Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.08.2011, 09:30 #1718028   #1
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Оскільки стара тема вже доволі сильно засмічена (і змісту її чистити немає) починаємо нову тему, що стосується вибору Конфігурації Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків (а також нетбуків, смартбуків, планшетів, етс). А також всіх комплектуючих, що використовуються при збірці ПК і ноутбуків. Прохання утриматися від флуда(явні прояви будуть видалятися і каратися). Тема буде йти у вигляди питання- відповідь.
! Всі теми що будуть дублювати цю тему будуть видалятися.
Ссилка на стару тему тут.

Востаннє редагував ШТЕУД: 10.08.2011 о 09:36.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2011, 10:39 #1719566   #2
SARS
 
Аватар для SARS
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Нещодавно замовив собі ноут Dell Studio 1749 і хочу розповісти враження: ноут впринципі дорогий - 7 тис грн. Взяв я його по 2х причинах:
1 - Тачскрін (мріяв про планшетник і вот вирішив поєднати забаганку із корисним), як не дивно штука хороша, но я б зараз не радив брати цю функцію як кратерій, бо на Віндовс зара мало прог під мультітач зроблено, тому я зрозумів шо за це переплатив (мене запевнили звичано шо я не багато переплатив в районі 400 грн. ну але біс його знає насправді...)
2. Відеокарта: як не дивно я думав що буду розчарований тим шо не зможу ігрульки сучасні на максимум грати, і тут моя либа розтягнулась до вух, коли я запустив Crysis 2 на ультра настройках і, уявіть собі - потянуло... Звичайно видавало - 15-25 FPS но, грати можна було без проблем... раз в декілька хвилин невеличка затримка на пару мілісек була... і коли поряд десь сильний спалах чи вибух - також відчутний був підлаг. І це доречі при розширенні 1600*900.
Якшо ставити чутку меньші настройки - все супа-дупа... На 11 діретікс не ризикнув ствити, бо думаю шо не потяне макс настройки... хоча кому буде цікаво - напишіть, спеціально комусь можу й тестанути...

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Sago Переглянути допис
Speller - ось такого шукай асера з выдяхою 5650 або 6650

Acer eMachines E732ZG-P613G32Mnkk


Экран 15.6'' (1366x76 глянцевый / Intel Pentium Dual Core P6100 (2.0 ГГц) / RAM 3 ГБ / HDD 320 ГБ / ATI Radeon HD 5650, 1 ГБ / DVD+/-RW / LAN / Wi-Fi / веб-камера / Linux / 2.6 кг
Подробнее: http://rozetka.com.ua/ru/products/de...979/index.html
ЦЫНА - 3761 грн.

Acer eMachines E732G-333G32Mnkk
Экран 15.6'' (1366x76 глянцевый / AMD Athlon II Dual-Core P360 (2.3 ГГц) / RAM 4 ГБ / HDD 640 ГБ / ATI Mobility Radeon HD6650, 1 ГБ / DVD Super Multi / Wi-Fi / веб-камера / Linux / 2.6 кг / коричневый
Подробнее: http://rozetka.com.ua/acer_aspire_as...4mncc/p159047/
ЦЫНА -4443 грн.
Я б не радив на АМД платформу дивитись... через мої руки вже пройшло достатньо ноутів і я замітив шо АМД більше гріються... ще одне - як не дивно зара мало хто знає, що процесори Intel, ті що core-i, мають вбудоване графічне ядро яке потужністю нагадує інтегровані radeon 4200 і вищі навіть моделі, тому я раджу на це також звертати увагу, адже по заявкам Intel вартість технології виготовлення core 2 duo та core-i (зокрема 1 покоління, а саме воно найпопулярніше) одинакова, а різниця очевидна. Враховуйте це при виборі

Востаннє редагував SARS: 12.08.2011 о 10:39. Причина: Пізніше додано
SARS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Speller (28.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 10:37 #1721398   #3
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Порадьте ноут для дому.

2ядра 4 гб оперативки. Об'єм вінчестера та потужність відеокарти непринципові. Бажано легкий\тонкий і 700долл +- 13-16 дюймів. А і такий щоб на розетці

апд: і дуже бажано матовий дисплей!

