Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Чому в Україні нічого не міняється

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.10.2017, 17:43 #2709324   #61
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і якщо ти не тірпіла і не твердолобий - то може ти нам розкажеш свою успішну історію як ти особисто брав участь в подоланні корупції у вищих ешелонах влади?
Долати корупцію мають відповідні органи, на сьогодні це назк і набу, які мають відповідні повноваження, саме тому що назк підконтрольне президенту воно на сьогодні є паралізованим. НАБУ працює, але натикається на такий же самий контрольований параліч з боку судової системи, яка також підконтрольна порошенку. Тому в цій системі координат не можливо подолати корупцію в принципі, навіть тому ж набу.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 17:52 #2709325   #62
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Долати корупцію мають відповідні органи, на сьогодні це назк і набу, які мають відповідні повноваження, саме тому що назк підконтрольне президенту воно на сьогодні є паралізованим. НАБУ працює, але натикається на такий же самий контрольований параліч з боку судової системи, яка також підконтрольна порошенку. Тому в цій системі координат не можливо подолати корупцію в принципі, навіть тому ж набу.
Тобто ти особисто не зробив нічого, так? Я првильно зрозумів ці речення?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 17:57 #2709326   #63
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ПС. Спеціально на твоє питання відповім чого народ живе за межею бідності - бо вони ліниві долбодятли які не вміють ніхера робити і вчитись не хочуть - це основна причина.
Чого народ виїзджає - та бо думають шо то вся причина в місці, і до речі, багато хто далі продовжує бути лінивим довбодятлом, і далі живе на межі бідності, повір, таких багато, але в більшості такі нікуда не виїзджать - то ж тре тоже не мало рухів для того зробити, а сидять на форумах і тріщять як погано жити, хто винен, і тд. В основному сходяться на тому що винен в них Порошенко і "вищі ешелони власті"
Я б частково розумів суть твої висерів, якби ти жив в цій країні. А то получається когнітивний дисонанс, тебе все влаштовує в цій країні, але якогось хєра ти звідси спригнув, невже не зміг сформувати тут свою якість життя?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тобто ти особисто не зробив нічого, так? Я првильно зрозумів ці речення?
Вася, все що від мене залежало в цій країні я все робив. Наприклад був безпосереднім учасником подій зими 13/14 років. Але це все було без сенсу, тому що повністю перечеркнулось на виборах.

Востаннє редагував Chefild: 16.10.2017 о 17:58. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 18:23 #2709328   #64
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Я б частково розумів суть твої висерів, якби ти жив в цій країні. А то получається когнінтивний дисонанс, тебе все влаштовує в цій країні, але якогось хєра ти звідси спригнув, невже не зміг сформувати тут свою якість життя?
Нє чувак, мене не все влаштовує і не все влаштовувало в цій країні, але я просто не бачу сенсу перейматись тим чого я не можу змінити, а впливати на корупцію в вищих ешелонах влади я точно не можу, і навіть ти визнав по суті шо ти НІХЕРАШІЧКИ не зробив НІЧОГО за все своє життя. І це не через то шо ти не хочеш, ти просто не можеш і це нормально!

Далі - в мене особисто саме до владної верхівки перетензій не багато було коли навіть я їхав, і їхав я зовсім не по економічних причинах, бо насправді вони навіть погіршуються відразу після переїзду. І точно не політичні чи побудові причини були основними, а скоріше професійні.
А якість життя в мене була цілком собі сформована, в мене була робота, було житло, був транспорт, навіть майже перед відїздом так сталось шо влада міста до нас прислухалась (маю на увазі не себе особисто, а ініціативну групу) і повалила цих довбаний сектантів в парку, наше ОСББ працює як часіки, подвіря прибране, на прошадці є де гратись, завжди є пісочок і тд. Дитина ходила в хороший садочок, далі планувалась приватна школа. Єдине на шо я б дуже хотів повпливати але так і не знайшов як - це медецина, при будь-якому серйозному захворюванні можна покладатись на фарт і бога.
Так шо саме мої насущні повсякденні проблеми навколо мене були майже вирішені, і я закликаю всіх інших теж то зробити, займість вирішенням проблем навколо вас, обєднуйтесь шоб їх вирішити якщо не можливо самостійно, покращуйте життєвий простір навколо який впливає в основному на вас а ви на нього, будьте терпиміші і ввічливіші один до одного і не партесь тим чого змінити не можна. І якщо таким займеться переважна масса людей - жити стане краще.

