Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.12.2015, 12:17 #2601883   #61
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Составлен рейтинг регионов Украины по социально-экономическому развитию
Цитата Министерство регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины рассчитало первые рейтинговые оценки социально-экономического развития регионов.

По результатам оценки, в этом году лучшие показатели по соцэкономическому развития в г..Киев, Днепропетровской, Киевской, Харьковской и Винницкой областях, худшие - в Черниговской, Житомирской, Тернопольской, Донецкой и Луганской области.
я так розумію - гірше ніж в нас - хіба що на Донбасі. плиточка-бруківочка, млін, ага...
на питання що-до того, що Надал мол за всю область не відповідає - зразу відповідаю - а що, в тернополі в нас промисловість і ділова активність процвітають? Який обласний центр - така і область.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 14:21 #2601919   #62
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Составлен рейтинг регионов Украины по социально-экономическому развитию

я так розумію - гірше ніж в нас - хіба що на Донбасі. плиточка-бруківочка, млін, ага...
на питання що-до того, що Надал мол за всю область не відповідає - зразу відповідаю - а що, в тернополі в нас промисловість і ділова активність процвітають? Який обласний центр - така і область.
Ті рейтиги до одного місця, в іншому рейтингу Тернопіль 3.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2015, 17:18 #2601954   #63
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ті рейтиги до одного місця, в іншому рейтингу Тернопіль 3.
а є такий де перший?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.12.2015, 00:30 #2602331   #64
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Хочу трохи відкоментувати по меру. Як на мене із всіх кандидатур які подавалися Надал був не найгіршою точно, щодо найкращої то тут можна сперечатися, але реально людини якій можна було довірити місто не було в списку, а на рахунок Надала можна було сподіватися, що буде не гірше останніх років.
На рахунок його роботи останній рік чи два, тут варто врахувати кілька факторів. За часів Януковича на міста з опозиційними мерами виділялося найменше коштів, особливо якщо вони "свободівці", а на своїх більше, щоб показати недолугість опозиції і боротися з ворогами. На рахунок Надала можна поставити кілька плюсів це ремонти за які 20 років ніхто не брався, оновлення тролейбусів і інші речі. Іншими словами зробити Тернопіль комфортнішим для життя. По великому рахунку в міській владі не розкрутишся до децентралізації.
От вже після децентралізації коли будуть і гроші тоді можна буде і спитати що і де не так зробилося.
Я ні в якому разі не хвалю Надала, знаю, що до нього багато запитань. Та й Тернополянам один мер швидко набридає це і правильно любити політиків не варто.
Мене вчора розізлив план розбудови Тернополя, не знаю чи хтось дивився його та враження, що його малювали не архітектори, а якісь пяні особи і забули про те, що в нас з кожним роком стає все більше автомобілів. І коли у всьому світі переходять з колової розбудови міст до квартальної, яка дозволяє розгрузити автомобільний потік в нас будують за принципом де впаду там і ляжу.

Та в реальності все в наших руках, якщо во когось є реальні приклади корупції є антикорупційна прокуратура, яка шукає собі роботу.

Тому буде все краще ніж було, та гірше ніж могло б бути. Тобто як завжди
STRIDER зараз поза форумом  
Подякував(ла):
davio37 (30.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2015, 07:05 #2602593   #65
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

На днях на одному дні народження дізнався "інсайдерську" інформацію, що, мовляв, "Оріон" (завод) з Нового Року таки продадуть. Ну це как би вже баян такий що ого-го, його продають-продають вже мабуть років "надцять" і все ніяк не продадуть, АЛЕ...
Цього разу мова іде про продаж забудовнику, який на його місці будуватиме житловий комплекс. І в такому варіанті його таки можуть продати легко, бо територія там чималенька з усіма підведеними комунікаціями.
Так от до чого я веду...
Доки в одних містах місцева влада практично на пустирі затягує комунікації і будує так звані "технопарки", щоб інвестор в мінімальні строки міг там підняти виробництво, створити робочі місця і приносити в бюджет гроші - наше Надаловладдя не те що технопарк не збудувало, чи хоч якогось інвестфорума не додумалось провести, щоб якось пропіарити Тернопіль - а є ще й велика імовірність, що тупо знесе і забудує житлом по суті існуючий готовий "технопарк", де орендують виробничі площі з добрий десяток підприємств.
От якось так .
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (24.12.2015), Romko_7 (16.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 17:15 #2603845   #66
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
На днях на одному дні народження дізнався "інсайдерську" інформацію, що, мовляв, "Оріон" (завод) з Нового Року таки продадуть. Ну це как би вже баян такий що ого-го, його продають-продають вже мабуть років "надцять" і все ніяк не продадуть, АЛЕ...
Цього разу мова іде про продаж забудовнику, який на його місці будуватиме житловий комплекс. І в такому варіанті його таки можуть продати легко, бо територія там чималенька з усіма підведеними комунікаціями.
Так от до чого я веду...
Доки в одних містах місцева влада практично на пустирі затягує комунікації і будує так звані "технопарки", щоб інвестор в мінімальні строки міг там підняти виробництво, створити робочі місця і приносити в бюджет гроші - наше Надаловладдя не те що технопарк не збудувало, чи хоч якогось інвестфорума не додумалось провести, щоб якось пропіарити Тернопіль - а є ще й велика імовірність, що тупо знесе і забудує житлом по суті існуючий готовий "технопарк", де орендують виробничі площі з добрий десяток підприємств.
От якось так .

