Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.10.2013, 22:48 #2292776   #21
Vityab
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- так чому Ісус Є свідком ? і про що свідчив ?
.....Я те говорю,(свідчу) що Я бачив в Отця, та й ви робите те, що ви бачили в батька свого. (Iван.8:38 )
--Свідки Єгови є справді Свідками Бога Єгови.

Чому?

Бо Свідки Єгови свідчать про того ж Бога, що й Ісус Христос - Свідок Вірний.

Об'явлення 1:
5. І від Ісуса Христа, Котрий є свідок вірний, первісток, народжений із мертвих і володар царів земних. Йому, що полюбив нас і обмив нас від гріхів наших кров‘ю Своєю,

Востаннє редагував Сомбра: 30.10.2013 о 22:55.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 00:22 #2292789   #22
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

А також велика кількість до хрИстиянських Свідків Єгови і хрИстиянської доби- тих кого переслідували ваші батьки, чиїми синами по вірі ви і є, тому робите діла батьків ваших!!!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 05:15 #2292801   #23
ківі
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
За це що я був і є учасником цього діла я перебував у в'язниці за релігійною ознакою і переконання (в'язнем совісті).
Це документально підтверджений факт встановлений слідством і ніколи не ставився під сумнів, що я дійсно з цієї дороги і діла (цієх справи, яку започаткував ХрИстос).!!!
По якій статті?
ківі зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (31.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 07:25 #2292827   #24
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від ківі Переглянути допис
По якій статті?
Можемо відкрити окрему тему по цій статті.
Якщо дійсно набереться кількість бажаючих розглянути питання: по чому сьогодні можна розрізнити справжніх християн від фальшивих.
Чекаю на заявки!!!

Востаннє редагував Ychen: 31.10.2013 о 07:31.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 08:18 #2292840   #25
Amen
Учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А також велика кількість до хрИстиянських Свідків Єгови і хрИстиянської доби- тих кого переслідували ваші батьки, чиїми синами по вірі ви і є, тому робите діла батьків ваших!!!
репресії проти якоїсь організованої групи людей ще не являється підтвердженням їх боговибраності та святості.

Пропаганда відмови від зброї в умовах громадянської чи міждержавої війни та нагнітання масової істерії (грядущим кінцем світу, до прикладу в 191 це безглуздя, яке припинили, закривши типографію вб і її другого пророка рутіка в тюрязі.
Акціонери типографії (вартувало би і собі придбати процентів 10 акцій і стати гласом істини) звісно що вірячи у свій самообман, або нагло брешучи жонглюючи днями, місяцями та роками пов'язали цю рядову подію з біблійними пророцтвами, типо почалися події, яких ще не бачив світ і"правдиве" поклоніння було придушене, державою та церквою.

Також слід згадати взаємовидносини сє з гітлером, та їхнє пісьмо до нього в якому його хвалебно воспівають та називають спільних ворогів - євреїв та католиків.
Гітлер цього не оцінив...
Далі дядя Рудік починає кампанію проти гітлера, ставлячи під удар німецьких свідків які поширювали "добрі" та "правдиві" вісті Рудіка про кінець світу, кінець всіх релігій, кінець всіх держав...(так як новоспеченій секті потрібні були мученики совісті)
ДАЛІ БУДЕ...
Amen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 09:00 #2292861   #26
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
репресії проти якоїсь організованої групи людей ще не являється підтвердженням їх боговибраності та святості.

Пропаганда відмови від зброї в умовах громадянської чи міждержавої війни та нагнітання масової істерії (грядущим кінцем світу, до прикладу в 191 це безглуздя, яке припинили, закривши типографію вб і її другого пророка рутіка в тюрязі.
Акціонери типографії (вартувало би і собі придбати процентів 10 акцій і стати гласом істини) звісно що вірячи у свій самообман, або нагло брешучи жонглюючи днями, місяцями та роками пов'язали цю рядову подію з біблійними пророцтвами, типо почалися події, яких ще не бачив світ і"правдиве" поклоніння було придушене, державою та церквою.

