брат- він нам не проповідує. Проповідувати він може Вам, а нас він може навчати, направляти.
Учень, яка різниця "проповідує" чи "навчає"?
Той Ваш брат говорив до вас, до членів вашої організації, а не до мене. Він говорив про те, що якщо хтось із ваших грішить важким гріхом, то може бути позбавлений спілкування зі збором. Це що, до мене сказано? Я є у вашому зборі?
Тому я і спитав у Вас, як людини, яка розуміє ваших же вчителів і проповідників: "Який вчинок ЗАРАЗ може бути розцінений у вашій організації як гріх проти Святого духу?"
Що конкретно може бути названим "гріхом проти святого Духу", яка дія?
Без відповіді на це запитання всі ті слова проповідника з відео просто втрачають практичний зміст для слухачів.
Бо з тим, що чинили релігійники часів Ісуса, коли приписували чуда, які Він чинив, дії Сатани, а не Бога - з цим все зрозуміло.
Мова про те, яку дію СЬОГОДНІ може вчинити член вашої організації, яка подібна на дії тодішніх релігійників і може бути розцінена так само?
Такі дії (гріх проти Святого Духу) можливі серед членів вашої організації чи ні?
Якщо можливі, то чи не могли б Ви конкретизувати в чому саме вони можуть виявлятися?
Якщо такі дії не можуть (з якихось причин) бути вчинені, то просто скажіть про це, гаразд?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тут Вам треба більше переживати за себе, щоб не стати противним Єгові, а не за поклонників Єгови, які мають особисті стосунки з Ним.
Учень, Ви маєте особисті стосунки з Єговою?
В чому саме це полягає?
Прошу тільки відповідати саме в контексті особистих стосунків, а не в контексті "читаю наш переклад Біблії" чи "вивчаю публікації вірного і мудрого раба". Я сподіваюся, що Ви розумієте, що особисті стосунки - це безпосередні стосунки однієї особи з іншою.

Востаннє редагував Новак: 20.02.2016 о 21:48. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 23:06 #2617189   #4291
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Це що, до мене сказано? Я є у вашому зборі?
І до Вас також, бо тяжкий гріх забруднює любу особу (Ви не виключення, якщо чините, чи вчините тяжкий гріх), а у зборі є спосіб очищення, що унаочнює хлібину, частину якої очистили разом з брудом.

Додано через 6 хвилин
Цитата : "Який вчинок ЗАРАЗ може бути розцінений у вашій організації як гріх проти Святого духу?"
Що конкретно може бути названим "гріхом проти святого Духу", яка дія?
Там згадувалось про релігійних діячів (як дія), які діяли не серед учнів Ісуса ХрИста , а були зовнішніми противниками і боролись з святим духом Єгови. Тобто тут більш Вам роль підходить- це розцінюється в нашій організації, як спротив святому духу Єгови і може навіть гріх проти Його духу (не з членів збору, а ззовні)- Ваша поведінка покаже, самі б'єте себе в груди, що Ви не там де дух Єгови (поза збором і є завзятим діячем наперекір, щось подібне до 1 ст.). Був ще один приклад Юди Іскаріотського- це вже може Вас потішити, Вас не стосується, бо Ви не в середині, а ззовні. Наперед хочу Вам нагадати, що обидві типи осіб (як дія) прийшли до надзвичайної спільності і злагоди при обміні срібняками. Так що хоч вчинки і роль (як дія) в кожного була своя, але всі вони згрішили проти духу святого Єгови- що не може бути прощено. Символізує хлібина з отрутою- який хліб неможливо використовувати, його викидають. Нікому, навіть тваринам його дати неможливо, бо він повністю зіпсутий отрутою.

Додано через 38 хвилин
Цитата Я сподіваюся, що Ви розумієте, що особисті стосунки - це безпосередні стосунки однієї особи з іншою.
Саме так. І Ви на це впливу мати не можете, бо до чужих відносин не маєте жодного стосунку. В таких випадках кажуть: зась (не лізь у чужі справи), деколи дехто отримував пряму відповідь: "відійди..." Пам'ятаєте чому Ісус так відповів тому, хто хотів залізти в чужі справи, щоб зіпсувати добрі особисті відносини ???

