Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Медична реформа, декларація, рекомендації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.07.2018, 13:21 #2732520   #1
VT
 
Аватар для VT
Типово Медична реформа, декларація, рекомендації

Вирішив порядок в цьому напрямі навести, а то навіть не знаю хто у мене дільничний лікар
Ви вже підписали декларації з своїми лікарями?
Можете порекомендувати хороших терапевтів, сімейних лікарів, клініки?
В ідеалі на БАМі, але рекомендації згодяться і іншим в інших частинах міста

Востаннє редагував VT: 16.07.2018 о 13:43.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2018, 13:51 #2732521   #2
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Знаю що до хороших вже підписались по 2 тис. чол. - більше не беруть..
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (18.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2018, 22:10 #2732588   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Підписав з якоюсь бабою в 3м.л. не те щоб хотів чи знав її, мені тупо так запропонував їх сайт інших варіантів вже не було... не сказав би що задоволений, сама лікарня як конюшня, ремонт не робили напевно з року забудови. Заїхати з Дружби у лікарню на Дружбі громадським транспортом неможливо, треба їхати в центр, там пересідати і їхати назад на Дружбу.
Як хочеш здати якісь елементарні аналізи то тобі їх назначать тижнів через 2 і кожен аналіз в інший день, черги піпець... а як не хочеш - давай гроші. Смислу тоді йти в ту конюшню якщо є приватні клініки, де думаю черги менші. Бо в 3 міській - записуєшся, приходиш на наступний день, сидиш 2год в черзі, заходиш в кабінет, береш пробірку, йдеш під інший кабінет, знову у чергу і вже там здаєш кров. Якого милого ті пробірки не можуть знаходитись в кабінеті де здаєш кров? Питання риторичне...
Думаю 1 і 2 лікарні аж дуже не втекли але хоч трохи.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2018, 22:22 #2732590   #4
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Заїхати з Дружби у лікарню на Дружбі громадським транспортом неможливо, треба їхати в центр, там пересідати і їхати назад на Дружбу.
А Мазепи/Обрій хто відмінив? Тим більше що від Обрію пройтися до 3-ї лікарні набагато скоріше і дешевше ніж дочекатися маршрутку чи тролейбус.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2018, 22:58 #2732594   #5
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
А Мазепи/Обрій хто відмінив? Тим більше що від Обрію пройтися до 3-ї лікарні набагато скоріше і дешевше ніж дочекатися маршрутку чи тролейбус.
Та я і від 3 ТМЛ на Карпенка пройтись можу але є люди які не можуть.
Їхати до Маяка, а потім йти догори до лікарні то вже один хрін що зразу йти туди. Ну або їхати 2 маршрутками... все для людей як завжди...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2018, 00:15 #2732657   #6
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

О, навіть список лікарів якийсь знайшов центру первинної медико-санітарної допомоги, з кількістю підписаних декларацій
Там всім далеко до 2000 ліміту
Коліться у кого з ким який досвід був
Ну і користайтесь списком кому треба
http://www.medical.te.ua/ua/doctors/1/category/182

Заодно і звужу питання.
Хтось стояв на обліку, користувався абмулаторією 14 на Куліша 7а?
2 роки тому розширена і відремонтована, електронна черга, аналізи на місці і тп. Сподіваюсь кілька мільйонів від ТМР марно не пішли
Залишилось вибрати хорошого лікаря в них

Востаннє редагував VT: 18.07.2018 о 00:41.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.07.2018, 13:03 #2732674   #7
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Те що на сайті нема декларацій, не означає що нема фізично у лікаря, просто вони ще не внесені в базу. Давав своїй документи то казала що має на руках вже набагато більше заяв чим можна, просто ще навіть половину до бази не внесла.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2018, 14:11 #2732678   #8
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

