Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.12.2013, 12:25 #2311360   #41
Лехтур
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

https://www.facebook.com/pages/%D0%9...86584174736853

Перевірено особисто.
Лехтур зараз поза форумом  
Старий 06.12.2013, 19:18 #2311583   #42
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

поради доктора Евминова, та його доска
Olena123 зараз поза форумом  
Старий 06.01.2014, 20:40 #2325331   #43
ruzhuk
Учасник
 
Аватар для ruzhuk
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Також маю таку проблему вже пару років час від часу загострення, біль дика в низу хребта(поперек) між хребцями.
На островського над самою зипункою,що навпроти басейну, є кабінет лікаря-вертебролога, Степан Степанович зовуть. Я не пам"ятаю прізвища, але це спец дуже хороший,один з кращих в Тернополі. А я маю з ким порівняти,бо від народження доньку по таких воджу. Він дуже акуратно дивиться спину і реально допомагає. Йти краще зі знимками,бо то лікар, а не тупа гадалка на кавовій гущі і не буде вам ворожити що у вас там, та лякати страшилками про смерть на столі у якогось лікаря...
ruzhuk зараз поза форумом  
Старий 09.01.2014, 08:25 #2326258   #44
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

ше такого не бачив, але дамся попробувати, надіюсь мене не поламають сильно.
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 25.01.2014, 17:30 #2335632   #45
LIKS
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Телефонуйте мені і я розкажу як я себе поставив на ноги (а то вже дружина одягала на мене штани) Може моя порада пригодиться комусь. т. 097 4104680
LIKS зараз поза форумом  
Старий 05.04.2014, 15:01 #2374760   #46
SPASuka
 
Аватар для SPASuka
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Тут є багато інформації, але практично немає адрес прийому лікарів та контактник телефонів, розцінок.
Якщо ця інформація не є бажана для розкриття напоказ - попрошу написати в ПП.

Болі у попереку, якийсь пацанчик-лікар років 25 сказав остеохондроз, але болі почались раптово і щось тут явно не все так просто.
SPASuka зараз поза форумом  
Старий 25.07.2014, 12:42 #2424421   #47
Gary
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

ходив на прийом до Степанюка Степана Степановича в медичний центр острозького 29 . Чесно кажучи перше враження не підвело. Хамське відношення було з самого початку. послали робити ренген хребта - в обласну лікарню. А потім прийом 250 грн. якось забагато як для 15-20 хв прийому. причому на прийомі хребці не порівняв- каже вирівняю на слідуючий раз. Все понятно головне побільше грошей з пацієнта. На питаня твої лікар постійно дратується, друтується як тільки ногу чи руку не так положеш. Звичайно до нього більше не пішов. після першого прийому полегшення ніякого.. розвод на гроші одним словом.
Gary зараз поза форумом  
Старий 05.08.2014, 09:57 #2429323   #48
Магніт
 
Аватар для Магніт
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Дмитро Бойко.
Приймає по адресі Руська50а. Рекомендую!
Магніт зараз поза форумом  
Старий 12.08.2014, 12:17 #2432214   #49
vik345
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Раджу звернутись у Віасан, тут дійсно хороші лікарі, сам колись працював, мав змогу переконатись!

Востаннє редагував vik345: 20.06.2016 о 22:26.
vik345 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 16:31 #2433372   #50
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

vik345 ким працюємо у Віасані?
andzhej зараз поза форумом  
Старий 14.08.2014, 19:13 #2433432   #51
zap21mischa
 
Аватар для zap21mischa
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

В мого брата проблеми із хребтом до кого тільки не ходив а допоміг йому лікар Скульський який находиться на території церкви в парку Національного відродження,тільки не беріть ніяких мазів в нього бо брат взяв то як помастив то на другий день появилась алергія.Брат ходить до нього весною і осінню для профілактики бо перед зміною погоди починає знову боліти спина.рік тому брав 40 грн. за прийом того вже 50.Підіть попробуйте але важкого вже підносити не можна!!!
zap21mischa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
oleg007 (04.01.2015)
Старий 28.12.2014, 21:41 #2491426   #52
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Сахарова 4 Долиняк Олександр Васильович, приймає зранку від 6 до 9 годин приблизно, якщо є люди - о може ід овше. Не завжди є. Зараз приймає, і буде до 6 січня 2015 року. Кому треба - Сахарова 4, там де дитяча обласна - вона справа, ато чуть дальше зліва. Біляд ороги є вказівничок. Дальше в двір, справа 1п будинок, на вікнах можуть мигати гірлянди. Багато таксістів "Пілота" знають де то є.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ОРДА (16.01.2015)
Старий 04.01.2015, 14:35 #2493358   #53
montana
Banned
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Мені сподобались лікарі в санаторії м.Хмельник, лікування проходила по спеціальній программі http://sanatory.vn.ua/healing/sanato...-apparata.html . Головне, що спина вже мене не турбує.
montana зараз поза форумом  
Старий 26.02.2015, 23:10 #2514887   #54
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від Gary Переглянути допис
ходив на прийом до Степанюка Степана Степановича в медичний центр острозького 29 . Чесно кажучи перше враження не підвело. Хамське відношення було з самого початку. послали робити ренген хребта - в обласну лікарню. А потім прийом 250 грн. якось забагато як для 15-20 хв прийому. причому на прийомі хребці не порівняв- каже вирівняю на слідуючий раз. Все понятно головне побільше грошей з пацієнта. На питаня твої лікар постійно дратується, друтується як тільки ногу чи руку не так положеш. Звичайно до нього більше не пішов. після першого прийому полегшення ніякого.. розвод на гроші одним словом.
Практично все життя маю проблеми з хребтом, які тільки ускладнились після важкої травми, тому досвід у тому неабиякий. З хороших лікарів рекомендую вищезгадуваного Бойко, Олег Йосипович Біленький (але він досить специфічно робить, не кожному сподобається, хоча й ефективно)
Степанюк хороший лікар і нема чого гнати, якщо до вас довго доходить те, що він просить при процедурі. Тим більше нема чого себе тішити, що за раз вам все "вправиться", я як медик кажу вам що таке малоймовірно, бо існує таке поняття як "курс лікування". Рентген в обласній роблять толково, тому і послав, для інтересу зайдіть в першу лікарню і спробуйте попросити жіночок щоб вам зробили потрібну ділянку, ще не таке почуєте. Мене він не раз "відкачував" вже після таких станів, коли неможливо було з ліжка стати, одне то що висварив чому я себе так не шаную і довожу до такого стану. А розцінки в толкових лікарів-вертебрологів практично всі однакові