Додано через 8 хвилин
Цитата Сподівайся навіть в безнадійній ситуації. Вихід завжди є!
А це гасло Вашої діяльності з "благими" намірами- щось подібне чула Єва. Тільки можете не сумніватись, що "вийдете" Ви, тим більш що Вас там, у Вашій новоявленій, чи новоствореній (домашньої дислокації) не так густо.

Востаннє редагував Ychen: 20.02.2016 о 23:10. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 23:09 #2617220   #4292
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

По моєму це діагноз. Шо воно плете!?
В мене сусід таке саме плете,але то хлопака в аварію попав і сильно головою вдарився,а тут...
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2016, 08:50 #2617244   #4293
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Там згадувалось про релігійних діячів (як дія), які діяли не серед учнів Ісуса ХрИста , а були зовнішніми противниками і боролись з святим духом Єгови.
Фарисей Савл, який став потім апостолом Павлом, боровся проти Духу Єгови чи ні? Він переслідував Церкву, вкидав у тюрми християн. Це все можна було вважати гріхом проти Духу Святого чи ні?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ваша поведінка покаже, самі б'єте себе в груди, що Ви не там де дух Єгови
Я не знаю про що Ви зараз говорите, але для Вас особисто можу повторити ще раз:
Єгова навернув мене до Себе через слово Євангелії Ісуса Христа і віру в Ісуса Христа. Я визнав свої гріхи перед Єговою і прийняв Жертву Ісуса Христа, як принесену за мене.
Я прийняв прощення і виправдання, яке Єгова дарує кожному, хто вірує в Ісуса Христа, сповідує свої гріхи і визнає Ісуса Христа за Господа.
Я прийняв народження від Духа Єгови, усиновлення, яке дарується кожному, хто вірує в Ісуса Христа. Духа Єгови я не відкинув.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Наперед хочу Вам нагадати, що обидві типи осіб (як дія) прийшли до надзвичайної спільності і злагоди при обміні срібняками. Так що хоч вчинки і роль (як дія) в кожного була своя, але всі вони згрішили проти духу святого Єгови- що не може бути прощено. Символізує хлібина з отрутою- який хліб неможливо використовувати, його викидають. Нікому, навіть тваринам його дати неможливо, бо він повністю зіпсутий отрутою.
Отож я хочу повернути Вас до запитання, яке вже втретє (чи вчетверте) задаю Вам, щоб Ви роз"яснили слова і приклад, наведений вчителем вашої організації, слова і приклад, який стосується гріха проти Святого Духу.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
яку дію СЬОГОДНІ може вчинити член вашої організації, яка подібна на дії тодішніх релігійників і може бути розцінена так само?
Такі дії (гріх проти Святого Духу) можливі серед членів вашої організації чи ні?
Якщо можливі, то чи не могли б Ви конкретизувати в чому саме вони можуть виявлятися?
Якщо такі дії не можуть (з якихось причин) бути вчинені, то просто скажіть про це, гаразд?
Учень, Ви можете дати конкретну відповідь чи ні?

Я знаю, що по важких гріхах (приклад другої хлібини) у вашій організації є цілком чіткі визначення і приклади (дії, за які членів попереджають, а потім вилучають).
Невже щодо набагато більш важкого пункту, гріха за який НЕМА прощення, у вашій організації нема ніякого пояснення, яке б стосувалося сьогоднішнього життя?
Таки нема?

Востаннє редагував Новак: 21.02.2016 о 09:19.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2016, 10:41 #2617254   #4294
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Додано через 19 хвилин
Цитата Це все можна було вважати гріхом проти Духу Святого чи ні?
Ні, бо він боровся проти учнів ХрИста, думаючи що тим служить Єгові. Він проти Єгови не виступав ніколи. Пізніше він сказав: що переслідував послідовників ХрИста у незнанні- він чинив тяжкі гріхи, але не згрішив проти духа святого Єгови.

