Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.07.2016, 18:55 #2645696   #41
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис

Я вже писав, що говорив з нею про заручини, але вона каже, що їй ще рано про таке навіть думати…
якщо їй більше 18 і вона не хоче сексу, то або вона фригідна, або ти у неї 115-тий, і у неї на тебе вже немає енергії, або ти невпевнено її тягнеш в ліжко, можливо , їй подобається садомазо, бувають і такі кадри , якщо вірити мому досвіду
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 19:30 #2645698   #42
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
... можливо , їй подобається садомазо, бувають і такі кадри , якщо вірити мому досвіду
з цього місця детальніше, будь-ласка )
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 19:43 #2645700   #43
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
Коли ми ввечері залишалися в мене в дома, на самому початку 'прелюдії' вона: 'Вже пізно, треба додому'. Мені здалося, що вона не в настрої продовжувати, раз думає про те, що вже треба йти.
Але, мабуть, треба буде пробувати ще)
Зразу видно як ти нас зрозумів )) п.с. підскажу вже пряміше не буває, коли з твоєі квартири вона може піти додому, то з номеру на березі моря в Одесі навряд )))
Нема грошей на довгу поїздку, можна поїхати навіть на вихідні. Ввечері на поїзд в Тернополі сів, зранку ти вже там, день на пляжі, ввечері гарний ресторан зі смачним вином. Потім ще шампанського на пляжі, і тоді вже можна в номер "баєньки". І якщо вона з тобою не просто так, то там вже вона сама на тебе полізе.
А на другий день ще день можете покупатись, а вечірнім поїздом додому. Тут 90% що можеш брати СВ, щоб іншим не заважали )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (24.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 19:58 #2645703   #44
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

карочє, йа хоч і не маю досвіду садомазо ))), але таки візьмуся стверджувати, шо тс світить секс хіба шо в Австралії з кенгуру

пояснення досить просте - є таке як чоловіча харизма. вот на неї дівки і ведуться. а якщо питатися на форумі, чому дівка не дає - значить нема на що вестися
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (30.07.2016), Rosberg (01.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 20:41 #2645710   #45
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата Нам добре разом як емоційно
Насолоджуйся. Якщо вона тобі дорога, то цінуй, а якщо зустрічаєшся заради сексу, то не марнуй часу.
Якщо за якийсь час не буде розвитку стосунків(секс, нічні пробіжки на цвинтарі, шлюб) - шукай іншу дівчину. Дружбу врешті ніхто не відміняв.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 21:10 #2645717   #46
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Насолоджуйся. Якщо вона тобі дорога, то цінуй.
кстаті, не поганий варіант , можливо , вона до 30-ти ще не буде готова , а так як клятви вірності перед Богом ти не давав, то маєш право шпілити всіх на право і на ліво, кстаті краще робити це зараз, а не після 40-ка )
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 21:55 #2645725   #47
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
кстаті, не поганий варіант , можливо , вона до 30-ти ще не буде готова , а так як клятви вірності перед Богом ти не давав, то маєш право шпілити всіх ДУНЬОК КУЛАКОВИХ на право і на ліво, кстаті краще робити це зараз, а не після 40-ка )
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 22:24 #2645728   #48
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата . Дружбу врешті ніхто не відміняв.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 6:
Ganabis (26.07.2016), ion (25.07.2016), Nobel (24.07.2016), noname1 (25.07.2016), Romko_7 (24.07.2016), zumnuj (30.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 23:41 #2645739   #49
dionisss
Учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

старий бордатий анекдот в тему

Поженились Иван Царевич и Василиса Прекрасная. В первую брачную ночь Василиса не дала царевичу, но царевич очень хотел Василису и пошел просить помощи кащея бессмертного. Приходит он к Кащею и спрашивает: Как мне поступить? Кащей ему и говорит: трахни ее чем нибудь по голове и еби пока горяченькая. Но Ивану царевичу такой метод не понравился и он пошел к Бабе Яге. Что мне делать спрашивает он у Бабы Яги? Баба Яга ему и говорит: Ты ее трахни по башке пока она горяченькая и еби. Нет говорит Царевич мне такой метод не подходит. Баба яга ему и говорит: Ну хорошо, знаю я один метод но он очень трудный. Я на все готов говорит царевич. Баба Яга говорит: В далеком–далеком царстве за тридевять земель есть ебун–страна. В это стране живет царь. Сходи к нему и попроси у него нарвать ебун травы. Только идти до этого государства 5 лет. Хорошо говорить Иван Царевич: ради Василисы я хоть куда пойду. Шел шел Иван Царевич и пришел в ебун–страну, выпросил у ебун–царя траву, только начал рвать ее, а она не рвется. Пошел он назад к Бабе яге и говорит: не могу я сорвать ебун–траву. Баба яга говорит: ух, совсем забыла! На вот тебе ебун–перчатки, надень их и сорви ебун–траву. Что ж опять Иван царевич добирался до ебун–страны 5 лет, пришел нарвал он травы, да вот только унести ее никак не может. Пошел он снова к Бабе Яге. она ему и говорит: УХ! Свосем забыла! На вот тебе ебун мешок, положи туда ебун травы и неси. Сделал так Иван–царевич принес ебун траву, а баба яга и говорит: Теперь расстели эту ебун траву и суши ее 5 лет. Через 5 лет приходит Царевич и спрашивает что дальше делать? Баба–яга говорит: Теперь переверни ее и снова 5 лет суши. Сделал так царевич, приходит к баба–яге и спрашивает что дальше делать. Баба яга говорит: теперь возьми траву подмочи немного еще подсуши на напихай в подушку, положи подушку на диван. В комнате будет очень приятно пахнуть. Как только придет Василиса к тебе ночью, зайдет в комнату, учует приятный запах, подойдет к кровати, нагнется чтобы понюхать, а ты подойди осторожно сзади, трахни ее чем нибудь по голове и еби пока тепленькая.
dionisss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2016, 00:41 #2645741   #50
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
Тим, що там вчиться достатньо контингенту, який вживає і продає наркоту, займається вимаганням і грабіжництвом, і знущається з тих, хто хоче вчитися (якщо тоді тебе тільки згвалтують, то тобі ще пощастить). Це не Україна. Репетиторство може обійтися так ж, як і приватний коледж.

