Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Led лампи

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.06.2016, 20:03 #2641428   #61
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Led лампи

Цитата Технические характеристики MAXUS

Артикул 2-LED-564-P
Мощность, W 12
Аналог ЛОН, W 100
Световой поток, Lm 1200
Тип цоколя E27
Температура цвета, K 4100
Сьогодні купив на пробу упаковку даних ламп ( 2 шт.) за ціною 158грн. Враження — ніби нічого, а як довго прослужать, буде видно.
Гарантія — 2 роки.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2016, 19:03 #2648852   #62
OlgaK575757
Учасник
Типово Відповідь: Led лампи

я місяць тому купувала на green-estate - це кіровоградський оптовий інтернет-магазин, але там мінімальне замовлення невелике (приблизно 300-400 гривень). зайдіть там в господарській групі товарів є різні лампи і зовсім дешево. надіслали швидко, вже місяць все працює

Востаннє редагував OlgaK575757: 15.08.2016 о 19:09.
OlgaK575757 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2017, 20:49 #2702288   #63
Akcel
Banned
Типово Відповідь: Led лампи

Всем доброго времени суток, а мы заказывали LED лампы MAXUS в этом интернет-магазине https://5watt.ua/ стоят они у них не дорого и при доставке никаких проблем не возникло, так что могу порекомендовать.
Akcel зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (06.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2017, 12:41 #2706158   #64
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Led лампи

в мене за 2 роки шо я живу в теперішній квартирі вже згоріло 2 LED лампи
при цьому не згоріло ні одної енергозберігаючої

враховуючи ціну лампочок і економію то я хз чи LED окупляються....
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2017, 13:21 #2706171   #65
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Led лампи

Не знаю що за лампи в кого горять, але за десь 5 років відколи почав міняти в себе на Led - не згоріло жодної (а є такі що світять мін. по 12 годин на добу).
З.І. Доречі на максуси була гарантія 3 роки вроді
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2017, 13:28 #2706173   #66
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Led лампи

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
в мене за 2 роки шо я живу в теперішній квартирі вже згоріло 2 LED лампи
при цьому не згоріло ні одної енергозберігаючої

враховуючи ціну лампочок і економію то я хз чи LED окупляються....
В мене гарантія на лед від 3 до 10 років, одна була згоріла без проблем поміняв в Епіцентрі на нову. Єдина до них претензія, що з часом вигорають і стають набагато слабше світити.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2017, 12:53 #2708187   #67
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Led лампи

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
в мене за 2 роки шо я живу в теперішній квартирі вже згоріло 2 LED лампи
при цьому не згоріло ні одної енергозберігаючої

враховуючи ціну лампочок і економію то я хз чи LED окупляються....
вмене за рік згоріла тільки 1 лампочка Globus, брав в 220V напроти автовокзалу.
Думав чи поміняють по гарантії, чи почнуть вимахуватися, бо там в умовах їх використання купу всякого до чого можна придертися. Прийшов, провірили, не працює і дали другу...
Заодно докупив ще пару Maxus, бо тепер на них по 3 роки гарантії...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2017, 13:26 #2708191   #68
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Led лампи

Порадую тебе - максус у мене здох через рік експлуатації (всього в мене 4 чи 5 максусів юзається, 10 ватні).
Також здох один Євроламп (юзається біля 10-ка, але 5-ватні різних формфакторів).
Також пішли в утіль 2 Лакшері з 4-х
і однин Estares з трьох.
Все, крім лакшері іде по гарантії. НО! Максус і Євроламп наприклад купувалися в промопаках в Епіцентрі - так виявилось, що, щоб здати на гарантію - треба нести і другу живу лампочку, бо промопак міняється весь, точніше вертаються гроші, якщо їх вже нема в продажі. А їх нема, бо асортимент міняється швидко. Євролампа так поміняв (там пара була), а максус поки стоїть на полці, бо 2 інші наразі влом знімати. Хай ще посвітять.

Коротше я навіть не знаю, чи є якісь реально надійні виробники - все гімно...

Додано через 18 секунд
Єдине що брендові світять краще.

