Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.05.2014, 07:48 #2400445   #41
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

та ладно, Америку не відкрив)) і так зрозуміло чим дихає любий політик чи бізнесмен його масштабу))

йому дали шанс - подивимось як він ним скористається. Якщо не овощ - то може щось толкове зробить. Зрештою, на мою думку, розумна людина за таких обставин воліла б потрапити в підручники з історії як реформатор, особистість, що стала причиною помітних позитивних зрушень в країні, аніж стати Лузером №2 після нікчеми Юща, який всіх вдало на*бав.
regman зараз поза форумом  
Подякували 2:
stanley (30.05.2014), Джалка (30.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 09:10 #2400498   #42
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

тут все залежить від того хто він - політик чи громадський діяк(за Черчілем).
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 11:44 #2400584   #43
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата йому дали шанс - подивимось як він ним скористається.
Ех які ви наївні Повір, він ним скористається сповна. Виведе на якісно новий рівень свою оліго-імперію. Підімне все що можливо під себе. А ви будете в черговий раз розчаровані, який же вам нездалий президент попався. Тільки особисто ви будете за нього відповідати, і не будете мати морального права потім тут розказувати що ми дали шанс, а він ним не скористався, а повів себе кардинально інакше ніж ми від нього очікували. Свою чашу вип'єте сповна, а ми (ті хто за нього не голосували) будемо пити її разом з вами, як це не прискорбно.

І Порошенко все рівно в підручник історії попаде, так само як попав Янукович, і байдуже в якій іпостасі. Ці люди живуть сьогоднішнім днем. В них такий тип мислення, що запрограмовані на особисте збагачення, при цьому не перебираючи способами та методами.

Все що сьогодні випливає, це те що тріумф майдану, це не перемога простих людей, це новий тріумф олігархії над народом. Всі хто так хотів зміни системи на майдані, їх можна привітати. Системи не тільки не зміниться, а ще й укріпиться Якщо заради цього і стояв майдан, (і я так само, в т.ч і на Грушевського), то думаю не варта було.

Наприклад та ж сама партія УДАР яка з тотальним відривом виграла Київські вибори, і є шанс що виграють наступні парламентські, прямо чи опосередковано керується Фірташем, який зараз сидить в Австрії. При чому якби Порошенко і справді хотів якихось реформ то можливо б не підтягував до своєї команди лудей з всім ненависної партії регіонів, чи наприклад, можливо б він шукав спеціалістів які могли якісно почати проводити реформи, а не людей Льоні Черновецького, які насправді є першокласними спеціалістами дерибану державного майна. Також наївно сподіватися що олігархи самі ж розвалять кланово-олігархічну модель держави, яка в нас розбудована, і викормиші якої вони є, почнуть боротися проти самих себе любимих, і почнуть думати про людей. Якщо ви і справді в це вірите, то ви по дурнуватому наївні. І досвід майдану вас абсолютно нічого не навчив.

Тому я не розділяю вашого інтузіазму по відношенню до Порошенка і Ко. Набирайтеся терпіння (воно вам пригодиться), і пийте свою чашу сповна, ви це заслужили. А я потрохи буду рихтувати чемодани і валити звідси назавжди, тому що переспектив реально не бачу.

Додано через 2 хвилини
А тим часом почитайте як каманда Парашенка підтасовує вибори до Київради, роблячи все для того щоб не пройшли борці з корупції Дем.альянс:

http://blogs.pravda.com.ua/authors/l...538793c6ca706/

Додано через 42 хвилини
http://blogs.pravda.com.ua/authors/s...538794581cdc1/

Востаннє редагував Chefild: 30.05.2014 о 11:44. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 11:45 #2400609   #44
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата А я потрохи буду рихтувати чемодани і валити звідси назавжди,
о,оце ти правильно) е-е-е-е...чекай, а то не ти там вище називав Порошенка пацюком,який тікає з тонучого корабля?) Вітаю, ти теж) І цейво - швидше пакуйся, не засмерджуй Україну)
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
andrey_ko (30.05.2014), regman (02.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 11:50 #2400612   #45
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цікаво, ті, хто голосував за порошенка, вони найблищі кілька років сидітимуть і сопітимуть в 2 дирки, чи таки в разі чого вийдуть на площі?
Бо це така українська традиція - якщо твій обранець виявився гафно - то нехай опоненти виганяють його. Ти не будеш його захищати, от!
Ми так дали досидіти Ющенку, хоч з ним все ясно було вже через рік. А шахтарі так само мовчки сиділи коли Янкович плював на обіцянки, за які вони його вибрали.
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Phantom (30.05.2014), Дєцко (30.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 11:58 #2400614   #46
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата о,оце ти правильно) е-е-е-е...чекай, а то не ти там вище називав Порошенка пацюком,який тікає з тонучого корабля?) Вітаю, ти теж) І цейво - швидше пакуйся, не засмерджуй Україну)
5 млн які вже виїхали, ти також вважала що вони засмерджували Україну? Думаю, більше ніж вона сама себе вже засмерділа, її засмердіти не реально. А ви дальше голосуйте за олігархів, з ними обов'язково заживете "По новому". Аякжеш