Хоч тут менша аудиторія, але тут можна бути анонімним.

Радий, що тобі цікаво читати тему))

Дякую за відверту пораду. Мабуть, у будь-якому випадку треба мені простіше ставитися до цих стосунків, дивитися на них як на тимчасове приємне проведення часу, а не на як побудову стосунків з майбутньою супутницею життя.


Коли ми ввечері залишалися в мене в дома, на самому початку 'прелюдії' вона: 'Вже пізно, треба додому'. Мені здалося, що вона не в настрої продовжувати, раз думає про те, що вже треба йти.
Але, мабуть, треба буде пробувати ще)

Я вже писав, що говорив з нею про заручини, але вона каже, що їй ще рано про таке навіть думати…
Дуже цікаве мислення... Щоб стати "спутницею життя" їй треба розставити ноги, пардон за прямоту три місяці як пишеш так добре, так комфортно емоційно вам разом, а тут трах бах і тре дивитися простіше, як на тимчасове проведення часу. Тю, і добре робить що не вірить. А ще якби взнала про ті " реаліті шоу" що тут ведуться в її честь, то взагалі відпала б потреба в даній темі..

Востаннє редагував Niusa: 25.07.2016 о 08:17.
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (30.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2016, 08:10 #2645750   #51
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
Я вже писав, що говорив з нею про заручини, але вона каже, що їй ще рано про таке навіть думати…
тут їжаку зрозуміло, шо дівчина хоче якісного сексу

а тс пропонує заручини, і бідолашна думає - не приведиди Боже! а потім мене цей йолоп все життє трахати буде - в темноті і під одіялом (((

але дівчина мусить терпіти хоч такого залицяльника - інших просто нема, полишали самі кіберспортсмени і ще спєци з садомазо )))

а чому наші дівки їбуться з неграми/арабами ? - бо нинішні хлопи більше на баб схожі, ніж самі баби

Востаннє редагував Стечкин: 25.07.2016 о 08:20.
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2016, 09:49 #2645761   #52
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
тут їжаку зрозуміло, шо дівчина хоче якісного сексу

а тс пропонує заручини, і бідолашна думає - не приведиди Боже! а потім мене цей йолоп все життє трахати буде - в темноті і під одіялом (((


- А ведь обещал холить, любить, лелеять... - бормотала она, закапывая труп... )
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2016, 09:57 #2645762   #53
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис

Коли ми ввечері залишалися в мене в дома, на самому початку 'прелюдії' вона: 'Вже пізно, треба додому'. Мені здалося, що вона не в настрої продовжувати, раз думає про те, що вже треба йти.
Почитала, не тема, а якийсь смітник.
ТС, твоя проблема в тому, що ти реально не вмієш просити, а також, що хочеш все і зразу.
Ну або вона сприймає тебе не як хлопця, а як друга.
Але навіть в цьому випадку перша проблема найголовніша і точно є.

Може хочеш сказати, що ви навіть не цілуєтеся? Тоді діло точно гібле.
А так просто роби усе поступово і потрошки.
З поцілунками помалу переходь на груди, коли з часом вона почне сприймати це належно, переходь до трішки активніших дій, і так попорядку - дивись за місяць і дасть без всяких розмов.
Якщо ж така страшна нетерплячка, то ти сам ту дівчину добряче не поважаєш і вона бачить це, лиши її для свого і її добра і йди знімати дівок по клубах.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ats295 (25.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2016, 10:17 #2645763   #54
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис

Я вже писав, що говорив з нею про заручини, але вона каже, що їй ще рано про таке навіть думати…
Не тряси зеленую яблоню – когда яблоко созреет, оно упадет само.


Бывает так: сойдешь с ума… А остановка не твоя...

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
у стосунках з нею для повного щастя мені не вистачає сексу.
закон Гаутамы,открытый двадцать пять веков назад.-«любое движение ума, занятого поиском счастья, является страданием или становится его причиной».


