Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Чому в Україні нічого не міняється

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.10.2017, 08:20 #2708142   #21
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

судова реформа

«Коалиция Блока Петра Порошенко, Народного Фронта, Оппозиционного блока и депутатских групп проголосовали поправку депутата Андрея Лозового, по которой все дела, в том числе по народным депутатам и чиновникам, по которым прошло 2 месяца с момента предъявления подозрения, будут закрыты!»
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mam (08.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2017, 19:07 #2708597   #22
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

ой , навіть в Тернополі все міняється , що правда не для всіх.
http://zz.te.ua/druzhyna-deputata-mi...em-tesla-foto/
П.С. а доріг як не було , так і не буде
eleKtrik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mam (08.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2017, 19:13 #2708599   #23
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

це як так нічого не міняється?!

тс, ти шо, геть чисто дурний???

то пенсії не міняються, а вот для прикладу хліб зріс в ціні втричі...
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mam (08.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2017, 20:11 #2708604   #24
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

В Китаї з 2013 року засудили 1,34 млн. чиновників-коррупціонерів. А тим часом в Україні пенсії зросли з 100 до 50 доларів!!! Це перемога!!!
mam зараз поза форумом  
Подякували 2:
KSW (29.10.2017), spypol (10.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2017, 07:32 #2708706   #25
spypol
 
Аватар для spypol
Smile Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від mam Переглянути допис
Ну все! Є зрушення! Верховна Рада прийняла судову і пенсійну реформи!!! Мінімальна пенсія 1300 грн.!
Розмір прожиткового мінімуму Загальний показник 01.05.2017 - 30.11.2017 -1624,00грн. а з 01.12.2017 - 31.12.2017 - 1700,00грн..
"нерозумний"/(екс СССР) пенсіонер за таких умов мав би відмовитись від сплати комуналки,але ні він економить на харчуванні і одязі, а олігархам і чиновникам чемно платить гроші....

Востаннє редагував spypol: 10.10.2017 о 07:42.
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2017, 16:16 #2708773   #26
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Chefild зараз поза форумом  
Подякували 8:
eleKtrik (10.10.2017), Ganabis (13.10.2017), ion (25.10.2017), Kosyacello (13.10.2017), KSW (29.10.2017), mam (10.10.2017), spypol (13.10.2017), Terror (24.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 09:31 #2709048   #27
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від mam Переглянути допис
Саакашвілі кличе на Майдан 17 жовтня щоб як він сказав комусь там голову відрубати )
Там вже купа політсил крім Міхи анонсували участь,на вскидку з тих шо пам"ятаю Самопоміч,націоналісти (Азов ,ПС,Свобода) і вроді БЮТ ,ну і купа мілких громадських організацій.Побачим шо з того буде і скільки "задоволених покращеннями " збереться.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 09:52 #2709053   #28
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Говорити - не мішки носити. Щоб щось отримати - потрібно щось для цього зробити. Але і самі балачки про всепропало і зрада можуть бути бути продуктом роботи. Принаймі верхівка зрадойобів на цьому не погано заробляє.

Додано через 35 хвилин
А тепер по суті - що кого не влаштовує? Експрес-відповіді онлайн
Ніби не дурний, значить прикидаєшся. Але ладно, давай пограємся в гру:

Категорично не влаштовує:
1. Тотальна мультикорупція в вищих ешелонах влади. Я не ідіотка і прекрасно розумію, що корупцію подолати не можливо. Тому я дуже спокійно відношуся до "корупції" в школах, лікарнях і т.д. І навіть по всіх гілках влади. Але... не в таких маштабах. Тобто відкати на рівні 10% мене б більш-менш влаштували, але зараз вони доходять до 90%. Тобто з усіх податків що ми платим 90% розкрадається. Уявіть як би ми жили, якби цей відсоток знизився хоч на половину.
2. Абсолютно відсутня судова система. Поки я сама не зтикнулася з нашими судами, я навіть уявити не могла, наскільки там все не справедливо і цинічно. Фактично судів в Україні немає. А для цивілізованої країни це величезний мінус.
Це два пункти з яких випливають майже всі пункти які роблять життя в Україні практично не можливим :величезне розшарування на ДУЖЕ багатих і дуже бідних. Таке може бути тільки в феодальних не розвинутих країнах, де є васали і раби. Любу нормальну людину має вбивати ситуація коли в країні працююча людина, або пенсіонер не можуть нормально хаочуватися.
Ти або в магазини не ходиш, або просто біля кормушки сидиш, якщо побачивши як бабця в магазині купляє 3 картоплини і зігнивший помідор, і навіть на це грошей не вистарчає, питаєш що нас не влаштовує в цій країні.
Все, розізлилася, кошмар. Перестаю писати, бо буду матюкатися.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
KSW (29.10.2017), mam (13.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 16:02 #2709103   #29
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Взагалі то це адресувалося зрадойобам які сюди (і не тільки сюди) таскають всяке лайно не розбираючись в суті питання.