Востаннє редагував switch: 04.10.2017 о 13:26. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2017, 17:40 #2708223   #69
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Led лампи

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
вмене за рік згоріла тільки 1 лампочка Globus, брав в 220V напроти автовокзалу.
Думав чи поміняють по гарантії, чи почнуть вимахуватися, бо там в умовах їх використання купу всякого до чого можна придертися. Прийшов, провірили, не працює і дали другу...
Заодно докупив ще пару Maxus, бо тепер на них по 3 роки гарантії...
У мене за 4 роки не згоріла жодна звичайна розжарювання Філіпс. А їх в квартирі штук 15. То певно через малий час що вони в мене у квартирі працюють, живу сам, більшість днями не включаються жодного разу. Також побачив різницю між новою квартирою і старою хрущовкою, там стабільно вилітали хз чому так.
Світлодіодні щоб окупились то або треба дуже багато нею світити або щоб електрика ще подорожчала...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2017, 18:47 #2708234   #70
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Led лампи

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Порадую тебе - максус у мене здох через рік експлуатації (всього в мене 4 чи 5 максусів юзається, 10 ватні).
Також здох один Євроламп (юзається біля 10-ка, але 5-ватні різних формфакторів).
Також пішли в утіль 2 Лакшері з 4-х
і однин Estares з трьох.
Все, крім лакшері іде по гарантії. НО! Максус і Євроламп наприклад купувалися в промопаках в Епіцентрі - так виявилось, що, щоб здати на гарантію - треба нести і другу живу лампочку, бо промопак міняється весь, точніше вертаються гроші, якщо їх вже нема в продажі. А їх нема, бо асортимент міняється швидко. Євролампа так поміняв (там пара була), а максус поки стоїть на полці, бо 2 інші наразі влом знімати. Хай ще посвітять.

Коротше я навіть не знаю, чи є якісь реально надійні виробники - все гімно...

Додано через 18 секунд
Єдине що брендові світять краще.
Аналогічно трабла з максусовським комплектом. міняють (точніше вертають гроші, бо в продажі таких не було) тільки весь комплект. я до того щей в комфі (якого в тернополі немає вже) брав. і верати одну робочу іншу неробочу і в результаті отримати повернення коштів за які зараз купиш тільки одну лампочку
Тому з комплектами осторожніше, потім гемор з гарантію.

P.S. Маю 1 з комплекту: Maxus 2-LED-563-P. Якщо в когось така ж є одна не робоча то можемо попробувати скоплектувати і замінити
KVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2017, 19:39 #2708241   #71
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Led лампи

Не розумію цей прикол з вертаються гроші бо таких вже нема. Міняв в Епіцентрі винисли ту ж марку тієї ж потужності тільки новішу модель і все.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2017, 22:29 #2708257   #72
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Led лампи

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Світлодіодні щоб окупились то або треба дуже багато нею світити або щоб електрика ще подорожчала...
Ну якщо сам живеш і невдома переважно і натягуєш до 100 кВт тоді може й так. Вмене 1 лампочка посередині хати як діжурна світить майже цілодобово, там тимчасово був вкрутив звичайну то як порахував що там одна 60ка розжарювання бере понад 2 грн в день (0,06кВт*24год*1,68грн=2,42 грн) то швидко поміняв знову на лед) бо за місяць я б купив майже 2 ЛЕД лампочки...

Цитата
Допис від KVM Переглянути допис
P.S. Маю 1 з комплекту: Maxus 2-LED-563-P. Якщо в когось така ж є одна не робоча то можемо попробувати скоплектувати і замінити
А лампочки мають якесь відношення до коробки? серійник чи дату виробництва чи що?
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2017, 21:53 #2708479   #73
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Led лампи

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
А лампочки мають якесь відношення до коробки? серійник чи дату виробництва чи що?
впринципі на максусах дата виробництва і модель є, то якщо прискіпливо будуть дивитися при обміні то не пройде такий трюк. але спробувати можна
[жлоб mode on]
Якщо такий трюк проходиь то можна ще нагліше. купити аналогічну одинарну лампу з комплекта і через тиждень замінитинеробочу в упаковці від купленої
[/жлоб mode off]
KVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2017, 23:50 #2708554   #74
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: Led лампи

За рік часу з 5-ти лампочок (eurolamp), здохла одна. Так як брав в інтернет магазині, повертати не рентабельно. Розібрав її, виявилось, що погано припаяний контакт від плати до цоколя. Після пропайки все працює гуд. Споживання 3 75-80 кіловат впало орієнтовно до 60-65 в місяць. Виходить вони себе +- вже окупили.
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:45.