Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Дизайн та web-дизайн

Дизайн та web-дизайн Усі види дизайнів: оголошення, листівки, газети, журнали, банери, логотипи, сайти та ін.


SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.09.2015, 10:44 #2578751   #81
Leolita
Учасник
 
Аватар для Leolita
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від looi Переглянути допис
це все шо Тернополяни знають про СЕО?
Тут http://intrernet-zarabotok.blogspot....g-post_27.html є багато інформації про SEO, оптимізацію, позиціонування сайтів, рекламу, контент і т.д. На рахунок Вашого запитання стостовно курсів SEO і реклами, то я, щиро кажучи, вперше про щось таке чую. Найбільше інформації про такий вид "діяльності" знаходиться в інтернеті, у нас я ніколи не зустрічала жодних оголошень та курсів, де б навчали таким речам. Тому, якщо Ви зацікавлені цим, то раджу черпати інформацію саме з інтернет-джерел.
Leolita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2015, 16:30 #2578846   #82
nickuvan
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата
Допис від Meshkanets Переглянути допис
Сео це маячня і обман. Нормальний сайт робиться просто так шоб пошуковик його добре читав і індексував. Далі в силу входить інтерес публіки до твого сайту. Крім того трафік може приходити не тільки з гугла чи яндекса. Є сайти які спочатку наростили трафік з форумів і соціальних мереж а вже потім іх взяв на борт гугл і вони там міцно стоять. А є такі які вискочили на першу сторінку по високочастотному запиту на пару тижнів і згинули назавжди бо були нікому не цікаві і штучно випхані а це гроші на вітер.
Не погоджусь з вами. СЕО - це цілий ряд дій і постіної роботи над розвитком сайту. Алгоритми пошукових систем постійно змінюються, тому потрібно постійно слідкувати за цим ринком. На відміну від контекстної реклами, це набагато дешевший спосіб розкрутки сайту.
nickuvan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2015, 19:56 #2579333   #83
nickuvan
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від Leolita Переглянути допис
Тут http://intrernet-zarabotok.blogspot....g-post_27.html є багато інформації про SEO, оптимізацію, позиціонування сайтів, рекламу, контент і т.д. На рахунок Вашого запитання стостовно курсів SEO і реклами, то я, щиро кажучи, вперше про щось таке чую. Найбільше інформації про такий вид "діяльності" знаходиться в інтернеті, у нас я ніколи не зустрічала жодних оголошень та курсів, де б навчали таким речам. Тому, якщо Ви зацікавлені цим, то раджу черпати інформацію саме з інтернет-джерел.
Підтримую вас, сьогодні найбільше джерело отримання знань в галузі SEO - це інтернет. Правда, є достойні компанії, які проводять спеціальні курси, наприклад, Вебпромо академія. http://www.prostoweb.com.ua/internet...o_spetsialistu - тут можна почитати про найбільш актуальні сайти, де можна дізнатись багато нового і цікавого про оптимізацію сайтів.
nickuvan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2015, 22:57 #2579725   #84
Leolita
Учасник
 
Аватар для Leolita
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата
Допис від nickuvan Переглянути допис
Підтримую вас, сьогодні найбільше джерело отримання знань в галузі SEO - це інтернет.
Так, згідна, бо саме власне з інтернету все і почалось. Зараз інтернет наповнений великим обсягом контенту і інформації. Більшість знайомих саме з інтернету і почали вивчати усі речі про позиціонування сайтів, рейтинги, рекламу і т.д. А різні курси, це якщо, є лишні гроші і Вам лінь самому вчитись і хочете їх комусь віддати щоб Вас навчили те, що самі можете прочитати в інтернеті
Leolita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2015, 17:05 #2582878   #85
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від Leolita Переглянути допис
Так, згідна, бо саме власне з інтернету все і почалось. Зараз інтернет наповнений великим обсягом контенту і інформації. Більшість знайомих саме з інтернету і почали вивчати усі речі про позиціонування сайтів, рейтинги, рекламу і т.д. А різні курси, це якщо, є лишні гроші і Вам лінь самому вчитись і хочете їх комусь віддати щоб Вас навчили те, що самі можете прочитати в інтернеті
Половина з того, що написано в Інтернеті про SEO - це пости початківців, які ніякої корисної інформації не несуть і викликають сміх в професіоналів. Тому тим, хто вирішив самостійно опанувати цю галузь, потрібно вчитися на реальних проектах, тобто набивати шишки на розкрутці власних сайтів. На жаль, все навпаки - почитав пару статей і гайда на фріланс брати сайти на розкрутку. Результат плачевний (прим. для клієнта, звичайно).
promouter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2015, 14:20 #2583136   #86
Tuse
Banned
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Потрібен толковий сеошник. В когось є перевірений?
Tuse зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2015, 13:16 #2585243   #87
vitashka
 
