Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?
Так 3 42.86%
Ні 0 0%
Мені всерівно 0 0%
Залежно за кого вони воювали 4 57.14%
Голосували: 7. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.10.2018, 18:58 #2736940   #41
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Так стосується. Як уявляю? Звичайно. Подається запит про наявність відкритих кримінальних справ на певну особу з вказанням переліку статей. І зовсім не обов'язково їм надавати інформацію що людина тут воює.
Так і уявив собі цю картину: "Привіт! Як справи? Не надоїло ще проти нас воювати? Нє? Ну ладно... У нас тут той... Є чоловічок один... Ви його не шукаєте? Шукаєте? Добровольцем у нас служить? Та нє, ми просто так спитали... Ми його не знаємо!.. І громадянства не дамо... Екстрадувати? Та ви що!!! Коли і куди?"
Печаль!..
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 19:10 #2736941   #42
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Так і уявив собі цю картину: "Привіт! Як справи? Не надоїло ще проти нас воювати? Нє? Ну ладно... У нас тут той... Є чоловічок один... Ви його не шукаєте? Шукаєте? Добровольцем у нас служить? Та нє, ми просто так спитали... Ми його не знаємо!.. І громадянства не дамо... Екстрадувати? Та ви що!!! Коли і куди?"
Печаль!..
Чувак, не треба плутати екстрадицію і громадянство, ок?

Екстрадиція не можлива якщо підозрюваний воював в АТО, на це є закон. Тумгоєва видали тільки через те - що він під час судових засідань не показував ніяких доказів що він був в АТО, а також навіть про це не говорив.

І так, я вважаю що видавати не АТОшників можна спокійно, особливо якщо є реальні докази їх вини, вот нахера нам тут примати якигось ворів в законі чи вбивць? Та навіть той же Тумгоєв не просто українським судом виданий, в нього була апеляція в європейському суді:
Цитата Звернення Тумгоєва щодо зупинення процедури екстрадиції до Російської Федерації розглядав Європейський суд з прав людини. 17.11.2016 Європейський суд прийняв рішення про призупинення розгляду справи заявника у порядку Правила 39 Регламенту суду (зупинення екстрадиції) до моменту отримання інформації від Уряду України та заявника. Генеральною прокуратурою України було надано всі запитувані документи, після вивчення яких Європейський суд скасував дію обмежувальних заходів.
Громадянство це інша зовсім тема, так вони задрали і роблять ці всі закони довго (як і все решта шо не стосується їх особистого збагачення). Тим не менше, АТОшніків ніхто не виганяє і не видає, а твої спроби перемішати це все свідчіть про то шо ти знов среш зрадою або просто в тебе в голові каша.

+ Є ще один нюанс, не треба думати що АТОшніки всі святі люди, і кожен раз не розібравшись кричати що "влада знищує патріотів", якщо хто не памятає зовсім недавно колишній АТОшник був затриманий в складі банди що грабувала інкасаторів, колишній АТОшнік був кілером і вбив Вороненкова, а трохи давніше колишній атошнік перестрілювався з поліцейськими і вбив поліцейську дівчину. А скільки в нас є АТОшніків з старих ментів які туда катались шоб получити статус? Не подумайте, я не хочу кидати тінь на АТОшників, особливо на добровольців, але треба розбиратись в кожній ситуації, а не видавати індульгенцію.

Востаннє редагував vanco2: 04.10.2018 о 19:19.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 19:21 #2736943   #43
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

"Чувак", от я собі не уявляю, якою може бути співпраця між силовими відомствами двох воюючих країн?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 19:24 #2736944   #44
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
"Чувак", от я собі не уявляю, якою може бути співпраця між силовими відомствами двох воюючих країн?
По офіційних каналах. Чи ти вважаєш шо до нас тепер можна робити міграцію всякого криміналітету рашки і відразу видавати їм ПМЖ і паспорта бо ми воюєм? Чи садити їх в тюрму і там годувати за твої податки?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 20:56 #2736954   #45
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Попрошу не розкидадись словами, я тобі надав чувака який отримав громадянство, звідки я це знав? бо я на нього підписаний в фейсбуці. Також я читав десь рік тому про кількох чуваків яким теж дали громадянство. Так в загальному я був не правий, бо більшості громадянство так легко не дають.