То що мені сісти і плакати?
Судячи по тому як дільнича видзвонювала моїх батьків, хтось таки захоче мене взяти
Головне щоб і я їх хотів
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2018, 09:09 #2732729   #9
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Джентельмени, чисто теоретично у всіх є можливість підписати декларацію не тільки з лікарем державної лікарні, а і з приватником. Залишається, правда, питання: які послуги згодиться надати приватник за суму, перераховану йому державою. Ну але відпаде питання ремонту в лікарні і т.п.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2018, 10:14 #2732731   #10
lesjok
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Джентельмени, чисто теоретично у всіх є можливість підписати декларацію не тільки з лікарем державної лікарні, а і з приватником. Залишається, правда, питання: які послуги згодиться надати приватник за суму, перераховану йому державою. Ну але відпаде питання ремонту в лікарні і т.п.
Чисто практично нема можливості підписати декларацію з приватником . Тому що жоден приватник з Тернопільщини не уклав договір з національною службою здоров'я. Чому? тому що за 370 грн в рік з особи потрібно гарантувати ось такий обсяг послуг
https://narodna-pravda.ua/2018/03/11...povnyj-spysok/
Навскидку то треба кілька мільйонів гривень для матеріального забезпечення. При умові, що гроші дадуть (можливо) потім, а перевірки виконання почнуть (ймовірно) з приватника
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2018, 13:53 #2732744   #11
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
тому що за 370 грн в рік з особи потрібно гарантувати ось такий обсяг послуг
https://narodna-pravda.ua/2018/03/11...povnyj-spysok/
Навскидку то треба кілька мільйонів гривень для матеріального забезпечення.
При чому тут той список? Сімейний лікар це не швидка допомога і аналізів не робить а тільки направляє.. + не вузькопрофільний спеціаліст..
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2018, 13:53 #2732745   #12
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Чисто практично нема можливості підписати декларацію з приватником . Тому що жоден приватник з Тернопільщини не уклав договір з національною службою здоров'я. Чому? тому що за 370 грн в рік з особи потрібно гарантувати ось такий обсяг послуг
https://narodna-pravda.ua/2018/03/11...povnyj-spysok/
Навскидку то треба кілька мільйонів гривень для матеріального забезпечення. При умові, що гроші дадуть (можливо) потім, а перевірки виконання почнуть (ймовірно) з приватника
Якщо я правильно розумію, лікар первинної ланки тільки це покриває
Цитата ПЕРВИННА ДОПОМОГА, ЩО НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО:
— спостереження за станом здоров’я пацієнтів за допомогою різних досліджень, діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєння, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів;
— супровід пацієнтів з хронічними захворюваннями
— надання невідкладної допомоги;
— направлення пацієнта для надання йому вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги;
— проведення профілактики: вакцинація, огляди і дослідження пацієнтів з груп ризику;
— консультування.
В рамках первинної медичної допомоги пацієнти гарантовано і безкоштовно можуть отримати такі аналізи:
— загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою;
— глюкоза крові;
— загальний холестерин;
— аналізи сечі;
— загальний аналіз сечі;
— електрокардіограма (ЕКГ) в стані спокою;
— мікроскопія мокротиння;
— швидкі тести на ВІЛ, вірусний гепатит, сифіліс.