Ваш "інсайдер" дійсно заслуговує бути в лапках. Для Оріону війна стала як мама рідна - вони працюють на оборонку як прокляті:

Дані за перший квартал 2015 року: (http://business-companion.te.ua/news_all_loc.php?id=816)
Чистий прибуток товариства склав 1,44 млн. тис. грн. проти 2,02 млн. грн. збитку в 1-му кварталі 2014 року.
Від реалізації продукції отримано 16,015 млн. грн., що на 13,3 млн. грн. більше, ніж за перші три місяці 2014 року.
Загальна сума доходу підприємства за І квартал 2015 року склала 21,62 млн. грн.

Так що те, що його продадуть - цілком можливо, а от те, що на його місці будуть щось будувати - фіг там.

Додано через 3 хвилини
По темі "Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста" - нічого, Надал прожовжить себе хвалити за наші гроші (зокрема за 700 тисяч гривень на наступний рік): http://poglyad.te.ua/podii/ternopils...ty-na-dzhynsu/

Востаннє редагував Носоріг: 29.12.2015 о 17:15. Причина: Пізніше додано
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.12.2015, 17:26 #2603853   #67
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
Та в реальності все в наших руках, якщо во когось є реальні приклади корупції є антикорупційна прокуратура, яка шукає собі роботу.
В реальності все в руках Надала, якого ти тут "не хвалиш". А в руках людей боротьба зі злодіями і хабарниками, ким і є Надал.
Але людям, за їх же гроші, зроблять пару метрів бруківки і кинуть 100 м. тролейбусних ліній і всьо - Надал кращий із гірших, най собі краде дальше, бо інші будуть красти ще більше.
Стадо баранів, яке заслуговує саме такого пастуха.
 
Подякували 4:
aser77 (30.12.2015), barvik777 (30.12.2015), Пантера (30.12.2015), regman (26.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 09:20 #2604183   #68
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Саймон, жоден кандидат, крім Надала, на посаду міського голови на цих виборах не бажав перемагати. Тупо всі зливали вибори, хто за бабки, хто просто зневірився навіть не починаючи боротись, хтось вирішив що краще зекономити гроші...

Тепер питання. Для чого такий міський голова, який сере в штани при любій найменшій перешкоді?

Додано через 5 хвилин
Стадо баранів якраз ті, хто не пішов на вибори. Бо ті, хто пішли, відстояли свої погляди і переконання. Хай це буде бруківка і тролейбусні лінії, але це бажання людей. Демократична процедура відбулась. Які і до кого будуть питання?

Востаннє редагував gsv: 31.12.2015 о 09:20. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 10:14 #2604194   #69
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Я ж не цікавлюся які мотиви були в людей голосувати за Надала, тут в мене пинь нема, а просто інформую що вибравши собі в директори злодія і хабарника вони заслуговують на цей вибір.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 10:20 #2604198   #70
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
а просто інформую що вибравши собі в директори злодія і хабарника вони заслуговують на цей вибір.
А я лише інформую, що ті, хто не впливав на вибори, змушені прийняти вибір тих, хто впливав Претензії треба ставити до власної пасивності, більше ні до кого.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 10:48 #2604201   #71
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Я був активним, ходив на вибори, голосував.
Мій кандидат пролетів. Чому я змушений прийняти інший вибір? В мені не було ні каплі пасивності, і я впливав на вибори.
Що мені робити зараз?
 
