Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Вибір пральної машини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.12.2008, 22:51 #780427   #1
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Вибір пральної машини

І так, дозволю собі створити першу толкову тему
Собсна плануєм купити пральну машину, бюджет - 3 .. 4 Кгрн. Внимание, вопрос: якої фірми і яку модель краще обрати?
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2008, 22:59 #780431   #2
I_H_O_R
 
Аватар для I_H_O_R
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

В мене Indesit працює вже 4 роки, за інші незнаю
I_H_O_R зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (25.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2008, 04:49 #780470   #3
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Електролюкс (вертикальна загрузка), 6-ий рік паше, останній рік інколи глючить але остаточно ламатись відмовляється на відріз! Вже планували нову купувати, при умові що стара на ладан дихає, але все ще плануємо десь роки 2
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (25.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2008, 10:32 #780607   #4
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Так вийшло що ми компанією брали всі Вірпул (2295 і 2296 хто пізніше по часу) з вертикальною загрузкою. Причому брали у різних магазинах. У всіх працюють, а це десь біля 10 машинок. клас водо- і електро споживання здається А або АА, тобто досить економна.
Моя куплена в озоні років 3-4 тому. Словацька зборка. Політ нормальний.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (10.01.2009), Don Kihot (25.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2008, 12:21 #780716   #5
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Рік тому остаточно поломалась машинка фірми Hansetik здається, ще привезена з німеччини, поломалась після 15! років служби і 2х мілких ремонтів (розтягувались ремні, розбивались підшибники). Вже рік успішно служить вірпул. Поки політ нормальний.
Dao зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (26.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2008, 13:02 #780748   #6
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Раджу електролюкс вертикалку!!!!! А яку саме-вже від грошиків залежить.
Candy зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (26.12.2008), umok (08.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2008, 20:38 #781199   #7
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Раджу Занусі з вертикальною загрузкою, вже декілька років без збоїв шпарить. Але зараз вже щось їх на ринку не помічаю. І брати не менше як з 5кг загрузкою і не з електронікою, краще з механікою, менше буде проблем, це точно.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (26.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2008, 11:17 #781611   #8
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

в мене малютка вже 15 років служить - без проблем (ні тобі жорстка вода не заважає, порошок - будь-який....клас енерго - супер А . ..)
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (26.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2008, 11:41 #781625   #9
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Електролюкс. Кукплена б/у 8 років тому. Ремонтував тіки тиждень тому. То був перший ремонт, а машинці по ходу вже десь 12 років. В мене сусід возить б/у пралки з німців, заодно і ремонтує їх. Оскіки часто п*єм пиво в гаражі, я надивився на ті машинки. Ті що продають в нас, то набір мікросхем, які не підлагають ремонту )) Частенько до нього привозять річну машинку, якій вже вафлі. То шо зза кордону, інша справа. Матеріали з яких виконані тени, барабани, підшипники, значно вищої якості. Не то шоб я піарю його, просто кажу то шо побачив на власні очі. Но знаю точно, якшо мені тре буде машинку, я піду до нього а не в якийсь Фокстрот чи Ельдорадо
P.S. Кста, про фірми. Більшість машинок однакові всередині, різниця хіба в дизайні. Скажемо деякі моделі Bosh, AEG, Siemens є ідинтичними. Різниця хіба в написі на кришці.Теж стосується і Indesit Candy Samsung..... Запчасті то туда тицяють одні і тіж....
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 3:
Don Kihot (26.12.2008), dango (11.03.2013), шукаю істину (29.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2008, 22:39 #782113   #10
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

кагбе всем спасибо, все свободны! хоча нє, ще трохи актуально

Малютка це особливий варіант. Багатофункціональний пристрій. Господарська порада: закваску на самогон можна отримати за 5-6 годин, розчинивши цукор і дріжджі в теплій воді в малютці і включивши її
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2008, 21:52 #783531   #11
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

пошукай AEG або ASKА (чи ASKO) фактично той же електролюкс, але довговічні до біса. і не бери електроніки, і всяких блималок, круцьок, які "полегшують" роботу з пралкою і "полегшують" життя.
Charly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2008, 22:47 #783586   #12
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

рекламу давати не буду - купував за призначенням : ЛДЖІ з загрузкою 5 кілі сухої білизни....7 років як годинник ))) тьху-тьху
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2008, 08:38 #783701   #13
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Арістон... 5 років - політ нормальний.