Востаннє редагував Dao: 15.08.2011 о 10:42.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 11:22 #1721442   #4
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

http://rozetka.com.ua/lenovo_thinkpa...57974/#tab=all

http://rozetka.com.ua/lenovo_thinkpa...57977/#tab=all

http://rozetka.com.ua/lenovo_thinkpa...15xrt/p157965/
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2011, 14:54 #1721605   #5
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Про такево що скажете? http://rozetka.com.ua/hp_probook_4530s_lh430ea/p157256/
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.08.2011, 09:58 #1722151   #6
_Slavik_
 
Аватар для _Slavik_
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Хочу взяти собі цей ноут. Що скажете? Варто? Чи може краще підібрати з процесором Core i3 старішого покоління?
_Slavik_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2011, 10:52 #1722180   #7
dwd
 
Аватар для dwd
Question Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Хто шо скаже про такий ноут?

http://rozetka.com.ua/alienware_m11x...black/p156748/
dwd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 09:10 #1726218   #8
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

ШТЕУД

Бачу, ти трохи шариш в залізі. Питаня до тебе, та й до всіх, хто в темі:

Що краще, взяти тіпа кращий i3-2100, але без ТурбоБусту і без можливості розгону, чи старший наприклад i3-550, але з можливостями розгону під 4 Ггц без особливих напрягів?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 09:23 #1726226   #9
Andy2006
Активний учасник
 
Аватар для Andy2006
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
ШТЕУД

Бачу, ти трохи шариш в залізі. Питаня до тебе, та й до всіх, хто в темі:

Що краще, взяти тіпа кращий i3-2100, але без ТурбоБусту і без можливості розгону, чи старший наприклад i3-550, але з можливостями розгону під 4 Ггц без особливих напрягів?
Небачу смислу брати платформу, яка практично знята з виробництва. Та й 2100 на номінальній частоті працює як 550 на 3,9-4.
Andy2006 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ШТЕУД (22.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 09:49 #1726255   #10
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
ШТЕУД

Бачу, ти трохи шариш в залізі. Питаня до тебе, та й до всіх, хто в темі:

Що краще, взяти тіпа кращий i3-2100, але без ТурбоБусту і без можливості розгону, чи старший наприклад i3-550, але з можливостями розгону під 4 Ггц без особливих напрягів?
Чесно поки що не стикався з 1155 платформою і тим більш і3 процами. Але думаю зміст брати старішу платформу немає. Візьми і3 2100 а потім поміняєш на 2500К і буде тобі 4 ядра і розгін поза 4ггц
Цитата:
Допис від Andy2006 Переглянути допис
Небачу смислу брати платформу, яка практично знята з виробництва. Та й 2100 на номінальній частоті працює як 550 на 3,9-4.
Повністю згідний. Хоча 550 можна погнати десь до 4.5 (а може і вище).
Але в любому випадку змісту в 1156 процах зараз немає. Інтел класно підгадали по платформі раз на рік щоб не розслаблялись
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 19:49 #1726649   #11
vital777
Guest
Типово Як вибрати ноутбук в межах 5-8 тис грн

Допоможіть вибрати хороший ноутбук як оприділитись із виробником
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2011, 22:12 #1727563   #12
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Порадьте ноут до 5000 грн. Бажано core-i3 (можна і старіший), але головне - щоб корпус не рипів, не прогиналась клавіатура. Короче ноут з міцним, якісним корпусом.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2011, 03:54 #1727705   #13
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Про такево що скажете? http://rozetka.com.ua/hp_probook_4530s_lh430ea/p157256/
Радив би взяти або придивитись до інших з серії ProBook. Там повинна бути 1 планка пам"яті на 4гб, тобто можна запросто в майбутньому апгрейднутись до 8гб докупишви тільки одну планку на 4гб. У більшості інших ноутів з 4гб озу стоїть 2х2ГБ. Також зручно продуманий корпус для апгрейду чи ремонту: знизу знімається одна кришка, яка надає доступ до всіх компонентів. Варто звернути увагу на ЮСБ порта. В попередніх серіях (з інтелом 2-го покоління) йшло 3 юсб 2.0 і 1 юсб 3.0. В самих останніх йде 4 юсб 2.0, БЕЗ 3.0. Думаю варто брати ноут з хоча б одним юсб 3.0, так на майбутнє. Єдиний недолік (якщо так можна назвати), це те що трохи прогинається клавіатура на місці поділу між основною клавіатурою та цифровою.
Також ProBook-и йдуть з 7200rpm хардом, порівняно з стандартними 5400.