Додано через 6 хвилин
І не порівнюй абсолютно не порівняні речі. Людина міняє команду за командою вже 16 років в цілях особистого збагаченя. А я сижу з 2 ма вищими освітами без роботи, та без особливої надії її тут знайти...

Востаннє редагував Chefild: 30.05.2014 о 11:58. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 12:02 #2400618   #47
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Бо це така українська традиція - якщо твій обранець виявився гафно - то нехай опоненти виганяють його. Ти не будеш його захищати, от!
Хто б говорив про українську традицію - якщо твій обранець не пройшов, переможця тре обливати гавном ще з більшим ентузіазмом. Незалежно, зробив він щось чи ні.

Давайте все таки в цій темі писати якість конструктивні речі і по темі.

Додано через 2 хвилини
[quote=Chefild;2400584] А я потрохи буду рихтувати чемодани і валити звідси назавжди, тому що переспектив реально не бачу.
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А я сижу з 2 ма вищими освітами без роботи, та без особливої надії її тут знайти...
І правильно - звездуй вали... Десь там якраз твої 2 вищі освіти тобі стануть у пригоді.

Востаннє редагував andrey_ko: 30.05.2014 о 12:02. Причина: Пізніше додано
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
regman (02.06.2014), Джалка (30.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 12:13 #2400629   #48
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата І правильно - звездуй вали... Десь там якраз твої 2 вищі освіти тобі стануть у пригоді.
Конечно звалю. Після 25 травня в мене не залишилось зовсім ніяких ілюзій, Жити разом з вами в жопі прикриваючись патріотизмом я не збираюсь.

Додано через 6 хвилин
І по темі:

Інфографіка, чим володіє зараз Чоколядний заяц:


Востаннє редагував Chefild: 30.05.2014 о 12:13. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
ColdMineR (30.05.2014), Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 12:16 #2400637   #49
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А я сижу з 2 ма вищими освітами без роботи, та без особливої надії її тут знайти...
цікаво, скільки на форумі людей, з однією вищою,чи навіть без неї, які дають собі раду в житті? Маю підозру шо немало. Той, хто не знайшов собі роботи за стільки часу тут - ТАМ буде так само намагатися відпетляти від праці і думати, як на**бати ту іншу країну і жити на соціалку. Такі ніде не потрібні, як бур*ян.