Додано через 5 хвилин
Цитата боровся проти Духу Єгови чи ні?
Боровся, хоч ревно, але не в знанні, тобто не усвідомлював того що виступає проти (бореться) Єгови. Гріх проти духа святого Єгови- це свідомий, спрямований гріх проти самого Єгови (коли людина усвідомлює, що своїми діями виступає проти самого Єгови). Наприклад деякі релігійні вчителі, які зрозуміли що Єгова діяв через Ісуса ХрИста, але заперечували це, бо це йшло врозріз з їхньою релігійною позицією.
А тепер більш конкретніше, бо я так розумію що це питання хвилює особисто Вас. Якщо Ви усвідомите (усвідомлюєте) що Єгова діє сьогодні через Свідків Єгови і свідомо відкидаєте це, бо це не підходить для вашої релігійної позиції, то грішите проти духа святого Єгови. Що у Вас на серці стане очевидним при спасінні в Армагедоні- чи Єгова викине Вас на смітник історії, чи залишить. Наперед нагадую: ті що згрішили проти духа святого Єгови також заявляли що знають Єгову !!!Також наперед хочу Вам нагадати, що в Біблії ніде не пише, що дух святий Єгови: гавкає, м'явкає, трясе людину, або щось таке подібне з світу тварин- усвідомлення цього і свідоме заперечення Вами, також може бути зневагою духу святого Єгови- гріхом, який не прощається. Бо Ви приписуєте Єгові дію і тряску Сатани.

Востаннє редагував Ychen: 21.02.2016 о 10:53. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2016, 12:51 #2617300   #4295
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ні, бо він боровся проти учнів ХрИста, думаючи що тим служить Єгові. Він проти Єгови не виступав ніколи.
Не просто боровся, а переслідував, звинувачував, кидав у в"язниці і був присутній на стратах християн. І робив це все в ім"я Єгови.
Якщо б хтось зараз переслідував Вас і Ваших братів, звинувачував, кидав у в"язниці і навіть страчував і вважав, що цим він служить Богові, то Ви як назвали б ці дії? Та для Вас такий чоловік був би гіршим за Путіна, чи не так?
Тому давайте копати глибше.
Цитую Вас далі:

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Гріх проти духа святого Єгови- це свідомий, спрямований гріх проти самого Єгови (коли людина усвідомлює, що своїми діями виступає проти самого Єгови). Наприклад деякі релігійні вчителі, які зрозуміли що Єгова діяв через Ісуса ХрИста, але заперечували це, бо це йшло врозріз з їхньою релігійною позицією.
Як можна ззовні розрізнити одне і інше?
Як можна було відрізнити ззовні Савла і когось із інших фарисеїв (чи садукеїв) які переслідували християн? Ви маєте якийсь фільтр, щоб відсіяти одних від інших?
Я бачу лише ОДНУ характеристику, яка вказана в Біблії:
ті, хто перейшов грань гріха проти Святого Духу публічно стверджували, що Ісус Христос діяв не силою Бога, а силою Сатани. Тобто вони стверджували, що через Ісуса діяв нечистий дух, діяв сам Сатана. Оті видимі і беззаперечні факти і прояви Духа Божого ці люди приписали Сатані.



Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А тепер більш конкретніше, бо я так розумію що це питання хвилює особисто Вас. Якщо Ви усвідомите (усвідомлюєте) що Єгова діє сьогодні через Свідків Єгови і свідомо відкидаєте це, бо це не підходить для вашої релігійної позиції, то грішите проти духа святого Єгови. Що у Вас на серці стане очевидним при спасінні в Армагедоні- чи Єгова викине Вас на смітник історії, чи залишить. Наперед нагадую: ті що згрішили проти духа святого Єгови також заявляли що знають Єгову !!!
Скажіть мені, Учню, а що роблять свідки Єгови, коли кажуть, що всі християни належать до релігійної організації Сатани?
Кому, чиїй дії вони приписують те, що, для прикладу, за останні 30 років в Китаї навернулося до віри в Ісуса Христа біля 80 мільйонів християн? Хто спричинив це навернення? Я вважаю, що це дія Святого Духу Єгови, через проповідь тих християн, які ризикуючи життя і будучи переслідувані і навіть вбиті, несли звістку про Ісуса Христа в комуністичному Китаї.
А Ви як вважаєте?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
акож наперед хочу Вам нагадати, що в Біблії ніде не пише, що дух святий Єгови: гавкає, м'явкає, трясе людину, або щось таке подібне з світу тварин- усвідомлення цього і свідоме заперечення Вами, також може бути зневагою духу святого Єгови- гріхом, який не прощається. Бо Ви приписуєте Єгові дію і тряску Сатани.
Я не знаю про що Ви зараз говорите.
Можливо Ви маєте на увазі випадок про який згадував апостол Павло у листі до Коринтян, звертаючись до них із вимогою перестати молитися мовами разом у Церкві? Бо, "як зійдеться Церква вся разом, і всі говоритимуть чужими мовами, і ввійдуть туди й сторонні чи невіруючі, чи ж не скажуть вони, що біснуєтесь ви?"
Учень, я не знаю чи оті слова проти християн, сказані сторонніми людьми і звинувачення в тому, що вони "біснуються" є рівнозначними гріху проти Святого Духу.
Може Ви скажете чи такі слова проти християн можуть вважатися гріхом проти Святого Духу? Ясна річ, що якісь зовнішні видимі підстави для такого звинувачення були, так само як і були підстави вважати апостолів п"яними в день П"ятидесятниці, коли вони отримали обіцяного Утішителя, Духа Святого.
Я не знаю що вам тут відповісти...
Напевно таки слід дивитися на те, чи усвідомлювали ці люди, що перед ними дійсно дія Духа Святого чи не усвідомлювали.
От Ви, для прикладу, чи усвідомлюєте Ви, що навернення мільйонів людей до віри в Ісуса Христа, під час переслідувань - це дія Духа Єгови?

Востаннє редагував Новак: 21.02.2016 о 12:56.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2016, 13:24 #2617310   #4296
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата От Ви, для прикладу, чи усвідомлюєте Ви, що навернення мільйонів людей до віри в Ісуса Христа, під час переслідувань - це дія Духа Єгови?
Усвідомлюю що дух Єгови діє не тільки на китайських Свідків Єгови. Бо Єгова це не китайський бог, Єгова- Бог для всіх мешканців Землі.

Додано через 2 хвилини
Цитата Хто спричинив це навернення? Я вважаю, що
Ви собі можете вважати про Китай що завгодно.

Додано через 2 хвилини
Цитата такий чоловік був би гіршим за Путіна, чи не так?
Тому давайте копати глибше
А що по Вашому Путін добрий і не переслідує все що можна назвати Правдою ???

Додано через 6 хвилин
Цитата Як можна ззовні розрізнити одне і інше?
Як можна було відрізнити ззовні Савла і когось із інших фарисеїв (чи садукеїв) які переслідували християн? Ви маєте якийсь фільтр, щоб відсіяти одних від інших?
Тобто Ви не можете розрізнити де Сатана прикидається ангелом світла?
Тоді пропоную відео для перегляду:https
Відео взято з мережі і не видано Свідками Єгови- це щоб Ви не говорили, що Свідки Єгови навели ці факти і вас заинувачують, що це ніякий не святий дух.Нагадую вам ще раз, що: хрюкання, гавкання, уривки слів і вінегрет звуків немає нічого спільного з жодною мовою. В першому столітті Бог навчив своїх служителів в чудесний спосіб володіти іноземними мовами і слухачі іноземці чули, розуміли Боже Слово кожен на своїй мові (слухачі-іноземці перераховані). Кому проповідуєте Ви, бо люди не чують своїх мов ? На нашому сайті є інформація різними мовами і це відповідає Волі і святому духу Єгови.https://www.jw.org/uk/ Але я ніде не читав що Воля Єгови полягає в тому щоб хрюкати, гавкати, м'явкати Добру Новину тваринам.https