Інші ноути з матовим дисплеєм це Делл Востро, але вони трохи дорожчі.

Цитата:
Допис від _Slavik_ Переглянути допис
Хочу взяти собі цей ноут. Що скажете? Варто? Чи може краще підібрати з процесором Core i3 старішого покоління?
Зараз не має в наявності (в розетці). Якщо ціна $709, то думаю можна знайти щось трошки краще по тій ціні. За такі гроші не варто дивитись на старіші і3.

Цитата:
Допис від dwd Переглянути допис
Хто шо скаже про такий ноут?

http://rozetka.com.ua/alienware_m11x...black/p156748/
11.6" дисплей не буде замаленький?

Цитата
Допис від vital777 Переглянути допис
Допоможіть вибрати хороший ноутбук як оприділитись із виробником
В межах 5-8 тис. грн це досить широкий діапазон. Тут треба дивитись під особисті вимоги і вподобання:
- досить 15" екрану чи краще 17" (ноут важчий, але якщо буде рідко переноситись і використовуватись самість стаціонарного компа тоді краще брати більший екран)
- матовий (приємніший на очі) чи глянцевий (для яскравіший кольорів, ігор, та фільмів)
- потрібен потужніший процесор і5 (ближче до 8 тис. грн.) чи досить і3?
- що важливіше: потужніший проц і менший хард, чи слабший процесор і більший хард?

Відносно виробників, можна вибирати щось з Dell, HP, Lenovo, Toshiba. Sony Vaio теж хороші, але по тих самих характеристиках будуть дорожчі на $100-$200 (а то й більше.)

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Порадьте ноут до 5000 грн. Бажано core-i3 (можна і старіший), але головне - щоб корпус не рипів, не прогиналась клавіатура. Короче ноут з міцним, якісним корпусом.
На рахунок скриплячих корпусів навіть не знаю що підказати, так як більшість бюджетних ноутів в межах 5К будуть складені більш-менш однаково. Недавно, наприклад, брав Леново Z560 (4GB, 320GB, старіший і3), в якому дуже сподобалась "островоподібна" клавіатура - клавіші розташовані окремо. Подібні клавіатури зустрічаються в дорожчих ноутах. Стосовно корпусу - не скрипів, хоча не сподобався двд привід - щось дуже "болтався" після відкриття; також слабенький мікрофон, але це не було основним критерієм вибору.

До 5000, 4гб, і3, 500гб, 15", розетка видає наступне:
http://rozetka.com.ua/notebooks/c800...32;20882=6317/

Особисто я стараюсь триматись подалі від Асера та Асуса. Тому з даного списку підходять Леново серії IdeaPad або ThinkPad, із зручною клавіатурою. ThinkPad має легендарний джойстик на клавіатурі, але це на любителя - не всім підходить.

П.С. Щось багато питань по вибору ноутів - чи то діти до школи готуються, чи що... Якщо так і далі піде, то варто буде створити підтему: Вибір ноутбука.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SARS (28.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2011, 10:19 #1727793   #14
_Slavik_
 
Аватар для _Slavik_
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Зараз не має в наявності (в розетці). Якщо ціна $709, то думаю можна знайти щось трошки краще по тій ціні. За такі гроші не варто дивитись на старіші і3.
в смислі трошки краще? в нього і так непогані комплектуючі. якщо брати, наприклад, проц кор і5, то вийде набагато дорожче. чи ти маєш на увазі іншого виробника?


Цитата Особисто я стараюсь триматись подалі від Асера та Асуса.
на рахунок асера згідний, але чому від Асуса? я навпаки довіряю асусасу.
_Slavik_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2011, 23:14 #1730736   #15
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата:
Допис від _Slavik_ Переглянути допис
на рахунок асера згідний, але чому від Асуса? я навпаки довіряю асусасу.
Дивився Dell Inspiron N5110, клавіатура прогинається занадто і кнопка вкл бігає у своїй комірці бєшено.
Також ASUS P52F з нової Р-серії.
Сподобався повністю матовий корпус і дисплей. Індикатори маленькі зелені внизу, зовсім не заважають.

