Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.02.2013, 16:40 #2134452   #21
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
Все, один поріг подолано: вчора здав екзамен в автошколі. Залишається тільки грізне МРЕВ...
жаль, тільки, що категорію А не хочуть давати . Директорка щось мені пояснювала, що я можу або не здавати зараз в ДАІ і чекати погоди, а бо зараз здавати тільки на Б, а потім, якщо протягом місяця потепліє, то зможу ще А і так буде дешевше, а в першому випадку буде дорожче. Одним словом я її добре не вирозумів, але я не знаю що робити
Моя тобі порада, коли будеш здавати лише на Б, дай тих 200 грн чи скільки, щоб вписали категорію А, бо якщо будеш сам здавати тобі вона обійдеться 512 справка з автошколи+міняти права, вийде 100доларів, а так 200 грн і всі довольні. Екзамену по водінню, як такого не буде, дадуть тобі коло проїхати в кращому випадку, в гіршому будуть намікати на той самий хабар, щоб "тіпа ти не будеш здавати, а ми тобі зарахуємо".
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2013, 17:32 #2134481   #22
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

йдеш в Даї ху11риш кулаком по столу і кажеш давайте мациклет поїду , вони кажуть так непогода нема соляри і тд і тп , а ти їм всерівно -давай мациклет , вони тобі кажуть дай гроі нашо воно тобі , а ти кулаком по столу і кричиш щоб кликали Лозового ,вони засцют і без грошей і їзди дадуть тобі права
$IRIU$ зараз поза форумом  
Подякували 2:
libero (06.02.2013), Prescout (06.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2013, 22:54 #2134810   #23
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від Prescout Переглянути допис
Моя тобі порада, коли будеш здавати лише на Б, дай тих 200 грн чи скільки, щоб вписали категорію А, бо якщо будеш сам здавати тобі вона обійдеться 512 справка з автошколи+міняти права, вийде 100доларів, а так 200 грн і всі довольні. Екзамену по водінню, як такого не буде, дадуть тобі коло проїхати в кращому випадку, в гіршому будуть намікати на той самий хабар, щоб "тіпа ти не будеш здавати, а ми тобі зарахуємо".
я не хочу і не буду їм давати хабара. Що порадите в тій ситуації ще?
Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
йдеш в Даї ху11риш кулаком по столу і кажеш давайте мациклет поїду , вони кажуть так непогода нема соляри і тд і тп , а ти їм всерівно -давай мациклет , вони тобі кажуть дай гроі нашо воно тобі , а ти кулаком по столу і кричиш щоб кликали Лозового ,вони засцют і без грошей і їзди дадуть тобі права
Ну товариші-мотоциклісти, я цілком серйозно вас питав, а ви тут жартуєте... Що з того, що я піду в ДАІ, якщо в школі зараз не хочуть дати А. Директорка сказала або, або. Ось я вас і питаю, як краще поступити.
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2013, 23:19 #2134843   #24
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Якщо ти вчився в ВСА, то ця школа немає ліцензії на категорію А, може лише видавати справки, що ти відїздив навчальну їзду. Щось тупи, як справка, що ти прослухав курс лекції, яку тобі дають, якщо ти не здав диплом, або держ екзамен в універі. А щоб зразу дали тобі права з А і Б, то не дадуть.

Найпростіший варіант, такий як я тобі казав, якщо не влаштовує, то такий, як казав пан Сіріус)
якщо і цей не влаштовує, то буде такий сценарій:
Ти здаєш екзамен в ДАІ, ти здаєш їзду в ДАІ на машині, якщо ти все здав, тобі дадуть права. Потім ти береш ті права, ідеш в автошколу, і вони тобі дають справку про їзду на мотоциколі. Далі ти береш права, справку і ще документи, які тобі видадуть разом з правами і ідеш знову в ДАІ, платиш їм офіційно в касу за пластик і екзамен навиків їзди на мотоциколі і здаєш екзамен. Якщо здаєш пошучаєш права.
Висновок, ти попадаєш на справку з автошколи (коли я вчився була 512, зараз може і більше)+офіційно ше раз платиш за пластік, той що права, і екзамен) це буде близько 800-1000 грн.
Prescout зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MT15 (06.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2013, 23:29 #2134852   #25
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від Prescout Переглянути допис
Якщо ти вчився в ВСА, то ця школа немає ліцензії на категорію А, може лише видавати справки, що ти відїздив навчальну їзду. Щось тупи, як справка, що ти прослухав курс лекції, яку тобі дають, якщо ти не здав диплом, або держ екзамен в універі. А щоб зразу дали тобі права з А і Б, то не дадуть.

