Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.08.2013, 11:51 #2260259   #1
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

Підкажіть хтось чи реально дістати документи на МТ 10-36 ?
( хочу купити, майже даром 100 $, в непоганому стані але без документів )
Ящо можна їх зробити чи від іншого МТ взяти, перебити номера чи щось таке.... я не дуже шарю в таких справах..
то підкажіть як )))
Заздалегідь дякую )
ZGFRID зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2013, 12:07 #2260264   #2
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: МТ 10-36

1. шо з твоїми документами?
2. дістати можна, багато мт мають безномерну раму і номер є тільки на малій бляшці яка кріпиться болтиками, тобто тобі треба бляшку і номерний знак з техпаспортом від безпроблемного мт поставити на свій і вуаля.
3. інша ситуація коли рама номерна, тоді треба замінити раму на іншу з нормальними документами або вирішити проблему з тими документами шо в тебе.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2013, 12:49 #2260270   #3
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово Відповідь: МТ 10-36

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
1. шо з твоїми документами?
2. дістати можна, багато мт мають безномерну раму і номер є тільки на малій бляшці яка кріпиться болтиками, тобто тобі треба бляшку і номерний знак з техпаспортом від безпроблемного мт поставити на свій і вуаля.
3. інша ситуація коли рама номерна, тоді треба замінити раму на іншу з нормальними документами або вирішити проблему з тими документами шо в тебе.
В мене взагалі ніяких документів нема, хіба інструкція (
На рамі бляшка )))
А номер на двигуні ? що з ним робити ? заварити і перебити під відповідні документи ?
і це виходить що залишається дістати десь документи на мт 10 36 і перекріпити ту бляшку і + номер на двигуні.
А не підкажеш де можна текі документи дістати ?
ZGFRID зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2013, 13:25 #2260282   #4
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

Цитата:
Допис від ZGFRID Переглянути допис
хочу купити, майже даром 100 $, в непоганому стані але без документів
крадений?
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2013, 17:02 #2260350   #5
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

номер на двигуні зараз нікого не цікавить, двигун це запчастина як колесо і все.
Шукай по селах документи на мт. Ще варіант відновити твої документи, по номеру рами дізнатися хто власник і і відновити техпаспорт, якщо власник ще живий і мот не крадений чи не з штрафплощадки десь. Ящо ніколи на обліку не стояв то має бути справка щот або інший папірець з магазину.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2013, 19:49 #2260396   #6
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

повір мені за 100$ нормального мт небуває, а якшо ти хочеш їздити , то треба туда ше вбухати 500$
такшо подумай чи воно тобі треба?
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2013, 21:17 #2260421   #7
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
крадений?
Нє, в друга дід продає в селі... а перед тим к 750 збув
і документів в нього нема
ZGFRID зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2013, 18:19 #2260613   #8
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

$IRIU$, в житті буває всяке, може дійсно колись купив дід і вмер чи ше шось. В сусідів є мот 300 км реального пробігу, дід купив і вмер але нажаль вони не продають його.
В мт саме дороге це ремонт голов, заміна направляючих + ауді клапана , прудинки ваз і все це зібрати в купу коштує трошки грошей, в се інше не так страшно бо підшипники міняються, колінвал точиться і купа польських якісних поршнів. в міст зараз пари є які завгодно і китай навіть за 100 грн.
Реально є можлиівсть купи, а документи чи раму з документами найдеш, це не є якась проблема. документи в районі 300 грн можна купити.
ZTVR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ZGFRID (25.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2013, 21:36 #2260655   #9
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

скільи ти моторів від МТ зробив?
а тепер перерахуй мені ремонт голов направляючих, Харківські поршня (не польські) а поставити нормальне запалення електроне, а коробку перебрати, а міст зібрати шоб несмаркав, а ту електрику шо миші поїли поки мотоцикл в гаражі стояв, і тепер напиши мені загальну вартість запчастини і шо з тих робіт ти можеш сам зробити і я думаю шо ми побачимо знайому цифру
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2013, 22:39 #2260663   #10
GrmNazi
Banned
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

а якщо власник помер, а документи є і все в нормі - то згідно чинного законодавства можна їздити без проблем?
GrmNazi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2013, 11:06 #2260766   #11
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
а якщо власник помер, а документи є і все в нормі - то згідно чинного законодавства можна їздити без проблем?
Отут якраз навпаки, документів немає, але власник живий. Але він ніякі документи робити не буде, бо вже старий і нащо воно йому здалось...
ZGFRID зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2013, 11:33 #2260774   #12
GrmNazi
Banned
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

я взагалі-то запитую про свою ситацію...
GrmNazi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2013, 14:01 #2260833   #13
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