В бюджетних ноутах треба дивиться конкретну модель, бо навіть у брендах, що себе зарекомендували, попадається барахло.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2011, 11:03 #1731557   #16
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Таке питання. Читаю різні обзори різних конфігурацій і помічаю, що БЖ завжди рекомендують з просто-таки фантастичним запасом. Наприклад, стаття http://www.u-sm.ru/index.php/obzoryi...ce-gtx460.html
Вказане енергоспоживання усієї системи - 307 ватт. При цьому рекомендують БЖ на 450-500 ватт. Ну 450 ще куди не йшло, але брати БЖ з 200-ватним запасом?
Ну і власне питання: чи варто дійсно брати БЖ з таким запасом? В мене БЖ має 400 ват, невже цього не вистачить на 307-ватне споживання?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2011, 11:50 #1731617   #17
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Таке питання. Читаю різні обзори різних конфігурацій і помічаю, що БЖ завжди рекомендують з просто-таки фантастичним запасом. Наприклад, стаття http://www.u-sm.ru/index.php/obzoryi...ce-gtx460.html
Вказане енергоспоживання усієї системи - 307 ватт. При цьому рекомендують БЖ на 450-500 ватт. Ну 450 ще куди не йшло, але брати БЖ з 200-ватним запасом?
Ну і власне питання: чи варто дійсно брати БЖ з таким запасом? В мене БЖ має 400 ват, невже цього не вистачить на 307-ватне споживання?
Тут питання цікаве.
В першу чергу далеко не всі БЖ видають заявлену потужність (особливо це стосується лінії 12в+ де йде найбільше споживання).
Друге варто враховувати що споживання може коливатися в залежності від навантаження і краще мати хоч якийсь запас.
трете варто враховувати можливість модернізації або припустимо нарощування відеопідсистеми (захочеш СЛІ і придеться бж міняти).
ну і 4 якщо захочеш розігнати систему. в розгоні споживання може значно збільшуватися.
висновки.
1 якщо твій бж якісний то 400 ватт стане (але без врахування 3 і 4 пункта).
2 для нормального і сучасного ігрового пк треба бж 600-700 ватт (більш меньш якісний) щоб не мати проблем з годом.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2011, 12:16 #1731645   #18
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

дякую )
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2011, 21:07 #1732083   #19
vova127
 
Аватар для vova127
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Цікаво, а можна склепати ноут з:
(ОЗУ - 4мб, ПЗУ - 1гб, Проц одинаково який. головне щоб малочастотний, та підходив минулим кофігам, ОС теж будь яка, головне щоб паскаль робив) ?)
vova127 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2011, 21:58 #1741645   #20
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Вибір Персональних Комп'ютерів і Ноутбуків(і їх підвидів), обговорення конфігурації і комплектуючих (тільки в ці темі!)

Яку відеокарту найкраще підібрати до такої системи:
CPU AMD II X2 255 3.1 Ghz, женеться до 3.8 Ghz;
MB MSI 880GM-E41;
Memory DDR3 2 GB Hynix - 2 шт., Dual Channel;
PSU XFX Pro550W Core Edition (по +12V max до 62 А - принаймі так пише виробник)
Графіка інтегрована AMD HD4250
Монітор Benq FP93G S 19 дюймів.
Річ в тому, що системою (вірніше процесором) на даний момент повністю задоволений, і в найблищий час (приблизно до 2-х років) змінювати не збираюся. Аналогічна ситуація зі старезним монітором 19-кою з макс. розш. 1280х1024.
От і визріває запитання, яку відяшку підібрати для для якнайкращої продуктивності при заданих параметрах. Не хочеться переплачувати за нерозкритий потенціал відео (бо при наступному абґрейді напевне заміниться все - але не зараз), а хочеться по максимуму співставити її з продуктивністю системи і нарешті насолодитися найновішими іграшками))
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:52.