Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Чи варто мстити колишнім?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.01.2017, 13:27 #2675020   #21
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

А хто знає, помста це була чи ні?
Що це взагалі за помста така, показати якесь древнє відео, з якого стає зрозуміло рівно нічого.

Та 13-річні школярі, які нажираються таблеток чи вени ріжуть, і то більшу помсту роблять.

А так в загально по темі, то якщо тобі більше 15 років, то як можна помститися? Не уявляю. В капці насцяти? Чи що?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 14:54 #2675037   #22
Inki
Учасник
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Цитата
Допис від TanyaKatz Переглянути допис
Навіяло - мстився чи хтось своїм колишнім коханцям і якщо так - то як?!

Додано через 49 хвилин
Чесно скажу - питання виникло після перегляду теми про Вікторію Дупак. Знаю цю історію від учасників. Скоріш за все то не "хлопець" виклав відео, а його дружина сука, яка це відео в нього знайшла.
Я б зробила інакше- мстилася би чоловіку.
Мені цікаво звідки такі знання ситуації?) Тобто звідки ти взяла, що існує(вала) якась дружина? Палишся.
Особисто я, читаю цей форум давно, але зареєструвалась тоді, коли побачила відео ніби-то Віки.
Але якщо вже говорити на тему, то я вважаю, що помста нічого не дасть, тим більше настільки грязна...До помсти вдаються люди - невпевнені в собі, які не знають що робити далі без коханого, незнаходячи сенсу свого існування, роблять сенсом помсту!
Inki зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 15:42 #2675045   #23
TanyaKatz
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Я ж написала - знаю і "хлопця" і його дружину і історію про "нещасну Віку".
Про помсту - згодна, мститися можуть тільки невпевнені в собі люди.
Саймон правий - до віку 15 років можна насцяти в тапки, а потім сенсу немає
TanyaKatz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2017, 08:51 #2675200   #24
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Боже, всі такі правильні, ніби навіть в туалеті пінцетом хер піднімають, чи рукавички до вагіни беруть. Ну пошлікала людина, ну виявилося в інеті, і шо? Чого як людина співає в інеті напоказ, то це добре, а як шлікає - то погано? Давайте блін розберемся! Чому використання одних органів напоказ вважається нормальним, а інших - ні? Що за подвійні стандарти?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2017, 13:36 #2675248   #25
TanyaKatz
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Так нема ж офіційного конкурса "Міс співоча піська"!
Повинна залишатися в дівчині якась таємниця, така собі родзинка. От вони співають ніжно для всіх, а піську знімають для певних осіб, щоб зробити приємне. Не заздри!
TanyaKatz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2017, 13:59 #2675253   #26
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Цитата Давайте блін розберемся! Чому використання одних органів напоказ вважається нормальним, а інших - ні? Що за подвійні стандарти?
А ти б виставив відео в Інтернет, як ти шпіляєш резинову бабу???
Poradnuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2017, 14:05 #2675255   #27
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Боже, всі такі правильні, ніби навіть в туалеті пінцетом хер піднімають, чи рукавички до вагіни беруть. Ну пошлікала людина, ну виявилося в інеті, і шо? Чого як людина співає в інеті напоказ, то це добре, а як шлікає - то погано? Давайте блін розберемся! Чому використання одних органів напоказ вважається нормальним, а інших - ні? Що за подвійні стандарти?
Серйозно!!!!
Ти за двіжуху "Всі органи напоказ"? А ну починай. Коли перший прохід по місту з членом напоказ,можеш навіть бантиком перевязати? Я прийду подивитися. Чи ти просто тріпло?
ПС. До речі, а коли людина співає, то який орган показує "напоказ"?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2017, 15:32 #2675279   #28
TanyaKatz
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Я не проти! Чоловіки нехай дивляться на піську Міс Тернопіль Вікторії Дупак, а жінкам нехай покажуть щось цікавіше!
TanyaKatz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2017, 15:06 #2675644   #29
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

тупа тема
ні одної картінки з сіськами навіть нема

інтимне скотилось в саме дно)
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
regman (13.02.2017), saymon (02.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2017, 12:30 #2675848   #30
Nemes
Учасник
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Так справжнє інтимне видаляють. Гарна була тема з вікторією Дупак - подивились на цицьки і піську міс Тернопіль, та ще й пісеньку вона талановито заспівала. А так тільки рожеві соплі лишилися
Nemes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 21:40 #2676166   #31
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Пантера