Але я ж не кричу що ти балабол, наприклад, через того ж Тумгоєва, вот ти не довів шо він воював (бо я взагалі чув від блогера одного шо він просто збирався воювати), не пояснив чого він не предявив в суді ніразу посвідчення?
Хто почав по панібратськи розкидуватися матами, і наїжати на добровольців? Як мені назвати людину яка пише брехню про добровольців, а потім десятками постів лиє воду доказуєчи що це правда не надаючи доказів? Ти знову робиш з мене лоха тепер по Тумгоєву? Шо я по Тумгоєву балаболив? Я десь писав що він не терорист чи терорист? Я казав що мені до сраки винен чи ні, а співпраця наших і російських спецслужб це злочин проти України!!! Друже хватить писати практично в кожному пості брехню!!! А якщо тобі Ньюсван вкине вкид, що половина атошників гомосексуалісти, ти теж сюди напишеш пост і так яро будеш захищати, чи може спершу провіриш правдивість?!
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 20:59 #2736955   #46
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Хто почав по панібратськи розкидуватися матами, і наїжати на добровольців? Як мені назвати людину яка пише брехню про добровольців, а потім десятками постів лиє воду доказуєчи що це правда не надаючи доказів? Ти знову робиш з мене лоха тепер по Тумгоєву? Шо я по Тумгоєву балаболив? Я десь писав що він не терорист чи терорист? Я казав що мені до сраки винен чи ні, а співпраця наших і російських спецслужб це злочин проти України!!! Друже хватить писати практично в кожному пості брехню!!!
Покажи мені де я наїзджав на добровольців будьласка, я тебе балаболом не обзивав - заміть, і не коментую твої постійні випади.
Бо получається шо це ти шось розхвилювався і почав писати брехню, бо я на добровольців не наїзджав.

Лоха з себе робиш ти - коли кричиш шо буквально наступне, цитую:

Цитата Ти збираєшся в ФСБ Росії, Білорусії запитувати чи наш атошнік не має проблем з законом? Абсурд і маразм як вже було з Тумгоєвим!
Так от, шоб ти не був більше лохом, є закон, який не дозволяє видавати в росію учасників бойових дій. Цей закон вже є, він діє. Чого ним не скористався Тумгоєв? Де були ті хто з ним служив? Чого вони ні слова про це не сказали на суді? Чого він сам про це не казав? А почали вже казати коли його екстрадували. Нагадаю, процес йшов ДВА РОКИ.

Востаннє редагував vanco2: 04.10.2018 о 21:04.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 21:15 #2736957   #47
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Покажи мені бульласка де я наїзджав на добровольців будьласка, я тебе балаболом не обзивав - заміть, і не коментую твої постійні випади.

Бо получається шо це ти шось розхвилювався і почав писати брехню.
Вибач, ти написав що ми тебе заєбали Тумгоєвим, і куча/багато добровольців получили громадянсво. Далі пішли десятки постів виправдовувань, переливання з пустого в порожнє, робив з мене лоха ніби я не втемі, гуглити твої фейки і тд. Для кожного добровольця тема громадянства дуже болюча та важлива, тому любі спекуляції на цій темі неприпустимі! Особиста для мене твої слова про кількість виданих паспортів, а потім намагання виправдати видачу Тумгоєва РФ це зневага як добровольців, так і звичайних громадян! Ти лиєш прямо в очі.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Покажи мені де я наїзджав на добровольців будьласка, я тебе балаболом не обзивав - заміть, і не коментую твої постійні випади.
Бо получається шо це ти шось розхвилювався і почав писати брехню, бо я на добровольців не наїзджав.

Лоха з себе робиш ти - коли кричиш шо буквально наступне, цитую:



Так от, шоб ти не був більше лохом, є закон, який не дозволяє видавати в росію учасників бойових дій. Цей закон вже є, він діє. Чого ним не скористався Тумгоєв? Де були ті хто з ним служив? Чого вони ні слова про це не сказали на суді? Чого він сам про це не казав? А почали вже казати коли його екстрадували. Нагадаю, процес йшов ДВА РОКИ.
Ще раз, якщо до тебе з третього разу не дійшло. Мені до сраки винен/не винен. Люба напряму співпраця ГПУ/СБУ/Поліції України з ФСБ/чи будь яким іншим правоохоронним органом Росії - це якщо тобі зрозуміліше ЗРАДА! В Росії нема ПРАВА!!! Там людей саджають не по праві, а по забаганці Кремля! Зрозумів, чи ще раз повторити?

