Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Варто купувати стару іномарку форд?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.04.2011, 19:25 #1635048   #1
obituary
Banned
Типово Варто купувати стару іномарку форд?

Всім привіт.
В мене така тема, ніколи не мав авто, - аж буквально 3 місяці назад вирішив все таки взяти якогось трупа, щоб навчитися керувати. Попав до мене вбитий жигуль ВАЗ 2103, 78-го року випуску. Що з ним тільки не траплялося... Не заводився регулярно. Їздив завжди з кимісь, бо приходилось вічно з толкача заводити, генератор не давав зар"ядки, та ще й акум. був доходяга )) На ходу колеса в центрі міста відлітали, щось з проводкою було, бо вже майже горіли в друга капці в машині. Тормоза пропадали, педалі ломалися ну і ще багато-багато чого. але все ж таки продав і перехрестився !!!!
Тут ось є можливість взяти форд ескорт (купе) 1986 року, в хорошому стані. Поварений приблизно півроку, рік назад, покрашений, людина шановливо ставилась до нього, возила лише дружину на роботу. Скажіть будь-ласка хто знає шось про це авто і чи варто брати його взагалі? ціна 1500 у.е.
(форд купе)
Дуже важливо почути вашу думку, тому що на днях буду його дивитися і можливо купувати. Цікавить таке: на що варто звернути увагу при купуванні авто, як він по ціні при обслуговуванні та чи є на нього запчастини в нас? Дякую !!!
чекаю ваших повідомлень !!!!!!
obituary зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 19:36 #1635051   #2
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

скажем так все що ти купиш за ті гроші, рано чи пізно (максимум до року часу)почне ламатися. я б брав форда бо він все ж таки комфортніший ніж жигулик, і по своєму досвіду скажу, шо якщо його нормально раз зробиш, нехай це буде трошки дорожче ніж ваз, але він протримається в такому стані довше.
але одразу коли купиш то зажени до майстра і зроби все що хоч трошки барахлить і проїздиш без проблем порівняно тривалий термін.
хоча за такі гроші оптимальний варіант вісімка, але знайти її в доброму стані при такому бюджеті то дуже і дуже проблематично
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 21:35 #1635123   #3
ras
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

форд це не машина, знайомий, ні 2 знайомих більше року продавали свої форди і з горем по полам продали.
там все якась херня, то не заводиться, то ходова, то ще щось. один на таксі його пускав, 2-ий возив для меблів комплектуючі.
в мене пижик старий бус. нема чим хвалитись, але все заводиться і їде. там щось тарабанить, стукає, але їде.

раджу на таксі їздити набагато дешевше і без нерв. а якщо таксіст знайомий то вопше халява )
дивись на щось інше, не форд і не опель. може вольво, рено чи щось в тому роді
ras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 22:17 #1635149   #4
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

Цитата форд це не машина
Генрі Форд 2 рази перевернувся в могилі після твоїх слів....
хоча таке можна сказати про будь-яку машину..... чи ви думаєте шо Мерси чи Лексуси за 100+ тищ баксів не ломаються?

будь-яка машина якшо за нею слідкувати буде нормально їздити....

в мене в сім"ї є Мондео 95 року 1,8ТД, вже років 5 напевно.... за цей час помінялися: колодки, ремні/ролік/помпа, глушник, ну і 2 рази сайленти ричагів і втулки стабілізатора.... всьо....
ну і варилася одна задня арка, бо пішла трошки іржою... 15+ років машині, як не як....