сорі за різкість, просто не люблю тих, хто не робить, а ниє і всьо кругом хає. Тьху,блін.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Chefild (30.05.2014), regman (02.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 12:22 #2400641   #50
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата цікаво, скільки на форумі людей, з однією вищою,чи навіть без неї, які дають собі раду в житті? Маю підозру шо немало. Той, хто не знайшов собі роботи за стільки часу тут - ТАМ буде так само намагатися відпетляти від праці і думати, як на**бати ту іншу країну і жити на соціалку. Такі ніде не потрібні, як бур*ян.
Не вгадала. Я вже 2 роки працюю в будівельній фірмі в Санкт - петербурзі, і получаю зарплату в районі 2 тис. у.о. Займаюсь встановлення інженерних систем, в основному систем опалення. Зараз приїхав на сесію. Що таке праця при цьому важка, я знаю не на словах. Ті хто тут дають собі раду, за кілька тисяч гривень, це не життя, а виживання. І ти сама про це знаєш. Так само можу і я, і будь хто другий. Но жити раді виживання, я тут не збираюсь. Так що вибачайте, якщо для когось не прийнятна моя позиція.
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
ColdMineR (30.05.2014), Джалка (30.05.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 12:25 #2400645   #51
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Не вгадала. Я вже 2 роки працюю в будівельній фірмі в Санкт - петербурзі, і получаю зарплату в районі 2 тис. у.о. Займаюсь встановлення інженерних систем, в основному систем опалення. Зараз приїхав на сесію. Що таке праця при цьому важка, я знаю не на словах. Ті хто тут дають собі раду, за кілька тисяч гривень, це не життя, а виживання. І ти сама про це знаєш. Так само можу і я, і будь хто другий. Но жити раді виживання, я тут не збираюсь. Так що вибачайте, якщо для когось не прийнятна моя позиція.
тоді сорі, ти молодець ,шо даєш собі раду ( без іронії ). Але до хреніщі людей ,маючи з/п в дві штуки уо, вважали б що вони справді добре живуть. Не лукав - на такі гроші можна нормально в нас жити. Так шо справа в тебе не в грошах.
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 12:33 #2400648   #52
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Хто б говорив про українську традицію - якщо твій обранець не пройшов, переможця тре обливати гавном
Я?
де? покажи
що, моє ставлення до порошенка десь змінилось за останній тиждень?
Чи те, що він переміг - мало автоматично змінити моє ставлення до нього? Моє ставленян до нього зміниться тільки якщо я переконаюсь, що я був не правий.
А поки що я не бачу підстав міняти свою думку.
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (30.05.2014), Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2014, 13:20 #2400669   #53
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Цікаво, ті, хто голосував за порошенка, вони найблищі кілька років сидітимуть і сопітимуть в 2 дирки, чи таки в разі чого вийдуть на площі?
Бо це така українська традиція - якщо твій обранець виявився гафно - то нехай опоненти виганяють його. Ти не будеш його захищати, от!
Ми так дали досидіти Ющенку, хоч з ним все ясно було вже через рік. А шахтарі так само мовчки сиділи коли Янкович плював на обіцянки, за які вони його вибрали.
Ні, в нас ні опоненти, ні ті, що підтримали ніколи не вийдуть, поки хтось з верхівки не проспонсорує і не скаже Фас!
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (05.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 07:58 #2401750   #54
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Chefild та switch, ви знову ображені на всіх і вся за те, що пройшов Порошенко. Може вже досить, га?? Скільки можна вже нити? Таке враження, що ви і ваші ображені однодумці вважаєте, що всі ті хто голосував за Порошенка по ситуації, прямо аж стрибають від радості і знаходяться в повному екстазі від перемоги останнього. І це ще хто тут наївний, Chefild? Всі чудово усвідомлюють хто і що таке Порошенко,і не треба нам тут "відкривати" очі. Тоже мені, відкривалки.

На жаль, нашій нації як я бачу, потрібно свідомо ще рости і рости, і ці ваші нюні цьому аж ніяк не посприяють. І повторюю - хто винен в тому що в країні немає справжнього лідера? Чому ви такі браві форумні вояки не берете справу у власні руки і не йдете доводити всім "неправильним" те, що справжній і достойний кандидат лише той, за кого ви голосували?? Чому ж ваш славний кандидат за стільки років перебуваючи в політикумі України не зміг сформувати значну підтримку електорату, раз він такий достойний? Га? А! Я знаю! Це все Порошенко (і йому подібні) і його "проіскі"!! Ну так, еге ж, саме так.

І повірте, справжнього лідера люди бачать здалеку, і він дійсно формує нове майбутнє, а не ходить і на всіх ображається які всі погані і нездалі і не дають йому працювати, а потім бере на виборах 5%. Де ваш кандидат був до Майдану?? Там де і всі решта політиканів. Треба було боротися з олігархатом, несправедливістю і так далі, показати суспільству, що він дійсно той, хто приведе країну до реальних змін, а не побути то в одному кріслі, то в другому, і потім на всіх ще й образитись...
regman зараз поза форумом  
Подякували 2:
Хтось (06.06.2014), Джалка (02.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 12:52 #2401828   #55
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Скільки можна вже нити?
Де ти побачив в наших дописах ниття?

Якщо ми і висловили свою точку зору відносно Порошенка, і вона на нашу думку з Світчем більш наближена до реальності, то в любому випадку вона має право на існування навіть якщо вона не подобається тобі, чи ще комусь другому. Ніхто тебе не заставляє реагувати на наші дописи, то хто тут по твоєму нитік?

Цитата Всі чудово усвідомлюють хто і що таке Порошенко,і не треба нам тут "відкривати" очі. Тоже мені, відкривалки.
Ну то з чим ти не згідний раз ти усвідомлюєш хто і що таке Порошенко? Мені здається зовсім недавно всі прекрасно усвідомлювали хто і що таке Янукович! І що це усвідомлення щось дало? Якщо на минулих виборах за нього проголосували більше 12 млн. українців...

Цитата На жаль, нашій нації як я бачу, потрібно свідомо ще рости і рости
Ти правий, ще пару Януковичів нам і можливо виростемо.

Цитата І повторюю - хто винен в тому що в країні немає справжнього лідера?
Так, і ви всі дружньо рішили що наш лідер це Порошенко?

