Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.01.2009, 22:05 #803155   #81
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Свобода лише багато кричить, різні мітинги проводить (які зводяться до одного - "ми хороші, пушисті, обирайте нас...", хоча це притаманно і всім партіям, але Свобода - тут все ж лідер ).
І дійсно, таке поняття як єдина і незалежна Україна у них все ж немає.... як це не сумно і звучить...
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 22:31 #803173   #82
Viaa
Типово

Цитата:
Допис від qTiger Переглянути допис
Просто ВО Свобода це вискочка... У нас є КУН, ОУН-УНСО, Рух з багатою історію. А тут появилась ще одна партія ідеологія якої індентична.

У нас нема ОУН-УНСО, у нас є УНА-УНСО і є кілька ОУНів. Не смішіть людей глибокими знаннями українських рухів, припускаючи такі прикрі помилки.

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Тому, не звертайте уваги на те, що Вас тут вороже сприйняли. Тут чомусь так сприймають тільки свободівців і регіоналів. З регіоналами-і так зрозуміло чому, а от чому так відносяться до свободівців-загадка...
Дякую за інформацію. Будемо розгадувати

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Зараз реально немає політиків, здатних щось поміняти: останій з них - Чорновіл, земля йому пухом, але на жаль він загинув... Це дійсно була Людина, яка прагнула зробити Україну кращою... .
Тоді я вам нагадаю, що сказав Чорновол: "Я не буду боротися з привидами комунізму". Вони його і завалили - безкарно.

Цитата А програма і дії Свободи дуже схожі до "Нашої України" (що, хочемо знову наступити на ті самі граблі?), їхній "козирь" - Бандера, ЗУНР, УПА - і за допомогою цього ходу хочуть завоювати більше голосів...
Чим погані козирі? Щодо Нашої України - мо вона йшла до влади 10 років чи таки була утворена прямо на Майдані і в неї збіглися радо всі комуняки?

Востаннє редагував saymon: 22.01.2009 о 22:41. Причина: об'єднання дописів
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 22:42 #803183   #83
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата Тоді я вам нагадаю, що сказав Чорновол: "Я не буду боротися з привидами комунізму". Вони його і завалили - безкарно.
Ключове слово тут: "привидами". Поки ти борешся із привидами інші, більш важливі справи, не вирішуються.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 22:43 #803184   #84
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Не хвилюйтеся - можно робити це одночасно - і привидів витурити із влади, і напрацювати українські закони та державницькі засади. Чому власне я свого часу і здибалася із Свободою - мені імпоную їх послідовність і грунтовність підходу.
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 22:51 #803189   #85
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

подивися Ваше ЖЖ. дуже бурхливе і активне життя. а на сім'ю, дітей в такому ритмі часу вистачає?
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 22:53 #803191   #86
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
подивися Ваше ЖЖ. дуже бурхливе і активне життя. а на сім'ю, дітей в такому ритмі часу вистачає?
Дитині 16 років, незаміжня, маю час і натхнення створити Україну придатною для мого життя і розквіту
Viaa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Frutik (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:09 #803196   #87
qTiger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
У нас нема ОУН-УНСО, у нас є УНА-УНСО і є кілька ОУНів. Не смішіть людей глибокими знаннями українських рухів, припускаючи такі прикрі помилки.



Дякую за інформацію. Будемо розгадувати



Тоді я вам нагадаю, що сказав Чорновол: "Я не буду боротися з привидами комунізму". Вони його і завалили - безкарно.



Чим погані козирі? Щодо Нашої України - мо вона йшла до влади 10 років чи таки була утворена прямо на Майдані і в неї збіглися радо всі комуняки?
ну ладно ще не вечір. Я докажу що я розумніший за вас. Я докажу що ВО Свобода це ще один клон. Друзі говорять що я дуже вперта людина)))
Ну якшо ви говорите що ОУНів є декілька можна ссилку на інфу?)))
qTiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:12 #803200   #88
qTiger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

