Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Ноутбук - який краще ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.03.2020, 16:45 #2777069   #61
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата яким боком ? Свіжі пакети в 90% випадків все заводиться з коробки. Боком може вилізти коли ставиш в якості декстопа ЦентОс чи всякі там екзотичні типу федори чи опенсюзі. А то обкатані стабільні дестоп дистрибутиви.
Тому проблеми там бувають рідко і точно немає частих кривих оновлень як на вінді.
Боком колись вилази різні драйвера, точніше їх відсутність до певних моделей ноутів: то вайфай злітав, то блутус, і т.д. Також були ньюанси з підключенням аксесуарів, особливо з драйверами до принтерів. Якийсь час глючив LibreOffice - просто вилітав при спробі відкрити якийсь документ. Думаю, з того часу як я бавився лінуксами, багато чого змінилось. Але всеодно, для більшості користувачів лінукс поки що залишається чимось екзотичним. Для павер-юзерів це звичайно хороша альтернатива Віндовсу.


Цитата Звісно якщо рівняти з вищого сегменту соньку і дешевеньким деллом за 150-200 баксів в поганенькому корпусі з обрізком чи гіпер-пеньком то тоді може вона і буде краще що - логічно , але при одинакових параметрах нічого там казкового чи гіпер-стабільного немає. Просто пощастило тобі як мені колись з 1 тошібою.
Соньки я рівняю найдешевші з найдешевшими аналогами Делів/Тошиб/НР. Різниця була наприклад, у $100-150, відносно невелика, але на вигляд і "по фітчах" соньки того вартували. Аналогічно було якщо і брати дорожчий сегмент.
Мій перший ноут був Тошиба десь так за $1800 у 2002 році і це був непоганий такий топчик у метелевому корпусі з хардом на 40ГБ і з фаєрваєр Що я тільки на ньому не тестував, перебрав кілька разів, і раз перепаював гніздо зарядки. Тому знаю що таке невбиваємі тошиби, але ті перші, бо теперішні сучасні вже не то.


Цитата якщо є лишні гроші і нагальна потреба то ніхто не забороняє. А на рахунок 1 року і розвалювання. Залежно що ставити і як користуватись. Якщо вінду поставити всякі гівно-збірки чи включити автооновлення по відкату то проблеми будуть 100%. Особисто в себе я відключив взагалі оновлення і паралельно стоїть лінукс як 2 ось. Декого із знайомих взагалі перевів на лінукс і особливих проблем вони не відчули. А топити за МакОсь то круто , правда вона вже давно не суперстабільний продукт хоча постабільніше за Вінду.
Останні років 10 брав собі і знайомим виключно ноути з штатів з ліцензійною Віндою. Тому мене "шляки трафляють" коли ліцензійна ОС не просто глючить десь колись через оновлення, а повністю вилітає синій екран смерті і приходиться все перевстановлювати (не часто, але кілька разів таке було.) Мій час і нерви дорожче коштують ніж Мак Якщо я ще можу зрозуміти такі глюки з різними піратськими версіями, то абсолютно не сприймаю такого з ліцензійною ОС. Для чого така ОС, яку не бажано навіть оновлювати? Мак у тому плані вилизана як з програмної сторони так і з сторони заліза, заточеного під неї. Тому і працює безпроблемно.
А за рік, розвалюється не тільки програмно (різне сміття назбирується), але й фізично - завіси вже добре не тримають (не закривають/не відкривають) дисплей, починає десь скрипіти чи прогинатись пластик, то вентилятор шумить/тарахтить, батарея не тримає заряд.
Лінукс звичайно можна ставити знайомим, і то тим, які у будь-який час можуть покликати коли щось там не працює чи не ставиться.
Я не топлю за Мак, а намагаюсь пояснити, що МакБуки дійсно варті тих грошей, які за них просять. Не можна просто порівнювати тех характеристики, тому що мак працює швидше і стабільніше навіть при менших параметрах.