А твій допис це по суті думка нормальної адекватної людини.

Проте прокоментую деякі нюанси.
1.
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Тому я дуже спокійно відношуся до "корупції" в школах, лікарнях і т.д. І навіть по всіх гілках влади. Але... не в таких маштабах. Тобто відкати на рівні 10% мене б більш-менш влаштували, але зараз вони доходять до 90%.
Цей момент мені нагадав анекдот
Прихований текст: тиць 

Ще будемо про корупцію?

2.
Цитата я навіть уявити не могла, наскільки там все не справедливо і цинічно.
Ну тут питання настільки широке що мабуть без конкретики не обійтися Розглянемо з погляду законодавства.

Цитата Ти або в магазини не ходиш, або просто біля кормушки сидиш
Хожу в магазини. Дорого. Економлю. Від багато чого відмовляюся.
Біля кормушки не сижу.
pixel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (13.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 16:04 #2709104   #30
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ніби не дурний, значить прикидаєшся. Але ладно, давай пограємся в гру:

Категорично не влаштовує:
1. Тотальна мультикорупція в вищих ешелонах влади. Я не ідіотка і прекрасно розумію, що корупцію подолати не можливо. Тому я дуже спокійно відношуся до "корупції" в школах, лікарнях і т.д. І навіть по всіх гілках влади. Але... не в таких маштабах. Тобто відкати на рівні 10% мене б більш-менш влаштували, але зараз вони доходять до 90%. Тобто з усіх податків що ми платим 90% розкрадається. Уявіть як би ми жили, якби цей відсоток знизився хоч на половину.
Вот, в цьому весь концентрат причини корупції в Україні, бо нікого не колише корупція взагалі, а колише тільки в вищих ешелонах влади! А якшо на рівні 10% то і взагалі всьо чьотко!
А ше висосана з пальцє інфа! Це просто супер! 90% податків виявляється йде прямісінько в кишені вищих ешелонів влади (я так розумію це перезилент, кабмін і рада)!
А тепер Пантрера, відкрий статистику, і глянь, скільки податків заплатили в УСІЙ Тернопільській області, і скільки пенсій! Ти будеш вражена - обіцяю А основна проблема це якраз не корупція в вищих ешелонах - бо вона досить легко поборюється при умові що суспільство до корупції ставиться негативно, але коли суспільство до корупції ставить позитивно і само несе куди тільки може заради якигось вигод чи преверенцій - то тоді так, коріпцію попороти не можливо.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
2. Абсолютно відсутня судова система. Поки я сама не зтикнулася з нашими судами, я навіть уявити не могла, наскільки там все не справедливо і цинічно. Фактично судів в Україні немає. А для цивілізованої країни це величезний мінус.
Це два пункти з яких випливають майже всі пункти які роблять життя в Україні практично не можливим :величезне розшарування на ДУЖЕ багатих і дуже бідних. Таке може бути тільки в феодальних не розвинутих країнах, де є васали і раби. Любу нормальну людину має вбивати ситуація коли в країні працююча людина, або пенсіонер не можуть нормально хаочуватися.
Ти або в магазини не ходиш, або просто біля кормушки сидиш, якщо побачивши як бабця в магазині купляє 3 картоплини і зігнивший помідор, і навіть на це грошей не вистарчає, питаєш що нас не влаштовує в цій країні.
Все, розізлилася, кошмар. Перестаю писати, бо буду матюкатися.
Так судова система просто жахлива, но, вона не відноситься до вищих ешелонів влади! Так само як і прокуратура і менти, це все частина суспільства з культурую дай/візьми взятку/не плати податку/підпишись на субсидії!
Так в такому суспільстві незахищені пенсіонери, діти сироти, інваліди і тд, бо на їх утримання просто не скидаються інші члени суспільства, які замість того шоб скинутись ше й собі пробують шось урвати, і думають шо то правильно рівно до моменту поки самі не стануть пенсіонерами/інвалідами і тд, но тоді вже пізно шось зробити крім того шо поміняти погляди в залежності від місця сидіння, і жалітись.

