Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.01.2014, 16:16 #2328893   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій

Стоїть питання облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій. Хочемо силами волонтерів форумчан і простих тернополян на весні посадити декілька фруктових дерев і кущів. Прошу поради в знавців з приводу строків посадки, місць, сортів а також фізичної допомоги. Вітаються ідеї щодо створення ігрового майданчика. Одночасно йде збір коштів на цей проект. Для незнайомих з територією виставляю світлини і план від руки. Якщо щось незрозуміло питайтесь.
Заштрихована територія - чужа.
Буква Ё в кружечку - високі старі ялини.
Пісочниця схована під товстим шаром піску - повідомили старожили.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 3-TDuDug6_U.jpg (106.6 КБ, 12 переглядів)
Тип файлу: jpg 5eXvdYW9wbI.jpg (101.7 КБ, 3 переглядів)
Тип файлу: jpg 8pGvem3GOTc (1).jpg (5.3 КБ, 153 переглядів)
Тип файлу: jpg cY3l_SvzX9U.jpg (109.9 КБ, 9 переглядів)
Тип файлу: jpg IarFEyL4gEk.jpg (4.3 КБ, 167 переглядів)
Тип файлу: jpg Im61_kElc6Y.jpg (101.6 КБ, 7 переглядів)
Тип файлу: jpg KycNJMxYVsU.jpg (99.3 КБ, 6 переглядів)
Тип файлу: jpg YIk25b2WxFA.jpg (4.5 КБ, 158 переглядів)
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2014, 17:45 #2328949   #2
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: Облаштування території сиротинця.

Весною краще за все садовити зерняткові (яблуня, груша, айва), з кущів - смородина, поричка. Садити потрібно як зійде сніг і земля розмерзнеться, бажано до розпускання бруньок. На рахунок саджанців краще зветратися до знавців, які самі вирощують щепи, а не купувати на ринку. Як потрібна буде допомога чи консультація, то завжди рада допомогти.
thebestsobaka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2014, 17:48 #2328953   #3
Freeboy
Типово Відповідь: Облаштування території сиротинця.

Хоч я наполегливо рекомендую садити сад тільки осінню...але якщо дуже хочеться.то можна садити і навесні.Чим раніше посадите(навесні).тим більше шансів,що дерева нормально приживуться і будуть розвиватися.
1.Де плануєте садити фруктові дерева?
2.Складається враження,що вся тереторія сильно затінена сильнорослими деревами.а для саду це не є гуд.
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2014, 15:04 #2329418   #4
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій

Місця для дерев є достатньо. Для прогулянок використовується асфальтована частина, пісок в районі пісочниці, гойдалки і часом футбольне поле. Вся інша територія вільна. Інша справа, що великі старі дерева створюють тінь, а їх коренева система витягує всю вологу з грунту. Якщо листяним деревам ще разом з комунальними службами можна буде спробувати сформувати крону, забравши зайві гілки, то ялинам вже нічого не зарадиш. Тому і прошу поради, можливо є якісь невимогливі до світла сорти, а може відмовитись від дерев і засадити по периметру кущами в два рівні: ззаду під забором щось вище - калину і що ще є плодове, а спереду смородину , малину і т.п а біля самих ніг настелити суницю, журавлину і ожину. Але я не агроном і не дуже уявляю чи цеможливо Можна спробувати попросити якісь сорти в інтернет магазинах, які торгують відповідним товаром в обмін на скриту рекламу в місцевій пресі.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2014, 20:06 #2329574   #5
Freeboy
Типово Відповідь: Облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій

Цитата Тому і прошу поради, можливо є якісь невимогливі до світла сорти,
Я вас розчарую,але таких сортів нема!!!. В тіні може нормально рости і розвивати вегетативну систему тільки смородина.....але біда в тому,що плодоносити вона не буде).Перспективу бачу в районі купи з листям.)Було б дуже добре, якщо б можна було подивитися на тереторію з супутника.Ділянка рівнинна чи має схил?бажано вказати сторони горизонту(хоч приблизно) .
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2014, 23:25 #2329718   #6
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій

Ділянка рівна. В сусідів теж достатньо рослинності. Може попросити комунальні служби, поки зима, обрізати трохи крони старих дерев?
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 09:16 #2329799   #7
Freeboy
Типово Відповідь: Облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій

Там стільки лип росте...може краще вулики поставити?)))))))))

Важко так щось конкретно сказати.
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 09:37 #2329808   #8
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій

Вулики і діти? не думаю шо то хороша ідея.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 10:03 #2329826   #9
Freeboy
Типово Відповідь: Облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій

Цитата Вулики і діти? не думаю шо то хороша ідея.
Ангел,ви чо так всьо серйозно сриймаєте?) Я там стільки смайликів наклав...)))
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 10:56 #2329840   #10
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій

Freeboy, бо колись мене так круто бджоли покусали (( А по темі то діти дуже люблять бавитися в таких собі казкових хатках. дуже багато з нас в дитинстві мріяли мати хатку на дереві, чи взагалі ігрову хатку.... Може би поставити який казковий теремок в тому місці де найбільше тінь і ніц толкового рости там не буде
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (15.01.2014), Freeboy (15.01.2014), Іра (15.01.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2014, 15:16 #2329984   #11
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій

Будиночки класна ідея. Тим більше, що територія закрита і посторонні на території не з"являються. Цієї осені в мене була розмова з Любомиром Шимківим (молодіжний мер Тернополя, до недавна він очолював Пласт)про те, що накопичилось багато деревини, зрізаної в парках і магазин (Стіл і смислі той, що торгує бензопилами) погодився виготовити для потреб Тернополя якісь вироби з цього дерева : лавочки, столи, паркани тощо. Було б добре щось зробити для майданчика притулку. Я на перших порах думала щось про павільйон, такий в який можна сховатися усім від літнього дощу, але така споруда передбачала б висококваліфікованої конструкторської праці для безпеки дітей, а маленькому будиночку/будиночкам не страшні ні дощ ні вітер. Я питання це підніму ще раз, але боюсь,що ті дерева вже давно згоріли в бочках революції.
Ви пишіть ідеї і свої дитячі мрії, а потім разом придумаєм як їх реалізувати.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.03.2014, 13:44 #2362116   #12
BleSSeD
 
Аватар для BleSSeD
Типово Відповідь: Облаштування території сиротинця на вул.Стрімкій

Для хлопців актуально футбол пограти... Тому обовязково треба там залишити ворота і місце де можна мяча поганяти.
BleSSeD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:45.