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Вася, все що від мене залежало в цій країні я все робив. Наприклад був безпосереднім учасником подій зими 13/14 років. Але це все було без сенсу, тому що повністю перечеркнулось на виборах.
Я так і знав шо ти зараз це напишеш, але суть в тому що ті події були направлені не проти корупції як процесу, а чисто проти конкретної людити, а саме овоча, бо цей дібілоїд вирішив показати мязи і наваляв студентам, а потім замість того шоб наложити в штанці, зняти захарченка і ґречно вибачитись - він почав ламати через коліно.

А потім після тих подій я наприклад бачив купу цікавого відео, наприклад ресторан ставить незаконно на тротуарі літній майданчик, прибігають активісти і протестують, а власник ресторану виходить і каже "та я був на майдані, та стільки туда їжі завезли, не за то майдан стояв!" і тд.

Незнаю, може ти вийшов постояти проти копурції, але основне гасло майдану було "зека геть", а сам майдан почався після побиття студентів, а до того, всі давно знали про хонку, всі прочитали 100500 викривальних статей Лещенка і всім було пох на корупцію, ніяких майданів на рахунок того не було, податковий майдан був - шоб не відмінили єдиний податок, навіть мовний майдан був, а вот проти корупції не було поки ніразу.

Так шо ти молодець, овоща ти прогнав, а вот шоб подолати корупцію ти поки нічо крім 100500 дописів на форумі, пошку винних, переходу на особистості і тд ти не зробив - але нажаль ці всі дії ніяк не допомогають побороти корупцію напевно саме тому вона досі існує.

Востаннє редагував vanco2: 16.10.2017 о 18:29. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2017, 11:13 #2709378   #65
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Парасюк vs. Галетей

http://www.pravda.com.ua/news/2017/10/17/7158595/
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 13:31 #2709588   #66
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

стосновно назви теми - наївне запитання тих, хто ніколи толком цим і не цікавився насправді. Не треба звинувачувати когось зверху у своїх бідах. Влада робить лиш те, що дозволяє громада, не більше і не менше. Так що у всіх бідах варто звинувачувати лиш самих себе.

По-перше, високий рівень життя будується не за рік, два чи десять і т.д. По-друге - для цього потрібне підгрунтя, по-третє - хтось має це робити. А сидіти і чекати манни з неба як за совка - то нічого само собою не зробиться ніколи.

З проголошенням незалежності нічого по суті не змінилось, одні поняття замінились іншими і все пішло-поїхало по наїзженим коліям - совок і до цих пір цвіте і пахне в головах в повальній більшості громадян. Наївно було очікувати, що зміна прапора з червоного на блакитно-жовтий щось суттєво поміняє без реального прориву в свідомості громадян.

До влади ніхто не йде лиш для того, щоб будувати державу для громадян. Туди йдуть красти. Особливо з категорій тих, хто вже там тусить довгий час ще з кінця 90-х і початку 2000-х років - всякі юльки-шмульки, колишні помаранчеві, ляшки-політичні-шльондри-рупори-тих-хто-заплатить, і їм подібні, тому що вони вже відчули що це таке - халявна кормушка і вони від неї добровільно не відірвуться, аж ніяк. І вони й надалі литимуть лайно у наші вуха, а ми їх далі віритимемо і братимемо гречку. А віритимемо надалі тому, що у нас низька політична культура і відсутня політична память. Людям простіше перекласти відповідальність на когось, простіше з когось спитати за черговий фейл, але не з себе.

Нажаль на даному етапі розвитку наша нація не здатна швидко будувати процвітаючу державу. Як то кажуть - ломать - не строить. Якби були здатні на щось реальне, то нам би не знадобилось 26 років так званої незалежності щоб зрозуміти, що в даному питанні ми бездарі і ледарі. Ну знесли яника і ко, занесли пороха і ко. І що далі?? А далі знову наївно чекаємо що дядя пєця шось зробить?? А чому він має щось робити?? Ну повішав лапшу на вуха лохам, ну молодець раз зміг. Так само би зробив і інший кандидат. Нічого нового. Нація не здатна поки згенерувати реального потужного лідера і потім його обрати, який хоча б буде здатен відкрити очі людям і сказати - досить чекати месію - пора щось самим робити. Тому маємо те, що маємо.