Інша велика причинає нашої убогості - це масова відсутність навиків щось робити, знайти людей які можуть щось реалізувати, зробити якийст проект від А до Я, запустити виробницво, та взагалі доброго спеціаліста в своїй справі тяжко! Всі, повторююсь, всі люди яких я знаю і які вміють і хочуть шось робити - живуть і заробляють добре. Взагалі оглянист навкруги, скільки катається дорогих машин, скільки житла будується, в пятницю в барі тяжко знайти вільний столик, це хто по твоєму? Вищі ешелони влади жирують в Тернополі?

Востаннє редагував vanco2: 13.10.2017 о 16:12.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (13.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 16:19 #2709106   #31
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Ванко, толерастія до корупції в нас дуже висока. На побутовому рівні. Всі хочуть "рішити питання". І рішають. І хизуються цим.
От це пічалька. Все решта - похідне.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 18:49 #2709121   #32
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Ванко, толерастія до корупції в нас дуже висока. На побутовому рівні. Всі хочуть "рішити питання". І рішають. І хизуються цим.
От це пічалька. Все решта - похідне.
1.корупція є в усіх країнах європи і в сша і в канаді. Добре якби її не було взагалі і якби др нас прилетіли інопланетяни. Теоретично і те і те можливо. Я ніколи не рішаю питання. Лікарям плачу.
2. 90 відсотків, реальна цифра від людей які мають справи з держорганізаціями. І ні, я не президента мала на увазі.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 20:04 #2709130   #33
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я ніколи не рішаю питання.
Діти є? Садок, школа?
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 20:05 #2709131   #34
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
1.корупція є в усіх країнах європи і в сша і в канаді. Добре якби її не було взагалі і якби др нас прилетіли інопланетяни. Теоретично і те і те можливо. Я ніколи не рішаю питання. Лікарям плачу.
2. 90 відсотків, реальна цифра від людей які мають справи з держорганізаціями. І ні, я не президента мала на увазі.
1. Про єворопу не буду казати і про УСІ коаїни теж (навіть не сумніваюсь що ти це кажеш на основі якигось рельних данних, а не просто так! Насправді ні, думаю ти просто ляпнули язиком, бо в тебе нема таких знань ти це сказала на підставі СВОГО СУБЄКТИВНОГО УЯВЛЕННЯ, яке може кардинально відрізнятись від реальності). А вот про США дещо знаю, тут є таке поняття як лоббісти, які мають право представляти у владі інтереси приватних копорацій, фірм, урядів і тд. Вони можуть наприклад за дозвіл якогось нафтопроводу, чи побудови заводу видати додаткові кошти в бюджет, чи взяти на себе будівництво інфраструктурних обєктів і тд. Тільки їх послуги оплачуються в білу, декларуються і з них спралуються податки! За нецільове використання чи тим більше присвоєння коштів дрючать відразу як знайдуть, недавно один кандидат сів за то шо вкрав гроші з свого передвиборного фонду. А піпец як розкручувались "корупційні" дії Клінтон, яка давала лекцію на волстріт за (якщо не помиляюсь) 250К баксів! Но, при тому ці гроші пройшли в біло, з них заплатили податки Але це якби влада - про них можна судити дуже обмежено, тепер мій досвід - за майже 6 років я не бачив жодного прояву корупції, вот рельно жодного, ніхто в мене не вимагав ніяких хабарів, ні в моїх знайомих їх ніхто не вимагав, всі черги по талончику (навіть в супермаркеті за ковбасою), і тд. Єдине що може виклакати підозру це коли ти платиш комусь за послуги чи товар кешем, і то не факт шо вони той весь кеш не задекларують і не спалатять з нього в кінці року податок. Тому не треба ля-ля

