Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.10.2012, 21:11 #2060170   #241
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
власне ніяких претензій

Додано через 1 хвилину


міняємо старий кабель, битий негодою і грозами, на новий.Безвоздмездно, тобто даром
А з якого числа? А то моїй знайомій по просп. Бандери заспівали 240 грн. за заміну пошкодженого кабелю.

Правда, вона виявилася мудрою жінкою і послала майстрів далеко, а сама переключилася до іншого провайдера (безвозмездно)
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 21:45 #2060197   #242
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
А з якого числа? А то моїй знайомій по просп. Бандери заспівали 240 грн. за заміну пошкодженого кабелю.

Правда, вона виявилася мудрою жінкою і послала майстрів далеко, а сама переключилася до іншого провайдера (безвозмездно)
чесно кажучи не являюсь прихильником якогось провайдера,але я не повірю коли в неї виникнуть проблеми з теперішнім кабелем, її хтось буде його міняти безоплатно ... кабель явялється власністю абонента а не провайдера ...
в мене на даху 70 метрів і я не особо чекаю моменту коли він помре, бо тоді прийдеться розкошелитись досить непогано ...
назвіть хоть одного провайдера ,який би замінив халявно такий метраж кабелю ,за умови не нового підключення, а в існуючих абонентів ? таких альтруїстів просто не існує ))))))))))))
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 22:34 #2060240   #243
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
чесно кажучи не являюсь прихильником якогось провайдера,але я не повірю коли в неї виникнуть проблеми з теперішнім кабелем, її хтось буде його міняти безоплатно ... кабель явялється власністю абонента а не провайдера ...
в мене на даху 70 метрів і я не особо чекаю моменту коли він помре, бо тоді прийдеться розкошелитись досить непогано ...
назвіть хоть одного провайдера ,який би замінив халявно такий метраж кабелю ,за умови не нового підключення, а в існуючих абонентів ? таких альтруїстів просто не існує ))))))))))))
Мені замінили. Реклами робити не буду.
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 23:03 #2060262   #244
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Мені замінили. Реклами робити не буду.
Врахуйте, що за ті гроші які вартує якісний кабель можна купити 5 таких як вам замінили. І якщо нормально прокласти якісним кабелем, то і міняти нічого не прийдеться. Хіба хтось навмисне поріже.
Я бачу на вас реклама сильно подіяла.

Моя думка наступна: При переведенні ліній внутрішньо слід надати абоненту новий безкоштовний кабель, бо кабель був прокладений не належним чином. При пошкодженні кабелю не по вині провайдера заміна повинна відбуватися за рахунок користувача.
Я бачив, що Колумбус часто використовує старий кабель який провисів на дворі для повторної розводки внутрішньо. Це не є добре, бо характеристики кабелю який розрахований на внутрішню прокладку і пробув значний час на дворі, втрачаються. Портиться ізоляція.
Кабель який прокладає Київстар це взагалі повний шлак. Це наслідок скупердяйства підрядників де в результаті не стільки економії коштів скільки геморою з пошкодженнями абонентських ліній.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2012, 23:57 #2060282   #245
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Врахуйте, що за ті гроші які вартує якісний кабель можна купити 5 таких як вам замінили. І якщо нормально прокласти якісним кабелем, то і міняти нічого не прийдеться. Хіба хтось навмисне поріже.
Я бачу на вас реклама сильно подіяла.