Зверни увагу на оберти. Більше 1000 обертів брати неварто. В мене на 1200, то максимальними обертами не користувались ніразу. Хватає 800. Також не полінись при підключенні вивести окрему каналізацію для машинки.
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2008, 11:13 #783779   #14
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp Переглянути допис
Так вийшло що ми компанією брали всі Вірпул (2295 і 2296 хто пізніше по часу) з вертикальною загрузкою. Причому брали у різних магазинах. У всіх працюють, а це десь біля 10 машинок. клас водо- і електро споживання здається А або АА, тобто досить економна.
Моя куплена в озоні років 3-4 тому. Словацька зборка. Політ нормальний.
В мене тоже Вірпул вже 3-4 роки. В Нью-Вінді брав, тоже словацька, так от єдина проблема в тому, що в Вірпулів вертикальних, Ємкость для насипанняя порошка на кришці, непродумано зроблено, і спочатку порошок вимивало, а тепер от вимиває щораз меньше і меньше порошку, відкриваєш пралку а там половина порошка лишилась. Так шо в цьому плані раджу Зануссі, там ємкість для порошку збоку.

Ну а якшо брати десь не в наших магазинах, а в тих хто возить Б/У шку з Італії і німеччини, то якшо пофартить взяти MIELE, за таку ціну бери і не думай, вони дорогі як чорт, але вони того стоять.
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2008, 13:12 #783859   #15
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Пральна машинка Лыбидъ служила довго колись
а та то в мну Вірпул!
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2008, 13:24 #783865   #16
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

З одиночних випадків важко про надійність судити
А от що мені подобається в моїй машинці, це те що я собі вибрав одночасно і з сушкою.
Супер, якщо щось(гості неплановані і тп), за 2 години можна і випрати, і висушити.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 07:58 #785290   #17
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Я сушку викинув з машинки. За весь час користувався раз, і то пробки повистрілювали. Тай після демонтажу машинка почала тихіше працювати. Літом хватає нормальної віджимки, таке як майка чи шорти ваще нормально вдівати вологими. А зимою: батареї на повну і за 2 години джинси сухі. Зато в хаті тихіше і електрики знааачно меньше.
А як цікаво машинка може прати і сушити за 2 год? Цикл прання складає по моєму 1:20 год...за 40 хвилин джинси висушить??
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2008, 11:12 #785390   #18
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Я сушку викинув з машинки. За весь час користувався раз, і то пробки повистрілювали. Тай після демонтажу машинка почала тихіше працювати. Літом хватає нормальної віджимки, таке як майка чи шорти ваще нормально вдівати вологими. А зимою: батареї на повну і за 2 години джинси сухі. Зато в хаті тихіше і електрики знааачно меньше.
А як цікаво машинка може прати і сушити за 2 год? Цикл прання складає по моєму 1:20 год...за 40 хвилин джинси висушить??
Нема ніякого додаткового шуму від сушки в мене
Та і викинути якось малореально, не думаю зо магинка після того робити буде

За 60 хв легко висушує комплект постільної білизни та велике полотенце, що ще треба на випадок неочікуваних гостей

А джинси і сорочки намагаюсь не сушити, їх потім дуже важко попрасувати
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2009, 19:32 #786689   #19
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

більшість людей використовують * швидке прання * - 40 відсотків з них виймають білизну через 3 години після прання
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2009, 19:34 #791215   #20
nazarko
 
Аватар для nazarko
Типово Відповідь: Вибір пральної машини

в мене Зануссі T845V , 5 років без проблем .
nazarko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:18.