Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.11.2012, 20:31 #2084248   #341
Tiger_Sofia
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Ого, серйозні баталії.
І хоч часом це видавалося, як казка з дитинства про двох баранів на одному містку, та все ж вдячний обом за купу нової і цікавої інформації.

Сам трохи шарю в тих темах...
Свою думку попробую висловити так:
1. Лише тих не критикують, хто нічого не робить.
2. Знаю керівника відділу маркетингу Колумбуса. Догадуюся, чого вона мені не дзвонила ))))))))))))))))))))
За сайт - молодці. Сайт класний і рішення правильне. Якшо шось на сайте не паше - то тимчасово ) корпус є, а начинка потрохи впихається
3. Інтернет в біттера завжди був нє очєнь. І то знає певно кожен школяр))))
4. Ну, інформації про припинення діяльності такої компанії як біттернет ще ніхто не повідомляв, сайт працює і все решту також.
тож ніхто не передавав інфи про користувачів і судитися не прийдеться.
судячи з усього - біттер "влився" в колумбус і тепер просто оплата йде не рахунки колумбуса, а договори ще можна було не рвати.
5.сам не є користувачем (інтернетним мається на увазі) колумбуса і поки не пропаде ОДЕКО, доти ним не стану,
(нікого не піарю) тому говорити буду обережно
- колумбус мав продзвонити або відіслати листи особисто всім користувачам про те, що від такого-то числа вони є провайдером тому прийдіть будь-ласка в зручний для вас час і до такого-то числа перепишіть договір (якщо це справді було потрібно)
6. не чіпайте бідних дівчаток, які тільки вїхали в кабельне, а тут їх інтернетом нагрузили. вони не технарі і тим більше нічого не вирішують. проблеми з нетом є і ще будуть, бо техніка не монтується в одну секунду, не тестується в одну хвилину. все одно буде йти притирка.
7. на???????? (шоб не виражатися негарно при дівчатах) обливати брудом компанію, користувачем якої ви не є???? (це стосується тільки тих дописувачів тут, які ніколи і не були абонентами).
п.с. щодо інших дописувачів... "Москва не сразу строилась, не сразу жизнь устроилась....." у вас є стереотип думки про минулу фірму. зачекайте ще трохи і подивитеся, як себе покаже нова.
в нас люди, блін, хочу всього, зразу і бажано ще й з подарунком за те що зад свій підняли і на "пана-бізнесмена" увагу звернули
8. закінчуйте теревені тут.
для колумбусу і начальника відділу маркетингу (Віталій, якщо маєте контакт, передайте їй, що я з задоволенням з нею поспілкуюся /сам не пишу, тому щр не знаю, як з нагрузкою. якшо їй буде цікаво - хай напише мені/)
СТВОРІТЬ блог про всілякі технічні нюанси і часті питання на сайті
ну і якусь тему в ньому типу про користувачів.
це і вам трафіку додасть і не буде "0" коментарів, бо хоч перед тим як писати, хоч якусь інформацію на сайті побачуть
Tiger_Sofia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2012, 22:16 #2084311   #342
NightDragonUA
Учасник
 
