Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Ваші враження про Джелатто Мафія:
є постійним клієнтом закладу, все влаштовує. 7 8.97%
заходив пару раз, здається все ок. 24 30.77%
був постійним клієнтом раніше - все було ок,зараз не влаштовує. 12 15.38%
зайшов 1 або 2 рази, ноги моєї більше там не буде. 33 42.31%
маю професійне відношення до закладу. 2 2.56%
Голосували: 78. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Джелато Мафія

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.03.2010, 18:14 #1243269   #61
Лис Микита
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Я розумію, що наш заклад є "кісткою в горлі" для деяких "людей" і вони з шкіри вилазять щоб хоч якось підгадити. Але результат найвища характеристика закладу! Сам факт того, що частенько в нас не має вільних місць говорить сам за себе!

2 Саймон
ти, коли переходиш на особистості вмій "відповідати" за себе!
Лис Микита зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 18:19 #1243277   #62
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Джелато Мафія

В джелато непогана піца, у всіх випадках краща наприклад за ту шаурму з марципана.

пс.. Почитав тему, тепер хочу їсти))
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 20:16 #1243438   #63
Artur3000
 
Аватар для Artur3000
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Цитата
Допис від Лис Микита Переглянути допис
2 Саймон
Ти вже беззаперечно сказав, що моцарела це фу, хоча я наприклад і 100% моїх знайомих мають прямо протележну думку! Я тобі харектеризував продукт з точки зору прийнятих світових стандартів! (в тебе є доступ до Інтернету і ти можеш ввести в пошук слово піца, поцікавитись, що є основою для цієї страви). Можна їсти пляцки з голаднського сиру і ковбаси, тільки для чого обзивати їх піцою! І навіть, якщо тобі ніколи не сподобається піца (в її правильному італійському виконанні) я тебе бидлом рахувати не буду...
А ми будемо робити "правильну" піцу з моцарелою і маємо надію, що багато кому вона буде до смаку!

А про одежу... це не претензія до людей, що "не так" одягнуті, це про можливість і неможливість людей розвиватись, пізнавати щось нове, щось краще, щось інше! Мені не подобається справжнє французьке Шампанське, але саме воно, а не Совєтський сурогат є справжнім! Можливо не всім прийдеться до смаку справжня італійська піца, але це не привід говорити, що вона не смачна, а моцарела це повне Г)
Ви так говорите про мацарелу... А де ви її берете? Невже що дня її возите з Італії? Не думаю... Бо Справжня моцарела в італії продається в спец. магазинах і термін її дії всього 3 дні! А те що роблять в нас із коровячого молока то не моцарела...
Artur3000 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
berry (12.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 20:20 #1243442   #64
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Я не розумію, навіщо було починати тему джелато мафії? Попонтуватися, відчути себе власником і питати решту про те, хто чого досягнув?
Чи звернути увагу на думку клієнтів?
Скажу чесно, піца в джелато була хороша. Але тільки коли вони відкрилися. Взагалі, громадські заклади добре відвідувати зразу після відкриття. Можливо, не все ще налагоджено, але кухня ще не за*рана.
Скажімо так, італійська піца там була зроблена якось по-домашньому, чи то з душею, чи то з прагненням з самого початку показати рівень. Мені подобалося.

Очікування були великі у мене особисто зразу після відкриття:
"КОНДИТЕРСЬКА у центрі міста" НАРЕШТІ. Але те, що я побачив мене неприємно здивувало: круасани (ціни опустимо), булка з маком і ще щось. Виправте мене, якщо я не правий, але то не така кондитерська, яка б мала бути......
Це так, до слова.

І ще, томатний соус ви закуповуєте для чого? Для натуральних томатів?
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 20:47 #1243470   #65
cheesy
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Власник, раджу трошки спустити пар і прислухатись до Саймона. Чувак вам поєяснює найпростіші поняття, а ви все в штики...
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ramochnik (03.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 21:12 #1243514   #66
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Джелато Мафія

хм, прочитав отово всьо вище написане ... власнику поставив + за то що підписався у дискусію, ал в багато чому непогоджуюсь ... Саймон правильно написав, мені наприклад моцарела теж не подобається і я не буду зважати на те чи хтось погоджується з моїм смаком чи ні ... всетаки у нас свобода вибору.
Такі дискусії починають викликати у мене відразу до закладу який ми обговорюємо, туди більше не піду
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 21:13 #1243515   #67
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Цитата:
Допис від Artur3000 Переглянути допис
Ви так говорите про мацарелу... А де ви її берете? Невже що дня її возите з Італії? Не думаю... Бо Справжня моцарела в італії продається в спец. магазинах і термін її дії всього 3 дні! А те що роблять в нас із коровячого молока то не моцарела...
Во-во, мені теж цікаво. А враховучи, що кожного дня кількість зроблених піц може суттєво підрізняєтись - сьогодні 150, а завтра 90 (для прикладу), то досить важко розрахувати таке замовлення і зберегти такий продукт від скисання, а 20 євро за кіло це не є мало.

