Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Жидомассонский Київстар!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.02.2013, 11:38 #2140920   #21
jacobs
 
Аватар для jacobs
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Вже давно маю другий телефон ( МТС Український), після нововведень від Київстару, взагалі планую перевести близьку родину та сім"ю на МТС, дають 3000 хв без нічого, тільки користуйся....
jacobs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 11:59 #2140942   #22
Volodimir88
 
Аватар для Volodimir88
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

В квітні буде 2 роки як я підключив інтернет від киівстару і з того часу рахунок на мобільному майже не поповняв (крім випадків коли треба було дзвонити за кордон) звичайно що є певні мінуси наприклад срок дії бонусів 20 днів, тут треба просто слідкувати за станом рахунку і не поповняти його зразу на всю суму, з інтернетом взагалі ніяких проблем не було і заявлена швидкість відповідає дійсній.
P.S. Тарифний пакет: Швидкий 100грн.-50Мбіт/с.
Тарифний план: Класичний
Volodimir88 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 13:49 #2141041   #23
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

А в мене ще залишився турбо+ 90 грн - 60мбіт/с.
Так що в тебе вже накручений тариф.
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 14:49 #2141094   #24
Volodimir88
 
Аватар для Volodimir88
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

ну з переходом я тупанув, думав перейду на швидкий візьму подвійну швидкість і буде мати 100Мбіт/с 3 місяці але біда в тому що в цьому тарифі нема подвійної швидкості
Volodimir88 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 16:24 #2141176   #25
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Mixon Переглянути допис
В основному треба звонити на київстар/діджус і на МТС тому 2-ох сімочного телефона хватить я так зрозумів

а ще таке:
В мене зараз діджус якщо я куплю стартовий білайна чи можу я зробити як "комфортний перехід" типу що коли до мене будуть звонити то приходитиме смс абонент звінив номер і пише який номер. Чи може я щось плутаю
З Діджусу на Білайн нема комфортного переходу. При використанн 3-сімочного телефона, де буде Білайн, МТС, і старий номер Діджус, проблем не буде. А, от, при використанні 2-сімочного, варто використовувати Білайн 29+ і старий номер Діджус. З розрахунку на те, що якщо вихідні дзвінки здійснювати завжди виключно з Білайну, то через деякий час, люди, до яких ти дзвониш, привикнуть до твого нового номера (Білайн), тоді старий номер Діджус (при потребі) можна буде замінити на МТС.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 19:06 #2141294   #26
Mixon
Активний учасник
 
Аватар для Mixon
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
З Діджусу на Білайн нема комфортного переходу. При використанн 3-сімочного телефона, де буде Білайн, МТС, і старий номер Діджус, проблем не буде. А, от, при використанні 2-сімочного, варто використовувати Білайн 29+ і старий номер Діджус. З розрахунку на те, що якщо вихідні дзвінки здійснювати завжди виключно з Білайну, то через деякий час, люди, до яких ти дзвониш, привикнуть до твого нового номера (Білайн), тоді старий номер Діджус (при потребі) можна буде замінити на МТС.

дякую за інформацію це хороша ідея як спробувати зекономити гроші на мобільному зв_язку.

а от що я подумав білайн це ж по суті київстар чи не будуть вони так само просити оте поповнення на 40грн. чи може скоро почнуть???
хочу просто остаточно оприділитись..буду вдячний.
Mixon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 21:19 #2141433   #27
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Mixon Переглянути допис
а от що я подумав білайн це ж по суті київстар чи не будуть вони так само просити оте поповнення на 40грн. чи може скоро почнуть???
хочу просто остаточно оприділитись..буду вдячний.
А хто його знає... В цьому світі 100%-ї гарантії не може дати ніхто. Он, колись МТС був зажрався, а Київстар мав лояльні тарифи, а тепер навпаки. Користуйся, поки є можливість. Я так бачу, що треба мати 3 сімки і ними користуватись. Зажерся один оператор, для вихідних дзвінків користуєшся іншим. А знайомим\друзям\клієнтам, як кому вигідно, так нехай на той номер і дзвонять.

Я нарешті сьогодні перевів свій білайн, яким майже не користувався 3 роки, на тариф 29+. Поповнив його сьогодні на 5 грн, і вуаля, кожен день безкоштовно дають мені по 100 хв для дзвінків на Київстар-Діджус-Білайн. Тепер в мене основний номер для вихідних дзвінків - Білайн. А старий номер Київстар буде використовуватись тільки для вхідних дзвінків від тих абонетів, які його знають. Благо, телефон 3-карточний, тому мені обнаглівший Київстар пофіг. Амінь.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 23:19 #2141556   #28
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

А ще в мобільному неті швидкість дуже гамняна, в того самого лайфу набагато вища..
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2013, 23:27 #2141561   #29
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
А ще в мобільному неті швидкість дуже гамняна, в того самого лайфу набагато вища..
Ну, не скажу, як там зараз, але до грудня я користувався їхнім інтернетом, то швидкість в Тернополі в середньому була 200 кбіт\сек, при теоретично-максимальній 240 кбіт\сек.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 07:53 #2141622   #30
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