Додано через 10 хвилин
Цитата Ну ок з плюсів тачпад (хоча так як в мене основний юніт ПК то до мишки привик незалежно від якості тачпаду)
Підсвітка в латітудах теж нормальна є в (кожної клавіші) Тобто корім ОСі і тачпадку які ще божественні переваги по залізу серед ноутбуків топового сегменту присутні ?
Ще додам: макбуки реально працюють автономно від 8 годин, а то й довше. Я ще не зустрічав віндосовських ноутів з таким часом автономної роботи.
Для чого брати важкий ноут з магнієво-якихось сплавів, з потужним залізом, яке з"їдає заряд за кілька годин, з незручним тачпадом, до якого постійно потрібно носити мишку? У моєму розумінні ноут повинен бути максимально мобільним і достатньо потужним і зручним у користуванні. Епл вдалось все це поєднати в "одному куску алюмінію."

У 2011 році вибирав собі ноут після МакБук Про. Думав, може дійсно не варто переплачувати і взяти щось аналогічне з віндовсів. Так от, навіть з топів, аналогу MacBook Air на той час не було.

Востаннє редагував .: 30.03.2020 о 16:48. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2020, 17:09 #2777074   #62
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Боком колись вилази різні драйвера, точніше їх відсутність до певних моделей ноутів: то вайфай злітав, то блутус, і т.д. Також були ньюанси з підключенням аксесуарів, особливо з драйверами до принтерів. Якийсь час глючив LibreOffice - просто вилітав при спробі відкрити якийсь документ. Думаю, з того часу як я бавився лінуксами, багато чого змінилось. Але всеодно, для більшості користувачів лінукс поки що залишається чимось екзотичним. Для павер-юзерів це звичайно хороша альтернатива Віндовсу.



Соньки я рівняю найдешевші з найдешевшими аналогами Делів/Тошиб/НР. Різниця була наприклад, у $100-150, відносно невелика, але на вигляд і "по фітчах" соньки того вартували. Аналогічно було якщо і брати дорожчий сегмент.
Мій перший ноут був Тошиба десь так за $1800 у 2002 році і це був непоганий такий топчик у метелевому корпусі з хардом на 40ГБ і з фаєрваєр Що я тільки на ньому не тестував, перебрав кілька разів, і раз перепаював гніздо зарядки. Тому знаю що таке невбиваємі тошиби, але ті перші, бо теперішні сучасні вже не то.



Останні років 10 брав собі і знайомим виключно ноути з штатів з ліцензійною Віндою. Тому мене "шляки трафляють" коли ліцензійна ОС не просто глючить десь колись через оновлення, а повністю вилітає синій екран смерті і приходиться все перевстановлювати (не часто, але кілька разів таке було.) Мій час і нерви дорожче коштують ніж Мак Якщо я ще можу зрозуміти такі глюки з різними піратськими версіями, то абсолютно не сприймаю такого з ліцензійною ОС. Для чого така ОС, яку не бажано навіть оновлювати? Мак у тому плані вилизана як з програмної сторони так і з сторони заліза, заточеного під неї. Тому і працює безпроблемно.
А за рік, розвалюється не тільки програмно (різне сміття назбирується), але й фізично - завіси вже добре не тримають (не закривають/не відкривають) дисплей, починає десь скрипіти чи прогинатись пластик, то вентилятор шумить/тарахтить, батарея не тримає заряд.
Лінукс звичайно можна ставити знайомим, і то тим, які у будь-який час можуть покликати коли щось там не працює чи не ставиться.
Я не топлю за Мак, а намагаюсь пояснити, що МакБуки дійсно варті тих грошей, які за них просять. Не можна просто порівнювати тех характеристики, тому що мак працює швидше і стабільніше навіть при менших параметрах.

Додано через 10 хвилин

Ще додам: макбуки реально працюють автономно від 8 годин, а то й довше. Я ще не зустрічав віндосовських ноутів з таким часом автономної роботи.
Для чого брати важкий ноут з магнієво-якихось сплавів, з потужним залізом, яке з"їдає заряд за кілька годин, з незручним тачпадом, до якого постійно потрібно носити мишку? У моєму розумінні ноут повинен бути максимально мобільним і достатньо потужним і зручним у користуванні. Епл вдалось все це поєднати в "одному куску алюмінію."