Аватар для NightDragonUA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Tiger_Sofia Переглянути допис
6. не чіпайте бідних дівчаток, які тільки вїхали в кабельне, а тут їх інтернетом нагрузили. вони не технарі і тим більше нічого не вирішують. проблеми з нетом є і ще будуть, бо техніка не монтується в одну секунду, не тестується в одну хвилину. все одно буде йти притирка.
А кого ж тоді чіпати? Якщо мені не могли місяць (я нагодошую на слові місяць) змінити тариф (протягом всьго вересня), а потім за 2 хвилини настроїли в себе не місці.
P.S. Ти хоча б уявляєш скільки раз я їм дзвонив!!!
P.P.S І наскільки я знаю місяць це ще дурниці, деякі і надовше застрягали.
NightDragonUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2012, 02:39 #2084451   #343
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
А кого ж тоді чіпати? Якщо мені не могли місяць (я нагодошую на слові місяць) змінити тариф (протягом всьго вересня), а потім за 2 хвилини настроїли в себе не місці.
P.S. Ти хоча б уявляєш скільки раз я їм дзвонив!!!
P.P.S І наскільки я знаю місяць це ще дурниці, деякі і надовше застрягали.
ти головне їм гроші заплати за весь місяць, і дівчат краще не чіпай бо вони все одно нічого не шарять, і якщо щось не паше то не парся - колись хз коли зроблять
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2012, 11:55 #2084630   #344
Tiger_Sofia
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
А кого ж тоді чіпати? Якщо мені не могли місяць (я нагодошую на слові місяць) змінити тариф (протягом всьго вересня), а потім за 2 хвилини настроїли в себе не місці. P.S. Ти хоча б уявляєш скільки раз я їм дзвонив!!! P.P.S І наскільки я знаю місяць це ще дурниці, деякі і надовше застрягали.
Може я не змыг донести глибину думки. Отож, дівчата, яких понаймали "операторами" і які ще самі не встигли освоїти навіть 10% інформації мало чим допоможуть.
Питання, а чого ти цілий місяць дзвонив... Ти хоч раз заходив особисто???
Якщо заходив, то з ким говорив???
Я думаю, що якщо б я подзвонив, а потім зайшов, і ніякої реакції - то до директора з дзвінками і заявами. Якщо від директора ноль реакції - є управління з питань захисту прав споживачів на Шевченка.
а по 100 раз дзвонити, так, нічого не поможе.

Додано через 3 хвилини
вибачаюся, щось сайт заглючив.
то було цитування NightDragonUA

щодо dart - ніхто не каже платити наперед.
п.с. особисто я плачу наперед. за два-три місяці. і маю спокій. не бігаю. і якщо затримую з наступними оплатами нет ще не відключали....
та й взагалі. жодної серйозної проблеми за 5 років не було.

Востаннє редагував Tiger_Sofia: 28.11.2012 о 11:55. Причина: Пізніше додано
Tiger_Sofia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2012, 12:38 #2084653   #345
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Tiger_Sofia Переглянути допис
Я думаю, що якщо б я подзвонив, а потім зайшов, і ніякої реакції - то до директора з дзвінками і заявами. Якщо від директора ноль реакції - є управління з питань захисту прав споживачів на Шевченка.
а по 100 раз дзвонити, так, нічого не поможе.
кароче кажучи щоб вибити нормальний інтернет від колумбуса ти пропонуєш ходити по директорах і управліннях захисту споживачів.)) простіше помінять провайдера,і зразу відпаде потреба навіть турбувати в тч дівчат які нічого не шарять.
dart зараз поза форумом  
Подякували 2:
Emperor (28.11.2012), ver (29.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2012, 13:59 #2084707   #346
Marka_va
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

vitall, Яким чином до-телефонуватись у вашу бухгалтерію або керівництво абонентського відділу, щоб Колумбус перестав нараховувати мені абонентську плату за послуги які я не отримую, а також відсутності договору - тому що я його не заключав?
Marka_va зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 06:28 #2084955   #347
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Може я не змыг донести глибину думки. Отож, дівчата, яких понаймали "операторами" і які ще самі не встигли освоїти навіть 10% інформації мало чим допоможуть.
Питання, а чого ти цілий місяць дзвонив... Ти хоч раз заходив особисто???
Якщо заходив, то з ким говорив???
Я думаю, що якщо б я подзвонив, а потім зайшов, і ніякої реакції - то до директора з дзвінками і заявами. Якщо від директора ноль реакції - є управління з питань захисту прав споживачів на Шевченка.
а по 100 раз дзвонити, так, нічого не поможе.

Додано через 3 хвилини

вибачаюся, щось сайт заглючив.
то було цитування NightDragonUA

щодо dart - ніхто не каже платити наперед.
п.с. особисто я плачу наперед. за два-три місяці. і маю спокій. не бігаю. і якщо затримую з наступними оплатами нет ще не відключали....
та й взагалі. жодної серйозної проблеми за 5 років не було.