П.С. Саакашвілі не видавали Грузії, а спокійно мішок на голову і в ЄС чартерним літаком. Перед тим, його грузинську охорону, по якій не було кримінальних справ з мішком на голові в Грузію відправляли. А тут така офіційна-братська співпраця з прямим агресором, який викрадає наших громадян і судить за ТЕРОРИЗМ. Країна кривих дзеркал.

Востаннє редагував BadBoy: 04.10.2018 о 22:14. Причина: Пізніше додано
BadBoy зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (04.10.2018), qazwsx321 (05.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 22:22 #2736963   #48
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Вибач, ти написав що ми тебе заєбали Тумгоєвим, і куча/багато добровольців получили громадянсво. Далі пішли десятки постів виправдовувань, переливання з пустого в порожнє, робив з мене лоха ніби я не втемі, гуглити твої фейки і тд. Для кожного добровольця тема громадянства дуже болюча та важлива, тому любі спекуляції на цій темі неприпустимі! Особиста для мене твої слова про кількість виданих паспортів, а потім намагання виправдати видачу Тумгоєва РФ це зневага як добровольців, так і звичайних громадян! Ти лиєш прямо в очі.
Вибачаю До речі, я визнав шо ти був правий на рахунок добровольців що чекають на громадянство, дійсно я був не правий і видали дуже малій кількості від тих що чекають.

Так, Тумгоєвим слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник задрали - це пре з кожної щілини, я пробував шукати кому видали громадянство, то про Тумгоєвим і зрадою про громадянства забиті перші кілька сторінок видачі.

+ ти так і не розказав чого він не представив документи про УБД в суді і не був залишиний тут по закону.

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ще раз, якщо до тебе з третього разу не дійшло. Мені до сраки винен/не винен. Люба напряму співпраця ГПУ/СБУ/Поліції України з ФСБ/чи будь яким іншим правоохоронним органом Росії - це якщо тобі зрозуміліше ЗРАДА! В Росії нема ПРАВА!!! Там людей саджають не по праві, а по забаганці Кремля! Зрозумів, чи ще раз повторити?
Я тебе почув. Але нажаль моя точка зору на це інша. Я не вважаю що з раші сюди має налізти зграя уголовщини і осісти тут бо тобі не подобається той факт шо є співпраця ГПУ чт СБУ чи кого там з рашкою.

Так я знаю шо там людей саджають по забаганці, але якщо ти не в курсі - політичних від нас НЕ видають, а конкретно по Тумгоєву є блять рішення Європейського Суду! Чи ти думаєш шо в європі теж нема права і всі там підкуплені?

+ ШЕ РАЗ - в НАС ДІЄ закон по якому Україна НЕ видає учасників бойових дій! Чого Тумгоєв ним не скористався? Де були його "побратими" під час купи судів і двох років?

Тобто до мене все дойшло шо тобі похер чи він винен. Але до тебе має дойти що навіть якшо він винен, його б не видали якщо б він показав УБД. Але він його не показав, чого? Чого за 2 роки він цього не зробив як і не зробив ніхто з ким він воював так і командир? Чого?

Логічного пояснення цьому нема, і наводить на підозри що він або не воював а посвідчення зробили потім задля цієї масованої інформаційної компанії, або він повівся дуже не логічно. Це то саме що купити білет, але на вході в поїзд його не показувати, а коли поїзд поїде кричати що в тебе був білет а тебе не взяли.

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
П.С. Саакашвілі не видавали Грузії, а спокійно мішок на голову і в ЄС чартерним літаком, незважаючи на те що він і у нас під кримінальним провадженням. Перед тим, його грузинську охорону, по якій не було кримінальних справ з мішком на голові в Грузію відправляли. А тут така офіційна-братська співпраця з прямим агресором, який викрадає наших громадян і судить за ТЕРОРИЗМ. Країна кривих дзеркал.
"офіційна-братська" це яка? Це ти такий термін в де вичитав?