такшо оці стереотипи ніколи не брати ФФФ, це тупо гонево
але і брати 25 річного форда - також))))

купи краще за 2500 таврію/славуту 2000+ року.... і будеш довольний, на років 5 тобі її хватить, запчастини дешеві, і є на кожному кроці, ремонтується все банально просто, кароче для першої машини для навчання краще не придумаєш...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 22:47 #1635164   #5
Ganabis
п"ятьпівпо
 
Аватар для Ganabis
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
купи краще за 2500 таврію/славуту 2000+ року.... і будеш довольний
Генрі Форд перевернувся ще 2 рази!!
іномарка однозначно,але форда я б не брав.старі фоди ламаються частіше ніж інші старі іномарки.
Ganabis зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (26.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 22:58 #1635174   #6
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

ну як сказати. в нас старенька сієрка 86 року, вже їздимо з 96 року. як написав раніше - зробив раз нормально і їздиш без проблем тисяч 10-20, амортизатори поміняв лише 2 роки тому, до того стояли рідні, пружини мінялись трошки частіше. мотор працює досить непогано, головне вчасно міняти масло і розхідники, десь 2002-03 зробили каремонт мотора, досі працює як годинник. а взагалі то все залежить від експлуатації автомобіля, якщо за ним дивитись то він небуде підводити.
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 23:06 #1635183   #7
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

Цитата:
Допис від Ganabis Переглянути допис
Генрі Форд перевернувся ще 2 рази!!
іномарка однозначно,але форда я б не брав.старі фоди ламаються частіше ніж інші старі іномарки.
чому перевернувся?
він самий казав шо найкраща машина - це нова машина...
так як за такий бюджет нового навіть мотоцикла не візьмеш.... тоді треба старатися брати чим новіше.....
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 23:17 #1635187   #8
Ganabis
п"ятьпівпо
 
Аватар для Ganabis
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
чому перевернувся?
він самий казав шо найкраща машина - це нова машина...
так як за такий бюджет нового навіть мотоцикла не візьмеш.... тоді треба старатися брати чим новіше.....
нове не значить якісне.нові машини роблять з неякісного металу,який має ржавчину в собі,бо переплавлений був вже мільон раз.комфорту в славуті ніякого.їдеш як на табуретці..ну якщо поварена,покрашена,то добре,а як проводка,ходова?
Ganabis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 23:40 #1635193   #9
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

Цитата:
Допис від Ganabis Переглянути допис
нове не значить якісне.нові машини роблять з неякісного металу,який має ржавчину в собі,бо переплавлений був вже мільон раз.комфорту в славуті ніякого.їдеш як на табуретці..ну якщо поварена,покрашена,то добре,а як проводка,ходова?
не бачу дальше смислу продовжувати розмову))))
а шо може бути з проводкою? чи ти думаєш вона коротить кожного дня по 2 рази і вогнегасник має бути завжди під рукою?
не знаю як в яких машин, а в Таврії кузов робиться з нового металу, слава Богу в Запоріжжі його хватає...
як може метал мати в собі ржавчину?
ходова, а шо ходова, я рідні стойки поміняв на 55 тисяч.... враховуючи шо вони коштують десь 300-400 грн, то раз в 50 тисяч це взагалі смішні вкладення в ходову....
шарові також 55 тисяч відходили, ціна шось в районі 100 грн
опорні поміняв на днях... їм вже 71 тисяч....
рульові наконечники ше взагалі рідні і в ідеальному стані...
в якому смислі поварена/покрашена то добре? ти шо збираєшся 5-ти річну машину варити і красити? ну ти реально гониш)))) моїй вже 7-й рік пішов... ніяких натяків на корозію.... а про варіння і покраску взагалі не йде мова...
а на рахунок комфорту, то також можу поспорити, якшо ти їхав на славуті з мертвими амортами, розбитими шаровими і т.д... і ше й на рідній росаві... то може і так... але поставити нормальні амортизатори і резину, а ше при бажанні зробити шумоізоляцію, і за такі гроші кращої машини ти не найдеш....


кароче я так бачу ти взагалі далекий від реальних речей, і маєш дуже спотворене і неправильне уявлення про цю машину....

нікому нічо не збираюся доказати.... просто задовбали ці тупі стереотипи, шо таврія - гамно..... не знаєте, або чули це від людей з 2-ма лівими, то не треба робити таких висновків...