Востаннє редагував SpY: 11.12.2010 о 07:49.
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 21:26 #1243537   #68
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Цитата:
Допис від SpY Переглянути допис
Це правда, що ви і ваш друг,- тернопільський депутат, член БЮТу, шантажували його і його дружину?
Якубович гей?
KOZHUH зараз поза форумом  
Подякував(ла):
forum.te.ua (02.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 21:33 #1243554   #69
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Той шо "Полє Чудєс" вів? Йому видніше
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 21:37 #1243562   #70
Лис Микита
Типово Відповідь: Джелато Мафія

2 SpY
Я бачив на форумі тему Сицилії! Розпинайся там! Яку ще нисенітницю ви придумаєте?

Ми чудово знаємо наскільки впав рівень продажів в наших бувших компаньйонів після того як в нас появилась піца!

А для тих хто дійсно цікавиться дам довідку: моцарела, до речі така яку використовують в Італії для виготовлення піци, випускається в герметичних упаковках і має достатньо великий термін зберігання!
Лис Микита зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 21:42 #1243574   #71
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Мене твій допис потішив

п.с. вже і не пам'ятаю шо в тій темі писав)
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 21:52 #1243604   #72
Лис Микита
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Цитата:
Допис від SpY Переглянути допис
Мене твій допис потішив

п.с. вже і не пам'ятаю шо в тій темі писав)
а ти "відкрий тему" от і нагадаєш собі
Лис Микита зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 22:12 #1243649   #73
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Дякую, капітане Очевидність!
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 22:14 #1243653   #74
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Зараз по-ідеї хтось має сказати "На здоровя"
KOZHUH зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Лис Микита (02.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 22:16 #1243660   #75
ras
Типово Відповідь: Джелато Мафія

коли відкрились, подобалось ваше молоко, пражене з пінкою зверху, круасани класні були і на тарілці прикольні зірочки малювали і т.д.
піца теж була на вищому рівні, коли но почали її робити.
а зараз реальне фуфло тичать, ніякого сервісу, кухня нікудишня
рекомендую змінити назву закладу, меню, персонал, і інтерєр трошки.....а то як мій тато каже - зажиріли...
ras зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Boris_the_Blade (03.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 22:39 #1243677   #76
Лис Микита
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Цитата:
Допис від MindStorm Переглянути допис
Я не розумію, навіщо було починати тему джелато мафії? Попонтуватися, відчути себе власником і питати решту про те, хто чого досягнув?
Чи звернути увагу на думку клієнтів?
Скажу чесно, піца в джелато була хороша. Але тільки коли вони відкрилися. Взагалі, громадські заклади добре відвідувати зразу після відкриття. Можливо, не все ще налагоджено, але кухня ще не за*рана.
Скажімо так, італійська піца там була зроблена якось по-домашньому, чи то з душею, чи то з прагненням з самого початку показати рівень. Мені подобалося.

Очікування були великі у мене особисто зразу після відкриття:
"КОНДИТЕРСЬКА у центрі міста" НАРЕШТІ. Але те, що я побачив мене неприємно здивувало: круасани (ціни опустимо), булка з маком і ще щось. Виправте мене, якщо я не правий, але то не така кондитерська, яка б мала бути......
Це так, до слова.

І ще, томатний соус ви закуповуєте для чого? Для натуральних томатів?
1. Ми не купуємо томатний соус! (до речі це відчувається при споживанні піци).
2. Піца в нас появилась через рік після відкриття!
3. Піца (дискусія чомусь ведеться саме навколо цього продукту) в нас італійська, справді італійська! Виготовлена з дотриманнм технології і використанням правильних продуктів!

Додано через 15 хвилин
Цитата
Допис від ras Переглянути допис
коли відкрились, подобалось ваше молоко, пражене з пінкою зверху, круасани класні були і на тарілці прикольні зірочки малювали і т.д.
піца теж була на вищому рівні, коли но почали її робити.
а зараз реальне фуфло тичать, ніякого сервісу, кухня нікудишня
рекомендую змінити назву закладу, меню, персонал, і інтерєр трошки.....а то як мій тато каже - зажиріли...
молоко яке було таке і є (той самий виробник))) круасани також! в листопаді і грудні були моменти по якості страв кухні і звязано це було з зміною піцайоло! Зараз все що стосується кухні поставлено на належному рівні і рівень росту продаж є явним тому підтвердженням! Рівень обслуговування буде значно покращуватись, і надіюсь Ви допоможете в цьому вказуючи на помилки і на позитивні моменти!

Востаннє редагував Лис Микита: 02.03.2010 о 22:39. Причина: Пізніше додано
Лис Микита зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 22:42 #1243704   #77
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Додам, був в Джелато більше року назад, то в принципі сподобалось все - і офіціантки приділяли достатньо уваги, були дуже чемні і музичне наповнення ненав'язливе і приємне, затишний затемнений інтер'єр, свічки, ну і круасани з морозивом само-собою були смачні. Яка ситуація зараз - маю слабке поняття, окрім як з дописів в цій темі.
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 22:57 #1243721   #78
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Лис Микита , ваша поведінка незадовільна ! Можете сідати .

