Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Верховна Рада 28.10.2012


Результати опитування: За кого Ви голосуватимете на виборах по 163 мажоритарному виборчому окрузі (м.Тернопіль)
Вадзюк Степан (партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна") 1 0.94%
Григорій Микола (Самовисування) 0 0%
Давидович Ярослав (Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!") 2 1.89%
Кайда Олексій (політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода") 37 34.91%
Копак Мирослав (Самовисування) 1 0.94%
Кухар Володимир (Самовисування) 2 1.89%
Максимов Віталій (Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка") 13 12.26%
Олійник Юрій (Самовисування) 4 3.77%
Паразінський Василь (Комуністична партія України) 0 0%
Пастух Тарас (Українська Народна Партія) 9 8.49%
Ратушняк Михайло (Самовисування) 9 8.49%
Стецюк Володимир (Самовисування) 0 0%
Федик Павло (Партія регіонів) 1 0.94%
Не визначився 16 15.09%
Не піду на вибори 11 10.38%
Голосували: 106. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори ВР-2012: округ №163 (м.Тернопіль)

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 02.10.2012, 12:22 #2047054   #10
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Округ №163 (м.Тернопіль)

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис

А мені подобаютсья результати соц. опитування. Принаймні я би в них дуже хотів вірити... Я розумію, що з результати опитування на цьому форумі не збігаються (і не можуть збігтись навіть теоретично) з реальними, тому що тут дуже вузька аудиторія яка не може відображати настроїв більшості тернополян і, крім того, так склалось, що більшість учасників форуму має якесь відношення до ВО Свобода (якщо не в партії то друзі чи знайомі які в тій партії) і тут інших результатів просто бути не могло. Я впевнений, що за останні роки величезна кількість людей змінила свою думку (не в кращу сторону) по відношенню до тих хто зараз при владі в місті і результати голосування можуть бути непередбачуваними.
Форумні результати однозначно не збігаються з реальними (на позаминулих виборах по форумному опитуванню проходила ПОРА). Але, практично відсотків 90 людей страше 40 років, з якими я спілкувався, будуть голосувати за Свободу і Кайду по тій простій причині, що більше немає за кого.
Мені, наприклад, категорично не подобається передвиборча програма Свободи (таке враження, що її писав Ленін), але, в даній ситуації, це відходить на другий план, а на перший виходить порядність і непродажність.
Носоріг зараз поза форумом  
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:35.