У 2011 році вибирав собі ноут після МакБук Про. Думав, може дійсно не варто переплачувати і взяти щось аналогічне з віндовсів. Так от, навіть з топів, аналогу MacBook Air на той час не було.
Цитата Боком колись вилази різні драйвера, точніше їх відсутність до певних моделей ноутів: то вайфай злітав, то блутус, і т.д. Також були ньюанси з підключенням аксесуарів, особливо з драйверами до принтерів. Якийсь час глючив LibreOffice - просто вилітав при спробі відкрити якийсь документ. Думаю, з того часу як я бавився лінуксами, багато чого змінилось.
причому багато чого змінилось.. Ну треба при покупці принтера дивитися на його параметри , якщо там Віндовс-онлі то ні лінукс ні мак його теж не бачитиме (хіба якшо це мережевий принтер , але то вже інша історія)

На рахунок автономності. Ну тут все відносно. Є 2 батарейні ноутбуки , є енергоефективні проци тут все відносно і холіварити можна довго , але я не відкидаю того факту що макбути в плані автономності і якості дисплею хороші.


Цитата Не можна просто порівнювати тех характеристики, тому що мак працює швидше і стабільніше навіть при менших параметрах.
Linux + xfce/lxde часто літає там де вже вінда не може.

Цитата Для чого така ОС, яку не бажано навіть оновлювати?
Тут згоден , але згадай часи ВінХР - його багато хто тоді оновлював ? (окрім сервіс-паків)

На рахунок засмічення реєстру вінди. Є така приказка - найгірший вірус- користувач ПК. Тому допогосподаркам чи кому треба ноутбук в якості пристрою втикнути фільм , офісні проги , торенти і фейсбук - накатую лінукс і все. Якщо ігри не треба. В убунт і мінті вже все інтутивно зрозуміло для простого смертного і не треба бути паверюзером. То не робота в терміналі без GUI.

Є ігромани-підлітки тут макбув для них теж не дуже буде , але я взагалі не сприймаю терміну - "ігровий ноутбук" їх просто не існує. Жарити іграми без чистки і підставки - пряма дорога в сервіс.

Я не брендофіл і обираю інструмент. І не важливо його ажіотажність і чи він в мейнстрімі. Наприклад Люмії на вінді в свій час для мене були кращими смарфтонами які тільки мав. Причому що я взагалі не фанат вінди.


Ну риторичне запитання. Ти апелюєш до стабільності , швидкості , надійності. Багато ти знаєш серверів чи датацентрів на МакОС ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2020, 17:54 #2777075   #63
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата Є така приказка - найгірший вірус- користувач ПК.
Тут ти став заручником свого фаху. Якщо apple змогла вибудувати конкурентну інфраструктуру, за якої її продукцією користуватись зручно домогосподарці, художнику, студенту чи пенсіонеру, то чому б і ні? Інша справа - відкрита платформа, власне, на якій і відпрацьовуються передові технології. ПК гнучкі для конфігурацій під різні задачі, але і вимагають вищого рівня підготовки.
А якість завжди вартує грошей
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2020, 18:03 #2777076   #64
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата Тут згоден , але згадай часи ВінХР - його багато хто тоді оновлював ? (окрім сервіс-паків)
Хто мав ліцензійну, той оновлював


Цитата На рахунок засмічення реєстру вінди. Є така приказка - найгірший вірус- користувач ПК. Тому допогосподаркам чи кому треба ноутбук в якості пристрою втикнути фільм , офісні проги , торенти і фейсбук - накатую лінукс і все. Якщо ігри не треба. В убунт і мінті вже все інтутивно зрозуміло для простого смертного і не треба бути паверюзером. То не робота в терміналі без GUI.
Це все класно до того моменту поки домогосподарка не втикне якись МФУ і не буде розуміти чому не встановлюються драйвера з диску, який йшов у комплекті. Або чому драйвера автоматично поставились з і-нету, але МФУ тільки друкує, але не сканує. Або втикне айфончик, а він не синхронізується... Лінукс стабільний і безкоштовний, але біля нього постійно потрібно комусь ходити і підказувати/настроювати.

Цитата Є ігромани-підлітки тут макбув для них теж не дуже буде , але я взагалі не сприймаю терміну - "ігровий ноутбук" їх просто не існує. Жарити іграми без чистки і підставки - пряма дорога в сервіс.
Для ігор треба брати XBox або PlayStation, або ПК, який треба періодично оновлювати.

