Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.11.2008, 15:06 #752515   #1
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

http://intermedia.org.ua/ru/news/35469

В Мариуполе начинают активную борьбу с тюнингом автомашин.

С десятков автомобилей уже сняли номерные знаки.

Масштабы операции нешуточные: задействованы бойцы спецподразделения "Беркут" и дополнительные экипажи ГАИ из Донецка.

Как сообщил старший инспектор отдела профилактики ГАИ Мариуполя Виталий Шевкунов, всего за три дня было составлено 572 административных протокола за грубые нарушения Правил дорожного движения, 44 водителя пойманы в нетрезвом состоянии. Кроме того, 28 автолюбителей поплатились за использование транспорта без прохождения техосмотра и запрещенный тюнинг.

"С машин сняты номерные знаки, и они будут возвращены владельцам только после устранения всех неисправностей", - говорит Виталий Шевкунов. Он отмечает, что в первую очередь к запрещенному дизайну относится тюнинг цветных ламп в подфарниках, окраска фонарей задних стоп-сигналов под цвет машины, установка тонированных пластин на номерные знаки и переделка глушителя, так называемые прямотоки. "Подобные навороты весьма коварны", - напоминает старший инспектор и советует автолюбителям добровольно расстаться с прибамбасами.

ГАИ предупреждает: усиленные рейды на дорогах будут продолжаться, а вместе с ними и оперативно-профилактическая отработка Мариуполя по снижению уличной преступности.
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2008, 15:09 #752516   #2
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

І правильно роблять. Одного разу через такого чуть в ДТП не попав. Я виїжжав з другорядної, а він майже в повній темноті їхав по головній на зелених габаритах які я побачив коли він був певно метрів за 15 до мене, секундою пізніше і зупинятись вже б не було сенсу. Про прямотоки взагалі мовчу
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2008, 15:36 #752540   #3
SliderS
 
Аватар для SliderS
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

За колір це точно, я бачив одного уніка на деу з червоними передніми габаритами
SliderS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2008, 16:03 #752555   #4
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Габаріти то х-ня. На них їздити то гон. Оті аццкі тюнінги з кольоровими габарітами то для жигулів всяких. Я цолодобово їзжу на ближньому світлі, дощ сніг сонце пофік. Зато мене видно здалеку. А габаріти...гг..даж не робить вроді один..
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2008, 16:35 #752574   #5
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Це гон даішників таке робити.Приїхде якись модний пацик з за бугра тюнінгованою машино і будуть з машини номери знімати і казати що неможна такою машиною їждити хай розбирає і робить її такою якою її зробили? А )))))))
harik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2008, 17:15 #752597   #6
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
Це гон даішників таке робити.Приїхде якись модний пацик з за бугра тюнінгованою машино і будуть з машини номери знімати і казати що неможна такою машиною їждити хай розбирає і робить її такою якою її зробили? А )))))))
Модний пацик з за бугра погубить половину тюнінгу, через пів гоидни їзди по наших дорогах, а на рахунок остального повністю підтримую ДАЙців в цьому питанні, достали вже матьорі поцанчеги на жигулях з відірваними вихлопними і розмальованими фарами...
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2008, 13:07 #753300   #7
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Шось ви не правильно розумієте слово тюнінг.....а якшо людина вкладає душу в авто? Ставить нормальний обвіс, нормальну (повторююсь НОРМАЛЬНУ) оптику, прямоточна система вихлопу яка нормально відстроєна , а не перділка...то чого тій людині то всьо зкидати...особисто вам мішає?

Востаннє редагував bryNET: 25.11.2008 о 15:48.
bryNET зараз поза форумом  
Подякували 2:
HamanN (25.11.2008), Vadimko (25.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2008, 13:15 #753313   #8
saymon
Guest
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Цитата ...и переделка глушителя, так называемые прямотоки.
А як прямотоки впливають на безпеку руху?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2008, 13:17 #753318   #9
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Цитата:
Допис від bryNET Переглянути допис
Ijcm db yШось ви не правильно розумієте слово тюнінг.....а якшо людина вкладає душу в авто? Ставить нормальний обвіс, нормальну (повторююсь НОРМАЛЬНУ) оптику, прямоточна система вихлопу яка нормально відстроєна , а не перділка...то чого тій людині то всьо зкидати...особисто вам мішає?
Та розумієм так як і більшість реальних поцанчегів без глушака з лопухами sparco і з синіми пісалками. Нормальний тюнінг в нас не часто зустрічаэться. І якшо він дійсно нормальний (не китайське, підвальне барахло) то до нього має бути сертифікат(чи ше якись документ) шо він сумісний з тою чи іншою машиною тоді думаю й менти чіплятись не будуть.
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2008, 13:21 #753323   #10
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