Востаннє редагував Ychen: 21.02.2016 о 14:11. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2016, 14:47 #2617347   #4297
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Усвідомлюю що дух Єгови діє не тільки на китайських Свідків Єгови.
Учень, а що, хіба у Китаї є 80 мільйонів членів вашої організації?
Наскільки я знаю, то по всій Землі ваша організація має біля 8 млн. людей.
Я Вас спитав за тих, хто у Китає є християнами, тобто про людей, які повірили (під час переслідувань) у Євангелію Ісуса Христа, навернулися до Христа і визнали Його своїм Господом і Спасителем. Таких біля 80 мільйонів.
Це результат дії Духа Єгови чи ні?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ви собі можете вважати про Китай що завгодно.
Я порівнюю це з тим, що написано в Біблії, в Новому Завіті і бачу, що це дія Духа Святого. Така моя думка.
Але спитав у Вас і хочу почути таку саму конкретну відповідь, як тільки що дав Вам.
Отож, Учень:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Скажіть мені, Учню, а що роблять свідки Єгови, коли кажуть, що всі християни належать до релігійної організації Сатани?
Кому, чиїй дії вони приписують те, що, для прикладу, за останні 30 років в Китаї навернулося до віри в Ісуса Христа біля 80 мільйонів християн? Хто спричинив це навернення?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
В першому столітті Бог навчив своїх служителів в чудесний спосіб володіти іноземними мовами і слухачі іноземці чули, розуміли Боже Слово кожен на своїй мові (слухачі-іноземці перераховані).
Якщо все так, то чому сторонні люди, які бачили момент, коли вся церква разом говорила на мовах, то вважали, що ті християни біснуються?
Ті коринтяни дійсно біснувалися чи вони говорили на мовах?
Звинувачення їх у тому, що вони ніби-то біснуються Ви б назвали гріхом проти Духа Святого, чи ні?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2016, 15:46 #2617355   #4298
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата біснуються Ви б назвали
Я б назвав це так:
- ті що біснуються- біснуються;
- ті що отримали знання іноземних мов в надприродній спосіб в 1 ст., чи вивчають іноземні мови сьогодні для місіонерської діяльності- не біснуються, ними так не кидало в 1 ст. і не кидає сьогодні.

Додано через 1 хвилину
Цитата Таких біля 80 мільйонів.
Це результат дії Духа Єгови чи ні?
А скільки там є комуністів- це результат якого духу ?

Додано через 2 хвилини
Цитата Така моя думка.
Дякую за Вашу думку, а моя не така думка.http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-ru/1101989275

Додано через 17 хвилин
Цитата Якщо все так, то чому сторонні люди, які бачили момент, коли вся церква разом говорила на мовах, то вважали, що ті християни біснуються?
А чому в цих адептів такий зневажливий і нешанобливий регіт при Алілуя (Хваліть Яг)? Наскільки я знаю це шаноблива форма Божого Імені, а адепти на відео зухвало регочуть з цього Імені.Дайте конкретну відповідь, хто заохочує зневажати Боже Ім'я: сам Бог з себе насміхається і доводить з радості від зневаги до екстазу, чи Сатана не може натішитись, як він звів 80 млн., чи скільки там адептів, до грубої неповаги Імені Єгови ??? Грубий зневажливий сміх і пози осіб свідчать про радість бісів на відео- то свято для демонів. Просто жах !!!