Цитата Я не брендофіл і обираю інструмент. І не важливо його ажіотажність і чи він в мейнстрімі. Наприклад Люмії на вінді в свій час для мене були кращими смарфтонами які тільки мав. Причому що я взагалі не фанат вінди.
Я так колись татові подарував Лумію як перший смарт. Але блін, на другий день він мені подзвонив і каже камера не робить! Я почав скидати всі настройки, все перевстановлювати по кілька разів. Фіг там! Глюк заліза. Після того як ще возився з "сервісом" Розетки 30 днів поки вони типу тестували несправність, то більше не хотів звязуватись ні з Луміями ні з сервісом Розетки. Потім він користувався якимось андроїдом дешевим, у якому вічно бракувало місця, а проги не ставились на SD-карточку. Короче, користується зараз стареньким айфончиком. І йому простіше і мені


Цитата Ну риторичне запитання. Ти апелюєш до стабільності , швидкості , надійності. Багато ти знаєш серверів чи датацентрів на МакОС ?
Це вже зовсім інша сфера + дорого.

Додано через 7 хвилин
Цитата Інша справа - відкрита платформа, власне, на якій і відпрацьовуються передові технології. ПК гнучкі для конфігурацій під різні задачі, але і вимагають вищого рівня підготовки.
Відносна закритість епл системи це і мінус, і одночасно плюс. Мінус можливо у тому, що деякі речі обмежені (або скажем так, складніше зробити для середньостатистичного користувача) але це одночасно і плюс. Тому що, цей же середньостатистичний користувач не зможе "завалити систему" якоюсь кривою програмою чи непотрібним "колупанням" в глибших настройках. Так само складно завантажити якийсь "лєвий" софт з епп стору, саме через вимоги та обмеження для розробників. Чого не скажеш про віндовс чи андроїд.

Востаннє редагував .: 30.03.2020 о 18:03. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2020, 13:14 #2777114   #65
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Тут ти став заручником свого фаху. Якщо apple змогла вибудувати конкурентну інфраструктуру, за якої її продукцією користуватись зручно домогосподарці, художнику, студенту чи пенсіонеру, то чому б і ні? Інша справа - відкрита платформа, власне, на якій і відпрацьовуються передові технології. ПК гнучкі для конфігурацій під різні задачі, але і вимагають вищого рівня підготовки.
А якість завжди вартує грошей
я не сперечаюсь , але це факт. У 70% випадків вина самих же юзерів.

Цитата Це все класно до того моменту поки домогосподарка не втикне якись МФУ і не буде розуміти чому не встановлюються драйвера з диску, який йшов у комплекті. Або чому драйвера автоматично поставились з і-нету, але МФУ тільки друкує, але не сканує. Або втикне айфончик, а він не синхронізується... Лінукс стабільний і безкоштовний, але біля нього постійно потрібно комусь ходити і підказувати/настроювати.
Зараз такі явища рідкість. Ти можливо порівнюєш з тим як було раніше. Тут радше вина не лінуксу , а підходу до вибору принтера/мфу. Думаєш мало глюків принтерів на вінді ? Особливо кенони 4-а серія.

Цитата Я так колись татові подарував Лумію як перший смарт. Але блін, на другий день він мені подзвонив і каже камера не робить! Я почав скидати всі настройки, все перевстановлювати по кілька разів. Фіг там! Глюк заліза.
може тобі не пощастило в мене в дружини досих пір 940 люмія. Якби не кинув з підтримкою майкрософт то це золота середина була між іОС і андроїдом на мою думку і для мене було зручним.

Цитата Це вже зовсім інша сфера + дорого.
це все та ж сфера. Залізо і т.д. Плюс ти забуваєш що є платні дистрибутиви (підтрмка платна) або комерційно оріентовані які впроваджуються на ентерпрайз сегменті.
Через закритість системи МакОС в якості серверів просто був б незручний . (звісно може і є рішення , але це зменшує написання коду ентузіастами через закритість)

Плюс якби стільки бабла вбухували в лінукс як макОС ( вони обо нащадки юнікса) то він б був не гіршим. Хоча зараз і так багато чого зроблено , граб2 , вайн новий , свіжість пакетів , LTS-підтримка.

В епл дійсно дисплеї хороші це факт , тачі. Але я навіть з супертачек - інтуітивно привик до мишки. Плюс я думав може просто в нас народ бідний і собі не може дозволити Яблуко. Питав в тих хто на постоянці живе в США чи там багато місцевих мають айфони/маки. Кажуть ну десь 50% приблизно, а я думав що всі 90 , Тобто навіть не бідний народ щось не підштовхує до масового переходу.