А взагалі всі лікарі радять тільки один перевірений спосіб - не шкодувати часу на догляд і заняття з своїм тілом, правильна гімнастика, басейн, піша ходьба і адекватна розминка\заминка після тренувань роблять дива. Але люди того слухати не хочуть, а потім кричать що з них тільки гроші друть
Ultra зараз поза форумом  
Старий 28.02.2015, 10:22 #2515486   #55
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Кому потрібно то завтра ще буде приймати Долиняк О.В. на Сахарова 4, з самого ранку 6-7 година і десь до 9-9-30.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 28.02.2015, 23:56 #2515736   #56
Romania
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Пошукайте в Чернівцях лікар Андрій Нечай!
Romania зараз поза форумом  
Старий 15.06.2015, 13:28 #2549719   #57
GalynaSt
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
кожен каже те,що йому вигідно.
наслухався я не одного "лікаря" .який обсирав іншого...
... вправляють бездумно і корчать з себе хто зна якого мега спеца і поливають лайном всю традиційну і не традиційну медицину.інші мнуть і мнуть без толку.
та вміють зуби заговорити,наобіцяти ,дати надію
і головне побільше баблосиків здоїти.
результату ноль і вже тоді починають розказувати,що то не так просто вилічити шию,
дуже небезпечно,і т.д.
кожен має свій "100% вірний діагноз" і починає активно лікувати
обїзив вже майже всіх тих "знаменитих" і ніхєра вони не помогли!
тільки бла бла бла і давай грн.

то є в нас спеціалісти ,чи немає ?
Переходивши до ряду "спеціалістів" можу сказати, що таки є. Долиняк Олександр Васильович. Тривалий час мучили головні болі, постійні. Здавалось, що ситуація безвихідна. Після курсу відчуваю значне полегшення. Відмінний спеціаліст, людина з нереальним життєвим досвідом! Приймає по вул. Сахарова,4, навпроти дитячої обласної лікарні, вранці з 5 до 8. Графік по днях треба уточнювати.
GalynaSt зараз поза форумом  
Старий 16.06.2015, 17:38 #2550099   #58
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від GalynaSt Переглянути допис
Переходивши до ряду "спеціалістів" можу сказати, що таки є. Долиняк Олександр Васильович. Тривалий час мучили головні болі, постійні. Здавалось, що ситуація безвихідна. Після курсу відчуваю значне полегшення. Відмінний спеціаліст, людина з нереальним життєвим досвідом! Приймає по вул. Сахарова,4, навпроти дитячої обласної лікарні, вранці з 5 до 8. Графік по днях треба уточнювати.
І ви, в знак вдячності, спеціально зареєструвались на форумі, аби в усіх темах, пов'язаних з проблемами хребта, написати це повідомлення?

TheGame зараз поза форумом  
Старий 17.06.2015, 08:38 #2550227   #59
GalynaSt
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

))) не зовсім так. Свою вдячність Олександру Васильовичу я висловила особисто. Якщо звернете увагу, перший допис було зроблено у відповідь на запитання користувача про графік його роботи. Мені тоді подумалось, що якщо людина не отримає швидку і конкретну відповідь, то може обрати інший шлях, іншого лікаря, і тим самим, як і я, відкинути себе від швидшого одужання. Власне, це було за мету. А далі пост фактум уже захотілось поділитись своїми враженнями, може, комусь в нагоді буде мій досвід.
GalynaSt зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (09.09.2015)
Старий 18.06.2015, 08:18 #2550597   #60
Mal'uk
 
Аватар для Mal'uk
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Богдан Орестович, клініка СБУ. Черги по дві-три години, але за два-три відвідування все проходить.
Mal'uk зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:58.