Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Дякую (спасибо) по Тернопільськи

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.05.2018, 19:08 #2729660   #1
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Дякую (спасибо) по Тернопільськи

Дякую (спасибо) по Тернопільськи.

https
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
idcomsomnom (28.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2018, 19:48 #2729710   #2
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Дякую (спасибо) по Тернопільськи

Тут єдиний камент напрошується-ацка злоєбуча ***** добряче полита поносом. Ф топку.
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2018, 17:18 #2729816   #3
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Дякую (спасибо) по Тернопільськи

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Тут єдиний камент напрошується-ацка злоєбуча ***** добряче полита поносом. Ф топку.
Ось і перший хейтер, безграмотний, тупий, без матюка два слова не скаже і злий на все і всіх. Значить, я все зробив і сказав правильно.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ReventoN (31.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2018, 22:39 #2729835   #4
ReventoN
Guest
Типово Відповідь: Дякую (спасибо) по Тернопільськи

Сприймати любу критику як хейтерство - погана практика для починаючого ютубера. В відос було вкладено багато зусиль, але інформаційного наповнення - нуль, гумор занадто поганий, загалом, дарма потрачений час.
Огляд степлера мені зайшов більше. В наступний раз старайся не випивати перед записом
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2018, 23:14 #2729839   #5
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Дякую (спасибо) по Тернопільськи

Цитата
Допис від ReventoN Переглянути допис
Сприймати любу критику як хейтерство - погана практика для починаючого ютубера. В відос було вкладено багато зусиль, але інформаційного наповнення - нуль, гумор занадто поганий, загалом, дарма потрачений час.
Огляд степлера мені зайшов більше. В наступний раз старайся не випивати перед записом
Критика — розгляд якогось явища, предмета, особи; його аналіз та оцінка згідно з існуючими нормами, масштабами, цінностями. Аналіз і оцінка когось чи чогось із метою виявлення та усунення вад, хиб.

По вашому слова "добряче полита поносом" - це критика?
Ваша правда, вкладено багато зусиль, але те, що інформаційного наповнення нуль, не згідний, це видно з коментів і лайків, та й цілих 7 хвилин йдуть пояснення.

І перед записом і під час запису я не випивав, та й взагалі не любитель цієї справи. Чи може там чути п'яну річ чи вимову? Те, що на російській погана вимова - так це видно, що я не москаль.
Так, я починаючий ютубер і був би вдячний поспілкуватися з фахівцем, якщо є такі, дайте знати чи ссилку.
Гумор можливо й поганий, прошу покажіть чи навчіть кращого, також буду вдячний.

Востаннє редагував TERNOPILSKIY: 31.05.2018 о 23:17. Причина: Пізніше додано
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:10.