:r ofl:


У Колумбуса інтернет всього 3-4 міс.
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 10:17 #2085070   #348
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Питання по цифровому телебаченню: після автосканування порядок каналів не співпадає з вказаним в частотному плані на сайті. Чому?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 14:58 #2085253   #349
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Marka_va Переглянути допис
vitall, Яким чином до-телефонуватись у вашу бухгалтерію або керівництво абонентського відділу, щоб Колумбус перестав нараховувати мені абонентську плату за послуги які я не отримую, а також відсутності договору - тому що я його не заключав?
268032,511110

Додано через 31 хвилину
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Питання по цифровому телебаченню: після автосканування порядок каналів не співпадає з вказаним в частотному плані на сайті. Чому?
в цифровому пакеті, як Ви помітили, канали, в основному, згруповані тематично: фільмові, розважальні, музичні, дитячі, спортивні, HD...Хоча в любий час Ви можете створити свої фаворитні, тематичні списки і розставити канали, як Вам зручно. Тобто порядок Ви можете самі собі формувати і доцільності, щоб цей порядок співпадав з тим, що викладений на сайті немає. На сайті, власне, Ви можете почитати короткі характеристики каналів, щоб оцінити привабливість даного контенту

Додано через 14 хвилин
Цитата
Допис від Tiger_Sofia Переглянути допис
Ого, серйозні баталії.
І хоч часом це видавалося, як казка з дитинства про двох баранів на одному містку, та все ж вдячний обом за купу нової і цікавої інформації.

Сам трохи шарю в тих темах...
Свою думку попробую висловити так:
1. Лише тих не критикують, хто нічого не робить.
2. Знаю керівника відділу маркетингу Колумбуса. Догадуюся, чого вона мені не дзвонила ))))))))))))))))))))
За сайт - молодці. Сайт класний і рішення правильне. Якшо шось на сайте не паше - то тимчасово ) корпус є, а начинка потрохи впихається
3. Інтернет в біттера завжди був нє очєнь. І то знає певно кожен школяр))))
4. Ну, інформації про припинення діяльності такої компанії як біттернет ще ніхто не повідомляв, сайт працює і все решту також.
тож ніхто не передавав інфи про користувачів і судитися не прийдеться.
судячи з усього - біттер "влився" в колумбус і тепер просто оплата йде не рахунки колумбуса, а договори ще можна було не рвати.
5.сам не є користувачем (інтернетним мається на увазі) колумбуса і поки не пропаде ОДЕКО, доти ним не стану,
(нікого не піарю) тому говорити буду обережно
- колумбус мав продзвонити або відіслати листи особисто всім користувачам про те, що від такого-то числа вони є провайдером тому прийдіть будь-ласка в зручний для вас час і до такого-то числа перепишіть договір (якщо це справді було потрібно)
6. не чіпайте бідних дівчаток, які тільки вїхали в кабельне, а тут їх інтернетом нагрузили. вони не технарі і тим більше нічого не вирішують. проблеми з нетом є і ще будуть, бо техніка не монтується в одну секунду, не тестується в одну хвилину. все одно буде йти притирка.
7. на???????? (шоб не виражатися негарно при дівчатах) обливати брудом компанію, користувачем якої ви не є???? (це стосується тільки тих дописувачів тут, які ніколи і не були абонентами).
п.с. щодо інших дописувачів... "Москва не сразу строилась, не сразу жизнь устроилась....." у вас є стереотип думки про минулу фірму. зачекайте ще трохи і подивитеся, як себе покаже нова.
в нас люди, блін, хочу всього, зразу і бажано ще й з подарунком за те що зад свій підняли і на "пана-бізнесмена" увагу звернули
8. закінчуйте теревені тут.
для колумбусу і начальника відділу маркетингу (Віталій, якщо маєте контакт, передайте їй, що я з задоволенням з нею поспілкуюся /сам не пишу, тому щр не знаю, як з нагрузкою. якшо їй буде цікаво - хай напише мені/)
СТВОРІТЬ блог про всілякі технічні нюанси і часті питання на сайті
ну і якусь тему в ньому типу про користувачів.
це і вам трафіку додасть і не буде "0" коментарів, бо хоч перед тим як писати, хоч якусь інформацію на сайті побачуть
FAQ - вже в процесі,дякую за пораду.
Мережа активно розбудовується і модернізується, думаю більшість користувачів, це відчули.
Що до дописувачів, хто поливає брудом, їх небагато. Це ті, хто не користується послугою, але з певних міркувань, меркантильних в основному, намагається потролити.

