Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Flight Simulator X

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.02.2011, 07:58 #1575565   #1
Yur
Типово Flight Simulator X

Народ, хтось грає у таку гру, як Flight Simulator X??? Якщо так, то давайте створимо свою групу, а якщо ніхто не грає, то приєднуйтесь.. Програма для людей які мріють політати за штурвалом справжнього боїнгу, або іншої літальної техніки.
Yur зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
RUS (12.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 09:57 #1575652   #2
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Flight Simulator X

де лінки, скріни і твій юзернейм в грі?
RUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2011, 23:42 #1615142   #3
VladAIRus
Типово Відповідь: Flight Simulator X

Я за!! давайте зберемо команду справжніх літунів, бо є сильне бажання пролетіти ескадрилією в он-лайн, принаймні хоч попробувати! так щоб 5 осіб набрати мінмум, ну а там побачимо.... Так як, почнемо створювати команду???
VladAIRus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2011, 10:07 #1616124   #4
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Flight Simulator X

Та краще вже ІЛ-2 штурмовик грати. Я в Майкрософтські симулятори граю тільки для того, щоб полахати як я туплю при взльоті. Ми якось з другом півгодини намагалися взлетіти. Наржалися капєц. 15 хвилин відпускали якісь тормоза і 15 хвилин шукали замок запалювання Самий быльший прикол, що ми таки завели літак, але так і не взлетіли, заїхали в будівлі аеропорту )))
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2011, 23:03 #1619512   #5
VladAIRus
Типово Відповідь: Flight Simulator X

Тим і подобається Flight Simulator X що це реальна машина, і реальні умови. Після 2 років польотів у цій грі, я можу гарантувати шо як мінімум на справжньому кукурузнику зможу взлетіти , хоча теоретично зможу злетіти на всіх літаках, які є в цій грі... Ил-2 це "екшн-шутер", це те саме, що тренуватись в КС, щоб вміти стриляти з реальної зброї... А от Flight Simulator X дійсно заставляє задуматись, я теж перші дні не міг завестись чи взлетіти, а зараз через 1 хвилину чи то на дельтоплані чи то на боїнгу 747 я вже в небі.......
VladAIRus зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yur (02.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2011, 14:11 #1619902   #6
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Flight Simulator X

Ну перепрошую, гра не винна, що під час другої світової в небі були не тільки перельоти, але і екшен. На повністю реалістичних настройках в гру без спец-джойстіка краще не пхатися
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 01:06 #1635243   #7
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Flight Simulator X

Відстаєте від життя)
Про старий Іл-2 вже всі забули, тепер балом править Іл-2: Битва за Британію
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%...BD%D0%B8%D1%8E
Графа, фізика, двіжок на стільки пропрацьовані, шо їх тут описувати нема сенсу. Була навіть створена модель динамічної погоди, але, виявилося, що її ніодин комп не потягне. Двіжок дозволяє робити на його базі симулятори танків, кораблів і навіть підводних лодок і шутери в тому числі (тепер уявимо собі гру в майбутньому, де це все зможе переплестися разом з авіасимулятором )
Оф.форум
http://www.sukhoi.ru/forum/forumdisplay.php?f=192&
SpY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RUS (26.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 06:48 #1635288   #8
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Flight Simulator X

Судячи по трейлерах, крім освітлення ніфіга вони в графіці не поміняли )))
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 11:49 #1635526   #9
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Flight Simulator X

Напиши це на форумі сухого
Погані трейлери видно дивився)
БоБ нічого спільного з Іл-2 не має. Крім літаків і назви.

Танковий бій
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 12:40 #1635569   #10
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Flight Simulator X

На на цім хтось літав?
Digital Combat Simulator: A-10C Warthog
Цитата "DCS: A-10C Warthog" - симулятор новейшего американского самолета непосредственной авиационной поддержки A-10C . Это следующий за Ка-50 летательный аппарат в серии DCS, обладающий еще большей степенью реализма. "DCS: A-10C Warthog" является на сегодняшний день пожалуй самым реалистичным симулятором современных боевых самолетов, разработанных для PC в части моделирования динамики полета, авионики, сенсоров и оружия. Для новичков и любителей аркад доступна возможность игры в упрощенном режиме моделирования. Для планирования боевых миссий выбрана территория Кавказа, с участием воздушных, сухопутных и морских сил, с развитой системой искусственного интеллекта. Редактор миссий претерпел ряд изменений, позволяет создавать их более гибкими и интересными за счет развитой системы триггеров. Для онлайн боев традиционно присутствует сетевая игра.
org100h зараз поза форумом  
Подякували 2:
SpY (26.04.2011), Yur (02.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2011, 15:35 #1645469   #11
FRADEE
Типово Відповідь: Flight Simulator X

Хочете літати по справжньому ))) тут українські віртуальні пілоти тусуються я також
FRADEE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2011, 19:31 #1665951   #12
Yur
Типово Відповідь: Flight Simulator X

Цитата
Допис від VladAIRus Переглянути допис
Тим і подобається Flight Simulator X що це реальна машина, і реальні умови. Після 2 років польотів у цій грі, я можу гарантувати шо як мінімум на справжньому кукурузнику зможу взлетіти , хоча теоретично зможу злетіти на всіх літаках, які є в цій грі... Ил-2 це "екшн-шутер", це те саме, що тренуватись в КС, щоб вміти стриляти з реальної зброї... А от Flight Simulator X дійсно заставляє задуматись, я теж перші дні не міг завестись чи взлетіти, а зараз через 1 хвилину чи то на дельтоплані чи то на боїнгу 747 я вже в небі.......
Влад, який твій юзернейм в FSX? Може політаємо якось?
Yur зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:24.