Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Inet"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.12.2013, 21:08 #2322680   #61
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Я вже раніше тут описував ситуацію. Якщо в вас доам вже є мережа: роутер, світч, там пару компів - о попередньо варто лише передзвонити в офіс (не до тих хлопців що підключають) і сказати, що вам потрібен медіаконвертор 10/100/1000 Мбіт, в них є такі. І вони дають його і все - ніяких танців з бубнами.

Бо якщо нема роутера - то тоді немає різниці , хоча можна і тоді взяти роутер за 240 а не за 450 грн і повністю хватить.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2014, 10:23 #2327064   #62
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Я вже раніше тут описував ситуацію. Якщо в вас доам вже є мережа: роутер, світч, там пару компів - о попередньо варто лише передзвонити в офіс (не до тих хлопців що підключають) і сказати, що вам потрібен медіаконвертор 10/100/1000 Мбіт, в них є такі. І вони дають його і все - ніяких танців з бубнами.

Бо якщо нема роутера - то тоді немає різниці , хоча можна і тоді взяти роутер за 240 а не за 450 грн і повністю хватить.
Ну не знаю, в мене перед підключенням було купа "переговорів" і з дирекцією їхньою, і з жіночками, які там на телефоні сидять, а наслідок один: "Гігабітний порт - обов'язкова умова, така політика компанії" і хлопаки ті що підключають ще і передзвонювали перепитували: "а гігабітний роутер чи мережеву ви купили? Бо інакше не підключимо". Може коли в самому Тернополі підключають, то принципами і поступаються, а мене підключали у Підгородньому (на дачах). Але не бачу, якщо чесно, жодної проблеми у тому щоб купити роутер (ціна якого стартує десь від 250 грн.) і не мати потім геморою "ми ж вам казали, яка умова, а так якість не гарантуємо".
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2014, 11:27 #2327097   #63
dwd
 
Аватар для dwd
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Цитата
Допис від Bondyk Переглянути допис
Ну не знаю, в мене перед підключенням було купа "переговорів" і з дирекцією їхньою, і з жіночками, які там на телефоні сидять, а наслідок один: "Гігабітний порт - обов'язкова умова, така політика компанії" і хлопаки ті що підключають ще і передзвонювали перепитували: "а гігабітний роутер чи мережеву ви купили? Бо інакше не підключимо". Може коли в самому Тернополі підключають, то принципами і поступаються, а мене підключали у Підгородньому (на дачах). Але не бачу, якщо чесно, жодної проблеми у тому щоб купити роутер (ціна якого стартує десь від 250 грн.) і не мати потім геморою "ми ж вам казали, яка умова, а так якість не гарантуємо".
Та сама фігня, при підключення впарювали що обовязкова умова гігабітний порт!
dwd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2014, 16:37 #2354056   #64
such
 
Аватар для such
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Сьогодні провів собі інтернет від цього провайдера.
Швидкість 7-8 мегабайти/сек. завантаження з торрентів.
Стоїть медіа конвертер гігабітний - світч гігабітний - роутер 100мбіт/сек., але я так зрозумів гігабітного роутера і не потрібно бо більше 100 мегабіт не варто очікувати.
such зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2014, 17:03 #2354073   #65
gujda
 
Аватар для gujda
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Цитата:
Допис від such Переглянути допис
Сьогодні провів собі інтернет від цього провайдера.
Швидкість 7-8 мегабайти/сек. завантаження з торрентів.
Стоїть медіа конвертер гігабітний - світч гігабітний - роутер 100мбіт/сек., але я так зрозумів гігабітного роутера і не потрібно бо більше 100 мегабіт не варто очікувати.
Скажу за провайдера, хоч не маю до нього відношення - окрім як простого клієнта, якщо брати гігабітний роутер дешевий то більше 120мбіт не варто очікувати так як його нутрощі більше можуть і не дати, підключав гігабітну мережеву то витягував на старенькому компі 200мбіт, по торренту скачувало 27мбайт, в той же час підключив тплінк гігабітний(модель забув але вартував близько 370грн) швидкість стала не більше 120мбіт, враховуючі що мені хватає швидкості до 100мбіт я поставив назад і мережеву 100мбітну і роутер.
gujda зараз поза форумом  
Подякував(ла):
such (28.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2014, 17:04 #2354075   #66
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Цитата:
Допис від such Переглянути допис
Сале я так зрозумів гігабітного роутера і не потрібно бо більше 100 мегабіт не варто очікувати.
ну чому ж?

$iD зараз поза форумом  
Подякував(ла):
such (28.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2014, 20:22 #2354144   #67
such
 
Аватар для such
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
ну чому ж?

