Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Двері з вентилятором (кулером) може кому знадобиться

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.01.2018, 10:11 #2718507   #1
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Двері з вентилятором (кулером) може кому знадобиться

Двері з вентилятором (кулером) може кому знадобиться

https://youtu.be/se2PgM2k8IY
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
poisonous (20.01.2018)
Старий 17.01.2018, 15:31 #2718536   #2
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Двері з вентилятором (кулером) може кому знадобиться

Порушує проблему вентиляції та атмосфери в домі.
Цікаве рішення з включенням вентилятора
Потрібно ще приточку додати


poisonous зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TERNOPILSKIY (18.01.2018)
Старий 17.01.2018, 16:01 #2718538   #3
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Двері з вентилятором (кулером) може кому знадобиться

Вентилятор в дверях абсолютно лишній! Хіба якщо комусь подобається щоб по ногах дуло)
В санвузлах достатньо підключити витяжний вентилятор паралельно до світильника, приплив повітря буде відбуватися через нещільності дверей/вікон.
З.І. а от рекуператор річ дійсно хороша
AMOROSO зараз поза форумом  
Старий 18.01.2018, 21:20 #2718657   #4
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Двері з вентилятором (кулером) може кому знадобиться

Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
Порушує проблему вентиляції та атмосфери в домі.
Цікаве рішення з включенням вентилятора
Потрібно ще приточку додати


Та ніякої проблеми з вентиляцією не порушує, якщо замітили, то кулер на дверях втягує повітря з коридору в туалет, а з туалету вже витягує вентилятор що стоїть у вентиляційній шахті. Тобто відбувається приток свіжого повітря в туалет, а з туалету (вже не свіже) витягується вентилятором у вентиляційну шахту, а звідти вже на вулицю.
І ще, кулер на дверях має працювати від 12 вольт, а на нього подається з блоку живлення (на фото видно) всього 6 вольт. Тобто його майже не чути, хоч потік повітря створює хороший (на відео показано).
А рішення з підключенням дійсно просте і надійне. Ніякі дроти чи провода не стирчать і не мішають. Двері легко знімаються і ставляться на завіси.
А головне, це все в мене працює вже 8 рік, ніяких проблем ще не було, не шумить, не гудить, постійно свіже повітря, світлодіод сигналізую чи точно хтось є в туалеті чи просто двері відкриті.
Недоліків за 8 років не замітив. Ну іноді треба порохи витерти з кулера, ну хоча б один раз в рік чи в два роки.

Додано через 52 секунды
Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Вентилятор в дверях абсолютно лишній! Хіба якщо комусь подобається щоб по ногах дуло)
В санвузлах достатньо підключити витяжний вентилятор паралельно до світильника, приплив повітря буде відбуватися через нещільності дверей/вікон.
З.І. а от рекуператор річ дійсно хороша
Чому вентилятор в дверях абсолютно лишній? Нещільність дверей, а тим більше вікон (бо вони закриваються щільно) такого припливу повітря не дадуть, повірте, я це вже перевірив.
По ногах не дує, так як в мене двері стоять під кутом і потік повітря спрямований на стінку. В крайньому випадку можна зробити якусь шторку чи жалюзі (типу як в автомобілях пічки) щоб спрямувати потік в бік. Та й регулювати силу потоку можна блоком живлення, як замітили в мене (на фото) стоїть на 6 вольт, а номінально кулер працює від 12 в. Його майже не чути.
Так рекуператор річ хороша але зважте на його ціну і на ціну кулера. Та й в туалетах рекуператора я ще не бачив.

Востаннє редагував TERNOPILSKIY: 18.01.2018 о 21:20. Причина: Пізніше додано
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Старий 19.01.2018, 07:37 #2718669   #5
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Двері з вентилятором (кулером) може кому знадобиться

Почнем з того що я більше 10 років працюю в сфері проектування громадських, виробничих і ін. обєктів і напряму стикаюсь з різними системами вентиляції, кондиціонування, опалення..
Вентиляція санвузлів практично саме простіше що може бути, тут велосипед придумувати не треба.
"Нещільність дверей, а тим більше вікон (бо вони закриваються щільно) такого припливу повітря не дадуть, повірте" - не повірю, хіба що надасте розрахунки повітрообміну.. А для початку можна просто порівняти продуктивність витяжного вентилятора на 220В (в м куб/год) з продуктивнісю кулера на 12В (ще й включеного до 6В). з тим самим успіхом можна просто отвір в дверях зробити. Якщо у вас там все так щільно то попробуйте до кулера напругу не подавати він сам буде крутитися)
Якщо нормальна витяжна вентиляція то цього більш ніж досить:
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (19.01.2018)
Старий 19.01.2018, 20:10 #2718718   #6
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Двері з вентилятором (кулером) може кому знадобиться