Ну і зрештою як я вже писав. Кожному своє. Хто готовий платити за мак і він йому зручний то чого б і ні. Доречі скільк вартує ПК iMac в середньому ? Бо мені ПК зручніший ніж ноутбук для роботи.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2020, 17:15 #2777124   #66
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис

Перепрошую, але це планшет 2012 року випуску. Звичайно, що у 2020 році він буде трохи туго працювати Але основне тут, що він і досі працює!
Я тобі зараз відписую на iPad Air 2013 року випуску, який ще дотепер працює і оновлений до останньої версії iOS 13.4! Вловлюєш тепер у чому сіль продукції Епл чи ще ні?
Я з тих людей в яких вся техніка працює довго, тому для мене це не показник. Та й вінда в мене в середньому 2-3 роки точно стоїть, нічого не глючучи і не тупивши, при тому що постійно працюється з графікою і іншими прогами на ньому, а далі або через абгрейд, або чисто під настрій можу переставити, щоб освіжити вінду.
І ще я вловлює те, що в тих же роках андроїди вже працювали в багатозадачних режимах, а не згортали запущені програми, та й думаю андроїд в тій ціновій явно не грузився би по пару секунд кожен раз коли щось відкриваєш.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2020, 13:07 #2777164   #67
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата В епл дійсно дисплеї хороші це факт , тачі. Але я навіть з супертачек - інтуітивно привик до мишки. Плюс я думав може просто в нас народ бідний і собі не може дозволити Яблуко. Питав в тих хто на постоянці живе в США чи там багато місцевих мають айфони/маки. Кажуть ну десь 50% приблизно, а я думав що всі 90 , Тобто навіть не бідний народ щось не підштовхує до масового переходу.

Ну і зрештою як я вже писав. Кожному своє. Хто готовий платити за мак і він йому зручний то чого б і ні. Доречі скільк вартує ПК iMac в середньому ? Бо мені ПК зручніший ніж ноутбук для роботи.
До масового переходу відштовхує ціна. Американці теж люди і тому теж люблять халяву Тому не коже хоче переплачувати за Мак якщо можна взяти аналогічне залізо за пів ціни. Але це всього навсього залізо. І не кожен це розуміє. Не повіриш, але більшість американців не бере новий айфон, бо за нього треба заплатити $200-300 на контракті. А амер звикли міняти мобілки безкоштовно по контракту. І тих $200 вважають що це дуже дорого. Тому і беруть безкоштовно якись андроїд або старішу модель айфона. Вони не розуміють як можна платити від $500 а той дорожче за мобілку, так як це роблять у нас

Маки заточені під користувачів, а не під сервери. Раніше були якісь потуги у вигляді MacOS Server, але з часом це накрилось. Але ми вже дуже відступаємо від теми ноутбуків

Думаю тобі не варто розглядати iMac, бо як взнаєш що там не можна самому апгрейдити залізо, а ще як взнаєш ціну за то все, то скажеш та ну їх... Краще складу два потужних компа Якщо хочеться спробувати мак, то дешевше взяти мак міні (якщо вже є монітор) або якийсь ноут, навіть б/у як варіант.

Додано через 17 хвилин
Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Я з тих людей в яких вся техніка працює довго, тому для мене це не показник. Та й вінда в мене в середньому 2-3 роки точно стоїть, нічого не глючучи і не тупивши, при тому що постійно працюється з графікою і іншими прогами на ньому, а далі або через абгрейд, або чисто під настрій можу переставити, щоб освіжити вінду.
Якщо говорити про МакОС на компах, то ти не повіриш, але там нема такого поняття як переставити ОС щоб її освіжити. Я свій ноут навіть не виключаю, а ставлю в режим сну закриттям кришки. А перезапускаю тільки якщо цього вимагає нововстановлена пргограмка або якесь оновлення. І він так працює без глюків роками! Ніяких антивірусів і антиспайваре.
Апргейдитись до нової ОС одне задоволення - скачав і встановив. Усі драйвера ноута вже готові.
Цитата І ще я вловлює те, що в тих же роках андроїди вже працювали в багатозадачних режимах, а не згортали запущені програми, та й думаю андроїд в тій ціновій явно не грузився би по пару секунд кожен раз коли щось відкриваєш.
І де ті андроїди зараз? Попрацювали рік-два і «здулись». Максимум оновились з 4 версії андроїда до 5. Мій Air 2 оновлюється ще з 8 версії до останньої 13! І він коштував не на багато дорожче за Галаксі Ноут 10.1. Тепер порахуй собівартісь користування айпедом на рік порівняно з планшетом на андроїді, який ти вимушений замінити за кілька років на новий, бо той вже не оновлюється і тормозить. І толку з того потужнішого заліза на момент випуску, як воно довго не працює і швидко стає неактуальним?
Техніка Епл для тих хто вкладається раз і працює собі без гемору роками. А не гониться кожного року за гігагерцами і гігабайтами.