Найпростіший варіант, такий як я тобі казав, якщо не влаштовує, то такий, як казав пан Сіріус)
якщо і цей не влаштовує, то буде такий сценарій:
Ти здаєш екзамен в ДАІ, ти здаєш їзду в ДАІ на машині, якщо ти все здав, тобі дадуть права. Потім ти береш ті права, ідеш в автошколу, і вони тобі дають справку про їзду на мотоциколі. Далі ти береш права, справку і ще документи, які тобі видадуть разом з правами і ідеш знову в ДАІ, платиш їм офіційно в касу за пластик і екзамен навиків їзди на мотоциколі і здаєш екзамен. Якщо здаєш пошучаєш права.
Висновок, ти попадаєш на справку з автошколи (коли я вчився була 512, зараз може і більше)+офіційно ше раз платиш за пластік, той що права, і екзамен) це буде близько 800-1000 грн.
О, спасибі за гарну відповідь. Тепер все зрозуміло. Ну, що ж прийдеться викинути ще 1000 грн. Тільки мені казали, що на нижчу категорію не потрібно ще раз здавати тести, тільки їзду. Чи я помиляюсь?
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 01:37 #2134892   #26
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
О, спасибі за гарну відповідь. Тепер все зрозуміло. Ну, що ж прийдеться викинути ще 1000 грн. Тільки мені казали, що на нижчу категорію не потрібно ще раз здавати тести, тільки їзду. Чи я помиляюсь?
Я мав наувазі екзамен їзди, але там як такого не буде. В кращому випадку проїдеш коло-друге по городі, що з права від входу в МРЕВ і на тому закінчиться.
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 07:14 #2134909   #27
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

ти шо такий правильний шо в 5 раз переплатиш , тільки щоб було по букві закону??????
нема логіки нема.....
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 10:53 #2135071   #28
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Логіка є, але не при наших рівнях зарплат
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2013, 13:39 #2137212   #29
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

MT15
Ти права вже майже получив. Весною будеш підшукувати мотоБрата?

Тобі головне А. Якщо захочеш ще А1, їм це скажи. Тобі прийдеться здати лише їзду, 500 з лишнім грн. ще за А1.
До весни ще недалеко. Скоро будеш їзду здавати, потерпи трохи.
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2013, 22:54 #2137601   #30
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
Ти права вже майже получив. Весною будеш підшукувати мотоБрата?
я б зараз підшукував, але немає відповідних для цього коштів.. Якщо б я авто купляв, мені б помогли з фінансами, а про мотик - ні. Не хочуть, щоб я мотоцикл мав, бояться щоб не розбився...
Коротше, спочатку треба отримати права, далі буду бачити.
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 18:20 #2171502   #31
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Усім привіт.
На дворі холодно. Вітка замерзла
Трохи розігрію невеличким питанням.

Через брак часу, не получається піти у автошколу. Так як скоро все буде тепло. Мене інтересує: чи можу я получити А1, без навчання у автошколі?
Тобто будову, правила/техніка їзди, правила дорожнього руху освою самостійно.

Підкажіть, чи практикується таке у нас? І якщо хтось проходив, яка процедура.
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 19:19 #2171533   #32
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

за гроші можу таке зробити і права взагалі, ну знаю магазин де продадуть довідку шо ти в автошколі був
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 21:04 #2171628   #33
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Ну а можливий такий варіант, що я описав?
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 21:44 #2171656   #34
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

в даному питані некомпетентний,такшо питай в інших.......може в мрео?
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2013, 16:50 #2172171   #35
libero
 
Аватар для libero
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

В нас так більша половина отримують водійське посвідчення, тільки потрібно знати кому гроші дати.
libero зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2013, 20:53 #2172371   #36
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

мені гроші))))))))МЕНІІІІІІІІІІ..........
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2013, 22:51 #2172507   #37
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
Ну а можливий такий варіант, що я описав?
Законом України самостійне навчання не передбачено, довідка про закінчення автошколи "маст хев".
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2013, 19:45 #2267029   #38
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Закінчив курс навчання
Підбив, получається купити права дешевше!

Навчався у "ВСА" на Польового, 5В.
Власне враження від закладу, позитиву не викликає. Я б не рекомендував туди йти навчатися.

Таке питання виникло:
Не хочуть цього року мені "А" відкрити. В цій автошколі кажуть "Приход на весні". Але туди йти я не буду, якщо вже на весні.
Скажіть, чи реально ще цього року відкрити собі "А" ? Хто має блат?
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2013, 20:21 #2267040   #39
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
Закінчив курс навчання
Підбив, получається купити права дешевше!

Навчався у "ВСА" на Польового, 5В.
Власне враження від закладу, позитиву не викликає. Я б не рекомендував туди йти навчатися.

Таке питання виникло:
Не хочуть цього року мені "А" відкрити. В цій автошколі кажуть "Приход на весні". Але туди йти я не буду, якщо вже на весні.
Скажіть, чи реально ще цього року відкрити собі "А" ? Хто має блат?
Здається ти ж не хотів платити


А якщо серйозно, то мені також вийшло би дешевше купити чим зробити) права свої отримав з кат а і а1 на кінці літа, думаю ще в вересні можна здати
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2013, 22:48 #2267076   #40
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Спеціалізовані мотошколи в м. Тернопіль

Ти, що платив по 500 з лишнім за "А" и "А1"?

Додано через 1 хвилину
"ВСА" розводить, як тільки може...

Востаннє редагував *Pasha*: 10.09.2013 о 22:48. Причина: Пізніше додано
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:24.