Востаннє редагував vitall: 29.11.2012 о 14:58. Причина: Пізніше додано
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2012, 15:04 #2085299   #350
Berimor
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Коли нарешті буде наведедено порядок з перерахунками коштів оплачених в Біттері за серпень?
Спочатку говорили, що за місяць все владнається, а пройшло вже 4.
Berimor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2012, 12:46 #2085974   #351
NightDragonUA
Учасник
 
Аватар для NightDragonUA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від Tiger_Sofia Переглянути допис
Може я не змыг донести глибину думки. Отож, дівчата, яких понаймали "операторами" і які ще самі не встигли освоїти навіть 10% інформації мало чим допоможуть.
Питання, а чого ти цілий місяць дзвонив... Ти хоч раз заходив особисто???
Якщо заходив, то з ким говорив???
Я думаю, що якщо б я подзвонив, а потім зайшов, і ніякої реакції - то до директора з дзвінками і заявами. Якщо від директора ноль реакції - є управління з питань захисту прав споживачів на Шевченка.
а по 100 раз дзвонити, так, нічого не поможе.
п.с. особисто я плачу наперед. за два-три місяці. і маю спокій. не бігаю. і якщо затримую з наступними оплатами нет ще не відключали....
та й взагалі. жодної серйозної проблеми за 5 років не було.
Ти напевно ніколи не дзвонив.
Крім того я заходив туда 3 рази, толку не було.
Я тобі цікавішу ситуацію розкажу. А саме перекажу, як я розмовляв з тими дівчатами. Розмова була десь однією з останніх. В той час робили якісь настройки мережі, тому подзвонили і попередили, що інтернет може пропасти на один чи два дні. Так і сталося. Отже, уже четвертий день, а інету все нема. Мало того, що нам не поміняли тариф, який ми писали, то тепер ще й нет пропав. Отже дзвоню:

-Алло у мене виникла наступна проблема (описую проблему).
-Ви заяву писали?
-Писав. Уже давно. А ви її передали?
-Звісно. Люди вже поїхали.

Дзвоню я до однієї людини, яка мала телефон тих, що поїхали, і мені передають що моєї заяви у них нема.
Висновок:
Може вони і не знають, як там щось настроїти, але треба совість мати, чи їх теж не вчили що це таке: совість.

Востаннє редагував NightDragonUA: 30.11.2012 о 14:02.
NightDragonUA зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ver (30.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2012, 14:12 #2086016   #352
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
Ти напевно ніколи не дзвонив.
Крім того я заходив туда 3 рази, толку не було.
Я тобі цікавішу ситуацію розкажу. А саме перекажу, як я розмовляв з тими дівчатами. Розмова була десь однією з останніх. В той час робили якісь настройки мережі, тому подзвонили і попередили, що інтернет може пропасти на один чи два дні. Так і сталося. Отже уже четвертий день, а інету все нема. Мало того, що нам не поміняли тариф, який ми писали, то тепер ще й нет пропав. Отже дзвоню:

-Алло у мене виникла наступна проблема (описую проблему).
-Ви заяву писали?
-Писав. Уже давно. А ви її передали?
-Звісно. Люди вже поїхали.

Дзвоню я до однієї людини, яка мала телефон тих, що поїхали, і мені передають що моєї заяви у них нема.
Висновок:
Може вони і не знають, як там щось настроїти, але треба совість мати, чи їх теж не вчили що це таке: совість.
Перепрошую, маю певні сумніви, що до коректності Вашого посту.
По перше, не було відключень на один-два дня. При переносі оптоволоконного кабелю, в зв"язку з будівництвом нового будинку на Куліша, попереджали про технічні роботи на протязі робочих годин одного дня. Роботи були закінчені на протязі трьох годин і всі клієнти отримали послугу. Якщо Ви не проживаєте в районі Аляски це Вас і не мало стосуватись.
По друге, заявки на ремонт ніхто НЕ ПИШЕ. Якщо виникає проблема Ви телефонуєте на цілодобову підтримку за номером 407-407. Якщо оператор не може вирішити Вашу проблему в телефонному режимі, він відразу передає її далі в техпідтримку, з Вами контактують і домовляються про зручний час. Повторюсь, всі ремонти виконуються сьогодні на сьогодні, або максимум сьогодні на завтра, коли заявка поступила ввечері. Виконання всіх заявок жорстко контролюється. Якщо все ж таки Вам дісно не змогли оперативно вирішити проблему з вини певних працівників, напишіть мені в ПП Ваші контакти - винні будуть покарані і Вам буде зроблений перерахунок. Якщо все ж таки проблема виникла не зі сторони компанії, то хай це буде на Вашій совісті...
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2012, 16:52 #2086086   #353
NightDragonUA
Учасник
 