Також слід згадати взаємовидносини сє з гітлером, та їхнє пісьмо до нього в якому його хвалебно воспівають та називають спільних ворогів - євреїв та католиків.
Гітлер цього не оцінив...
Далі дядя Рудік починає кампанію проти гітлера, ставлячи під удар німецьких свідків які поширювали "добрі" та "правдиві" вісті Рудіка про кінець світу, кінець всіх релігій, кінець всіх держав...(так як новоспеченій секті потрібні були мученики совісті)
ДАЛІ БУДЕ...
А як буде? Розкажіть, так як в Біблії написано, чи так як Ви говорите??? Хто є гарантом Ваших пророцтв???

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
репресії проти якоїсь організованої групи людей ще не являється підтвердженням їх боговибраності та святості.
Абсолютно правильно- все залежить за що саме репресовані!

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
Гітлер цього не оцінив...
Це Гітлера проблема, бо якщо б трішечки хоч прислухався, то все було б інакше.
Фараон теж Мойсея не послухався, а даремно!!!

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
та їхнє пісьмо до нього в якому його хвалебно воспівають та називають спільних ворогів
Та ні Ви просто не маєте поваги до влади, Мойсей також фараону не хамив, а тільки попереджав, а той цього не оцінив!!!
В момент написання спільного звернення, ким на той момент був Гітлер і які кордони тоді мала Німеччина (на цей момент Німеччина не перетнула жодного кордону)??? Шкода що Гітлер цього не оцінив, тоді б вашим не треба було б іти на Війну!!! Хоч Війни уникнути було неможливо, бо дядя Сталін також зайняв позицію фараона!Ми ж не винуваті, що у вас такі фараони!

Востаннє редагував Ychen: 31.10.2013 о 09:35. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 10:21 #2292924   #27
Amen
Учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Абсолютно правильно- все залежить за що саме репресовані!
репресовані... Гучно сказано. Сє постійно спекулюють цим терміном. При цьому ніяких конкретних цифр не називають. А фото ув'язнених свідків дуже відрізняються від інших в'язнів концлагерів худих, обідраних, кволих, натомість сє всі при костюмах та зі своїми трикутниками.
Щодо вбитих - інформації не подається, що досить дивно, з огляду на тотальний збір інформації орг.свід.єгови...
Amen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 14:44 #2293050   #28
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

http://forum.te.ua/showthread.php?t=51157

Бажаю Вам бути таким же відгодованим як я, коли вийшов з місць позбавлення волі за релігійними переконаннями!!!

Востаннє редагував Ychen: 31.10.2013 о 14:50.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 19:46 #2293188   #29
Amen
Учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
http://forum.te.ua/showthread.php?t=51157

Бажаю Вам бути таким же відгодованим як я, коли вийшов з місць позбавлення волі за релігійними переконаннями!!!
точнiше за ухиляння вiд вiйськовоi служби?.
Amen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 22:55 #2293324   #30
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
точнiше за ухиляння вiд вiйськовоi служби?.
Вибачте, я на службі вже третій десяток, а Ви?
А присягати на вірність Гітлеру, чи Сталіну, чи ще комусь і не збираюсь!
Я вже під присягою і дві присяги одночасно виконати не можу навіть якщо б Вам цього несамовито хотілось.

Додано через 11 хвилин
Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
точнiше за ухиляння вiд вiйськовоi служби?.
А Ви що пропонуєте мені стати дезертиром і перебігти у Ваше політичне багно, щоб обслуговувати Ваших лідерів і їм класно жирувалось???

Востаннє редагував Ychen: 31.10.2013 о 23:00. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 23:02 #2293337   #31
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Свідки Єгови є справді Свідками Бога Єгови.

Чому?

Бо Свідки Єгови свідчать про того ж Бога, що й Ісус Христос - Свідок Вірний.