$IRIU$, можу зробити по мт сам абсолютно все.
1. харківські поршня ТРТ коштують шось навіть недотягує до 200 грн, + ваз кольца хороші мале 79.0 в районі 100 грн. і розточити гривень 100 = нова поршнева 400 грн.
2. коробку перебрати, а що вона в всіх вбита наніц? якщо не гуде ітд то замінити сальники , залити доброго масла і можна їздити довго і нудно.
3. міст - пара 8 в більшості випадків придатна до їзди, нову пару можна купити і навіть за 200 грн+ замінити воротніковий сальник на нормальний сальнік розточивши посадку в мості і забутися про підтьоки на завжди, нехай сальнік там гривень 20 + робота спеціаліста 50 грн і того за 270 грн маєш нормальний робочий міст.
4. проводка викидаємо нафіг рідний генератор і ті реле зарядки і ставимо денсо від сузукі, генератор на алегро з доставкою до нас є за 350 грн це точно, бо такий вже раз купував, + токарка там потягне гривень на 150 і за 500 грн забуваєм там про всі проблеми того дніпра з зарядкою.
5 перебрати мотор, якщо картер цілий і не ліпити чудо маслосистеми які нікому не потрібні а просто проточити гітарку під резинові колечка які не дадуть тікати тиску в зазор між колінвалом і гітаркою ну вийде нехай навіть з крутими підшипниками 800 грн.
6 запалення совек 350 грн, і іскра як кажуть на селах коняча.
7. перебрати вилку раму малярнути це вже хто як хоче так і .....
8. голови, як не вбиті то кинути нові направляйки і найти клапана,
клапана навіть рідні підуть, направляйки ід мерса бронза купив в магазині Формула за смішні гроші, вроді 90 грн. клапана хто як найде, можна і за фляшку роздобути.

Вот тобі список орієнтовний для мт який реально підубитий, який тягав металолом і бараболі.

Наприклад відкапіталений мотор стандарт можна купити без голові і за 1000 грн, зустрічав такі оголошення не раз як на мотці так і на днепромото.

за 100 доларів які заплатить автор і ще 500 тих що ти кажеш треба вкласти можна купити дніпро ляльку зразу.
навіть оцього взяти і шморгати http://forum.dnepromoto.com/mototsik...-dnepr-t22229/
чи суто в стандарті ідеального колясича.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2013, 14:13 #2260838   #14
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

Десь в баті мають бути від МТ-10 чи 11, сам мотоцикл здав на металолом. Якщо треба попрошу щоб пошукав документи.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2013, 14:13 #2260839   #15
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
а якщо власник помер, а документи є і все в нормі - то згідно чинного законодавства можна їздити без проблем?
теоретично можна їздити якщо даї немає відомостей про смерть власника. Зараз для легальної їзди треба мати техпаспорт на руках і страховку. Ще є варіант що у власника є спадкоємці і вони можуть переоформити мот на себе і дати тобі вже і довіреність але навряд вони стануть заморочуватися.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2013, 21:09 #2260930   #16
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
я взагалі-то запитую про свою ситацію...
Ой, вибач, затупив.... =/
ZGFRID зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2013, 08:12 #2261006   #17
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

добре шо ти можеш сам це зробити , а назви цыну скыль би ти просив зв таку робоу?
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2013, 09:32 #2261043   #18
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
добре шо ти можеш сам це зробити , а назви цыну скыль би ти просив зв таку робоу?
купуючи мотоцикл мт треба бути готовим що там треба вміти робити багато чого самому. Хоча сучасні урали ті що експортуються в США наприклад їздять дуже довго.
Скільки я б взяв за таку роботу я незнаю, я не авто-мото майстер і цим на хліб не заробляю. Можу тільки сказати скільки орієнтовно часу треба на реставрацію мт - для мене йде приблизно рік часу, це коли я ним займаю у вільний від основної роботи час.
Є книга по ремонту мотоциклів автора Котова, там все описано настільки детально, що людина яка має бажання завжди може розібратися. є спеціалізовані форуми де все обмусолено і описано вже не один раз.
Чесно кажучи за 100 доларів я б поїхав і сам купив той мт, навіть за відсутності документів бо важить він 300 кг з гаком, багато чого там з алюмінію який по 9-10 грн за кіло і виходить тупо здати його на метал вийде майже сума затрачена на покупку ато і більше.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2013, 20:07 #2261279   #19
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

о то можу показати де за 900 грн можна купити к-750
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2013, 18:01 #2262005   #20
yge0607
Типово Відповідь: Чи реально дістати документи на МТ 10-36?

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
а якщо власник помер, а документи є і все в нормі - то згідно чинного законодавства можна їздити без проблем?
можна !
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:46.