Я веду не до того, що треба ходити по місту і трясти причандалами. А до того, що інтимні частини тіла з фізіологічної точки зору такі ж самі, як і інші частини тіла, ні кращі, ні гірші. І оголені груди слід сприймати так само, як і оголений живіт. А не називати шлюхою. Недаремно нас Бог створив без розуміння сорому. Це вже людина понапридумувала собі, що "правильне", а що "сороміцьке". А людина є суб"єктивною по своїй суті і не може претендувати на істину. Кожна людина видумує собі табу, виходячи з власного розуміння всесвіту і не має права осуджувати іншу людину за те, що розуміння наколишнього світу в них розходяться.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 22:15 #2676179   #32
harry
Учасник
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

ти нєправ. Навіщо викидати сюди відео, коли в неї некрасиві груди?
harry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 10:00 #2676227   #33
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Цитата
Допис від harry Переглянути допис
ти нєправ. Навіщо викидати сюди відео, коли в неї некрасиві груди?
не вс жі таки спєци по сігсьгах як ти
ти тільки не бреши, ніби колись бачив інши сісьгє, ніж сілікон в порнухє, на яку дрочиш основний час свого нікчемного життя )
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
harry (02.02.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 10:25 #2676231   #34
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Пантера

Я веду не до того, що треба ходити по місту і трясти причандалами. А до того, що інтимні частини тіла з фізіологічної точки зору такі ж самі, як і інші частини тіла, ні кращі, ні гірші. І оголені груди слід сприймати так само, як і оголений живіт. А не називати шлюхою. Недаремно нас Бог створив без розуміння сорому. Це вже людина понапридумувала собі, що "правильне", а що "сороміцьке". А людина є суб"єктивною по своїй суті і не може претендувати на істину. Кожна людина видумує собі табу, виходячи з власного розуміння всесвіту і не має права осуджувати іншу людину за те, що розуміння наколишнього світу в них розходяться.
За Бога не знаю і про суб"єктивізм суджень згідна, але чомусь ми такі ЗАРАЗ (може років через 500 все буде по іншому). І так, як ми вимушені жити в соціумі, то і мусимо трошки звертати увагу один на одного.
Ти хочеш бути справедливим і обєктивним, ну тоді будь таким. Тобі сподобалася гарна брита піська якоїсь кубіти і ти тут весь такий за справедливість, ну тоді давай всі будемо дивитится, як старша небрита баба облизує пальці після тієї самої процедури, чи мужик какає біля дороги, чи козулі з носа поїдає. Моя фантазія і далі може приводити приклади, адже " Кожна людина видумує собі табу, виходячи з власного розуміння всесвіту і не має права осуджувати іншу людину за те, що розуміння наколишнього світу в них розходяться"
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 10:53 #2676236   #35
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
ну тоді давай всі будемо дивитится, як старша небрита баба облизує пальці після тієї самої процедури, чи мужик какає біля дороги, чи козулі з носа поїдає.
Ти так наводиш приклади нібито це вона сама виклала те відео і заставила когось дивитись. А показала це відео тобі не вона.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 11:07 #2676240   #36
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Віка десь зара гикає неперастючи
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 20:45 #2676429   #37
Nemes
Учасник
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Та нормальні в неї цицьки! І мікрофон вона тримати вміє!
https://rutube.ru/video/0e9742bca649...a0d94ee415f3d/

Цицьки з піською викладати не буду, самі знайдіть! Якщо дівчина красуня і насолоджується собою, то чому б в інтернет не викласти?
Nemes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 09:28 #2676492   #38
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Таки не витерпів - зайшов перечитав. Чи не здається модерам, що тема підігрівається спеціально створеними юзернеймами.

Nemes - 2 повідомлення - обидва в цій темі
harry - дописів більше, але профіль створено якраз перед створенням тої першої теми. Можливо навіть ним.
TanyaKatz - створено 25.01, і наскільки я пам'ятаю, перший допис був в цій темі та і старт теми від неї

Комусь дуже кортить підігрівати цю тему. Цікава громадськості тема самого вчинку, не питання. Можна підтерти імена, і обговорювати вроді умовну ситуацію вчинену умовною Гадьюю Петрових Хреново
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 09:53 #2676500   #39
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Молодець, хоч хтось розумний, всі решта готові бути масовкою.
Якщо ще скажеш чому, то взагалі медаль!!!
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2017, 10:17 #2676511   #40
Poradnuk
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи варто мстити колишнім?

Цитата Чи не здається модерам, що тема підігрівається спеціально створеними юзернеймами.
Звичайно підігрівається, бо всі чекають може хтось знов якесь "цікаве" відео тої дівчинини виставить.
Цитата Таки не витерпів - зайшов перечитав
Навіть ти час від часу заходиш і переглядаєш - може якраз шось буде?
Poradnuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:46.