Востаннє редагував .: 01.04.2020 о 13:07. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2020, 14:17 #2777172   #68
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис

І де ті андроїди зараз? Попрацювали рік-два і «здулись». Максимум оновились з 4 версії андроїда до 5. Мій Air 2 оновлюється ще з 8 версії до останньої 13! І він коштував не на багато дорожче за Галаксі Ноут 10.1. Тепер порахуй собівартісь користування айпедом на рік порівняно з планшетом на андроїді, який ти вимушений замінити за кілька років на новий, бо той вже не оновлюється і тормозить. І толку з того потужнішого заліза на момент випуску, як воно довго не працює і швидко стає неактуальним?
Техніка Епл для тих хто вкладається раз і працює собі без гемору роками. А не гониться кожного року за гігагерцами і гігабайтами.
Так і мій айпад не оновлюється(останнє оновлення 9.3.6 походу було) і тупить, різниці не бачу ніякої. Нема хвальоного раз і на все життя)
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2020, 20:51 #2777196   #69
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата Так і мій айпад не оновлюється(останнє оновлення 9.3.6 походу було) і тупить, різниці не бачу ніякої. Нема хвальоного раз і на все життя)
Чувак, та твій планшет з березня 2012 року - 8 років вже має! Вийшов на iOS 5 версії і останнє оновлення 9.3.6 було у липні 2019 (по безпеці, здається.) А так, стабільно оновлювався до 9.3.5 до 2016 року.

Покажи мені Андроїд з 2012 який ще дотепер працює, нехай повільно, але працює? Чи який Андроїд з 2012 року отримав оновлення ОС у 2019 році?

В нас ще є оригінальний iPad з 2010 року. Прикинь, і ще робочий. Так, звичайно, вже повільний але новини в сафарі ще почитати можна
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2020, 21:23 #2777197   #70
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Два дуже схожі по конфі ноути
Dell XPS 13 9380 (9380Fi58S2UHD-WSL) Platinum Silver 46 299₴
Екран 13.3" (1920x1080) Full HD, глянцевий з покриттям проти відблиску/Intel Core i5-8265U (1.6 - 3.9 ГГц)/RAM 8 ГБ/SSD 256 ГБ/Intel UHD Graphics 620/без ОД/Wi-Fi/Bluetooth/вебкамера/Windows 10 Home 64bit/1.23 кг/сріблястий
Apple MacBook Pro 13" Retina 128GB 2019 (MUHN2UA/A) Space Gray 43 999₴
Екран 13.3" IPS (2560x1600), глянцевий/Intel Core i5-8257U (1.4 - 3.9 ГГц)/RAM 8 ГБ/SSD 128 ГБ/Intel Iris Plus Graphics 645/Wi-Fi/Bluetooth/macOS Mojave/1.37 кг/сірий

Так, екран має кращу роздільну здатність. На такому розмірі? Ну ок, стоїть краще відео, щоб витягувати оту "разрєшуху". Потужніший процесор. І Mac дешевше за Dell... Я щось зовсім інше... протилежне... сподівався побачити...

Але, я всеодно не оперую такими сумами до покупки подібної техніки. Тому, якось пофіг.

Востаннє редагував ion: 01.04.2020 о 21:37.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2020, 09:37 #2777208   #71
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

І от я - ярий противник ігрових ноутів, але newegg запостили отаку картинку. Хто в темі - правда?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2020, 10:52 #2777210   #72
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата Так, екран має кращу роздільну здатність. На такому розмірі? Ну ок, стоїть краще відео, щоб витягувати оту "разрєшуху". Потужніший процесор. І Mac дешевше за Dell... Я щось зовсім інше... протилежне... сподівався побачити...
От бачиш, коли порівнюємо преміум сегмент Віндовс ноутів, то МакБуки виглядають не такими вже і дорогими До речі, на розетці ціна на цей макбук дуже завишена (бо це типу офіційний) Сірий такий можна купити на 7000 грн дешевше Якщо потрібна укр букви на клавіатурі, то у Львові хлопці роблять лазерне гравіювання за кілька годин, вартість ~ $20.