знаю дуже багато людей які пересідали після дуже крутих і супер надійних вазів 08-09 на славути/таврії.... і після деякого часу вони дуууже кардинально міняли свою точку зору про цю машину.... хотя до цього вони її взагалі машиною не вважали...

та ладно, купуйте 25 річний корч, з пропердженим салоном, в якому вмерло 2 німця і один поляк, яка була 100500 раз бита, в якої половина запчастин від заз/ваз, бо рідні дорогі і можна приколхозити шось дешевше....

вперед
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sempron (03.07.2011), tray (05.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 00:26 #1635219   #10
Ganabis
п"ятьпівпо
 
Аватар для Ganabis
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
та ладно, купуйте 25 річний корч, з пропердженим салоном, в якому вмерло 2 німця і один поляк, яка була 100500 раз бита, в якої половина запчастин від заз/ваз, бо рідні дорогі і можна приколхозити шось дешевше....
ти правильно замітив,тому я і поцікавився за проводку,бо часто бачу такі чудеса.
але одне діло мати 2-3 знайомих які довольні славутою,а інше працювати на сервісі і бачити шо частіше ламається.
в кожного своя думка.для того і створена тема

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
а ше при бажанні зробити шумоізоляцію
ага,і ше поставити іномарочний комфорт:музику,електросклопідімачі,центральний замок,і попадеш в копійку.

Востаннє редагував Ganabis: 26.04.2011 о 00:26. Причина: Пізніше додано
Ganabis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 00:33 #1635223   #11
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

Шановний, я Адміністратор всеукраїнсьокого Славуто форуму....
і я також дуууже добре знаю шо і як ломається в Тавріях/Славутах.... тому що люди в нас стають все більше продвинуті, і перед тим як їхати на СТО і платити вам гроші, шукають вирішення своєї проблеми на форумі, до 95% вже з таким стикалося, і для того шоб просто обтягнути маси на кузові, чи поміняти реле/запобіжник, не обов"язково їхати на СТО...

Додано через 4 хвилини
Цитата ага,і ше поставити іномарочний комфорт:музику,електросклопідімачі,центральний замок,і попадеш в копійку.
музика в мене стоїть, фронт твітери і 2-х полосні Пролоджи, тил - саб і підсилювач
ц/з і сигналізація також стоїть і навіть багажник відкривається з кнопки в салоні а при бажанні можна і пульта сигналізації, але нема бажання і часу з тим гратися...
ЕСП , хм... вже пару разів розганявся ставити, але потім подумав шо за ці гроші я краще пару раз в день крутну ручку самостійно....

і не так страшно дорого це все коштує...
звичайно якшо робити все на СТО і платити за роботу ше так раз як за матеріали... то може і так...

Востаннє редагував Sasha: 26.04.2011 о 00:33. Причина: Пізніше додано
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 00:41 #1635230   #12
Ganabis
п"ятьпівпо
 
Аватар для Ganabis
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

заміна реле чи запобіжника вартує 5-10 грн,принаймі в нас.але ж не всі знають шо запобіжник змінний і беруть дротик,намотують на запобіжник і ставлять на місце.далі розказувати?для того і є люди які в тому знаються.я не криворукий,але краще заплачу майстру по телевізорах шоб зробив за пару годин,ніж потрачу 2-3-4 дні поки сам зремонтую.
а на продвинутих людях потім і заробляють....
ладно,небуду я спорити,то не моє.
атору теми вдалої покупки
Ganabis зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vlodko (26.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 08:50 #1635351   #13
SliderS
 
Аватар для SliderS
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

Я вважаю що варто, я сам на такому вже три роки проїздив (ескорт 86 року),
машина значно комфортніша жигуля, в салоні більше місця ніж у вісімці. Машина проста як двері, розібратися якшо щось поламається не складно.
Єдине шоб не дизель, карбюратор якщо буде вимахуватись можна поміняти на солекс, а з старим дизелем складніше. Я іздив на фордовському карбі без проблем.