Об'явлення 1:
5. І від Ісуса Христа, Котрий є свідок вірний, первісток, народжений із мертвих і володар царів земних. Йому, що полюбив нас і обмив нас від гріхів наших кров‘ю Своєю,
---- так ж Він свідчив бо бачив Його - тому і Свідок Вірний, а на які підставі свідками ви є? не бачивши Його?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2013, 23:38 #2293339   #32
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- так ж Він свідчив бо бачив Його - тому і Свідок Вірний, а на які підставі свідками ви є? не бачивши Його?
На тій же що і апостоли, які просили показати їм Отця у ХрИста і всі Свідки Єгови, що жили до ХрИста, хоч не бачили ні Отця, ні Сина, але це не мішало їм свідчити про Бога Єгову!
Скільки часу існує релігія Свідків Єгови?
Згідно з Біблією, ряд свідків Єгови тягнеться ще від вірного Авеля. В Євреїв 11:4—12:1 говориться: «Вірою Авель приніс Богові жертву кращу, як Каїн... Вірою Ной, як дістав був об’явлення про те, чого ще не бачив, побоявшись, зробив ковчега... Вірою Авраам, покликаний на місце, яке мав прийняти в спадщину, послухався та й пішов... Вірою Мойсей, коли виріс, відрікся зватися сином дочки фараонової. Він хотів краще страждати з народом Божим, аніж мати дочасну гріховну потіху... Тож і ми, мавши навколо себе велику таку хмару свідків, скиньмо всякий тягар та гріх, що обплутує нас, та й біжім з терпеливістю до боротьби, яка перед нами» (курсив наш).
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1101989239

Додано через 25 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- так ж Він свідчив бо бачив Його - тому і Свідок Вірний, а на які підставі свідками ви є? не бачивши Його?
Беремо з ХрИста приклад, ідемо тією ж дорогою, бо ХрИстос так заповідав, щоб ми свідчили до останнього краю Землі! А Ви???
Ви про ХрИста свідчите? А Ви бачили ХРИСТА, де і коли, і на якій підставі свідчите про ХрИста, якщо Ви його ніколи не бачили??? Хоч я мабуть помилився, бо Ви певно про ХрИста не свідчите, мабуть соромитесь Його перед людьми???

Востаннє редагував Ychen: 31.10.2013 о 23:58. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 09:55 #2293435   #33
Amen
Учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Вибачте, я на службі вже третій десяток, а Ви?
А присягати на вірність Гітлеру, чи Сталіну, чи ще комусь і не збираюсь!
Я вже під присягою і дві присяги одночасно виконати не можу навіть якщо б Вам цього несамовито хотілось.

Додано через 11 хвилин

А Ви що пропонуєте мені стати дезертиром і перебігти у Ваше політичне багно, щоб обслуговувати Ваших лідерів і їм класно жирувалось???
на службі у не дуже вірного раба...
Не можу сказати що це похвально, з огляду на саму лицемірну природу
того раба.
А присяга - бути вірним богу, проте виконувати всі накази керівного органу, та беззаперечно приймати будь яке "нове світло" - це лише відданість ЛЮДЯМ, а не богу. Тобто ти став рабом людей про що застерігав був Савелій.
Amen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 11:07 #2293462   #34
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Amen Переглянути допис
Тобто ти став рабом людей про що застерігав був Савелій.
То солдати вбивають як раби Бога, а не людей?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 20:31 #2293691   #35
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
На тій же що і апостоли, які просили показати їм Отця у ХрИста і всі Свідки Єгови, що жили до ХрИста, хоч не бачили ні Отця, ні Сина, але це не мішало їм свідчити про Бога Єгову!
Скільки часу існує релігія Свідків Єгови?
Згідно з Біблією, ряд свідків Єгови тягнеться ще від вірного Авеля. В Євреїв 11:4—12:1 говориться: «Вірою Авель приніс Богові жертву кращу, як Каїн... Вірою Ной, як дістав був об’явлення про те, чого ще не бачив, побоявшись, зробив ковчега... Вірою Авраам, покликаний на місце, яке мав прийняти в спадщину, послухався та й пішов... Вірою Мойсей, коли виріс, відрікся зватися сином дочки фараонової. Він хотів краще страждати з народом Божим, аніж мати дочасну гріховну потіху... Тож і ми, мавши навколо себе велику таку хмару свідків, скиньмо всякий тягар та гріх, що обплутує нас, та й біжім з терпеливістю до боротьби, яка перед нами» (курсив наш).
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1101989239
---- Ychen ну ж Писання розмежовує старозавітніх свідків і новозавітніх , і зміст свідчення їх різний
---- У Старому Завіті Бог говорить : - "Ви свідки мої" - тобто ті, що свідчать про діла Отця
---- У Новому Ісус говорить :- "...моїми свідками будете ...." - буквально про мене свідкувати будете (свідки Сина) ---- в данім тексті про, що свідчили......А тих справ Йому (ІСУСУ) свідками ми й Святий Дух, що Його Бог дав тим, хто слухняний Йому. (Дiї.5:32)