Цитата:
Допис від TERNOPILSKIY Переглянути допис
По ногах не дує, так як в мене двері стоять під кутом і потік повітря спрямований на стінку.
але є рух повітря і його мабуть відчутно.достатньо було би решітки,а не робити оце все,реально мені було би зовсім неохота махатися з тою прокладкою проводів по дверях,і тд.
якщо під час включеного витяжного вентилятора (того шо зверху в стіні) він не встигає витягнути весь запах,то можна поставити на нього таймер виключення.
принцип роботи - коли виходиш після надважливої справи і викл. світло,то вентилятор працює ще 2-5хв,а потім сам виключається.схему можна самому зробити,для тих хто дружить з паяльником,або купити готовий.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 19.01.2018, 22:26 #2718732   #7
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Двері з вентилятором (кулером) може кому знадобиться

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Почнем з того що я більше 10 років працюю в сфері проектування громадських, виробничих і ін. обєктів і напряму стикаюсь з різними системами вентиляції, кондиціонування, опалення..
Вентиляція санвузлів практично саме простіше що може бути, тут велосипед придумувати не треба.
"Нещільність дверей, а тим більше вікон (бо вони закриваються щільно) такого припливу повітря не дадуть, повірте" - не повірю, хіба що надасте розрахунки повітрообміну.. А для початку можна просто порівняти продуктивність витяжного вентилятора на 220В (в м куб/год) з продуктивнісю кулера на 12В (ще й включеного до 6В). з тим самим успіхом можна просто отвір в дверях зробити. Якщо у вас там все так щільно то попробуйте до кулера напругу не подавати він сам буде крутитися)
Якщо нормальна витяжна вентиляція то цього більш ніж досить:
Ну от Ви працюєте більше 10 років в сфері і т.д. і т.п. ну і за ці 10 років ви бачили двері з вентилятором? А дирку просверлити в дверях, тут розуму багато не треба, тут як Ви кажете, велосипеда придумувати не треба. Згідний, велосипеда придумувати не треба, а вдосконалювати можна і треба, а то б до цих пір би їздили на велосипеді "Україна" з однією передачею.
І про які розрахунки йде мова, мені треба вимірювати швидкість обертання лопастей, скільки кубів повітря він проганяє за одиницю часу? Та нафіг це мені. Не вірте. Я перевірив своїм організмом(і не тільки своїм), наскільки сутьєві зміни сталися коли замість отвору, я вставив кулер і експериментальним методом виставив потрібну напругу. І вентилятор без напруги не крутиться - перевірено.
А головне - оригінальність. До мене хто не зайде, всіх цікавить як це працює, як підключено, де провода йдуть. Та й самому цікаво дивитися як працює те, що зробив своїми руками.
Я нікому нічого не нав"язую, просто ділюсь своєю ідеєю. А там хочте робіть, чи не робіть. Тільки не треба обсирати, це любий дурень може, а от похвалити людину, навіть за незначні успіхи, тут треба мізки, розум і навіть мужність.

Востаннє редагував TERNOPILSKIY: 19.01.2018 о 22:44.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Старий 20.01.2018, 16:03 #2718762   #8
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Двері з вентилятором (кулером) може кому знадобиться

Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
Порушує проблему вентиляції та атмосфери в домі.
Цитата:
Допис від TERNOPILSKIY Переглянути допис
Та ніякої проблеми з вентиляцією не порушує,
піднімати, порушувати – означають "привернути увагу до якогось питання, справи, пропонувати їх для обговорення"

Тут річ про те, що витяжка у туалеті має працювати зі свистом на зовні, викидаючи запахи і гази які накопичились в процесі життєдіяльності. По нормах з туалету має виходити 25м3, але оскільки туалет бере участь у загальному воздухообміні, то навіть при відсутності людей всередині - повітря ітиме все-рівно через нього(певний%).

Просто тут людям видається, що вентилятор в дверях є наслідком поганої вентиляції. А так все ідеально і має багатьом допомогти "не відхопити газетою"


Ось цікавий список, ознайомтесь.

Прихований текст: Норми і підходи до газообміну приміщень 
poisonous зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (20.01.2018)
Старий 20.01.2018, 21:03 #2718776   #9
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Двері з вентилятором (кулером) може кому знадобиться

Цитата:
Допис від poisonous Переглянути допис
піднімати, порушувати – означають "привернути увагу до якогось питання, справи, пропонувати їх для обговорення"

Тут річ про те, що витяжка у туалеті має працювати зі свистом на зовні, викидаючи запахи і гази які накопичились в процесі життєдіяльності. По нормах з туалету має виходити 25м3, але оскільки туалет бере участь у загальному воздухообміні, то навіть при відсутності людей всередині - повітря ітиме все-рівно через нього(певний%).

Просто тут людям видається, що вентилятор в дверях є наслідком поганої вентиляції. А так все ідеально і має багатьом допомогти "не відхопити газетою"


Ось цікавий список, ознайомтесь.

Прихований текст: Норми і підходи до газообміну приміщень 
Згідний, що і без людей витяжка працює, але коли є ще і примусова, стає значно краще і швидше.
Тут цікаво
17. Справочник по теплоснабжению и вентиляции в гражданском строительстве. – Киев: Госстройиздат УССР, 1959.
Везде - че-то свое. Человек один, сколько дышать - хрен знает, споры до сих пор.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:45.