Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


вибір крему для обличчя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.01.2011, 20:39 #1561496   #1
Тигр
Question вибір крему для обличчя

порадьте хороший крем для сухої шкіри, дівчині 20р.
Тигр зараз поза форумом  
Старий 27.01.2011, 12:59 #1561882   #2
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: вибір крему для обличчя

Рекомендую звернутися на спецфоруми:
http://www.forum.nedug.ru/
http://www.eurolab.ua/consultation/
andzhej зараз поза форумом  
Старий 27.01.2011, 13:04 #1561885   #3
karta
Guest
Типово Відповідь: вибір крему для обличчя

Цитата
Допис від Тигр Переглянути допис
порадьте хороший крем для сухої шкіри, дівчині 20р.
В наш час важко щось радити. Бо зараз на ринку пропонують стільки всякого г..., що не дуже можа з усього вибрати щось дійсно корисне для шкіри.
Ви така молоденька, краще потратьте час на маски в домашніх умовах з додаванням оливкової олії чи вітаміну Е ( проти сухості) . Зранку протирайте обличчя кубиками з мінералки чи ромашки для тонізації шкіри.

Ну можна ще попити комплекси вітамінів ( але знову ж таки провірених, підібраних саме для вас, а не тих, в яких краща обгортка, чи гучніша реклама).

В мене, до прикладу, подруга є, якій 40 років, але більше 30 ніхто їй не дасть. Веду до того, що вона ні разу не користувалася нашими кремами. Іноді може купити дитячий крем. Зато слідкує за харчуванням і курсами пьє різні вітаміни. Не буду писати які, бо зарахують як рекламу, та й справа це індивідуальна.
 
Старий 28.01.2011, 14:35 #1562855   #4
буся
Типово Відповідь: вибір крему для обличчя

я бы тоже 20-летней девушке никакие крема кроме витаминов, хорошего питания и свежего воздуха ничего не советовала, просто летом думайте уже о своей коже, кушаете клубнику-мазюкайте лицо, огурцы, груши, даже арбузная маска, все что вы кушаете и у вас нет аллергии, делайте маски, зимой домашний творого, сметана, овсянка, и не подавайтесь веянью моды, курить или пить, это все фигня и смерть красоте и здоровью, если не сейчас то через пару лет все вылезет боком.
насчет знакомой, у меня сотрудница тоже примерно 45-летнего возраста, выглядит потрясно, это наверное офф топ, но она родила третьего ребенка после 40 лет, похудела, весь гормональный фон расцвел и омолодил мудрую женщину, еще она любит соблюдать пост, голодание, пьет периодически витамины антиоксидант оксилик, я когда с ней познакомилась меня каждая инфо о ней приводила в шок, возраст, ТРОЕ детей, родить после 40.....вы знаете, встреча с такими женщинами очень полезна, я просто начала новый отсчет своего возраста и думать о здоровье в 10 раз больше
буся зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:01.