Основний недолік - ржавіє, потрібно нормально обробити і тримати в гаражі.

За три роки з поломок:
- вимахувався трамблер - розібрав, почистив, поміняв втулки і все нормально.
- радіатор потік від старості (на стиках пластику і металу), проклеїв і все.
- поміняв ремкомплекти головного тормозного циліндра і робочих циліндрів.
- ходова - загуділи підшипники, поміняв ричаги (саме слабке місце по наших дорогах летять за 2-3 тисячі, я їх трохи модифікував, вже 10 тис відїздив і гуд), полуосі ще рідні стоять, навіть не думають тріщати.

Ще було пару раз зимою свічки заливало не заводиласть, але це як вияснилось я її не правильно заводив. (у фордовського карба свій метод холодного пуску, в книжці все описано).

Як перша машина нормальний варіант, щоб навчитись іздити і трохи ремонувати.
SliderS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
obituary (01.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 09:29 #1635395   #14
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

та нормальна машина форд, шо ви тут виписуєте...
 
Подякували 2:
Niusa (26.04.2011), Sten1 (01.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 11:15 #1635500   #15
zap21mischa
 
Аватар для zap21mischa
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

В мене сусід мав фольцвагена в3 ,продав купив сенса довольний,перед покупкою питав мене (в мене ланос) як твій ланос кажу та супер їжджу вже 1.5 роки (авто 2007р.в.)поміняв свічки,акумулятор,топливний фільтр,повітряний фільтр,масло.За півтора роки решта все рідне,ну і як купляв поставивГБО-4Покоління.претензій нема.Але він дивився шукав також ланоса але ціни пішли в гору і давати за нормального ланоса 7000-8000 кусків він не хотів.і купив сенса за 5500 порівнювати запчастини і то до ланоса (сенса) просто смішні він казав кожного місяця щось потрібно було міняти бо він постійно за кермом по 100-200 баксів як мінімум викидав на ремонт.А на сенса це взагалі копійки машина непогана і головне запчастини дишеві і комфорт нормальний.Недавно поміняв задні амортизатори на газові заплатив 500 грн.пара і були самі дорожчі так машина стала на дорозі дуже мягкою.
В дворідного брата був форд ескорт 89р.в.1.6 так ніби машина нічого тощо запчастини дорогі до форда із мотором було без проблем зате ходова часто летіла від наших доріг а ремонт мінімум 400-500 грн.ну і ще економна 6л.на сотку по місті за місто менше.Але продав бо запчасті дорогі і купив собі правда мерсюка 190 правда зробив ходову і без проблем машина танк.Ну правда запчастини ще дорожчі за фордовскі але в ремонтував порівняно набагато рідше ніж форда і то частіше були проблеми із проводкою.
Їнший знайомий купив славуту і також довольний це його перший авомобіль бендзину бере мало запчастини дишеві,купив за 4000 куска є сигналізація,ц.з.колеса ковані +комплект зимової резини,їхав я із ним пару раз і скажу машина так нічого трхи місця мало але за такі гроші це є нормально не ричить після сотки менш більш мяка ну короче тобі вибирати і як кажуть що нове то нове із старої баби дівки не зробиш так воно і тут.
Машину потрібно купити таку яку потім можна було її продати без проблем!І ще пару днів тому позвонив знайомий що нарешті спихнув свою мазду 323 і купляє ланоса або лачетті.
Ї ще одне не купляй французів бо запчастини дорогі челюсть відвисає знайоми мав рено старе як продав то тішився як слон таблеткою.Як варіант краще вже взяти гольфа 2 як кажуть нардний автомобіль запчастини не дорогі і є їх навалом.