Наприклад, ми всі чудово знаємо, що теперішні тарифи - завищені на користь олігархів. А народ що робить?? Мовчки стогне платить. У людей тупо, нагло і відкрито залазять у кишені - а вони побулькають собі під носа і далі платять, а потім дивуються чому ми далі живемо у гівні. Ми навіть не здатні захистити свої елементарні права на справедливі тарифи, що там вже казати про будівництво держави світогового рівня.....
regman зараз поза форумом  
Подякували 2:
qazwsx321 (05.11.2017), vanco2 (18.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 19:17 #2709636   #67
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
а впливати на корупцію в вищих ешелонах влади я точно не можу, і навіть ти визнав по суті шо ти НІХЕРАШІЧКИ не зробив НІЧОГО за все своє життя. І це не через то шо ти не хочеш, ти просто не можеш і це нормально!
Твоя думка хибна, і я поясню чому.

Можна впливати, і треба впливати. Звісно капля в морі хвилі і тим більше течії не сформує ніколи, але ось коли буде маса цих капель, тоді вплив буде неодмінно. І прикладів цьому може бути маса. Наприклад, в супер передовій країні Південній Кореї звинуватили президента в тому що його подружка впливає на державні справи, результатом масових протестів став імпічмент президента. Чи ще один приклад, після того як НАБ Румунії почало реально і ефективно працювати, і почалися реальні і масові посадки, паралмент придумав собі проголосувати за законопроект згідно якого кримінальна справа не буде порушуватися якщо сума збитків буде не більше, здається, 48 тис. євро. Знову вийшли масові протести, результат - ветований закон. Або, ще один приклад, в Польщі придумали собі переломати черз коліно судочинство, і після того як в півсотні міст знову вийшло куча народу, від цієї ідеї дуже швидко відмовились. І таких прикладів можна назвати ще безліч, прям до забастовок в великих західних компаніях, коли профспілки існують не тільки на бумазі, як це, наприклад, у нас.

Думка про те що ми ні нащо в цій країні не впливаємо, а значить мусимо сидіти і сопіти в дві дзюри, займаючись своїми рутинними проблемами або елементарним виживанням, дуже вигідна сьогоднішнім кланам. Саме тому, що 26 років українці зовсім відірвані від процесів державотворення, при владі сьогодні опинились відверті злочинці, ціль перебування яких наживання статків за наш з вами рахунок. Коли державна машина перетворилась в величезного паразита, який з'їдає, в прямому розумінні, наше з вами майбутнє.

Ми 26 років топчимося на одному місці, в той час коли весь світ вирвався вже далеко вперед, наші технології застарілі, а значить абсолютно не конкурентні в сучасному світі. Все що ми можемо запропонувати світові - це робочу силу і сированні ресурсі, і все! Все чого ми досягнули за 26 років! І 60 відсотків за межею бідності не тому що гнилі і працювати не хочуть, чи як ти там ще писав, якраз навпаки - українці пашуть, а тому що в Україні знищений середній клас як явище. Точніше він так і не зміг сформуватись. Тому що у нас не будувалась держава середнього класу, як у Польщі наприклад, у нас будувалась олігархічна модель держави, в якій середнє підприємництво повністю нівелюється. Прочитай, наприклад, як піднімалась повністю зруйнована після війни західна Німеччина. Там, в першу чергу завдяки реформ Ердхарда, були створені ідеальні умови для розвитку середнього підприємництва, в результаті вже до 1950 року німці вийшли на темп росту ВВП найбільший в Європі, і зберігався цей темп протягом кількох десятиліть. І німці сьогодні мають найпотужнішу економіку в Європі, в якій 70 відсотків населення працює на дрібних і середніх підприємствах, на яких продукується більше 50 відсотків ВВП Німеччини!

А що у нас? А у нас клептократія яка побудувала економіку монополій, в якій знищене таке поняття як конкуренція, і саме тому сюди не заїдуть працювати жодні адекватні інвестори, які хотіли б тут щось побудувати та розвиватись. У нас держава в якій правосуддя це приватна структура, в якій наближені до тєла будуть робити все що хочуть і красти скільки захочуть, і їм за це нічого не буде, а решті - закон. Все на що ми здатні - це максимум 2 відсотки ВВП в рік! І то в нашій ситуації - це оптимістична цифра, тому що вона дуже сильно прив'язана до цінової конюктури сировини на світових ринках. Як далеко ми, одна з найбільш відсталих економік в світі, при такому рості опинимось? Питання риторичне.