Цитата Чому ж ваш славний кандидат за стільки років перебуваючи в політикумі України не зміг сформувати значну підтримку електорату, раз він такий достойний?
А Порошенко зміг? Здається йому це вдалося тільки після майдану коли всі рішили що тільки Порошенко і більше ніхто. Хоча перед Януковичем всі кляли Ющенка і його "любих друзів" до яких відносився і Порошенко Коротка пам'ять?

Цитата І повірте, справжнього лідера люди бачать здалеку, і він дійсно формує нове майбутнє, а не ходить і на всіх ображається які всі погані і нездалі і не дають йому працювати, а потім бере на виборах 5%. Де ваш кандидат був до Майдану?? Там де і всі решта політиканів. Треба було боротися з олігархатом, несправедливістю і так далі, показати суспільству, що він дійсно той, хто приведе країну до реальних змін, а не побути то в одному кріслі, то в другому, і потім на всіх ще й образитись...
І це все ти написав про Порошенка?

Додано через 2 години 17 хвилин
P.S Мушу визнати, єдиний позитивний момент від обрання Порошенка, це об'єднання України в електоральному полі. Це потужна відповідь тим хто думає що Україна розколена. Але, як це не прискорбно, більше на цьому позитивні моменти закінчуються

Востаннє редагував Chefild: 02.06.2014 о 12:54. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (02.06.2014), Ingenue (22.04.2019), Дєцко (02.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 13:09 #2401944   #56
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Цікаво, ті, хто голосував за порошенка, вони найблищі кілька років сидітимуть і сопітимуть в 2 дирки, чи таки в разі чого вийдуть на площі?
Бо це така українська традиція - якщо твій обранець виявився гафно - то нехай опоненти виганяють його. Ти не будеш його захищати, от!
Ми так дали досидіти Ющенку, хоч з ним все ясно було вже через рік. А шахтарі так само мовчки сиділи коли Янкович плював на обіцянки, за які вони його вибрали.
Ти вважаєш що якщо такими витратними революціями кожних пару років міняти президента то ми будемо жити краще? Ну можна часом поміняти але ж не кожного! У нас перевибори за перевиборами, ні парламент ні президент не можуть нормально проіснувати.
Думаю простіше зробити частіше вибори, наприклад раз в 3 роки вибирати президента.

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Не вгадала. Я вже 2 роки працюю в будівельній фірмі в Санкт - петербурзі, і получаю зарплату в районі 2 тис. у.о. Займаюсь встановлення інженерних систем, в основному систем опалення. Зараз приїхав на сесію. Що таке праця при цьому важка, я знаю не на словах. Ті хто тут дають собі раду, за кілька тисяч гривень, це не життя, а виживання. І ти сама про це знаєш. Так само можу і я, і будь хто другий. Но жити раді виживання, я тут не збираюсь. Так що вибачайте, якщо для когось не прийнятна моя позиція.
Заробітчанство не показник високих досягнень. Крім того в мене викликають негативні емоції люди які в час війни працюють на ворога! Що вже немає інших країн щоб на заробітки їздити?
Хоч в загальному молодець, будучи студентом вже заробляєш на себе але країну би змінити...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 13:20 #2401952   #57
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Заробітчанство не показник високих досягнень.
А де там написано що це показник високих досягнень? До речі я не зовсім заробітчанин. Працюю по контракту, офіційно працевлаштований, маю пітєрську прописку, медичну страховку, навіть сплачую податки, і поїхав я туди по запрошенню.

Цитата Крім того в мене викликають негативні емоції люди які в час війни працюють на ворога! Що вже немає інших країн щоб на заробітки їздити?
Так я туди попав коли вони ще не були ворогом, і вже другий рік там. Просто так звалити з роботи аргументуючи тим що я не хочу працювати на країну ворог не вийде. Мушу допрацювати контракт. Після закінчення університету, думаю виїжджати в Австралію.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (02.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 13:30 #2401958   #58
stanley
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Chefild
складається враження, що ти не на сесію приїхав, а на форумі пописати. Краще б ти на парах сидів. Чи ти диплом в розстрочку купляєш?
stanley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 14:09 #2401985   #59
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Все, хватить гавкатися. Давайте вернемось до теми дискусії - обговорювати вчинки Порошенка, а не хто більший українець . Ну і вирази "а я ж говорив" давайте теж не використовувати , щоб не провокувати срачеги
erazel зараз поза форумом  
Подякували 2:
regman (03.06.2014), Джалка (02.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 20:20 #2402166   #60
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Так я туди попав коли вони ще не були ворогом
Вони завжди були ворогом, просто раніше так відкрито цього не показували. Бажаю успіху в Австралії, а ще краще щоб у нас так платили!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:01.