То мені на обвіс, прямоток, нульовик, чіповку і так далі папку сертифікатів тре мати? Якшо чесно небачив ше нівкого
bryNET зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2008, 13:29 #753331   #11
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Цитата:
Допис від bryNET Переглянути допис
То мені на обвіс, прямоток, нульовик, чіповку і так далі папку сертифікатів тре мати? Якшо чесно небачив ше нівкого
ну тоді попробуй докажи шо в тебе всьо нормальне і правильно настроєно. Шо фари не дешевий китайський ксенон і після розїзду з такою машиною треба шоб очі 5 хв відходили, шо глушак правильно відстроєний і не пердить, шо обвеси не з дешевої пласмаси і не повідлітають находу.
BIMMER зараз поза форумом  
Подякували 2:
sova (26.11.2008), VT (25.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2008, 08:18 #759210   #12
marius
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Таке питання.
Якщо мені від попереднього власника дісталася машина з тонованими вікнами (якісно, але трохи затемно як на мене). То мені обовязково треба мати сертифікат на плівку (чи дозвіл на тонування) і возити його з собою?
Чи достаньо автоінспектору послатись на пройдений техогляд і сказати що я пред"являв при техогляді. Хотя реально я той сертифікат взагалі не маю.
Якщо треба сертифікат, то де його можна зробити?

Востаннє редагував marius: 02.12.2008 о 08:59.
marius зараз поза форумом  
Подякував(ла):
O_pal (02.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2008, 08:46 #759229   #13
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Цитата
Допис від marius Переглянути допис
Таке питання.
Якщо мені від попереднього власника дісталася машина з тонованими вікнами (якісно, але трохи затемно як на мене). То мені обовязково треба мати сертифікат на плівку (чи дозвіл на тонування) і возити його з собою?
Чи достаньо автоінспектору послатись на пройдений техогляд і сказати що я пред"являв при техогляді. Хотя реально я той сертифікат взагалі не маю.
Якщо треба сертифікат, то де його можна реально зробити?
аналогічна ситуація, задні вікна як смола - такі темні (дєшовка 100%), але здирати і маятись з цим не хочу(ів), ще ні разу мені за ті вікна дайці не говорили нічого. Та й Коломієць (нач. департ. МВС ДАІ України) - сказав що за плівку не будуть штрафи..
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2008, 09:50 #759271   #14
O_pal
 
Аватар для O_pal
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Цитата
Допис від marius Переглянути допис
Таке питання.
Якщо мені від попереднього власника дісталася машина з тонованими вікнами (якісно, але трохи затемно як на мене). То мені обовязково треба мати сертифікат на плівку (чи дозвіл на тонування) і возити його з собою?
Чи достаньо автоінспектору послатись на пройдений техогляд і сказати що я пред"являв при техогляді.
Я думаю, що тоновані вікна тепер будуть причиною для зупинки авто. Якщо вже Україна бере європейські штрафи, то швидше всього і до вікон доберуться. Так що тонуйте "легенькою" плівкою
O_pal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2008, 11:35 #759321   #15
Fm
 
Аватар для Fm
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Задні вікна (бокові і вітрове) хоть дошками забий, ніхто тобі нічого не скаже.
А от переднє вітрове і передні бокові повинні відповідати стандартам, і якщо не помиляюсь, повинні пропускати не менше 80% світлового потоку.
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2008, 11:44 #759330   #16
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А як прямотоки впливають на безпеку руху?
+1

П.С. ше скоро спойлер заставлять знімати ))) ....

країна чудес )))...
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2008, 12:02 #759350   #17
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

А такі фішки від Ворон Гласс на морді то рахуєця тюнінг????
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2008, 12:20 #759366   #18
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Щоб домахуватись за тонування їм напевно спочатку потрібно мати пристрій, який визначає % світлопроникності
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2008, 22:14 #759844   #19
scorpik
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

Цитата:
Допис від BIMMER Переглянути допис
Щоб домахуватись за тонування їм напевно спочатку потрібно мати пристрій, який визначає % світлопроникності
мають такий, фсьо вони мають...не переживай, і коли проходиш ТО перевіряють, ззаду на квитанціях пишуть - тоновані вікна і 100 % ти не пройдещ ТО за просто так...зразу нарихтовуй бабосик
а щоб пропускала плівка 75 %, то тра брати звичайну клійонку, бо всі наші американки, неамериканки мають всього навсього 20-25 % світлопропускання, хоч і сертифікат дають
scorpik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
O_pal (02.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2008, 22:49 #759899   #20
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ДАІ бореться проти тюнінгованих автомобілів

таке діло. д,аі. -це Держ (відд слова держава а не хабар) авто інспецкія...яке їй діло де я пішоход вживаю або не вживаю накрктотичні або не наркотичін серовини...? є статті на форумі є багато юристів які "теперішніх ментів" тупо по повній обламають!!!!!!!!!!!!!!!! порсто мілііція щас не міліція а клоунада!
називються правоохороноі органи- хто туди попадав не назве їх прпаоохороннними
. хібаш правопорушними

П. С. стретеицей потс. або відредагуєте і будете повним чмом і терористом
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:56.