В будь якій нормальній країні середній клас формує в державі все, він є політично активним, тому що від їнхьої активності залежить їхня життєздатність та розвиток в країні. В нас середнього класу немає в принципі. І відстоювати свої інтереси немає кому. А є більше 60 відсотків бідоти яка зайнята тільки тим щоб вижити, а свій голос оцінює не більше ніж в 2 кілограми гречки.

Ось вчора, наприклад підняли акцію протесту за цілком правильні речі: виборча реформа, зняття недоторканості, і антикорпційний суд. І що? Скільки людей вийшло? Кілька тисяч! Кідлька тисяч в 3 міліонному Києві! Дивлючись на це, резонно буде якщо правлячим кланам буде глибоко насрать на ці речі. А чому не вийшло? Тому що основна маса мислить твоїми ж критеріями: "я ні на що вплинути не зможу, а значить потрібно сидіти і сопіти в дві дзюри, і займатися своїми проблемами! В нас, в Тернополі, прямо під носом, і прямо посеред парку почалось будівництво, і вже встигли викопати котлован. Завтра збирається акція проти цього (я на ній збираюсь бути присутнім), і що думаєш, багато вийде захищати парк? Всім насрать на парк! Всі зайняті своїми проблемами!

В нас відсутнє таке поняття як політична відповідальність і політична память. Коли в нормальних країнах, після першого ж гучного скандалу на карєрі любого політика ставиться хрест. В же нас всім насрать на ці скандали. Як людям так і політикам. Тому що за допомогою масованої реклами і гречкосійства, все рівно всі проголосують так як треба! Тому маємо те що маємо.

І цитату яку я запостив вище, я запостив не даремно, і привяжу її ще раз до цього посту:


Востаннє редагував Chefild: 18.10.2017 о 19:30.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (22.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2017, 10:56 #2709935   #68
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Ну що хлопчики і дівчатка. Готові подивитися в дзеркало?

https
https
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2017, 16:17 #2709949   #69
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ось вчора, наприклад підняли акцію протесту за цілком правильні речі: виборча реформа, зняття недоторканості, і антикорпційний суд. І що? Скільки людей вийшло? Кілька тисяч! Кідлька тисяч в 3 міліонному Києві! Дивлючись на це, резонно буде якщо правлячим кланам буде глибоко насрать на ці речі. А чому не вийшло?
А тому, що всі вимоги дуже смішні. І я вже думаю, що це все наш Порошенко організував. Виборча реформа? Поміняєм шило на мило.
Атикорупційний суд? Просто анекдот. По-перше, в нас не можливо найти суддів хоч з мінімальним стажем, що б не були замішані в корупційних схемах. А, по друге. Навіть якщо станеться чудо і суддів знайдуть і придумають, як так зробити, що б президент і високопоставленні чиновники на них не могли повпливати (ще одна фантастика), то хай народу залишаються всі "корупційні суди", а їм буде один антикорупційний?
А на недоторканість депутатів мені взагалі насрать. В найшій країні недоторкані всі хто має велике бабло. І цю недоторканіть зняти не можливо. Тільки ідіот може місяцями жити в палатці щоб дати можливість 400 ідіотам дійти до суду, де їх бистренько оправдають і вони ще раз посміються з тупого бидла.
Всі ці майдани до одного місця. Допоможе тільки одне: всіх хто по деклараціях сидить на зарплаті і при цьому має майна і активів на мільярди, вішати під верховною радою. Що б не повадно було і боялися.
Пантера зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
regman (03.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2017, 17:09 #2709954   #70
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А тому, що всі вимоги дуже смішні. І я вже думаю, що це все наш Порошенко організував. Виборча реформа? Поміняєм шило на мило.
Атикорупційний суд? Просто анекдот. По-перше, в нас не можливо найти суддів хоч з мінімальним стажем, що б не були замішані в корупційних схемах. А, по друге. Навіть якщо станеться чудо і суддів знайдуть і придумають, як так зробити, що б президент і високопоставленні чиновники на них не могли повпливати (ще одна фантастика), то хай народу залишаються всі "корупційні суди", а їм буде один антикорупційний?
А на недоторканість депутатів мені взагалі насрать. В найшій країні недоторкані всі хто має велике бабло. І цю недоторканіть зняти не можливо. Тільки ідіот може місяцями жити в палатці щоб дати можливість 400 ідіотам дійти до суду, де їх бистренько оправдають і вони ще раз посміються з тупого бидла.
Всі ці майдани до одного місця. Допоможе тільки одне: всіх хто по деклараціях сидить на зарплаті і при цьому має майна і активів на мільярди, вішати під верховною радою. Що б не повадно було і боялися.
Господи, ну звідки такі дитячі висновки в тебе? (взагалі, скільки тобі років?) Але ок, відповім.

