Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


Проблеми зі звуком у процесора Vox Tonelab ST

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.09.2015, 20:56 #2573015   #1
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Проблеми зі звуком у процесора Vox Tonelab ST

Дістався влітку мені цей процесор. Спочатку звучав як годиться.
Буквально тижні два тому почались глюки: інколи при вмиканні звук суттєво просідав, інколи появлявся фон. Але через деякий час це проходило і процесор знову звучав добре.
Але два дні тому знову глюки безповоротно повернулись: гучність звуку впала порівняно з початковою її величиною і тільки при сильному посмикуванні за струни вона ніби із-за чогось пробивається. Регулювання гучності з гітари не допомагає: звук з’являється десь із положення 2 і практично до 10 не змінюється його величина (раніше гучність змінювалась лінійно і пропорційно до покручування гучності на гітарі).
На Bypass те ж саме, крім того тюнер в такому режимі не завжди "чує" ноти.

Але найцікавіше те, що апарат як аудіоінтерфейс працює справно, звук з комп’ютера виводить без жодних негараздів (aux in також працює добре).

Думав, може лампа барахлить (адже апарат старенький). Витягнув її (моделювання підсилювачів відповідно перестало працювати), працювали тільки Clean та Bypass, які давали все ті ж результати.
Отже, довго розписувати не буду, кидаю файлик із чистим звуком з ефектами (0-15 сек, при чому спершу йде перебір струн, які я просто "гладжу", а потім звичайні акорди), дісторшном (16-40 сек) та байпасом як вони звучать зараз (раніше, коли звучало добре, не догадався записати).

http://www.ex.ua/936994068708

На платах візуально немає жодних слідів перегріву чи горення, конденсатори ніби теж нормальні, але от блок живлення (оригінальний) чомусь видає 18,3 В замість 12 В (не знаю чи це нормально).
То може хтось мав справу з цим процесором, або знає, що ті симптоми означаюсь або ж знає людей, які можуть глянути до апарату. Буду вдячний.
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2015, 21:38 #2573031   #2
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Проблеми зі звуком у процесора Vox Tonelab ST

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
Думав, може лампа барахлить (адже апарат старенький).

На платах візуально немає жодних слідів перегріву чи горення, конденсатори ніби теж нормальні
Якщо стареньких то деякі могли і підсохнути,візуально по них цього не видно.

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
але от блок живлення (оригінальний) чомусь видає 18,3 В замість 12 В (не знаю чи це нормально).
Можливо він нестабілізований,то коли він не підключений то буде приблизно так видавати.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (02.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2015, 22:02 #2573042   #3
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Проблеми зі звуком у процесора Vox Tonelab ST

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Якщо стареньких то деякі могли і підсохнути,візуально по них цього не видно.
Хм, якщо інших варіантів не буде, то прийдеться на всякий випадок перепаяти конденсатори.
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2015, 10:24 #2573113   #4
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: Проблеми зі звуком у процесора Vox Tonelab ST

В кабелі гітара-примочка проблем нема?
Оригінальний блок живлення не міг навернутися і видати 18 воль?
Яка там по паспорту заявлена напруга живлення?
Батарейки не передбачені?
Від перенапруги могло шось підгоріти
Mutter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (03.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2015, 11:50 #2573137   #5
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Проблеми зі звуком у процесора Vox Tonelab ST

Цитата
Допис від Mutter Переглянути допис
В кабелі гітара-примочка проблем нема?
Оригінальний блок живлення не міг навернутися і видати 18 воль?
Яка там по паспорту заявлена напруга живлення?
Батарейки не передбачені?
В кабелі проблеми немає, бо я спеціально позавчора купив новий інструментальний кабель. Між процесором та гітарою в розриві більше нічого немає. Гітара теж працює справно, бо коли вмикаю її напряму в інтегровану звукову карту через перехідник, то вона звучить добре (тільки програмна затримка не дає нормально пограти).

Відсік для батарейок не передбачено, живлення по паспорту має бути 12 В, максимальний споживаний струм 2 А (видно через то і бетарейки не передбачені ). Думаю, може підключити процесор до блока живлення комп’ютера, але ж не знаю яка там вихідна форма тої напруги, тобто, не впевнений, що від такого живлення теж буде нормальний звук, але все ж спробую.

Цитата
Допис від Mutter Переглянути допис
Від перенапруги могло шось підгоріти
От це і турбує, бо не знаю чи то нормально 18 В замість 12 В. Як вже казав, візуально нічого не помітив, хоча воно могло і не проявитись на платах.
Дивує те, що звук з комп’ютера виводиться прекрасно, а от обробка звуку гітари так паршивиться. Хіба що за ці дві функції відповідають різні схеми, які по різному чутливі та вимогливі до параметрів живлення.
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2015, 22:03 #2574038   #6
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Проблеми зі звуком у процесора Vox Tonelab ST

Підключав до блока живлення комп’ютера, але процесор не вмикався (лампа з підсвічуючим світлодіодом загорялась, але решта не заводилось).
Виправлю себе самого, споживаний струм 0,8 А.
І ще виявив цікаву температурну залежність в роботі цього пристрою: коли була сильна спека, то якраз і проявилась ця халепа зі звуком. Зараз, коли вже трошки стало прохолодніше, звук змінився - гучність все та ж сама низька (порівняно з початковим її значенням), але звук став трішечки кращим. Далі запис, наналогічний першому:
http://www.ex.ua/507735085197
Думаю, що чекати зими в надії, що звук стане на місце, то ідіотизм))) тому питання для мене залишається відкритим.
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2015, 10:29 #2574117   #7
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: Проблеми зі звуком у процесора Vox Tonelab ST

Волькмара спитай може візьметься подивитися/поремонтувати
Mutter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (07.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2015, 23:07 #2577004   #8
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Проблеми зі звуком у процесора Vox Tonelab ST

Відніс в Бастер. Виявилась якась банальна проблема з комутацією в районі лампи.
Відремонтували, за що інженерам Бастера вдячний.
Тему можна закривати.
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:46.