Моя думка наступна: При переведенні ліній внутрішньо слід надати абоненту новий безкоштовний кабель, бо кабель був прокладений не належним чином. При пошкодженні кабелю не по вині провайдера заміна повинна відбуватися за рахунок користувача.
Я бачив, що Колумбус часто використовує старий кабель який провисів на дворі для повторної розводки внутрішньо. Це не є добре, бо характеристики кабелю який розрахований на внутрішню прокладку і пробув значний час на дворі, втрачаються. Портиться ізоляція.
Кабель який прокладає Київстар це взагалі повний шлак. Це наслідок скупердяйства підрядників де в результаті не стільки економії коштів скільки геморою з пошкодженнями абонентських ліній.
Згоден. Але на рахунок прокладки за кошти абонента - не згоден. У мене така думка - хочете, щоб я платив вам (Колумбус, ОДЕКО, КС та ін.) за інтернет - прокладайте кабель за так і заробляйте на абонплаті. Хочете заробити і на абонці і на кабелі - не отримаєте нічого.
Тепер на рахунок якості кабелю - кінцевому клієнту глибоко по барабану гемор провайдера з кабелем. Клієнт заплатив за 10-15-20-30-50 Мбіт/с і хоче їх мати. А по якому кабелю (та хоч по резинці від трусів) така швидкість приходить до нього йому глибоко фіолетово. Навіть якщо у клієнта станеться обрив і йому ту "резинку" ОПЕРАТИВНО (на протязі 24-х год. а не 24-х днів) та ЗАДАРМА поміняють і нет знову запрацює - для клієнта це класно. А якщо чекати на ремонт (як моя знайома) 8-9 днів а потім тобі ще й виставляють рахунок в 240 грн. та в кінці місяця оплати ще і ті 9 днів нету коли його не було - у клієнта одна думка: "Та в р...т я ї...в такий нет з їх золотими кабелями і платиновою ізоляцією!!!!"
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 00:03 #2060285   #246
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
невже не зрозуміло, клієнт уже не Колумбуса! Він змінив провайдера, а старий кабель, який знаходиться у його власності, взагалі міг бути придбаний у третього провайдера. При загальному демонтажі обріжуть все під ноль. Повторюсь, діючим клієнтам монтаж -демонтаж повністю безкоштовно!
(кабель цей, що перейшов до колумбуса, колись кидав біттернет, ще в ті часи, коли за підключку треба було платити).
так я коли був абонентом, то за заміну кабеля хотіли гроші! це сказали і хлопці з тех підтримки і в службі підтримки на телефоні. так що не треба видумувати чергові відмазки і хватить брехати.
ви хоть розумієте, що ця брехня, ці всі галімі казки про "модернізацію", про захист по мак-адресі, про "бесплатно міняють кабелі" і так ніякої користі для колумбусу не приносить. бо на форумі пишуть одиниці, читають також небагато, а ваших задоволених (чи незадоволених) абонентів море.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 00:45 #2060293   #247
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Згоден. Але на рахунок прокладки за кошти абонента - не згоден. У мене така думка - хочете, щоб я платив вам (Колумбус, ОДЕКО, КС та ін.) за інтернет - прокладайте кабель за так і заробляйте на абонплаті. Хочете заробити і на абонці і на кабелі - не отримаєте нічого.
Тепер на рахунок якості кабелю - кінцевому клієнту глибоко по барабану гемор провайдера з кабелем. Клієнт заплатив за 10-15-20-30-50 Мбіт/с і хоче їх мати. А по якому кабелю (та хоч по резинці від трусів) така швидкість приходить до нього йому глибоко фіолетово. Навіть якщо у клієнта станеться обрив і йому ту "резинку" ОПЕРАТИВНО (на протязі 24-х год. а не 24-х днів) та ЗАДАРМА поміняють і нет знову запрацює - для клієнта це класно. А якщо чекати на ремонт (як моя знайома) 8-9 днів а потім тобі ще й виставляють рахунок в 240 грн. та в кінці місяця оплати ще і ті 9 днів нету коли його не було - у клієнта одна думка: "Та в р...т я ї...в такий нет з їх золотими кабелями і платиновою ізоляцією!!!!"
Я думаю, що люба адекватна людина погодиться, що краще коли кабель взагалі не приходиться міняти чим коли навіть оперативно будуть приїжджати монтажники і перетягувати його.
Ще раз повторити? Кабель пошкоджений не по вині провайдера повинен мінятися за рахунок абонента! А якщо якийсь дебіл буде його кожного дня зубами перегризати, то йому теж повинні його безкоштовно міняти кожен день?

Наші дороги теж постійно латають але краще раз покласти якісну дорогу ніж латати по 10 разів в рік і їздити по ямах. Тут ніхто не хвалить сервіс того самого Колумбуса, де приходиться чекати по 8 днів. Він в них жахливий. А не подумали, що можна і кабель хороший прокласти і швидко реагувати на проблеми і бардак не розводити з кабелями? Чи ви взагалі не розглядаєте такого варіанту? Я чомусь розглядаю.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 07:43 #2060312   #248
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
.........
Ще раз повторити? Кабель пошкоджений не по вині провайдера повинен мінятися за рахунок абонента! А якщо якийсь дебіл буде його кожного дня зубами перегризати, то йому теж повинні його безкоштовно міняти кожен день?
.................
А якщо так: "Кабель, пошкоджений не з вини абонента повинен мінятися за рахунок провайдера!"