Аватар для NightDragonUA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Перепрошую, маю певні сумніви, що до коректності Вашого посту.
По перше, не було відключень на один-два дня. При переносі оптоволоконного кабелю, в зв"язку з будівництвом нового будинку на Куліша, попереджали про технічні роботи на протязі робочих годин одного дня. Роботи були закінчені на протязі трьох годин і всі клієнти отримали послугу. Якщо Ви не проживаєте в районі Аляски це Вас і не мало стосуватись.
По друге, заявки на ремонт ніхто НЕ ПИШЕ. Якщо виникає проблема Ви телефонуєте на цілодобову підтримку за номером 407-407. Якщо оператор не може вирішити Вашу проблему в телефонному режимі, він відразу передає її далі в техпідтримку, з Вами контактують і домовляються про зручний час. Повторюсь, всі ремонти виконуються сьогодні на сьогодні, або максимум сьогодні на завтра, коли заявка поступила ввечері. Виконання всіх заявок жорстко контролюється. Якщо все ж таки Вам дісно не змогли оперативно вирішити проблему з вини певних працівників, напишіть мені в ПП Ваші контакти - винні будуть покарані і Вам буде зроблений перерахунок. Якщо все ж таки проблема виникла не зі сторони компанії, то хай це буде на Вашій совісті...
1. Я не маю ніяких претензій, оскільки проблема була вирішена. Хоч був сильно злий, коли це відбувалось.
2. Дана ситуація відбувалася між 9 жовтня і 15 жовтня. Оскільки 9 інтернет був, а 15 нам його від лагодили.(Я час від часу провіряю швидкість на www.speedtest.net і там зберігаються мої результати). Крім того я живу біля ж/д вокзалу, а не на Алясці.(Жаль тут ваше кабельне не можна підключити).
3. Ви праві на рахунок того, що заявки на ремонт ніхто не пише. Писалася заява на зміну тарифу, яку тоді ніхто не замічав (з цієї причини я раніше і телефонував). А в розмові дійсно говорилося про заявку, (яку складає оператор) яку передавали в техвідділ у зв’язку з відсутністю інтернету. Просто в розмові інколи питають чи не дзвонили ми в той день раніше.
4. Оскільки всі допускають помилки, то винних можна і пробачити (зла на людей не тримаю, бо це шкодить здоров’ю). Я лише надіюся, що дана ситуація не повториться.
5. Якщо бажаєте я зміню той пост, в якому у мене співпало дві події, із-за чого виникла некоректність.
6. Не знаю в чому була тоді проблеми, проте з моїх спостережень пакети відправлялись, але не приймались. Оскільки змін в комп’ютері я ніяких не проводив і оскільки мені потім все зремонтували за дві хвилини (мене попросили вийняти і наново вставити кабель), то проблема була не в мене.
7.Дану веселу ситуацію, я буду ще довго пам’ятати. (Забагато емоцій тоді виникло.)
NightDragonUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2012, 17:21 #2086111   #354
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Мережа активно розбудовується і модернізується, думаю більшість користувачів, це відчули.
Що до дописувачів, хто поливає брудом, їх небагато. Це ті, хто не користується послугою, але з певних міркувань, меркантильних в основному, намагається потролити.
не бажєш прокоментувати дописи, в яких "адвокат" з глибикою думкою пояснює, що дівчата на колумбусі з тех підтримкм не знають і 10% від того що треба знати, і що щоб вибити нормальний інтернет треба йти до директорів (на що треба тратити свій час і ще якось їх таки знайти) і писати заяви в управління захисту споживачів.