---- в данім тексті вказано - чиї свідки і про кого свідчили та про що, свідчили .... щоб з'явився, не всьому народові, але наперед Богом вибраним свідкам,(апостолам, та учням) нам, що з Ним їли й пили, як воскрес Він із мертвих. (Дiї.10:40,41)
...... А я пильнуватиму, щоб ви й по моєму відході завжди мали це в пам'яті. Бо ми сповістили вам силу та прихід Господа нашого Ісуса Христа, не йдучи за хитро видуманими байками, але бувши самовидцями Його величі. (2Петр.1:15,16)
---- вчитайтесь в ці тексти ....... і побачите зміст слова "свідок"

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Беремо з ХрИста приклад, ідемо тією ж дорогою, бо ХрИстос так заповідав, щоб ми свідчили до останнього краю Землі! А Ви???
---- важливий не процес (де і як проповідуєте), а зміст, про що проповідуєте...... а саме зміст у ваші проповіді не відповідає Євагелії - суть якої Ісус Христос - Його Ім'я..

---- Я також свідчу - в данім випадку Вам - і саме про те, про що і велів ісус - про Нього як Спасителя та про Його Ім'я без якого немає спасіня хоч би всі накупу торочили як медитацію будь яке інше ім'я.....

Востаннє редагував engar: 01.11.2013 о 20:36. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 20:38 #2293705   #36
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- важливий не процес (де і як проповідуєте), а зміст про що проповідуєте...... а саме зміст у ваші проповіді не відповідає Євагелії - суть якої Ісус Христос - Його Ім'я..

---- Я також свідчу - в данім випадку Вам - і саме про те, про що і велів ісус - про Нього як Спасителя та про Його Ім'я без якого немає спасіня хоч би всі накупу торочили як медитацію будь яке інше ім'я.....
То добре, що свідчите про Христове Ім'я і в цьому я Вас підтримую!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 21:07 #2293728   #37
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То добре, що свідчите про Христове Ім'я і в цьому я Вас підтримую!
---- ну хоть в чомусь .....
---- то віднині свідчите про Ім'я Ісуса будучи свідком Його?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 21:14 #2293733   #38
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- ну хоть в чомусь .....
---- то віднині свідчите про Ім'я Ісуса будучи свідком Його?
Ви смішні, бо Свідки Єгови свідчать і про Отця, і про Сина.
Єгова ж дав Сина, то хіба я щось можу мати проти Волі Батька Єгови?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 21:22 #2293740   #39
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ви смішні, бо Свідки Єгови свідчать і про Отця, і про Сина.
Єгова ж дав Сина, то хіба я щось можу мати проти Волі Батька Єгови?
---- ні свідки Єгови свідчать тільки про Єгову, про Христа могли лише пророкувати бо жили до Його народження, а свідки Христа про Бога Отця і Сина Христа - як основну тему Євангелії бо були очевидчями та учасиками Його життя....
---- якщо б не мали не шукали б іншого Імені окрім того через яке лиш може спастись людина.....

Востаннє редагував engar: 01.11.2013 о 21:29.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2013, 21:25 #2293742   #40
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
хіба я щось можу мати проти Волі Батька Єгови?
Все набагато простіше:
Цитата 20. Поправді, поправді кажу вам: Хто приймає Мого посланця, той приймає Мене; хто ж приймає Мене, той приймає Того, Хто послав Мене!
(Від Івана 13:20)
Ікебан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (01.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:31.