Подякували 3:
Don Kihot (15.01.2016), Пантера (31.12.2015), Дєцко (31.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 11:01 #2604204   #72
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я був активним, ходив на вибори, голосував.
Мій кандидат пролетів. Чому я змушений прийняти інший вибір? В мені не було ні каплі пасивності, і я впливав на вибори.
Що мені робити зараз?
Лугандони скорчили з себе ображених та непочутих і покликали путіна.
Цивілізована демократія каже що треба прийняти вибір більшості.
Тобі вирішувати з своїм вибором.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 12:05 #2604212   #73
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Я веду до того, що твердження "не бути пасивним і ходити голосувати" не є якимось вирішення, як багато хто прагне представити.

І в тому що мерами обирають злодіїв і хабарників винні ніякі не пасивні люди, а стадо баранів, яких тим чи іншим способом купили, або вони просто настільки тупорилі що не бачать що твориться в них під носом. Або бачать, і вважають що це нормально, що ще гірше.
 
Подякував(ла):
Пантера (31.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 12:24 #2604214   #74
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я веду до того, що твердження "не бути пасивним і ходити голосувати" не є якимось вирішення, як багато хто прагне представити.
Треба було публічно заявляти про підтримку свого кандидата, підривати друзів, "відкривати" всім очі що той кращий за того. Люди - стадна тварина, треба було хоча би стадо навколо себе загітувати.
Тихенька підтримка ніколи не дасть результату.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І в тому що мерами обирають злодіїв і хабарників винні ніякі не пасивні люди, а стадо баранів, яких тим чи іншим способом купили, або вони просто настільки тупорилі що не бачать що твориться в них під носом. Або бачать, і вважають що це нормально, що ще гірше.
Усі кандидати були злодіями і хабарниками (хто брав, хто давав, тут без різниці). Тому вже тупо серед них шукати святих. І в принципі ніхто і ніколи цього не робив. Ця святість чи очорнення використовується лише для пропаганди. А на виборах спрацьовує лише один чинник "свій або чужий". Бруківки і тролейбуси - це лише метод стати "своїм", нічого більше. Коли свій - дивимось на людину з позиції адвоката, коли чужий, то з позиції прокурора.
І в кожного на виборах є свій меркантильний інтерес, жодних ідеалізмів про святість.
Кандидати-політики не пробують задовольнити твій меркантильний апетит, він дорожчий ніж в інших і не такий стабільний. Ти - не їх цільова аудиторія.
Загалом веду до того, не звертай уваги на тих тупорилих, це марнування часу, думай як мобілізувати не тупорилих.

Додано через 2 хвилини
Але навіть якщо їх мобілізувати, їх буде відчутно менше. Весь прогресивний молодняк просто смахався з Тернополя або з країни. Тому - ми преречені бугага

Востаннє редагував gsv: 31.12.2015 о 12:24. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (15.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 12:39 #2604220   #75
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Тихенька підтримка ніколи не дасть результату.
О! Вже начинаються ньюанси
Виявляється треба не просто ходити голосувати, а ще й приділяти певних, досить значних зусиль. І вот тут я можу сказати, що я саме цим і займаюся, тобто в міру можливостей приділяю зусилля, і ніяких лідерів, менторів, кандидатів і спасителів мені непотрібно, як і всього цього цирку із виборами.
А получається в мене цілий пшик по причині того, що стадо баранів іде і... ну ти пойняв.
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Весь прогресивний молодняк просто смахався з Тернополя або з країни.
В моєму близькому оточенні немає жодної людини, яка б сказала що голосує за Надала, а між тим судячи з результатів виборів як мінімум половина з них за нього голосувала.
Получається що не прогресивної молоді в нас мало, а молодь не така вже й прогресивна, як здається на перший погляд.

Ну або дійсно, всі прогресивні смахалися, а залишилися хто? Правильно.
В обох випадках результат ідентичний. Більшість обрала достойного собі, все нормально. Живемо далі.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2016, 07:00 #2607539   #76
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

І так, тротуари не почищені, не посипані, під ногами - "шкло".
Він працює!
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2016, 08:43 #2607546   #77
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

http://t-v.te.ua/zhkg/na-pidpriyemci...me-pokarannya/
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2016, 08:52 #2607548   #78
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

А 15 Квітня, проспект Злуки, Київську, Бандери - які підприємі чистити мають цікаво?
Оце я розумію вміє людина стрілки переводити )))))
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2016, 09:28 #2607554   #79
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А 15 Квітня, проспект Злуки, Київську, Бандери - які підприємі чистити мають цікаво?
Оце я розумію вміє людина стрілки переводити )))))
Всі центральні дороги в нормальному стані. Я на задньому приводі їду без жодного дискомфорту.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2016, 11:11 #2607585   #80
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Що тепер буде з Тернополем, якщо Надал знову став мером міста ?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
а є такий де перший?
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (15.01.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:48.