Востаннє редагував zap21mischa: 26.04.2011 о 11:22.
zap21mischa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (26.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 13:00 #1635591   #16
obituary
Banned
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

не хочу нікого образити, але таке як славута не хочу взагалі, краще пішки. ну ще куда не йшло - таврія, на таврії ще б поїздив. на рахунок вісімки, тільки "за", але за півтори штуки одні гниляки добиті.
сьогодні їду дивитися того форда з майстром, порозпитував людей які знають цю машину, відгуки позитивні, кажуть він для себе її поварив, покрасив, перебрав, ось
бачу тут пишуть, що запчастини дуже дорогі до форда, це мене саме більше і бентежить... одні кажуть шо до форда всьо є на шротах і не дороге, інші шо дороге, хз )))
як би там не було, то за такі гроші я в інтернеті не знайшов іномарки в нормальному стані, хіба шо жигулі від яких мене вже тошнить !!!
ще таке питання, техогляд коли проходиться, права потрібно пред"являти??? а то я без прав їзджу, все не вистачає коштів шоб їх зробити. і чи то правда шо техогляд скасують??? дякую !!!
obituary зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 19:12 #1635908   #17
zap21mischa
 
Аватар для zap21mischa
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

Лад і жигулів онозначно не бери бо одні гниляки .Один пацан 1,5 роки купив собі нову пріору так через місяць почала барахлити через рік продав і купив собі лачетті і тепер їздить без проблем.А щодо фордів дивись добре на передню підвіску бо вона в них слабка,якщо хороший майстер і знає форди то він в першу чергу подивиться туда і обовязково поїхати на яму щоб не купити кота в мішку.І бажаю ні цвяха ні жезла і їдь акуратно бо через тих гонщиків сьогодні чуть дві аварії не було і ще б я постраждав через тих мажорів бо вілітають на зустрічну через дві полоси і їдуть просто в тебе а ти дівайся де хочеш!
zap21mischa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 19:40 #1635931   #18
obituary
Banned
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

ъздив тыльки шо дивитися того форда з майстром. та ми особо і не дивилися там, бо машину кожен день бачимо в місті і він знайомий майстра а його дружина працює зі мною. кароче проїхався на ньому, пече добряче )))
та я подумав шо за такі гроші я його легко продам. майстер сам казав, якшо шо то забере його.
через тиждень буду брати напевне. гроші якраз будуть !!!!
obituary зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 21:32 #1636005   #19
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

Цитата:
Допис від zap21mischa Переглянути допис
запчастини і то до ланоса (сенса) просто смішні
Цитата:
Допис від zap21mischa Переглянути допис
Ї ще одне не купляй французів бо запчастини дорогі
Маю ланос 1,6 2003 року та рено кліо 1,4 2007 року(взяв собі недавно ). Так от, в обслуговуванні рено значно дешевше ланоса, хоча кузовщина може й дорожча. Не люблю знущатись над машиною і не економлю на ремонті/заміні, тому: поміняти ремні(ремні/ролики/робота): ланос - 1200 грн, рено - 800, тормозні колодки задні: ланос - 240 грн, рено - 185 грн. Амортизатор Exel-G до ланоса ~ 420 грн, нормальна шарова - 120 грн, рено - стільки ж. Розхід(траса, при 80 км/год/місто, без кондиціонера ): ланос - 5,5/10, рено - 5,2/7. По зручності/ергономіці ланос значно уступає рено, та й по безпеці також. От і рахуйте, що краще.

P.S. розумію, що то не цінова категорія топікстартера.

Востаннє редагував kolibryks: 27.04.2011 о 06:55. Причина: Пізніше додано
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 21:37 #1636023   #20
Pavel_
Типово Відповідь: Варто купувати стару іномарку форд?

вирішив - бери. на кожен товар завжди знайдеться покупець. з свого досвіду: пів року тому мав форд фюжн 2008р.в. 38тис. пробігу, машина реально втомлювала в дорозі (і по місту теж). поїздив пів року і продав, після цього зрозумів чому німці кажуть що опель був би найгіршою їхньою машиною якби не було форда.
Pavel_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:26.