Ваш і взагалі принцип будь-якого підприємства, орієнтованого на надання послуг, яке піклується про свій імідж і подальшу долю , має бути : "кожен клієнт - скарб" ( Саме вони платять і замовляють музику . Спроба переконати клієнта, що йому потрібна інша музика ... приведе в ідеалі до того, що він піде. Це я веду , що коли хтось відмовляється від моцарелли ..автоматично стає ідіотом , який не розуміє смаку італійської піци .), а не "пох всі.. друзі кажуть що класно " .
Ви перш за все, маєте уникати конфліктів навіть на форумі .. розумієте , що після вашої писанини бажання відвідати заклад може зникнути ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 23:07 #1243730   #79
saymon
Guest
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Цитата:
Допис від Artur3000 Переглянути допис
Ви так говорите про мацарелу... А де ви її берете? Невже що дня її возите з Італії?
Тут не в мацарелі справа. Я говорю про ситуацію що склалася, в загальному, коли натякають на твою неповноцінність, якщо ти не розділяєш чиїсь кулінарні смаки, або вдягнутий у байкову сорочку.
Я мацарелу їв лише два рази, і так, вона була привезена з Італі. В Джелато Мафія пицци не їв, і маю великий сумнів що там мацарела щодня свіжа, і прямо з Італії, але якщо це так то честь їм і хвала. Той хто любить таку піццу це оцінить. В цій кафешці був лише раз, чекав на людину і зайшов посидіти, щоб на вулиці не стирчати. Пив лише каву. В каві не розбираюсь, ніби нормальна була, пити можна.
Цитата
Допис від Лис Микита Переглянути допис
Я розумію, що наш заклад є "кісткою в горлі" для деяких "людей" і вони з шкіри вилазять щоб хоч якось підгадити. Але результат найвища характеристика закладу! Сам факт того, що частенько в нас не має вільних місць говорить сам за себе!
Ай Лолд. Хитрий план кондитерської кафешки по захопленню світу викрито! Десяток різних людей були проплачені твоїми конкурентами, інфа 100%
А факт того що у вас частенько немає місць може говорити, наприклад, про те, що у вас мале приміщення, що в Тернополі майже відсутня культура постійного клієнта, і люди ідуть будь-куди де є вільні місця, що у нас 20,000 студентів навчається, і їм треба десь тусити, що ви в центрі міста знаходитесь і ще багато різних причин.
Цитата
Допис від Лис Микита Переглянути допис
3. Піца (дискусія чомусь ведеться саме навколо цього продукту) в нас італійська, справді італійська! Виготовлена з дотриманнм технології і використанням правильних продуктів!
Немає такого поняття "правильні продукти". Може ти маєш на увазі правильний (чи оригінальний) рецепт, а продукти вони і є продукти.

Ну і географічну специфіку теж варто враховувати. Спробуй, наприклад, пригостити італійця салом. Та що там італійця, багато поляків, наших сусідів практично за городами, не те що не їдять, а навіть не розуміють як можна їсти сало з хлібом і часником. Не звикли вони до таких страв. Або, приміром, суші. Це сира риба. Коли українці їли сиру рибу? Та ніколи. А зараз їдять, бо це модно, брендово і правильно, з погляду іміджу. Є звісно ті кому дійсно те саме суші подобається, смаки ж то у всіх різні. Але неможна їсти щось, тільки через те, що це визнано "правильним", причому незрозуміло ким, де і коли це було визнано.
 
Подякував(ла):
Лис Микита (02.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 23:17 #1243742   #80
Лис Микита
Типово Відповідь: Джелато Мафія

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Лис Микита , ваша поведінка незадовільна ! Можете сідати .

Ваш і взагалі принцип будь-якого підприємства, орієнтованого на надання послуг, яке піклується про свій імідж і подальшу долю , має бути : "кожен клієнт - скарб" ( Саме вони платять і замовляють музику . Спроба переконати клієнта, що йому потрібна інша музика ... приведе в ідеалі до того, що він піде. Це я веду , що коли хтось відмовляється від моцарелли ..автоматично стає ідіотом , який не розуміє смаку італійської піци .), а не "пох всі.. друзі кажуть що класно " .
Ви перш за все, маєте уникати конфліктів навіть на форумі .. розумієте , що після вашої писанини бажання відвідати заклад може зникнути ?
Є такий вислів - Я не 100 доларова купюра, щоб всім подобатись! Будуть ті кому наша кухня не сподобається, я ж тільки пояснюю чим наш продукт вирізняється! Ну не любить людина піцу з моцарелою, так от на піцу до нас вона не піде і це об"єктивно.
Дякую за пораду, але я спілкуюсь, висловлюю свої смаки, своє бачення! Вислухаю Ваше бачення і можливо не зі всім погоджусь, а можливо буду вдячний за слушну пораду!
Лис Микита зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:47.