Також Епл пропонує свій офісний пакет - безкоштовно. Звичайно для серйозної роботи він не такий потужний як Віндовс Офіс, але для повсякденних потреб вистачає.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2020, 13:04 #2777214   #73
Skyler
Учасник
 
Аватар для Skyler
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата І от я - ярий противник ігрових ноутів, але newegg запостили отаку картинку. Хто в темі - правда?
Потужність залежить від технічних характеристик, звичайно ж. Все пізнається в порівнянні. Але якщо хочеться комфорту, швидкодії, максимальної зрозумілості інтерфейсу, то Mac, звичайно ж. Якщо ви не можете жити без комп'ютерних ігор на Windows, то з переходом на macOS, систему Windows можна встановити паралельно з системою Apple (наприклад tehnichka.pro/install-windows-10-mac/). Так "ігромани" роблять

-------------

Рейтинги, всякі гаджети та комп'ютери

Востаннє редагував Skyler: 30.08.2022 о 17:36.
Skyler зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2020, 16:13 #2777221   #74
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата Хочу купити новий ноутбук до 700 $. Що вибрати?
Lenovo. Без варіантів.

Єдиний бренд на ринку, який хоча б пробує робити вигляд що не продався в анальне рабство Мікрософту.

Ну або додати ще пару тисяч і купити православний МакБук.

А взагалі в наш час ноут є моветон. Тільки смартфон, тільки хардкор.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2020, 19:03 #2777232   #75
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
До масового переходу відштовхує ціна. Американці теж люди і тому теж люблять халяву Тому не коже хоче переплачувати за Мак якщо можна взяти аналогічне залізо за пів ціни. Але це всього навсього залізо. І не кожен це розуміє. Не повіриш, але більшість американців не бере новий айфон, бо за нього треба заплатити $200-300 на контракті. А амер звикли міняти мобілки безкоштовно по контракту. І тих $200 вважають що це дуже дорого. Тому і беруть безкоштовно якись андроїд або старішу модель айфона. Вони не розуміють як можна платити від $500 а той дорожче за мобілку, так як це роблять у нас

Маки заточені під користувачів, а не під сервери. Раніше були якісь потуги у вигляді MacOS Server, але з часом це накрилось. Але ми вже дуже відступаємо від теми ноутбуків

Думаю тобі не варто розглядати iMac, бо як взнаєш що там не можна самому апгрейдити залізо, а ще як взнаєш ціну за то все, то скажеш та ну їх... Краще складу два потужних компа Якщо хочеться спробувати мак, то дешевше взяти мак міні (якщо вже є монітор) або якийсь ноут, навіть б/у як варіант.

[
Цитата Думаю тобі не варто розглядати iMac, бо як взнаєш що там не можна самому апгрейдити залізо,
як варіант. Чисто на розетці глянув скільки коштує макбук 16" - 96к грн ) Тобто потужний іМак певно всі 150 ) . Так монітор вже є. Просто коли я не рядовий юзер то я тримаю в тонусі і вінду і сам пк в цілому.

Цитата Вони не розуміють як можна платити від $500 а той дорожче за мобілку, так як це роблять у нас
дивно тому як там за софт треба заплатити більшу частину ніж за сам пристрій.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2020, 16:15 #2777478   #76
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата Lenovo. Без варіантів.

Єдиний бренд на ринку, який хоча б пробує робити вигляд що не продався в анальне рабство Мікрософту.
HP i ASUS також часто ідуть з FreeDOS, ACER i DELL є варіанти взяти з лінуксом і не платити мєрзкому мєлкософту
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2020, 23:26 #2777693   #77
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

знайома запитала про конкретну модель - їй підійшов і розмір, і вага. По ціні до 15000.
По конфі не кисло: Екран 15.6" IPS (1920x1080) Full HD, матовий / AMD Ryzen 5 3500U (2.1 — 3.7 ГГц) / RAM 8 ГБ / SSD 256 ГБ / AMD Radeon 540X, 2 ГБ / без ОД / Wi-Fi / Bluetooth / вебкамера / без ОС / 1.7 кг / сріблястий). Але... Курва! Це грьобаний асус!
Лізу в Youtube, інторнети... Народ, ну це вже ніхуя не смішно

4Гб ОЗУ розпаяні на платі
Но головне, блять, що там матриця IPS-матова! Зате екран у відкритому положенні закриває отвори для забору і видуву повітря. Ну пиздець інженерне рішення!