.....
Проте, ці послуги будуть безкоштовними, за умови наявності направлення від сімейного лікаря. Якщо пацієнт не матиме направлення, то буде змушений платити згідно встановленим державою тарифам.
Ну и 370 то базовий тариф для молодих здорових від 18 до 39
На дітей і старших там до і за тисячу
Тобто на одного лікаря можна за рік зібрати до 1 500 000
Але лікар крім базових послух може також і додаткові надавати, з оплатою від пацієнта
Думаю це може бути дуже вигідним при хорошій організації роботи. Але краще буле працювати якщо як мінімум кілька лікарів обєднаються, можна знизити адміністративні затрати і тп
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2018, 14:35 #2732746   #13
lesjok
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Ок. А як надати ці прості послуги?) Для прикладу найпростіший ЕКГ апарат це біля 20 тисяч гривень. Мікроскоп щоб зробити аналіз харкотиння ще ще 25 тисяч. Перечисляти дальше?) Скільки треба зробити ЕКГ щоб хоча б відбити вартість апарату? ) Навіть без урахування витратників ))
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2018, 16:00 #2732749   #14
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Ой ну не треба тут розказувати про бідних лікарів - приватників.. не раз були - знаємо.
Маючи 2тис. підписників в місяць більше 60тис. грн виходить.. як вони будуть виділятися інше питання..
В любу справу треба вкладати кошти
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2018, 17:07 #2732753   #15
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Ок. А як надати ці прості послуги?) Для прикладу найпростіший ЕКГ апарат це біля 20 тисяч гривень. Мікроскоп щоб зробити аналіз харкотиння ще ще 25 тисяч. Перечисляти дальше?) Скільки треба зробити ЕКГ щоб хоча б відбити вартість апарату? ) Навіть без урахування витратників ))
Тому і писав що вигідніше обєднуватись і співробітничати, не треба кожному лікарю по апарату
Можна далі перераховувати, підозрюю що список дорогого обладнання майже закінчився
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2018, 21:10 #2732766   #16
lesjok
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Ні список якраз і не починався ) спірограф, автоматичний аналізатор сечі та крові (то два різних апарати) , глюкометр, тонометр,ростомір,медична кушетка, гігрометр, ультрафіолетова лампа, стерилізатор, маніпуляцій ний столик, деструктор голок, набори реактивів та дезинфекторів, вага медична. І це зовсім мінімум, який забезпечує лише одне робоче місце лікаря. До цього треба додати стандартний набір меблів, мінімальний набір медикаментів для невідкладної допомоги , витратні матеріали (папір до ЕКГ,мундштуки до спірограф, шпателі,шприци, пробірки, скельця і т д ). Податки і зарплату хоча б медсестри. І того виходить біля мільйона грн.

Додано через 45 секунд
Ціни на будь що з переліченого легко гугляться )

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Ой ну не треба тут розказувати про бідних лікарів - приватників.. не раз були - знаємо.
Маючи 2тис. підписників в місяць більше 60тис. грн виходить.. як вони будуть виділятися інше питання..
В любу справу треба вкладати кошти
Погоджуюся. Треба вкладати кошти. Але кожен хто інвестує очікує дивіденди. На рахунок 60 тисяч в місяць то є зовсім мала сума. По мінімуму з них треба заплатити зарплату медсестрі, наприклад 5000 грн. Оплатити комуналку і оренду приміщення, якщо кабінет по нормах має мати 40 метрів(оглядова, маніпуляцій на, хол, санвузол) то буде більше 10000. Витратні матеріали потягнуть біля 20000 (дезинфекція, канцтовари, бланки, реактивний, пробірки, маски, шпателі, шприци і т д). Плюс щось треба вкласти в апаратуру чи меблі. Нехай навіть взяти в кредит. Залишимо на це 10000. Що залишиться власне лікарю?
А найголовніше. Все це треба мати вже. А гроші з бюджету обіцяють перевести пізніше). При чому точних термінів ніхто не знає. Питання. А до чого це все приватникам?)

Востаннє редагував lesjok: 19.07.2018 о 21:10. Причина: Пізніше додано
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.07.2018, 10:38 #2732786   #17
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Ні список якраз і не починався ) спірограф, автоматичний аналізатор сечі та крові (то два різних апарати) , глюкометр, тонометр,ростомір,медична кушетка, гігрометр, ультрафіолетова лампа, стерилізатор, маніпуляцій ний столик, деструктор голок, набори реактивів та дезинфекторів, вага медична. І це зовсім мінімум, який забезпечує лише одне робоче місце лікаря. До цього треба додати стандартний набір меблів, мінімальний набір медикаментів для невідкладної допомоги , витратні матеріали (папір до ЕКГ,мундштуки до спірограф, шпателі,шприци, пробірки, скельця і т д ). Податки і зарплату хоча б медсестри. І того виходить біля мільйона грн.