від Київстару в мене той Бізнес 40, дають 100мб в пакеті...толку з них, якщо швидкість навіть в місті ніяка...навіть той же форум 2-3 хв завантажує...толку "0"
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 08:33 #2141628   #31
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

В мене на київстарі тар. план ще той старий (не памятаю назви) де по 37 коп. за зєднання, 100 смс і 100 мб.
Зараз піддняли абонплату з 10 до 15 грн. Ним користуюся дуже рідко, так як маю робочий стартовий, теж київстар, тільки контракт - бізнес 60 (Безліміт київстар, діджус, білайн, 50 хв на інші номери та 200 мб). До цього на розмови йшло по 80-100 грн в місяць, зараз 15-20 грн, так як фірма поповняє кожного місяця на 40 грн.
ig0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 10:01 #2141669   #32
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Благо, телефон 3-карточний, тому мені обнаглівший Київстар пофіг. Амінь.
Що за телефон?
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 10:41 #2141701   #33
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Що за телефон?
LG A290 http://rozetka.com.ua/lg_a290/p19966...haracteristics.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 16:57 #2141978   #34
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
LG A290 http://rozetka.com.ua/lg_a290/p19966...haracteristics.
Це непоганий варіант, але коли часто користуватись двома (чи трьома) сімками, тоді людям важко додзвонитись, бо постійно поза зоною.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 17:32 #2141997   #35
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Це непоганий варіант, але коли часто користуватись двома (чи трьома) сімками, тоді людям важко додзвонитись, бо постійно поза зоною.
Для цього існує така опція, як переадресація дзвінка, коли телефон поза зоною мережі. Якщо вже так конче треба, то завжди можна відповісти, або зразу передзвонити.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 17:49 #2142010   #36
Prodigy
Остановите Землю я сойду
 
Аватар для Prodigy
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Я нарешті сьогодні перевів свій білайн, яким майже не користувався 3 роки, на тариф 29+. Поповнив його сьогодні на 5 грн, і вуаля, кожен день безкоштовно дають мені по 100 хв для дзвінків на Київстар-Діджус-Білайн. .
А як перевестися на 29+,бо я маю Білайн "Привіт весь світ",то коли набираю 477,щоб перевестися на інший тариф,то серед доступних тарифів немає ні 29,ні 29+???І як знову активувати карточку,якою не користувалися 3 роки,адже вона заблокована???
Prodigy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2013, 18:16 #2142034   #37
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Prodigy Переглянути допис
А як перевестися на 29+,бо я маю Білайн "Привіт весь світ",то коли набираю 477,щоб перевестися на інший тариф,то серед доступних тарифів немає ні 29,ні 29+???І як знову активувати карточку,якою не користувалися 3 роки,адже вона заблокована???
Я зареєструвався в системі самообслуговування і перевівся там. Ще можна подзвонити до оператора і спитати або замовити перевод. Я написав, що я МАЙЖЕ не користувався, тому моя сімка не була заблокована. Бо я підтримував її в активному стані, дзвонив 2-3 рази на рік.
phenix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Prodigy (16.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2013, 16:13 #2142379   #38
AndjeY
 
Аватар для AndjeY
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Кучмастар знижуэ у два рази швидкiсть у тарифi "iнтернет без меж" пiсля використання 50 мб.

цитата : Після використання 50 Мб трафіку
протягом дня, до кінця дня буде діяти
обмеження швидкості передачі
даних — 32 кбіт/с (зміни набувають
чинності з 21.02.2013).
http://www.kyivstar.ua/kr/mm/mobile_...utlim/#prepaid
AndjeY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2013, 17:17 #2142425   #39
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від AndjeY Переглянути допис
Кучмастар знижуэ у два рази швидкiсть у тарифi "iнтернет без меж" пiсля використання 50 мб.

цитата : Після використання 50 Мб трафіку
протягом дня, до кінця дня буде діяти
обмеження швидкості передачі
даних — 32 кбіт/с (зміни набувають
чинності з 21.02.2013).
http://www.kyivstar.ua/kr/mm/mobile_...utlim/#prepaid
Новина не з приємних, але оператор це робить, щоб інтернет використовувався виключно для серфінгу, щоб мережу не завалювали. Абоненти нарікають на Київстар, і переходять до конкурентів. Я сам кілька місяців тому звалив на інтернет від МТС, якраз тому, що в КС швидкість після 50 мб була погана, і в МТС дешевше, дають 1 гіг/міс за 10 грн без всяких обмежень швидкості. Тому, онлайн радіо, яке я люблю слухати, у мене працює без проблем, на відміну від Київстару.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2013, 18:24 #2142485   #40
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цікаво коли ось цей Філіпс на 3 сімки дойде в Україну і по якій ціні:
Мобильный телефон Philips Xenium X2300 с поддержкой сразу трех SIM-карт
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:40.