По саакашвілі вважаю це був конкретний зашквар.

Востаннє редагував vanco2: 04.10.2018 о 22:30.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2018, 11:37 #2737005   #49
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ак, Тумгоєвим слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник задрали - це пре з кожної щілини, я пробував шукати кому видали громадянство, то про Тумгоєвим і зрадою про громадянства забЙиті перші кілька сторінок видачі.

+ ти так і не розказав чого він не представив документи про УБД в суді і не був залишиний тут по закону.
1. Я не адвокат Тумгоєва і не можу говорити за їхні юридичні дії. Я не суд щоб його судити так само як і ТИ. Я лише констатую факт, що людину яка воювала в АТО(зі слів добровольців) віддали Росії. Крапка.

Керівник адвокатського центру Української Гельсінської спілки Борис Захаров про Тумгоєва



Уважно передивися повну прес-конференцію Андрія «Червень» Гергета(командир 8-го батальйону УДА), Юрія Бутусова(журналіст), Ігор Луценко(депутат), Борис Захаров(правозахисник). Тумгоєва не перший раз пробували видати Росії!!!

https://www.facebook.com/pressroomLB...52455638750840

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Я не вважаю що з раші сюди має налізти зграя уголовщини і осісти тут бо тобі не подобається той факт шо є співпраця ГПУ чт СБУ чи кого там з рашкою.
Ти сповна розуму? Ти знову нагло плюєш в душу порядним добровольцям! Більшість з них чесні та достойні люди, ти їх мизинця не вартуєш! Є факти, чи це балаболство про "зграю" іноземців? Тобі пригадати нашу роту Торнадо, яка була сформована з злочинців про яку всі давно знали? Наші мудаки/злочинці тобі більше подаються? Чогось ти так не нападаєш на тисячі іноземців, яким Порошенко щороку видає паспорта. Якщо підсумувати, а мені не подобається, коли людина яка сидить на дивані в Техасі пише, що "сюди" щось не має лізти. Ти так само яро воюєш з мексиканцями в Техасі? Припини принижувати людей!

2. Чому багато добровольців з кавказу воює у нас проти Росії поянить короткий фільм Георгія Гонгадзе "Тіні війни" про війну в Абхазі де воювали наші добвровольці. Обов'язкове усім до перегляду. До речі там є Ігор «Тополя» Мазур.



Якщо коротко іноземціі(грузини, чеченці, осетини...) у нас воюють проти окупанта, який загарбав їхні територі і Україна для них це остання барикада! Ми воювали за них у Грузії, Чечні... І зараз вони надають нам у відповідь братську допомогу! У нас спільний ворог якого треба знищити!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
По саакашвілі вважаю це був конкретний зашквар.
Для тебе я бачу любий зашквар це не привід замислитися, а привід ще з більшим запалом топити за ту саму корумповану систему.

Востаннє редагував BadBoy: 05.10.2018 о 11:43.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (06.10.2018), qazwsx321 (05.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2018, 15:42 #2737019   #50
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ти сповна розуму? Ти знову нагло плюєш в душу порядним добровольцям! Більшість з них чесні та достойні люди, ти їх мизинця не вартуєш! Є факти, чи це балаболство про "зграю" іноземців? Тобі пригадати нашу роту Торнадо, яка була сформована з злочинців про яку всі давно знали? Наші мудаки/злочинці тобі більше подаються? Чогось ти так не нападаєш на тисячі іноземців, яким Порошенко щороку видає паспорта. Якщо підсумувати, а мені не подобається, коли людина яка сидить на дивані в Техасі пише, що "сюди" щось не має лізти. Ти так само яро воюєш з мексиканцями в Техасі? Припини принижувати людей!