Востаннє редагував Ychen: 21.02.2016 о 15:54. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2016, 16:21 #2617372   #4299
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
- ті що отримали знання іноземних мов в надприродній спосіб в 1 ст., чи вивчають іноземні мови сьогодні для місіонерської діяльності- не біснуються,
Учень, як Ви можете сперечатися із апостолом Павлом, який сказав: "як зайдуть сторонні чи невіруючі, то скажуть вам що ви біснуєтеся"? Я думаю, що апостол знав як виглядає коли люди біснуються і цілком свідомо вжив таке порівняння.
Так само Ви можете почитати про пророків Єгови в Старому Завіті і ознайомитися із тим, що означає, коли гурт пророків входив у захват.
Нам важко оцінювати те, чого ми не бачили (я про коринтян і їхнє спільне говоріння на мовах), але ми знаємо однозначно те, що вони не були біснуватими. Вони говорили мовами, а сторонні чи невіруючі могли назвати це біснуванням.
Я не вважаю, що така характеристика з уст сторонніх чи невіруючих могла б бути кваліфікована як гріх проти Святого Духу.
А Ви як вважаєте?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А скільки там є комуністів- це результат якого духу ?
Учень, скажіть, будь-ласка, під проводом якого натхнення Ви зараз порівнюєте комуністів і християн? Чому у Вас таке налаштування щодо праці Святого Духу, приклад чого я навів?
Ви дійсно вважаєте, що ті десятки мільйонів людей, які попри небезпеку та переслідування повірили в Євангелію Ісуса Христа і публічно визнали Ісуса за свого Господа і Спасителя - це несправжні християни? Вони є релігійною організацією Сатани? (До речі, не підкажете мені де я можу прочитати у дописах ваших керівників цю думку, яка стосується християн? Бо я чув її тут від Вас і від інших свідків, але хотів би знати звідки ви взяли такий висновок).
Отож, оті християни в Китаї, які навернулися до Єгови під час комуністичного режиму - для Вас це не є наслідок праці Єгови і Його Святого Духу?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2016, 16:53 #2617374   #4300
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата (До речі, не підкажете мені де я можу прочитати у дописах ваших керівників цю думку, яка стосується християн? Бо я чув її тут від Вас і від інших свідків, але хотів би знати звідки ви взяли такий висновок)
Ми говорили з Вами про антихрИста (фальшива підміна хрИстиянства).http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-ru/1101989207

Додано через 1 хвилину
Цитата Отож, оті християни в Китаї, які навернулися до Єгови під час комуністичного режиму - для Вас це не є наслідок праці Єгови і Його Святого Духу?
Це наслідок підміни і маніпуляцій проти релігії (комуністична релігія проти ХрИста, той самий антихрИст), або в ім'я релігії (антихрИст).

Додано через 6 хвилин
Цитата Учень, як Ви можете сперечатися із апостолом Павлом, який сказав: "як зайдуть сторонні чи невіруючі, то скажуть вам що ви біснуєтеся"? Я думаю, що апостол знав як виглядає коли люди біснуються і цілком свідомо вжив таке порівняння.
Так само Ви можете почитати про пророків Єгови в Старому Завіті і ознайомитися із тим, що означає, коли гурт пророків входив у захват.
Біснуватись, ввійти в захват і відверто зневажати Боже Ім'я- це різні речі. Навіть демони (біси) не зневажають Єгову відкрито, бо "вірують і тремтять", щоб їх не було замкнено до безодні зразу, тобто тепер.

Додано через 6 хвилин
Цитата Учень, як Ви можете сперечатися із апостолом Павлом, який сказав: "як зайдуть сторонні чи невіруючі, то скажуть вам що ви біснуєтеся"?
Він говорив не про те що хрИстияни біснуються, а що хтось може подумати, що людина біснується на іноземній мові, бо не знає про що говорить хрИстиянин, як перевірить про що той говорить, про бісів (в підтримку бісів), чи про Бога (в підтримку Бога) ? Я розумію що Ви апелюєте до апостола Павла, але він таку поведінку, як на відео вважав біснуванням і грубою неповагою до Божого Імені.

Додано через 5 хвилин
Цитата А Ви як вважаєте?
Приєднуюсь до того що сказав Павло, що мова має бути іноземною, або рідною, не набором звуків, чи вінегретом різних слів (тобто зрозумілою мовою) інакше такому духові не вірте (не кожному духові вірте), а перевіряйте чи від Бога він.

Востаннє редагував Ychen: 21.02.2016 о 16:55. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:21.