а) Про антикорупційний суд. В Україні нарешті з'явився орган, поки що незалежний (незалежність забезпечується законодавстом, і вплинути на нього не може ніхто), - це НАБУ. Який реально почав відкривати та доводити до суду кримінальні справи на таких дєятєлєй як насіров, мартиненко, онищенко, охендовський, розенблат та ін. та крім них ще на 37 топ. чинуш. Комусь це може подобатись, комусь може не подобатись, хтось може вірити в теорію заговору, що повністю всі в цій країні куплені та продані, але факт залишається фактом. НАБУ довело до суду справи проти 37 топ-чинуш, що є нонсенс в історії України, і до цього - подібного ніколи не було ще. Досягнення я вважаю.

А тепер представ собі, що на етапі судового розгляду, ці справи (яка дивина) тупо саботуються! Ну не буде шансів посадити топ. чинуш поки судова система буде перебувати в руках цих же самих топ.чинуш! (До речі в НАБУ є справи проти тих же суддів). Створення повністю незалежного органу (на зразок НАБУ) Антикорупційного суду, в даній ситуації не просто напрошується, але й є повністю необхідний. Саме тому що судова система є для порошенка запобіжником проти НАБУ, створення антикорупційного суду всіляко саботується, і буде саботуватися настільки довго наскільки це можливо. А які судді туди попадуть, все залежитиме від конкурсу. Якщо суддей будуть відбирати на зразок відбору до верховного суду, то так, шанс попасти туди гандонам - буде дуже високим. Але ось коли в конкурсі будуть авторитетні люди, в тому числі із міжнародних організацій і громадських організацій, то думаю вибрати знайдеться з кого. А на вибраних суддів не повпливають, тому що будуть відповідні запобіжники, які передбачені законодавством. На Ситника не повпливали?

б) Недотокраність. Так ти права, для старої системи правосуддя топ чинуші і люди при баблі є апріорі - недоторкані. Но раді цього і створювалось НАБУ, і боряться за створення Антикорупційного суду, щоб цей порядок речей змінити. І, тьфу тьфу, поки що НАБУ топ-чинуш, і людей при великому баблі за яйця якраз і ловить, порушуються справи і доводяться до суду. Як би там не було. І якраз зняття недорканості для цього і потрібно, щоб відправляти папіків при баблі, яких захищає депутатська корочка - на зону.

в) Виборча реформа. Так це правда, поміняєте шило на мило, і будете міняти його до тих пір поки не почнете думати головою, а не продовженням шиї! Поки голоса будуть товаром, який можна обміняти на 2 кіло гречки! Ну з цієї жопи ми мабуть ніколи не виліземо, якщо все так і залишатиметься як було до цих пір! І представ собі, виборча реформа якраз для того і потрібна, щоб мінімізувати фактор гречки в політиці! Дуже велика частина парламенту сьогодні обирається по мажоритарці. Щоб ти розуміла що це таке, це "пасани" при баблі заїжджають в свої округи, засипають виборців гречкою і баблом, і вуаля - вони стають дупутатами! Яка несподіванка! Виборча реформа якраз і виключає фактор мажоритарки, а система виборів буде повністю пропорційною, з відкритими списками, тобто з можливістю виборців впливати на списки партій. Але я ж кажу, в цій країні жодна реформа не запрацює, якою б вона хорошою не була, поки в людей не появиться голова замість продовження шиї!

Востаннє редагував Chefild: 21.10.2017 о 17:14.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2017, 19:31 #2709965   #71
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Господи, ну звідки такі дитячі висновки в тебе? (взагалі, скільки тобі років?) Але ок, відповім.

а) Про антикорупційний суд. В Україні нарешті з'явився орган, поки що незалежний (незалежність забезпечується законодавстом, і вплинути на нього не може ніхто), - це НАБУ. Який реально почав відкривати та доводити до суду кримінальні справи на таких дєятєлєй як насіров, мартиненко, онищенко, охендовський, розенблат та ін. та крім них ще на 37 топ. чинуш. Комусь це може подобатись, комусь може не подобатись, хтось може вірити в теорію заговору, що повністю всі в цій країні куплені та продані, але факт залишається фактом. НАБУ довело до суду справи проти 37 топ-чинуш, що є нонсенс в історії України, і до цього - подібного ніколи не було ще. Досягнення я вважаю.