Счастье не находят, его создают. )

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис

Що порадите?

Мнение большинства — всегда ошибочно, ибо большинство людей — идиоты.

© Эдгар Аллан По

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
з цього місця детальніше, будь-ласка )
все вокруг такие невинные, такие правильные и хорошие, что складывается впечатление, что в аду гореть буду только я . )

Востаннє редагував qazwsx321: 25.07.2016 о 10:23. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (28.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2016, 11:00 #2645778   #55
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Почитала, не тема, а якийсь смітник.
ТС, твоя проблема в тому, що ти реально не вмієш просити, а також, що хочеш все і зразу.
Ну або вона сприймає тебе не як хлопця, а як друга.
Але навіть в цьому випадку перша проблема найголовніша і точно є.

Може хочеш сказати, що ви навіть не цілуєтеся? Тоді діло точно гібле.
А так просто роби усе поступово і потрошки.
З поцілунками помалу переходь на груди, коли з часом вона почне сприймати це належно, переходь до трішки активніших дій, і так попорядку - дивись за місяць і дасть без всяких розмов.
Якщо ж така страшна нетерплячка, то ти сам ту дівчину добряче не поважаєш і вона бачить це, лиши її для свого і її добра і йди знімати дівок по клубах.

і вапщє - де тебе такого навчили - в ЖИВУ дівчину свого xyя пхати ?
спочатку на кенгуру потренуйся )
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2016, 12:00 #2645784   #56
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
А скільки часу, якщо не таємниця, колядувати ті, які нічого не вколядували?))
Може, ти не знала, але від того, працюють обоє в парі чи тільки хтось один, у тих країнах залежить:
  1. скільки часу хлопець і дівчина зможуть проводити разом (якщо недостатньо грошей, приходиться винаймати житло на околиці і витрачати кожного дня по декілька годин на дорогу на роботу і назад);
  2. буде твоя дитина вчитися у дорогому приватному коледжі чи у безкоштовній громадській школі, разом з дітьми з неблагополучних сімей, що не хочуть чи не можуть вчитися і тому будуть знущатися над твоєю дитиною, якщо вона захоче вчитися, щоб мати якусь нормальну професія;
  3. будете ви мати доступ до якісної приватної медицини чи ні;
  4. будете ви святкувати ювілеї у місцевій кафешці чи зможете організувати гарний романтичний тур;
  5. ще багато чого.
Я розумію, що простіше не працювати самій, а знайти багатого папіка, а всіх, хто не є такими, називати жлобами.
"Так, я мачо, шалений мучачо
Пахучий, пекучий, красивий, гарячий
Маю на морі дачу, тачилу нулячу
Я завжди плачУ, я ніколи не плАчу

Як казала тьотя із Надвірної
Би був вірний
Як казала вуйна з Аргентини
Без дитини
Як казала бабця із Черкасів
Маєм касу, доця
Як казали сестри із Китаю
Я не знаю
Якшо шо насипиш му отрути
Заге майне мутер

...

Мій любий, що ж таке?
Чого ти паришся дурним?
Якої хоч принцеси?
Білявої!
Ізоглосі меблями
Любов кінчається одним –
Судовим процесом
Дєньгі маї будут, дєці маї

Я перекроїла собі рожу
Не підхожу?
Я повидаляла собі ребра
Я тобі треба?
Я повиривала кутні зуби
Гарно, любий?
Я пробила головою стінку
Я справжня жінка"

(с) Ірена Карпа
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2016, 21:45 #2645842   #57
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
все вокруг такие невинные, такие правильные и хорошие, что складывается впечатление, что в аду гореть буду только я . )
навіть не сподівайся
в пекло попадають грішники, а кіберспортсмени, садомазо і прочіє австралійські єбальщики кенгуру айтішники можуть преендувати хіба шо на скотомогильник

пекло воно ж не гумове, коли будувалося компів не було і не було віповідно такої кількості дрочерів на порнуху (

але незабаром наші до влади повернуться і тоді ми вже будемо вас, сволочєй, живими закопувати )))
Стечкин зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
vanco2 (27.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2016, 23:12 #2645858   #58
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
навіть не сподівайся
в пекло попадають грішники, а кіберспортсмени, садомазо і прочіє австралійські єбальщики кенгуру айтішники можуть преендувати хіба шо на скотомогильник

пекло воно ж не гумове, коли будувалося компів не було і не було віповідно такої кількості дрочерів на порнуху (

але незабаром наші до влади повернуться і тоді ми вже будемо вас, сволочєй, живими закопувати )))
Йой. Ото понесло... То шо таке? То де таке страшне на ніч писати...
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2016, 11:20 #2645911   #59
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Йой. Ото понесло... То шо таке? То де таке страшне на ніч писати...
лєді, ну я ж за вас турбуюся, бідолашних дівчаток )

вам же нормальних хлопів треба, а не кіберспортсменів та ім подібних...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2016, 14:26 #2645943   #60
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
То шо таке?
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (27.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
секс



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:07.