Аватар для vitashka
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата
Допис від Tuse Переглянути допис
Потрібен толковий сеошник. В когось є перевірений?
Відповів в ПП
vitashka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2015, 14:28 #2585271   #88
4Lesia2forum
Учасник
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Привіт.Також потрібен хороший сеошник. Напрямок просування (США, Європа). Мова сайту англійська.
4Lesia2forum зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2015, 10:09 #2585488   #89
nickuvan
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Половина з того, що написано в Інтернеті про SEO - це пости початківців, які ніякої корисної інформації не несуть і викликають сміх в професіоналів. Тому тим, хто вирішив самостійно опанувати цю галузь, потрібно вчитися на реальних проектах, тобто набивати шишки на розкрутці власних сайтів. На жаль, все навпаки - почитав пару статей і гайда на фріланс брати сайти на розкрутку. Результат плачевний (прим. для клієнта, звичайно).
SEO - така штука, де потрібно постійно експериментувати... Все-таки є декілька професійних СЕО-блогерів, які пишуть про корисні фішки в оптимізаціїї сайтів. Але багато чого, на жаль, не знайдеш в інтернеті...
nickuvan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2015, 10:51 #2585812   #90
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата
Допис від nickuvan Переглянути допис
SEO - така штука, де потрібно постійно експериментувати... Все-таки є декілька професійних СЕО-блогерів, які пишуть про корисні фішки в оптимізаціїї сайтів. Але багато чого, на жаль, не знайдеш в інтернеті...
Судячи по вашим дописам, ви "рекламуєте" (спамите в постах) групу сайтів однієї компанії. І досить таки успішно, якщо за стільки часу вас не забанили.
Жаль, я не адмін, а то попереднє ваше повідомлення було б останнім на цьому форумі

Востаннє редагував promouter: 22.10.2015 о 10:53. Причина: Пізніше додано
promouter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2015, 11:40 #2585831   #91
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Думаю до розділу зі статтями додати плагін коментування з авторизацією через соціальні мережі. І от думаю як буде краще, використовувати плагіни в яких ці дописи індексуються чи ні? Більшість радить такі плагіни, крім того вони ще й як правило платні, а є й дуже не дешеві. Хто що порадить?
Знайшов якийсь молодий плагін який є безкоштовним і в принципі всім мені підходить, а адміни готові навіть встановити його на сайт за 300руб. і навіть дизайн підігнати за 400. Ніби благодать, ні?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2015, 15:00 #2585914   #92
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Думаю до розділу зі статтями додати плагін коментування з авторизацією через соціальні мережі. І от думаю як буде краще, використовувати плагіни в яких ці дописи індексуються чи ні?
Все залежить від того, що за тематика сайту, що за статті і для чого тобі це коментування.
Чим не підходить Disqus ?
promouter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2015, 17:20 #2585949   #93
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Все залежить від того, що за тематика сайту, що за статті і для чого тобі це коментування.
Чим не підходить Disqus ?
Та ті ж домофони, але є багато тематик таких що люди би ставили запитання до товарів і т.д. В мене колись було включено, здається jcomments там через ВК, Фейсбук і вроді Disqus, так він стільки дублів сторінок наробив що я ледве позбувся. Але люди писали щось трохи.
Думаю попробую щось нове.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2016, 17:51 #2619236   #94
Saidar
Banned
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Модер: тут був хитрий спам. (один бот\працівник спамить, інший цитує пост з лінком). Перечитав їх пости на форумі, найшов ще третього з тої ж контори, побанив всіх.

Востаннє редагував orka13: 01.03.2016 о 11:04. Причина: спам (один бот\працівник спамить, інший цитує пост з лінком)
Saidar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Solomija (29.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2016, 00:05 #2632967   #95
anzitnik
Учасник
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цікаво....а скільки необхідно вкласти часу і коштів, щоб сайт все ж таки продавав...був у топ10 і яндекса і гугла, цитувався...і під бан не потрапляв?
anzitnik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ZIPO4KA (09.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2016, 13:43 #2633053   #96
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Я так зрозумів такого показника як пейдж ранк більше не існує?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2016, 17:03 #2633080   #97
selb
Активний учасник
Lightbulb Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я так зрозумів такого показника як пейдж ранк більше не існує?
«В березні 2016 року Google заявила, що усуне останню публічно доступну можливість дізнаватись PageRank сторінок — буде припинена робота модулів для веб-браузерів (Toolbar PageRank). Однак, алгоритм PageRank й надалі буде використаний в пошуковій системі для оцінки якості сторінок».
selb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (05.05.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2016, 08:50 #2635691   #98
vitashka
 
Аватар для vitashka
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата
Допис від anzitnik Переглянути допис
Цікаво....а скільки необхідно вкласти часу і коштів, щоб сайт все ж таки продавав...був у топ10 і яндекса і гугла, цитувався...і під бан не потрапляв?
Часу: від 3 місяців
Вартість: від 1000 грн.

Для більш точної оцінки напишіть, про який сайт йде мова, щоб оцінити об'єм робіт, теперішній стан сайту та конкуренцію в даній тематиці.
vitashka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2016, 13:41 #2635715   #99
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Мужики, поставте мені на сайт оплату через Liqpay бо вже задовбався переписуватись з підтримкою привату і їхню. Ставив плагіни і компоненти якісь, вони не працюють, при створені нового методу оплати не з'являється - Метод оплаты - VM– Payment, LiqPay. З мене могорич.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2016, 20:21 #2635831   #100
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: SEO оптимізація або як розкрутити сайт

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Мужики, поставте мені на сайт оплату через Liqpay бо вже задовбався переписуватись з підтримкою привату і їхню. Ставив плагіни і компоненти якісь, вони не працюють, при створені нового методу оплати не з'являється - Метод оплаты - VM– Payment, LiqPay. З мене могорич.
якщо в тебе ВіртМарт то не допоможу ( під ВП багато довопвнень.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
розкрутка, оптимізація, seo



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:32.