2. 90% реальна цифра? А можна якийсь реальни приклад? А то я вот не вірю! Мені вот знов здається шо ти просто ляпнула язиком.
А кого ти мала на увазі під "вищими ешелонами влади"? (ну і ти не подумай, я не хочу сказати шо влада в нас кристально чиста, прсто крадуть не тільки вищі ешелони а тупо більшість тих хто може, а оці казки про 90% в вищих ешелонах зазвичай розказуть шоб оправдати свої дії)
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
pixel (13.10.2017), Romko_7 (13.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 20:07 #2709132   #35
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Лікарям плачу.
ТОчно так само було з ДАЙїшниками колись. Ай, "дав пару рублів щоб відстали"... Ага. А до чого дожилися?
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 20:14 #2709133   #36
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
ТОчно так само було з ДАЙїшниками колись. Ай, "дав пару рублів щоб відстали"... Ага. А до чого дожилися?
Лікарі це окрема річ, бо коли в тебе близькі в лікарні і шось серйозне, то бути принциповим зрвсім нема як. Саме тому треба реформувати то і підтримувати медичну рефому. Тоді ці гроші по ідеї не будуть осідати в кишенях чиновничків які розподіляють їх, а через пацієнтів і страхове покриття будуть розмазуватись по лікарях, а медицина по суті стане платною. Яе на мене це єдиний спосіб побороти оце шо зараз є.
А якщо отак залишити то воно скотиться всьо до рівня "цілителів/екстрасенсів", коли бабло будеш платит а результату буде нуль.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (13.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 20:34 #2709136   #37
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Ще одна ремарка на рахунок заходу. Свого часу трошки поїздив і пожив в різних країнах.
Перше що мене вразило це законослухняність і боязнь втратити дозвіл на роботу і проживання (зелена карта і т.п.). З часом людина звикає жити по закону, подає на громадянство, здає екзамени зі знання мови історії країни і ... нічим не відрізняється від інших.

Що в нас? В нас три роки тому певна частина населення демонстративно спалювала свої паспорти та державні символи. Гривню по звичці називають рубльом. Ходять до церкви а потім труть сир з парафіном.
А ще завтра будуть вітати зі святом тих, хто не має до цього свята ніякого відношення.
Це лише мала частина того що мене не влаштовує.
Але при тому я не нию і не зрадойоблю як все херово.
Особисто мені корупція обійшлася дорого, комусь дуже дорого. Хтось взагалі втратив все. І життя в тому числі.
Корупція призвела до війни.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Лікарі це окрема річ, бо коли в тебе близькі в лікарні і шось серйозне, то бути принциповим зрвсім нема як. Саме тому треба реформувати то і підтримувати медичну рефому. Тоді ці гроші по ідеї не будуть осідати в кишенях чиновничків які розподіляють їх, а через пацієнтів і страхове покриття будуть розмазуватись по лікарях, а медицина по суті стане платною. Яе на мене це єдиний спосіб побороти оце шо зараз є.
По любому реформувати треба. Але є один нюанс - люди бояться змін. Система устаканювалась роками.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А якщо отак залишити то воно скотиться всьо до рівня "цілителів/екстрасенсів", коли бабло будеш платит а результату буде нуль.
Ти в цих своїх штатах коли останній раз зустрічав оголошення про цілителя і екстрасенса? Так отож.

Востаннє редагував pixel: 13.10.2017 о 20:34. Причина: Пізніше додано
pixel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (13.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 20:44 #2709139   #38
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата Ти в цих своїх штатах коли останній раз зустрічав оголошення про цілителя і екстрасенса? Так отож.
Коли жив в Нюйорку бачив на брайтоні
Но там багато чого можна було побачити з СССР такого шо навіть в нас вже не лишилось - наприклад в супермаркеті продавців в білих пілотках
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (13.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 20:54 #2709142   #39
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Коли жив в Нюйорку бачив на брайтоні
Класика
Норт-Йорк, Торонто. Хто в темі - зрозуміють.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 21:06 #2709143   #40
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата Класика
Кажеш класика...Ось — класика: http://forum.te.ua/showthread.php?p=2709113#post2709113
.....нагадало:

aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (13.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:28.