А тепер представ собі, що на етапі судового розгляду, ці справи (яка дивина) тупо саботуються! Ну не буде шансів посадити топ. чинуш поки судова система буде перебувати в руках цих же самих топ.чинуш! (До речі в НАБУ є справи проти тих же суддів). Створення повністю незалежного органу (на зразок НАБУ) Антикорупційного суду, в даній ситуації не просто напрошується, але й є повністю необхідний. Саме тому що судова система є для порошенка запобіжником проти НАБУ, створення антикорупційного суду всіляко саботується, і буде саботуватися настільки довго наскільки це можливо. А які судді туди попадуть, все залежитиме від конкурсу. Якщо суддей будуть відбирати на зразок відбору до верховного суду, то так, шанс попасти туди гандонам - буде дуже високим. Але ось коли в конкурсі будуть авторитетні люди, в тому числі із міжнародних організацій і громадських організацій, то думаю вибрати знайдеться з кого. А на вибраних суддів не повпливають, тому що будуть відповідні запобіжники, які передбачені законодавством. На Ситника не повпливали?

б) Недотокраність. Так ти права, для старої системи правосуддя топ чинуші і люди при баблі є апріорі - недоторкані. Но раді цього і створювалось НАБУ, і боряться за створення Антикорупційного суду, щоб цей порядок речей змінити. І, тьфу тьфу, поки що НАБУ топ-чинуш, і людей при великому баблі за яйця якраз і ловить, порушуються справи і доводяться до суду. Як би там не було. І якраз зняття недорканості для цього і потрібно, щоб відправляти папіків при баблі, яких захищає депутатська корочка - на зону.

в) Виборча реформа. Так це правда, поміняєте шило на мило, і будете міняти його до тих пір поки не почнете думати головою, а не продовженням шиї! Поки голоса будуть товаром, який можна обміняти на 2 кіло гречки! Ну з цієї жопи ми мабуть ніколи не виліземо, якщо все так і залишатиметься як було до цих пір! І представ собі, виборча реформа якраз для того і потрібна, щоб мінімізувати фактор гречки в політиці! Дуже велика частина парламенту сьогодні обирається по мажоритарці. Щоб ти розуміла що це таке, це "пасани" при баблі заїжджають в свої округи, засипають виборців гречкою і баблом, і вуаля - вони стають дупутатами! Яка несподіванка! Виборча реформа якраз і виключає фактор мажоритарки, а система виборів буде повністю пропорційною, з відкритими списками, тобто з можливістю виборців впливати на списки партій. Але я ж кажу, в цій країні жодна реформа не запрацює, якою б вона хорошою не була, поки в людей не появиться голова замість продовження шиї!
Мені 10
Скільки там до суду довели? А яка різниця, їх ж потім і вивели попід ручки і в попу поцьомали.
І хто з нас наївний?
От побачиш, все що ти хочеш приймуть, але абсолютно нічого не зміниться. Через рік поговорим, як все добре буле.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2017, 20:21 #2709970   #72
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Скільки там до суду довели? А яка різниця, їх ж потім і вивели попід ручки і в попу поцьомали.
Ну ось, вся неадекватність ситуації якраз і визначає необхідність адекватного спеціалізованого антикорупційного суду.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Через рік поговорим, як все добре буле.
Ок
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2017, 20:35 #2709971   #73
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
вішати під верховною радою. Що б не повадно було і боялися.
Достатньо не сильно далеко поглянути у нашу історію, щоб переконатись, що вищої міри мало хто і коли боявся, починаючи від селянина чи солдата і закінчуючи вищим керівництвом. "На смену одного павшего бойца придут другие, и сомкнут ряды." Фізичним знищенням проблему не вирішиш, тут треба інші варіанти шукати.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2017, 21:14 #2709972   #74
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

https
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (21.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2017, 21:22 #2709973   #75
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

https
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
eleKtrik (22.10.2017), switch (21.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2017, 21:31 #2709975   #76
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Відео не дивився, но картинка на заставі вже і так розкриває тему повністю.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2017, 16:03 #2710035   #77
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Господи, ну звідки такі дитячі висновки в тебе? (взагалі, скільки тобі років?) Але ок, відповім.