Повторюю!! Мені, як абоненту, пофіг кудою і який кабель проклав провайдер. І якщо десь на даху якийсь дибіл (чи співробітник іншого провайдера) буде щодня перегризати його зубами - то чому я маю платити за це? Чи може мені крім кабелю ще і броньований кожух та сигналізацію для нього купувати у провайдера?
В даному випадку абонента повинно хвилювати одне: якість і доступність послуги та сервісного обслуговування (зараз не 1998-2005 рр і провайдерів вже є багато). А абонента НОРМАЛЬНОГО провайдера навіть це не повинно хвилювати!!

Коли у мене був інет О.О - мене постійно хвилювало питання: "Я прийду додому і буде у мене нет чи ні щоб закінчити роботу?" Після переходу до іншого провайдера 1,5 роки тому - я знаю одне: "Інет у мене Є".
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 08:01 #2060320   #249
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Мені замінили. Реклами робити не буду.
якщо я не помиляюсь замінили при підключенні ? чи вже були існуючим абонентом -а це різні речі.
Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Моя думка наступна: При переведенні ліній внутрішньо слід надати абоненту новий безкоштовний кабель, бо кабель був прокладений не належним чином.
Я бачив, що Колумбус часто використовує старий кабель який провисів на дворі для повторної розводки внутрішньо. Це не є добре, бо характеристики кабелю який розрахований на внутрішню прокладку і пробув значний час на дворі, втрачаються. Портиться ізоляція.
Підтримую! проведення внутрішньо-будинкових ліній це є ініціатива провайдера, і відповідно заміна має бути за його рахунок,з іншої сторони , якщо кабель працює роками на вулиці, то в середині йому буде навіть краще не буде впливів природи (сарказм)
Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Згоден. Але на рахунок прокладки за кошти абонента - не згоден. У мене така думка - хочете, щоб я платив вам (Колумбус, ОДЕКО, КС та ін.) за інтернет - прокладайте кабель за так і заробляйте на абонплаті. Хочете заробити і на абонці і на кабелі - не отримаєте нічого.
а якщо потрібно замінити в 50-100 існуючих абонентів там по 50м кабелю чи більше ,зараз походу метраж 5 грн,а на другий день абонент перейде до іншого провайдера ?
при підключенні майже кожен провайдер, кидає кабель на халяву,а дальше вони не зобовязані тобі його постійно міняти
це є бізнес , і впершу чергу беруться інтереси компанії.
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 08:03 #2060328   #250
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

1. Вже був абонентом.
2. На рахунок кабелю - читайте попереднє повідомлення.
3. А це мої гроші - і я впершу чергу беру свої інтереси та інтереси своєї сімї. І бізнес-інтереси будь-якого порвайдера мені глибоко десь - я клієнт і я плачу гроші за якісні послуги та обслуговування, а не для того, щоб берегти бізнес-інтереси якоїсь компанії. І поки наш народ не зрозуміє, що він ПЛАТИТЬ гроші і робить ДОБРЕ для того кому платить, до тих пір у нас будуть і в маршрутках посилати, і здачу не давати, і на базарі "розводити".
Треба, щоб народ запамятав: "Я плачу гроші - я замовляю музику". І думка музиканта мені по барабану. Він може або якісно грати (і отримати МОЇ гроші), або не грати і звільнити місце для того, хто буде це робити якісно.