Додано через 45 секунд
Ціни на будь що з переліченого легко гугляться )

Додано через 11 хвилин

Погоджуюся. Треба вкладати кошти. Але кожен хто інвестує очікує дивіденди. На рахунок 60 тисяч в місяць то є зовсім мала сума. По мінімуму з них треба заплатити зарплату медсестрі, наприклад 5000 грн. Оплатити комуналку і оренду приміщення, якщо кабінет по нормах має мати 40 метрів(оглядова, маніпуляцій на, хол, санвузол) то буде більше 10000. Витратні матеріали потягнуть біля 20000 (дезинфекція, канцтовари, бланки, реактивний, пробірки, маски, шпателі, шприци і т д). Плюс щось треба вкласти в апаратуру чи меблі. Нехай навіть взяти в кредит. Залишимо на це 10000. Що залишиться власне лікарю?
А найголовніше. Все це треба мати вже. А гроші з бюджету обіцяють перевести пізніше). При чому точних термінів ніхто не знає. Питання. А до чого це все приватникам?)
Дивись сюдой. Чисто як приклад. Є в Тернополі МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ. Логіка підказує, що обладнання вони мають, ну раз працюють. В них є навіть Сімейний лікар https://ternopil.oxford-med.com.ua/doctors/terapiya/ Припускаємо, що, чисто теоретично, вони мають можливості і засоби для надання послуг згідно списку. От чи погодяться - інше питання
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2018, 11:14 #2732787   #18
lesjok
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Дивись сюдой. Чисто як приклад. Є в Тернополі МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ. Логіка підказує, що обладнання вони мають, ну раз працюють. В них є навіть Сімейний лікар https://ternopil.oxford-med.com.ua/doctors/terapiya/ Припускаємо, що, чисто теоретично, вони мають можливості і засоби для надання послуг згідно списку. От чи погодяться - інше питання
так я ж про те і говорю. Для чого це приватникам? якщо треба послуги надавати вже, а гроші дадуть колись пізніше
а за цей час можна отримати реальні гроші від пацієнта який прийшов вже і сьогодні.

плюс є побоювання, що якщо засвітишся в Національній службі здоровя, то від перевірок не відібєшся . Ну принаймні то в мене така паранойя
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2018, 11:26 #2732788   #19
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
так я ж про те і говорю. Для чого це приватникам? якщо треба послуги надавати вже, а гроші дадуть колись пізніше
а за цей час можна отримати реальні гроші від пацієнта який прийшов вже і сьогодні.

плюс є побоювання, що якщо засвітишся в Національній службі здоровя, то від перевірок не відібєшся . Ну принаймні то в мене така паранойя
Угу. 370 грн/рік для них взагалі ні про що, якщо звичайний первинний прийом - 210 грн

https://ternopil.oxford-med.com.ua/price/
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2018, 12:04 #2732791   #20
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Угу. 370 грн/рік для них взагалі ні про що, якщо звичайний первинний прийом - 210 грн

https://ternopil.oxford-med.com.ua/price/
Тут ефект масштабу. Оптом отримати за 2000 чоловік гроші, значна частина з яких(пацієнтів) можливо взагалі не прийдуть на протязі року. А іншу частину спрямувати на додаткові платні послуги. Думаю загалом для клініки може бути позитивний ефект.
Я думаю якраз у діючих клінік найбільші можливості туди вписатись, вся інфраструктура вже є, можна помітно підвищити обороти та добути більше лояльних клієнтів.
І гроші кажуть одразу ідуть, як тільки укладено відповідні угоди, надано звіти
http://moz.gov.ua/article/reform-pla...i-po-oblastjah
Тернопільщина традиційно в хвості, ще жоден заклад не виконав всі умови і не отримав гроші
Ну і не 370 а більше в середньому
Цитата Гроші за тарифами Нацслужби здоров’я заклади будуть отримувати щомісячно. При цьому щомісячно сума буде перераховуватися відповідно до зростання кількості декларацій, які підписують пацієнти із лікарями цих медзакладів.

Оплата послуг закладів, які уклали договори із Нацслужбою здоров’я, у 2018 році — поки триває перехід від однієї моделі фінансування до іншої — відбувається одночасно за двома принципами. На пацієнтів, які підписали декларації з лікарями цих закладів, за річним тарифом на послуги:

0-5 років — 1480 грн;
6-17 — 814 грн;
18-39 — 370 грн;
40-64 — 444 грн;
65+ — 740 грн.

Востаннє редагував VT: 20.07.2018 о 12:31.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:06.