Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Де в Тернополі знайти ворожку?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2019, 14:11 #2761016   #21
Matr
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі знайти ворожку?

Хочу порадити цілительку,ясновидицю Ганну.Допомога у будь-яких питаннях.Сильна біла магія.Людина дійсно від Бога.Перевірена не тільки мною,дуже сильно допомогла і дистанційно.До неї приїздить дуже багато людей.Приймає в Києві,але і на будь-якій відстані допомога.Стосовно розрахунку залежить від кількості обрядів ,скільки необхідно ,та взалежності від того,на що він робиться.Дію відчуєте одразу.+38068-665-02-26 або +38095-855-71-70
Matr зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
BIMMER (12.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2019, 22:13 #2761047   #22
Hoplite
 
Аватар для Hoplite
Типово Відповідь: Де в Тернополі знайти ворожку?

Хочу подякувати попередньому дописувачу. Екстрасенсорні здібності Ганни вражають: по телефону діагностувала, що мої гроші на приватівській карті наврочені (мені робили перекази у повний місяць в сузір'ї риб). Я, правда, такого не пам'ятаю, ну але ворожці видніше. Зараз перевів все на її карту для ритуалу зняття з тих грошей вроків. Обіцяє за 2 тижні впоратись, бо чаклунство дуже сильне.
Hoplite зараз поза форумом  
Подякували 2:
BIMMER (12.06.2019), vuyiko (11.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2019, 15:45 #2769753   #23
OlenaZh
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі знайти ворожку?

Ніколи раніше не зверталася до ексрасенсів чи магів. Та недавно в житті все стало дуже погано. Пішли одні неприємності. Звільнили з роботи, здоров'я погіршало. Звернулася до Лариси Гангал. працює дистанційно вона. Звичайно дуже переживала що не допоможе, та була приємно здивована його силами. Вона мені не просто допомогла, вона мене врятувала. Тепер знаю що в будь якій проблемі піду тільки до неї. Ось її номер, пишіть, вона насправді допоможе, вайбер +380663044883
OlenaZh зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 5
BleSSeD (05.11.2019), Носоріг (01.11.2019), MoRZE (30.10.2019), Trump (30.10.2019), vuyiko (30.10.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2019, 18:22 #2769759   #24
kuzka
Активний учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі знайти ворожку?

Цитата
Допис від OlenaZh Переглянути допис
Ніколи раніше не зверталася до ексрасенсів чи магів. Та недавно в житті все стало дуже погано. Пішли одні неприємності. Звільнили з роботи, здоров'я погіршало. Звернулася до Лариси Гангал. працює дистанційно вона. Звичайно дуже переживала що не допоможе, та була приємно здивована його силами. Вона мені не просто допомогла, вона мене врятувала. Тепер знаю що в будь якій проблемі піду тільки до неї. Ось її номер, пишіть, вона насправді допоможе, вайбер +380663044883
Приходит еврей к раввину и говорит:
- Рэбе, не могу больше так жить, жена болеет, тёща пилит с утра до вечера, дочь на панель пошла, сын институт бросил, снаркоманился прямо на глазах, живём все вместе в двухкомнатной квартире, с работы уволили... ничего поделать не могу... Что делать, Рэбе, вы мудры и опытны, вы близки к господу, помогите.
Рэбе подумал и ответил:
- Возьми лист ватмана, добрый человек, напиши на нём тушью большими буквам "ТАК БУДЕТ НЕ ВСЕГДА" и повесь на видном месте.
- И что?
- И всё.
- Как всё?! Рэбе я пришёл к вам за советом, за помощью, а вы надо мной шутите!
- Никаких шуток. Иди и сделай как сказано. Придёшь через два месяца.
Пошёл еврей восвояси.
Через два месяца приходит к раввину, весь сияет
- Рэбе, вы волшебник!!! Жена выздоровела, дочь за ум взялась, бросила непотребства, встречается с приличным молодым человеком, скоро свадьба, сын спрыгнул с иглы, восстановился в институте, я нашёл новую работу, взял кредит, купил квартиру и разъехались с тёщей. Это рай , Рэбе, что я могу для вас сделать?
Рэбе помолчал, и говорит:
- Да ничего не надо мне делать, добрый человек. Только ты... того... Плакатик-то пока не снимай...
kuzka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2019, 16:51 #2770231   #25
HelenPortnaya
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі знайти ворожку?

Добрый день ! У нас была прекрасная семья и хорошие отношения . Но в какой-то момент все изменилось. Мы с мужем стали просто ,как чужие . Каждый день ругань на ровном месте , с работы просто не хотелось идти домой и видеть его. В общем была уже настроена подавать на развод, да и муж был не против. Но остыв и подумав я решила, что развестись это проще всего, нужно спасать семью! Да и подруга которая была в курсе наших проблем , посоветовала мне обратится к Ларисе Гангал, она не раз помогала ей в решении проблем . Я прислушалась к совету подруги и обратилась к ней за помощью . За какие -то несколько недель наши отношения изменились в лучшую сторону , мы снова начали понимать друг друга и о разводе уже никто ни вспоминал . Я очень благодарна Ларисе ее вайбер +380663044883, обращайтесь, не пожалеете
HelenPortnaya зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (17.11.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2019, 15:13 #2770905   #26
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Де в Тернополі знайти ворожку?

В Бога не вірять але в ворожку то так...
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2019, 16:39 #2770924   #27
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Де в Тернополі знайти ворожку?

Цитата В Бога не вірять але в ворожку то так...
У ворожку теж не вірять, на неї надіються.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2019, 14:07 #2771257   #28
KarinaMinaeva
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі знайти ворожку?

Здравствуйте, хотела порекомендовать гадалку Ларису Гангал. Обращаюсь к ней частенько по вопросам на будущее, стоит ли делать какие-то вещи или нет. Она так уберегла меня от крупного вложения в неперспективное дело, хотя тогда казалось очень даже выгодным. Я за это ей очень благодарна. Лариса работает дистанционно и это очень удобно, что не нужно никуда ехать. Обращайтесь по Viber +380663044883
KarinaMinaeva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2019, 14:30 #2771260   #29
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Де в Тернополі знайти ворожку?

Цитата
Допис від KarinaMinaeva Переглянути допис
Она так уберегла меня от крупного вложения в неперспективное дело, хотя тогда казалось очень даже выгодным.
Одним вистрілом двох зайців - випитала бізнес-план і відговорила конкурента
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2019, 14:26 #2772328   #30
SofiVlasova
Учасник
Типово Відповідь: Де в Тернополі знайти ворожку?

Я часто звертаюся до Лариси Гангал. Вона мені дуже допомогла вирішити особисті проблеми. Так вийшло, що від мене пішов чоловік. Я довго переживала з цього поводу.Ларіса зробила обряд остуду, щоб я могла нарешті забути чоловіка. У мене після її спілкувань змінилося сприйняття життя. Нещодавно замовила у Лариси амулет на удачу. Я стала набагато впевненіше в собі, особисте життя налагодилося, на роботі запропонували підвищення. Дякую Ларисі! Працює вона по фото. Її вайбер, звертайтеся +380663044883
SofiVlasova зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2019, 14:58 #2772329   #31
tyzz
 
Аватар для tyzz
Типово Відповідь: Де в Тернополі знайти ворожку?

Цитата
Допис від SofiVlasova Переглянути допис
Я часто звертаюся до Лариси Гангал.
Пропоную перейменувати назву теми на "Імені Лариси Гангал"
tyzz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:48.