такшо до справи... ВО Свобода ставить основний акцент піару на рекламі? А чому б не пустити фінанси наприклад на хороший(такий як в ЄС) ремонт доріг?
qTiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:15 #803204   #89
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від qTiger Переглянути допис
ну ладно ще не вечір. Я докажу що я розумніший за вас. Я докажу що ВО Свобода це ще один клон. Друзі говорять що я дуже вперта людина)))
Ну якшо ви говорите що ОУНів є декілька можна ссилку на інфу?)))
Доказуйте що завгодно - якщо це вас розважає. Щодо ОУНів - якщо ви досі не знаєте, що є кілька ОУНів, то вам і не треба, будемо вважати, що то така секретна інформація для внутрішнього використання українцями
А просто для загального розвитку поцікавтеся, хто такі Степан Бандера, Роман Шухевич, Андрій Мельник, Олег Ольжич. Коли вивчите їх біографіїї та творчість - спитаєте ще раз. Якщо у вас ще будуть питання
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:17 #803209   #90
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від qTiger Переглянути допис
такшо до справи... ВО Свобода ставить основний акцент піару на рекламі? А чому б не пустити фінанси наприклад на хороший(такий як в ЄС) ремонт доріг?
Тому ще нераціонально писати на кожному кілометрі покриття "Зроблено Свободою" - зітреться напис швидко
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:23 #803214   #91
qTiger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
Доказуйте що завгодно - якщо це вас розважає. Щодо ОУНів - якщо ви досі не знаєте, що є кілька ОУНів, то вам і не треба, будемо вважати, що то така секретна інформація для внутрішнього використання українцями
А просто для загального розвитку поцікавтеся, хто такі Степан Бандера, Роман Шухевич, Андрій Мельник, Олег Ольжич. Коли вивчите їх біографіїї та творчість - спитаєте ще раз. Якщо у вас ще будуть питання
Роман Шухевич це було додаткове питання на екзамені. Ех а міг мати 11)))
Я його добре запомню)))
ОУНів знаю два ОУН(б) і ОУН(м). бандеревці не хотіли співпряцювати з Німечиною в Другій світовій)) в кінці 80-их ці ОУНи переіменувались в УНА-УНСО і в КУН(конкретно хто в кого не помню, може ви підскажити?)
Олега Ольжича не знаю. Не розкажити про нього?
qTiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:32 #803223   #92
qTiger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
Тому ще нераціонально писати на кожному кілометрі покриття "Зроблено Свободою" - зітреться напис швидко
А я то думав.. Все з вами ясно
Тіпа вкладаєте вічно зелені в піар, потім до влади і починається бабло пад.
Якщо б хтось зробив в Україні дороги стандарту ЄС і обслуговував їх то йому заживо памятник поставли б)))
qTiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:32 #803224   #93
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від qTiger Переглянути допис
в кінці 80-их ці ОУНи переіменувались в УНА-УНСО і в КУН(конкретно хто в кого не помню, може ви підскажити?)
Ні, ОУНи досі існують окремо, УНА-УНСО та КУН створилися набагато пізніще і як окремі партії. УНА-УНСО очолює Юрій Шухевич - син того самого легендарного Романа Шухевича. Але там також все стає складно - нині існує декілька УНА-УНСО. То вже вам не потрібно

Цитата Олега Ольжича не знаю. Не розкажити про нього?
Погугліть - про нього є багато матеріалів. Вірші гарні писав, загинув у німецькому концтаборі. Його шанують в ОУН (д) - є ще й така

А назагал - там все дуже заплутано і непросто, хто з ким і за кого. У програмуванні чи математиці є така залежність "множина до множини". Так і тут - багато що пов'язує різні організації досить складними способами. Ставтеся до цього спокійно.
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:35 #803228   #94
[Vet]
 
Аватар для [Vet]
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Ото цікаво чо в дані темі ше не відписувалися главні шоумени 'партії_яку_не_можна_називати'. Чи вони спєцагенти під прикриттям чи просто бояться шо буде встидно за себе перед майже 'сопартійцями'?

пе.се.
Я нікого не хотів образити, але ж фахти на ліцо, в темах де йшло обговорення 'партії_яку_не_можна_називати' завжди було декілька шоуменів-активістів які давали 'гідну відсіч' всім інакодумцям і звеличували свої ідеї.

(це просто погляд збоку, можете ігнорувати все вищенаписане)
[Vet] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:35 #803229   #95
sexy niger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
Дитині 16 років, незаміжня, маю час і натхнення створити Україну придатною для мого життя і розквіту
ключове слово - незаміжня
sexy niger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:44 #803235   #96
qTiger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від [Vet] Переглянути допис
Ото цікаво чо в дані темі ше не відписувалися главні шоумени 'партії_яку_не_можна_називати'. Чи вони спєцагенти під прикриттям чи просто бояться шо буде встидно за себе перед майже 'сопартійцями'?

пе.се.
Я нікого не хотів образити, але ж фахти на ліцо, в темах де йшло обговорення 'партії_яку_не_можна_називати' завжди було декілька шоуменів-активістів які давали 'гідну відсіч' всім інакодумцям і звеличували свої ідеї.

(це просто погляд збоку, можете ігнорувати все вищенаписане)
а можна прямо? це про кого?я не поняв хумору
qTiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:52 #803242   #97
MARIK
 
Аватар для MARIK
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

А що тут відаисуватись, Людина цілком реальна, не є клоном когось із нас, цей досвід ми так і не перейняли в наших противників... А деякі "культурні" люди одразу накинулись, почали "тикати", що з вами діяти читаю і посміхаюсь, матеріалу для сміху тут достатньо...
MARIK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:53 #803243   #98
qTiger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
Тому ще нераціонально писати на кожному кілометрі покриття "Зроблено Свободою" - зітреться напис швидко
і це все? на цьому дискусії нашій кінець?))))
qTiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 23:54 #803247   #99
qTiger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від MARIK Переглянути допис
А що тут відаисуватись, Людина цілком реальна, не є клоном когось із нас, цей досвід ми так і не перейняли в наших противників... А деякі "культурні" люди одразу накинулись, почали "тикати", що з вами діяти читаю і посміхаюсь, матеріалу для сміху тут достатньо...
люди не клони? но якшо їм заплатити то вони імітують їх
qTiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2009, 00:07 #803254   #100
vavan
 
Аватар для vavan
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

про Своболу немає що думати! Так як і про всі інші "партії"!
Чи хоч одна з усіх партій чи рухів дали якийсь коментар на подіїї які стались в державі ? ні!!!
чи хоч якась з них запропонувала програму виходу з кризи ?!!
НІ!!!!
так про які партіїї можна говорити ? можна говорит про тільки про маніпуляціїї народом, "сірою масою", якою ми і є, різними напів кримінальними угрупуваннями!!! Прикро... Сумно... Шкода...
vavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:33.