Слухай, я спочатку думав що ти це робиш по гарячковості, але це вже 3тій раз, тому роблю висновок що ти спеціально мене пробуєш оббрехати! Ти балабол, де я писав що це про добровольців? Я сказав що я проти того щоб взагалі перестали співпрацювати служби і видавати, бо тут в нас є купа російського зброду, всяких ворів в законі ігілівців і тд, і вони не є і не були не те що добровольцями, це просто частина організованої москалями злочинності. А учасники бойових дій захищені бо по закону їх видавати не можна!
А вот ворів в законі, вбивць, терористів і іншу шваль яка НЕ Є учасником АТО - я вважаю треба видворяти а не вішати їх утримання на податки громадян. + Я вважаю що таким не варто давати навіть можливості воювати, щоб потім не було таких ексцесів як з тим же торнадо.

Але ти сука вже не перший раз пробуєш мене протиставити то "нашим хлоцям на передовій", то АТОшникам, то "порядним добровольцям" висмоктавши з своєї хворої уяви якійсь тупі аргументи.

Тому, пропоную тобі піти наxyй і припиняю переписку з тобою в цій темі так як ти неадекватний, + перестань нарешті в спорах використовувати і прикриватись чи протиставляти опоненту тих же "наших хлоців на передовій", "атошніків",і "порядних добровольців" - бо ти особисто до них не належиш, і так само сидиш зараз на дивані.


ПС. Ну і якщо вірити відео, яке ти скинув, стає зрозуміло чого чувак не предявив свого УБД, бо він коли приїхав, був просро учасником ІГІЛ, а під час процесу який тривав 2 роки, в нього "зявились нові обставини", тобто йому цей батальйон видав посвідку.
Відразу постає 3 питання:
1. Чи чувак воював взагалі реально?
2. А чи не вступив він туди чисто як спосіб уникнути екстрадиції?
3. Чи варто приймати в наші військові формування людей, які навіть в європейському суді не змогли довести те що це політичне переслідування а не чистий кримінал?

Востаннє редагував vanco2: 05.10.2018 о 17:33.
vanco2 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (05.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2018, 23:51 #2737047   #51
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

vanco2, мені додати нічого. Молодець.
Наша з тобою дискусія в цій темі закрита. Тільки прошу не видаляй/не редагуй свої повідомлення у цій темі. Нехай вони залишаться для історії.

Свіжий приклад того, що коїться з іноземними добровольцями.

BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Martin (06.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2018, 23:53 #2737101   #52
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Завтра я вимушено повертаюсь в Росію! Це вимога української міграційної служби. Там на мене уже чекає ФСБ!

Втретє вони відмовили мені на підставі того, що в мене немає довідки про несудимість з РФ.
В Росії мене розшукує ФСБ.

За те, що я приїхала добровольцем протидіяти російській окупації.
З самого початку війни, з літа 2014 року, я служила в батальйоні Айдар, нещодавно закінчила службу в 58 бригаді.

Отож коротко: доброволець з Росії, була спершу штурмовиком, командиром БМП, звільняла Луганщину. Потім займалась аеророзвідкою. Поранення, контузії.

Депутатські запити, подання на імя президента від міністра — і нічого.
Мені не дають громадянство.

Мене посилать на територію РФ, в російське консульство просити довідку про несудимість.

ФСБшники не вибирають методів. Викрасти можуть навіть з консульства, юридично це територія РФ.

Ні, я не можу відправити в російське консульство свого представника — є пряма вимога бути там особисто. Мeні в російському консульстві так пояснили, що трeба бути особисто.
Нe особисто можна тільки у випадку якшо я буду нeдієздатною.
Ні, я не буду виходити заміж, щоб отримати громадянство. Це як мінімум принизливо, що добровольці мають вдаватись до фіктивного шлюбу.

Одружуватись треба по любові, а не за «громадянство».

Я українське громадянство заслужила по праву, добровільно захищаючи Україну.

це з ФБ вже поширюють інтернет газети
http://12minut.net.ua/blogs/завтра-я...юсь-в-росію-ц/

Депортація воїнів інтернаціоналістів, та добровольців поставлена на потік.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2018, 09:12 #2737106   #53
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Завтра я вимушено повертаюсь в Росію! Це вимога української міграційної служби. Там на мене уже чекає ФСБ!

Втретє вони відмовили мені на підставі того, що в мене немає довідки про несудимість з РФ.
В Росії мене розшукує ФСБ.

За те, що я приїхала добровольцем протидіяти російській окупації.
З самого початку війни, з літа 2014 року, я служила в батальйоні Айдар, нещодавно закінчила службу в 58 бригаді.