Востаннє редагував ver: 23.10.2012 о 08:11.
ver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Psyholog (07.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 08:14 #2060332   #251
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
1. Вже був абонентом.
за 1,5 роки користування вже міняли кабель ? щось дуже швидко,в мене вже 5 років висить.
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 08:21 #2060338   #252
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
за 1,5 роки користування вже міняли кабель ? щось дуже швидко,в мене вже 5 років висить.
Як мені сказали - кабель був просто висмикнутий і розтягнутий сильно - напевно хтось лазив по даху і зашпортався.
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 09:11 #2060370   #253
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
в мене на даху 70 метрів і я не особо чекаю моменту коли він помре, бо тоді прийдеться розкошелитись досить непогано ...
назвіть хоть одного провайдера ,який би замінив халявно такий метраж кабелю ,за умови не нового підключення, а в існуючих абонентів ? таких альтруїстів просто не існує ))))))))))))
Та вже ніби всім відомо, Київстар відновлює лінію аж до повної заміни кабеля безкоштовно (з заведенням в квартиру до 20 м). Немає значення хто його пошкодив. Тобто Київстар зобов'язаний надати послугу до конектора в квартирі, абонента це не хвилює.
frhfnthy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ver (23.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 10:59 #2060436   #254
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Всім добрий день!
Декілька днів тому поміняв корпус на домашній ПК, замітив сліди вологи на задній панелі відео карти, яка стоїть прямо під входом інтернет кабеля, подивився на сам штекер входу кабеля і офігів - там аж накип утворився чи шось тому подібне. Кароч кабель через вікно 6-го поверху попадає в квартиру і швидше за все невелика кількість води через середину кабеля витікає прямо на задню планку материнки. Добре що замітив вчасно і ще нічого не замкнуло( Мать нова і відео нове досить - дороге холєра)! Так от питання - до якої дати всі інтернет кабеля мають перевести через внутрішні труби в підїзді? чи краще дзвонити до них хай вже то роблять і не ризикувати?
п.с. бам, вул. Пушкіна, 1
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 11:34 #2060462   #255
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
чи краще дзвонити до них хай вже то роблять і не ризикувати?
п.с. бам, вул. Пушкіна, 1
якщо дороге: не ризикуй! в знайомого було похоже,коли падав дощ то текло прямо з системного на підлогу
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 12:27 #2060489   #256
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
при підключенні майже кожен провайдер, кидає кабель на халяву,а дальше вони не зобовязані тобі його постійно міняти
це є бізнес , і впершу чергу беруться інтереси компанії.
"проблему" можна рішити так:
- або клієнт купляє кабель з запасом і технічка від провайдера його кабель бесплатно прокладає.
- або технічка ставить свій кабель по ціні за метр як в магазині, а не так що вони ще й на цьому хочуть заробити і ще брехати що вони міняють безкоштовно.

-----
якщо з кабеля тече вода -- десь перетерлась ізоляція. щоб не текло в системник - можна дуже акуратно розрізати зовнішню ізоляцію і обжати тільки "дротіки". так вода буде теки на підлогу, а не в комп.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 12:36 #2060496   #257
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
Кароч кабель через вікно 6-го поверху попадає в квартиру і швидше за все невелика кількість води через середину кабеля витікає прямо на задню планку материнки.
я вот щойно подивився на свій ,а хіба тобі не ставили таку фігню,від якої вже до системного іде 2-3 метровий кабель типу як в стац телефоні ??? тобі його зіліпили напряму в системний ??? О_0
хм мені ще на біттері приліпили памятаю заплатив за ню 5грн
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 13:32 #2060521   #258
neutron
Противний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
я вот щойно подивився на свій ,а хіба тобі не ставили таку фігню,від якої вже до системного іде 2-3 метровий кабель типу як в стац телефоні ??? тобі його зіліпили напряму в системний ??? О_0
хм мені ще на біттері приліпили памятаю заплатив за ню 5грн
Ця фігня називається розеткою. В ідеалі так і мало б бути: кабель, який заводять в квартиру, підключають до розетки, а вже розетка з компом з"єднуються пачкордом. Але, наші провайдери женуться за дешевизною, та й монтажникам лінь ліві рухи робити, тому маємо те, що маємо.
neutron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 14:03 #2060533   #259
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від neutron Переглянути допис
Ця фігня називається розеткою. В ідеалі так і мало б бути: кабель, який заводять в квартиру, підключають до розетки, а вже розетка з компом з"єднуються пачкордом. Але, наші провайдери женуться за дешевизною, та й монтажникам лінь ліві рухи робити, тому маємо те, що маємо.
робили дофіга давно, років 5 тому і напряму кабель йде в системник!
Ладно проріжу ізоляцію кабеля в якомусь місці щоб не доходило до системника і буду надіятись що скоро пустять через підїзд.
Ті кабеля з надвору мене вже достали так нехило - мій йде в вікно я вже сам його закрепив шоб не теліпався по зовнішній стіні будинку ( бокова стіна, то при найменшому вітрі кабель стукав всю ніч по стіні). Мало того що мій закріплений то закріплено до мого вікна ще 2 кабеля які йдуть в нижні поверхи щоб також на стукали!
Коротше кажучи, 5 років тому ніхто сильно не запарювався як прокласти кабель а тупо збільшували кількість клієнтів!
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 15:01 #2060573   #260
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від neutron Переглянути допис
Ця фігня називається розеткою. В ідеалі так і мало б бути: кабель, який заводять в квартиру, підключають до розетки, а вже розетка з компом з"єднуються пачкордом. Але, наші провайдери женуться за дешевизною, та й монтажникам лінь ліві рухи робити, тому маємо те, що маємо.
Якщо немає розводки кабелю по хаті виведеного в розетки і кабель вмикається в стаціонарний компютер або роутер, то краще на пряму без розетки. Лишнє зєднання ніколи не йде на користь.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:50.