Додано через 1 годину 33 хвилини
Людина хоче щоб був надійний(прослужив з 5років мінімум з запасом потужності) і з можливістю апгрейду(по пам'яті, накопичувач). Порадив їй Dell Inspiron 3593 (15.6" TN (1920x1080) Full HD, глянсовий з антивідблисковим покриттям / Intel Core i5-1035G1 (1.0 — 3.6 ГГц) / RAM 8 ГБ / SSD 256 ГБ / nVidia GeForce MX230, 2 ГБ / без ОД / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / вебкамера / Linux / 2.2 кг / чорний). Не підходить по критеріях: вага більше 2кг, вигляд не айс, матриця глянцева і TN. Я трохи в ступорі. За ці гроші лиш...
Що скажете за Acer Aspire 5 A515-43G? За ті ж гроші там Ryzen 3 3200u. SSD Sata'шний(ну і фіг з тим NVME). Зате все решта наче норм.
Lenovo в цій ціновій ніші займаються такою ж херньою як і Asus - розпаюють пам'ять на материнці.

Востаннє редагував ion: 14.04.2020 о 23:31. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2020, 10:33 #2777708   #78
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата Зате все решта наче норм.
Lenovo в цій ціновій ніші займаються такою ж херньою як і Asus - розпаюють пам'ять на материнці.
зараз наскільки я знаю тільки DreamMachines (платформа Clevo) роблять щось схоже на старі добрі надійні буки, де все можна зняти і при потребі замінити
в деяких моделях навіть повноцінний десктопний сокет розпаяний з можливістю замінити проц, но не всім підійдуть такі буки по зрозумілих причинах
DM G1050

DM G1660

найдешевний варіант в районі 29к https://f.ua/dream-machines/g1650-15-g1650-15ua23.html

Американські Sager на тій же платформі Clevo тоже дуже годні апарати
но воно все с*ка дорого, а в межах 15к та ше й по типу ультрабуків все під одну копірку

Востаннє редагував TTaJIa4: 15.04.2020 о 10:53.
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (17.05.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2020, 11:44 #2777711   #79
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата , а в межах 15к та ше й по типу ультрабуків все під одну копірку
Я розумію. Але ставити якийсь компонент, на який люди впершу чергу звернуть увагу, а всередині робити відверту диверсію - за це треба карати.
До слова, оті моделі, на яких я зупинився мають компоновку майже 1в1(Асер, навіть, кращу: Екран не закриває отвір вихлопу тепла, відсік для вінчестера переміщений в простір dvd-привода. А незйомна батарея замає практично усю довжину) HP в цьому сегменті адекватних рішень не має.

Додано через 19 хвилин
Dell

Acer

Востаннє редагував ion: 15.04.2020 о 11:44. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2020, 12:11 #2777719   #80
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Ноутбук - який краще ?

Цитата Я розумію. Але ставити якийсь компонент, на який люди впершу чергу звернуть увагу, а всередині робити відверту диверсію - за це треба карати.
До слова, оті моделі, на яких я зупинився мають компоновку майже 1в1(Асер, навіть, кращу: Екран не закриває отвір вихлопу тепла, відсік для вінчестера переміщений в простір dvd-привода. А незйомна батарея замає практично усю довжину) HP в цьому сегменті адекватних рішень не має.
ця маленька вертушка і одна термотрубка в будь-яку випадку викликають бажання плакати
радує що сата інтерфейс жорстко зафіксований, а не на гівняному шлейфику типу того що до тачпада іде, я вже раз 5 такий ахтунг зустрічав
незайнятий відсік двд привода буде зустрічатися я думаю ше рік-два, бо ОЕМщики материнок на ноутбуки наклепали з запасом під різні варіанти комплектації
найбільше я пригораю, коли в всяких дешевих Леновіках наприклад нерозпаяні слоти під ОЗУ, де є посадочне місце, вся розводка, і корпус позволяє по габаритах, просто економія пари центів
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Distemper (16.04.2020), ion (15.04.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:45.