Отож коротко: доброволець з Росії, була спершу штурмовиком, командиром БМП, звільняла Луганщину. Потім займалась аеророзвідкою. Поранення, контузії.

Депутатські запити, подання на імя президента від міністра — і нічого.
Мені не дають громадянство.

Мене посилать на територію РФ, в російське консульство просити довідку про несудимість.

ФСБшники не вибирають методів. Викрасти можуть навіть з консульства, юридично це територія РФ.

Ні, я не можу відправити в російське консульство свого представника — є пряма вимога бути там особисто. Мeні в російському консульстві так пояснили, що трeба бути особисто.
Нe особисто можна тільки у випадку якшо я буду нeдієздатною.
Ні, я не буду виходити заміж, щоб отримати громадянство. Це як мінімум принизливо, що добровольці мають вдаватись до фіктивного шлюбу.

Одружуватись треба по любові, а не за «громадянство».

Я українське громадянство заслужила по праву, добровільно захищаючи Україну.

це з ФБ вже поширюють інтернет газети
http://12minut.net.ua/blogs/завтра-я...юсь-в-росію-ц/

Депортація воїнів інтернаціоналістів, та добровольців поставлена на потік.
По перше новина протухла
https://kp.ua/politics/593957-vozvra...anstve-ukrayny

Цитата Наразі все, що отримала Юлія від держави, за яку ризикувала власним життя, — статус особи, що потребує додаткового захисту. Таке “визнання” дозволяє дівчині перебувати на території України до 2020,
https://brovary.net.ua/interv-yu/ope...yuliyi-tolopy/

Так це скотство. Громадянство треба було дати давно
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2018, 10:26 #2737108   #54
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Тако бігом почитав. Висновок - робимо і підписуємо петицію, щоб президент дав наказ в держ деп сша і особисто Дональдаку, на екстрадицію і скасування грін карти для Іванка. Коли цей хоробрий воїн буде у нас - даю слово блядь, шо АТО буде закінчене за 3 дня.

п.с я б цим добровольцям спочатку робив укр грін карту на 3 роки і якшо все ок тоді вже громадянство
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2018, 19:17 #2737126   #55
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Тако бігом почитав. Висновок - робимо і підписуємо петицію, щоб президент дав наказ в держ деп сша і особисто Дональдаку, на екстрадицію і скасування грін карти для Іванка.
Не екстрадацію, а обмін на тебе!

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Коли цей хоробрий воїн буде у нас - даю слово блядь, шо АТО буде закінчене за 3 дня.
сто піцот, а якщо відбудеться обмін - то США знов пережене китай в використанні цементу, бо з таким крутим чуваком на будові як ти - бум будівництва в США неізбежен.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2018, 18:55 #2737175   #56
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Люба напряму співпраця ГПУ/СБУ/Поліції України з ФСБ/чи будь яким іншим правоохоронним органом Росії - це ЗРАДА!
якщо люструвати всіх агентів КГБ, у нас не буде СБУ. Луценко

https://112.ua/interview/yuriy-lucen...bu-119642.html

Додано через 6 хвилин
Вбивці Олега Мужчиля (Лісник)

1. Підполковник Віктор Скрабенчук.
1. Полковник Максим Якименко.
3. Старший лейтенант Вадим Алексєєв.
4. Ст. прапорщик Руслан Поліновський.
5. Підполковник Валентин Кузьменко (покійний).
6. Полковник Сергій Ткачук.

нагороджені Порошенко

Востаннє редагував qazwsx321: 08.10.2018 о 18:55. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2018, 20:28 #2737182   #57
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата якщо люструвати всіх агентів КГБ, у нас не буде СБУ. Луценко
на гавнячій мові не хочу читати.
і вброс не зараховано, за таке треба гнати Л науй
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2018, 07:19 #2737190   #58
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
якщо люструвати всіх агентів КГБ, у нас не буде СБУ. Луценко
Як то кажуть, відчуйте різницю

Цитата Влащенко: А что страшного будет, если мы люстрируем всех сотрудников КГБ?

Луценко: Ничего. Только у нас не будет СБУ.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:49.