Сід, я бачив твої попередні скріни спідтестів тай думав шо то у всіх так до 100 може в декого більше, але тепер розумію шо може є смисл поставити гігабітний роутер Є над чим подумати.
such зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2014, 20:34 #2354149   #68
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

роутер суто для вайфаю?
вын може зарізати швидкість. якшо то робиться для роздачі на стаціонарний комп + вай-фай АП, краще докупити до компа ще одну гігабітну карту. І пускати спочатку на комп і в одну мережеву (шоб не зарізалася швибкість для торентів і т.д.) а з другої мережевої вже віддавати на АП.
Ну або купувати дорогий але якісний мікротік, який не буде зарізати швидкість на лан-портах.
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2014, 20:39 #2354151   #69
such
 
Аватар для such
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
роутер суто для вайфаю?
вын може зарізати швидкість. якшо то робиться для роздачі на стаціонарний комп + вай-фай АП, краще докупити до компа ще одну гігабітну карту. І пускати спочатку на комп і в одну мережеву (шоб не зарізалася швибкість для торентів і т.д.) а з другої мережевої вже віддавати на АП.
Ну або купувати дорогий але якісний мікротік, який не буде зарізати швидкість на лан-портах.
Та ну. Я думаю лучше буде купити роутер з гігабітними лан портами і повтикати всі кабельки в нього. Мова йде про 3 компи + по вай фаю гаджети.
such зараз поза форумом  
Подякував(ла):
$iD (28.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2014, 14:07 #2368188   #70
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Херасє )) Можна поцікавитися як був досягнутий такий результат(де саме ви знаходитеся і яке обладнання)?
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2014, 08:01 #2439357   #71
Oleg_tern
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Роутер TL-WR1043ND V2.1
Oleg_tern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2014, 17:30 #2446591   #72
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Хтось знає що там у них сталося? Тиждень сказали терпіти бо нету не буде.
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2014, 14:38 #2447721   #73
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Якийсь тракторист звалив стовб з оптоволоконною розвязкою ) Паяють)
$iD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2014, 07:29 #2465501   #74
aspirantvisav
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Який Wi-Fi роутер у кого стоїть?
Яку модель рекомендуєте?
aspirantvisav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2014, 19:31 #2488098   #75
aspirantvisav
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Підключили мені Інет.
с. Смиківці
Проте швидкість мінімальна :
Довнлоад - 8 МБіт/с, Аплоад - 30 МБіт/с.
Пінг - 60 сек.

Що може бути?
aspirantvisav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2014, 15:57 #2488365   #76
TrEK
 
Аватар для TrEK
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Цитата
Допис від aspirantvisav Переглянути допис
Підключили мені Інет.
с. Смиківці
Проте швидкість мінімальна :
Довнлоад - 8 МБіт/с, Аплоад - 30 МБіт/с.
Пінг - 60 сек.

Що може бути?
ПК як пыдключений ? може по вайфаю быльше не тяне... може пробелма с ПК... зайди в БЕЗОПАСНИЙ РЕЖИМ з поддержкою сетевих драйверів.

Додано через 3 хвилини
+ коли тестиш КИЇВ вибирай , бо по замовчуванню через спідтест через Золочів тестить, а там на золочів певно канал 20 мегабіт тільки ..

Востаннє редагував TrEK: 21.12.2014 о 15:57. Причина: Пізніше додано
TrEK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2015, 13:08 #2495692   #77
gujda
 
Аватар для gujda
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Є один великий негатив, вже 9 днів днів не маю нета в селі - обірвало кабель, кожен день звоню і кожен день кажуть що зроблять, поки безрезультатно...

Востаннє редагував gujda: 11.01.2015 о 13:17.
gujda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2015, 18:54 #2495781   #78
TrEK
 
Аватар для TrEK
Exclamation Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Цитата:
Допис від gujda Переглянути допис
Є один великий негатив, вже 9 днів днів не маю нета в селі - обірвало кабель, кожен день звоню і кожен день кажуть що зроблять, поки безрезультатно...
Бо в нас э рагулы якы або крадуть кабель, а потым шарять що це не МІДЬ, але вже пізно... або просто які їздять НЕгабарітнім транспортом.... а на усунення проблемі треба багато матеріалів і зусиль...
TrEK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2015, 20:30 #2495834   #79
gujda
 
Аватар для gujda
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Цитата:
Допис від TrEK Переглянути допис
Бо в нас э рагулы якы або крадуть кабель, а потым шарять що це не МІДЬ, але вже пізно... або просто які їздять НЕгабарітнім транспортом.... а на усунення проблемі треба багато матеріалів і зусиль...
Може й так, але там був гілка впала і порвала кабель - його навіть приїхали спаяли але недоперевірили, і вже 7 днів доперевірити не можуть
gujda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2015, 20:32 #2495835   #80
TrEK
 
Аватар для TrEK
Exclamation Відповідь: Інтернет провайдер "Inet"

Цитата:
Допис від gujda Переглянути допис
Може й так, але там був гілка впала і порвала кабель - його навіть приїхали спаяли але недоперевірили, і вже 7 днів доперевірити не можуть
Ну можливо проблема саме у Вашому напрямку... можливо чекають заміну ще чогось... зараз с теперішнім курсом не так все швидко привозиться ... бо спец обладнання і матеріали тільки під замовлення, в нас такого нічого не виготовляєтсья.
TrEK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
inet, inet.ternopil.ua



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:08.