Цитата
Допис від Tiger_Sofia Переглянути допис
Може я не змыг донести глибину думки. Отож, дівчата, яких понаймали "операторами" і які ще самі не встигли освоїти навіть 10% інформації мало чим допоможуть.
Питання, а чого ти цілий місяць дзвонив... Ти хоч раз заходив особисто???
Якщо заходив, то з ким говорив???
Я думаю, що якщо б я подзвонив, а потім зайшов, і ніякої реакції - то до директора з дзвінками і заявами. Якщо від директора ноль реакції - є управління з питань захисту прав споживачів на Шевченка.
а по 100 раз дзвонити, так, нічого не поможе.
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ver (30.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2012, 17:29 #2086119   #355
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Що до дописувачів, хто поливає брудом, їх небагато. Це ті, хто не користується послугою, але з певних міркувань, меркантильних в основному, намагається потролити.
на комусь шапка горить?
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2012, 17:39 #2086124   #356
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
-Алло у мене виникла наступна проблема (описую проблему).
-Ви заяву писали?
-Писав. Уже давно. А ви її передали?
-Звісно. Люди вже поїхали.

Дзвоню я до однієї людини, яка мала телефон тих, що поїхали, і мені передають що моєї заяви у них нема.
Висновок:
Може вони і не знають, як там щось настроїти, але треба совість мати, чи їх теж не вчили що це таке: совість.
вони мою заявку на тех підтримку також були загубили. питали хто її "оформляв". а я тіпа памятаю за 3 дні як там операторка була назвалась. нету не було 5-6 днів, дати вирішення проблеми з інтернетом сказати не могли, казали
- найближчим часом
- коли саме буде вирішена проблема?
- найближчим часом
- в який день, коли саме це "найближчим часом"?
- я точно сказати не можу.

кароче ця контора - повне намахалово. вони тільки відмазки всякі придумують, брешуть, не можуть ні настроїти швидкість, ні нормально порахувати хто скільки їм заплатив і має платити, ні поремонтувати якщо щось станеться. виявляється вони ще перерахунок за серпень з біттернетом не зробили.

Додано через 6 хвилин

ЛОЛ, жги есчо.

Востаннє редагував dart: 30.11.2012 о 17:39. Причина: Пізніше додано
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NightDragonUA (30.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2012, 19:26 #2086192   #357
NightDragonUA
Учасник
 
Аватар для NightDragonUA
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"


P.S. Підняв він мені настрій!
NightDragonUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2012, 20:59 #2086251   #358
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
6. Не знаю в чому була тоді проблеми, проте з моїх спостережень пакети відправлялись, але не приймались. Оскільки змін в комп’ютері я ніяких не проводив і оскільки мені потім все зремонтували за дві хвилини (мене попросили вийняти і наново вставити кабель), то проблема була не в мене.
банально після заміни обладнання Вам необхідно було переотримати ір, ця проблема вирішувалась відразу після дзвінка на техпідтримку за дві хвилини. Отже ніхто до Вас не мав їхати і мати заявку на руках Чому на рівному місці виникла проблема, важко сказати, оскільки пройшло півтора місяця. Надіюсь з того часу У Вас не виникало будь яких проблем. Впевнений і не буде в майбутньому. Правда, мене дещо дивує, що Ви подаєте проблему півтора місячної давності, як актуальну... Не варто йти на поводу в того користувача, яких давно не користується послугою, але знаходить час регулярно по будь якому поводу, а як правило, без поводу писати різні гадості. Видно звичка в нього така : http://lurkmore.to/%D0%A2%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D1%8C
відповідно коментувати і звертати увагу на його пости я не збираюсь...
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 00:01 #2086375   #359
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

зліпим історію разом, дійсно весело получилось.

Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
А кого ж тоді чіпати? Якщо мені не могли місяць (я нагодошую на слові місяць) змінити тариф (протягом всьго вересня), а потім за 2 хвилини настроїли в себе не місці.
P.S. Ти хоча б уявляєш скільки раз я їм дзвонив!!!
P.P.S І наскільки я знаю місяць це ще дурниці, деякі і надовше застрягали.
Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
Я тобі цікавішу ситуацію розкажу. А саме перекажу, як я розмовляв з тими дівчатами. Розмова була десь однією з останніх. В той час робили якісь настройки мережі, тому подзвонили і попередили, що інтернет може пропасти на один чи два дні. Так і сталося. Отже, уже четвертий день, а інету все нема. Мало того, що нам не поміняли тариф, який ми писали, то тепер ще й нет пропав. Отже дзвоню:

-Алло у мене виникла наступна проблема (описую проблему).
-Ви заяву писали?
-Писав. Уже давно. А ви її передали?
-Звісно. Люди вже поїхали.
Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
Перепрошую, маю певні сумніви, що до коректності Вашого посту.
По перше, не було відключень на один-два дня. При переносі оптоволоконного кабелю, в зв"язку з будівництвом нового будинку на Куліша, попереджали про технічні роботи на протязі робочих годин одного дня. Роботи були закінчені на протязі трьох годин і всі клієнти отримали послугу. Якщо Ви не проживаєте в районі Аляски це Вас і не мало стосуватись.
По друге, заявки на ремонт ніхто НЕ ПИШЕ. Якщо виникає проблема Ви телефонуєте на цілодобову підтримку за номером 407-407. Якщо оператор не може вирішити Вашу проблему в телефонному режимі, він відразу передає її далі в техпідтримку, з Вами контактують і домовляються про зручний час. Повторюсь, всі ремонти виконуються сьогодні на сьогодні, або максимум сьогодні на завтра, коли заявка поступила ввечері. Виконання всіх заявок жорстко контролюється. Якщо все ж таки Вам дісно не змогли оперативно вирішити проблему з вини певних працівників, напишіть мені в ПП Ваші контакти - винні будуть покарані і Вам буде зроблений перерахунок. Якщо все ж таки проблема виникла не зі сторони компанії, то хай це буде на Вашій совісті...
Цитата:
Допис від NightDragonUA Переглянути допис
2. Дана ситуація відбувалася між 9 жовтня і 15 жовтня. Оскільки 9 інтернет був, а 15 нам його від лагодили.(Я час від часу провіряю швидкість на www.speedtest.net і там зберігаються мої результати). Крім того я живу біля ж/д вокзалу, а не на Алясці.(Жаль тут ваше кабельне не можна підключити).
3. Ви праві на рахунок того, що заявки на ремонт ніхто не пише. Писалася заява на зміну тарифу, яку тоді ніхто не замічав (з цієї причини я раніше і телефонував). А в розмові дійсно говорилося про заявку, (яку складає оператор) яку передавали в техвідділ у зв’язку з відсутністю інтернету. Просто в розмові інколи питають чи не дзвонили ми в той день раніше.
4. Оскільки всі допускають помилки, то винних можна і пробачити (зла на людей не тримаю, бо це шкодить здоров’ю). Я лише надіюся, що дана ситуація не повториться.
5. Якщо бажаєте я зміню той пост, в якому у мене співпало дві події, із-за чого виникла некоректність.
6. Не знаю в чому була тоді проблеми, проте з моїх спостережень пакети відправлялись, але не приймались. Оскільки змін в комп’ютері я ніяких не проводив і оскільки мені потім все зремонтували за дві хвилини (мене попросили вийняти і наново вставити кабель), то проблема була не в мене.
7.Дану веселу ситуацію, я буду ще довго пам’ятати. (Забагато емоцій тоді виникло.)
Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
банально після заміни обладнання Вам необхідно було переотримати ір, ця проблема вирішувалась відразу після дзвінка на техпідтримку за дві хвилини. Отже ніхто до Вас не мав їхати і мати заявку на руках Чому на рівному місці виникла проблема, важко сказати, оскільки пройшло півтора місяця. Надіюсь з того часу У Вас не виникало будь яких проблем. Впевнений і не буде в майбутньому. Правда, мене дещо дивує, що Ви подаєте проблему півтора місячної давності, як актуальну...
Додано через 15 хвилин
в цій ситуації с колумбусом (по 6 днів прописують ІП і тп) дивує те, що з Тренополя ІТ-спеціалісти їдуть в інші міста і країни, займаються фрілансом. тобто спеціалістіи є, але їм треба платити, і платити вчасно і нормальну зарплату. зазвичай понабирають родичів на керівні посади, студентів-хлопчиків "для биття" на решту. потім кажуть: нема спеціалістів, не хочуть працювати, нема на кого замінити.

Востаннє редагував dart: 01.12.2012 о 00:01. Причина: Пізніше додано
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ver (01.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2012, 08:11 #2086447   #360
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

2 dart, повторюсь, не збираюсь вступати з вами в дискусію, з причин зазначених в попередньому моєму пості.

Востаннє редагував vitall: 01.12.2012 о 08:16.
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:13.