а) Про антикорупційний суд. В Україні нарешті з'явився орган, поки що незалежний (незалежність забезпечується законодавстом, і вплинути на нього не може ніхто), - це НАБУ. Який реально почав відкривати та доводити до суду кримінальні справи на таких дєятєлєй як насіров, мартиненко, онищенко, охендовський, розенблат та ін. та крім них ще на 37 топ. чинуш. Комусь це може подобатись, комусь може не подобатись, хтось може вірити в теорію заговору, що повністю всі в цій країні куплені та продані, але факт залишається фактом. НАБУ довело до суду справи проти 37 топ-чинуш, що є нонсенс в історії України, і до цього - подібного ніколи не було ще. Досягнення я вважаю.

А тепер представ собі, що на етапі судового розгляду, ці справи (яка дивина) тупо саботуються! Ну не буде шансів посадити топ. чинуш поки судова система буде перебувати в руках цих же самих топ.чинуш! (До речі в НАБУ є справи проти тих же суддів). Створення повністю незалежного органу (на зразок НАБУ) Антикорупційного суду, в даній ситуації не просто напрошується, але й є повністю необхідний. Саме тому що судова система є для порошенка запобіжником проти НАБУ, створення антикорупційного суду всіляко саботується, і буде саботуватися настільки довго наскільки це можливо. А які судді туди попадуть, все залежитиме від конкурсу. Якщо суддей будуть відбирати на зразок відбору до верховного суду, то так, шанс попасти туди гандонам - буде дуже високим. Але ось коли в конкурсі будуть авторитетні люди, в тому числі із міжнародних організацій і громадських організацій, то думаю вибрати знайдеться з кого. А на вибраних суддів не повпливають, тому що будуть відповідні запобіжники, які передбачені законодавством. На Ситника не повпливали?
прочитай ще раз, що ти написав, тобі не здається, що вся ця двіжуха, це тупіковий шлях ? ... можливо, НАБУ варто починати з суддів, і поки не закриють всіх корумпованих, за інші справи, навіть не братись

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
Якби були здатні на щось реальне, то нам би не знадобилось 26 років так званої незалежності щоб зрозуміти, що в даному питанні ми бездарі і ледарі. .
це ти загнув, 7 млн. таких як ванко2 успішно піднімають економіки інших країн, і навіть , заявляють що це їм просто подобається як хоббі , а проект Україна в 91 задумувався кремлем не з ціллю підняття економіки , тому влада і народ завжди мали протилежні цілі

Востаннє редагував qazwsx321: 22.10.2017 о 16:03. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2017, 19:26 #2710049   #78
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Достатньо не сильно далеко поглянути у нашу історію, щоб переконатись, що вищої міри мало хто і коли боявся, починаючи від селянина чи солдата і закінчуючи вищим керівництвом. "На смену одного павшего бойца придут другие, и сомкнут ряды." Фізичним знищенням проблему не вирішиш, тут треба інші варіанти шукати.
Та ні, не кажи. Боятися трохи будуть.
Весь контроль зробити елементарно. Дохід = Розхід. І все. Зарплата за рік 200 тис.грн, а майна придбав на півтора мільйона. Що ще треба розслідувати, всі розлідування це просто показуха для баранів, тобто нас.
І взагалі, я не вірю що в нас хоч щось колись зможе подолати корупцію. З цим або треба змиритися, або тікати звідси.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2017, 21:09 #2710061   #79
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
я не вірю що в нас хоч щось колись зможе подолати корупцію.
У тому немає нічого дивного, кожен народ має те керівництво, на яке він заслуговує. Достатньо тільки проаналізувати список депутатів ВРУ, якщо народ незмінно голосує за тих, хто нічого не робить - значить його все влаштовує.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (23.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2017, 09:42 #2710084   #80
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
якщо народ незмінно голосує за тих, хто нічого не робить - значить його все влаштовує.
"Не важливо, хто як голосує, важливо хто як рахує"- Сталін, з тих пір в совку нічого не мінялось, тому за посаду голови ЦВК, заруба більша, ніж за прийняття, будь-яких інших законів по розпилу бюджету ... тай навязана українцям виборча система заточена, щоб вибір був між "гандонами" і "підарасами", а такі як ти бажання тусуватись в гейклубі не мали
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (24.10.2017), switch (23.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:10.