Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Кольори в LightRoom при перегляді

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.06.2011, 20:37 #1669053   #1
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Кольори в LightRoom при перегляді

Коли переглядаю фотки в ЛР то вони сильно жовтять і дещо завищена контрастність, тобто виглядають вони краще, але коли імпортую то на виході нормальні фотки. Тобто те що бачимо і те що получаємо дві різні речі. Як відключити ту "жовтизну" в ЛР щоб воно показувало нормальні кольори?
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 03:54 #1669325   #2
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Кольори в LightRoom при перегляді

У розділі: Camera Calibration, що пише навпроти
- Process
- Profile

Фото в якому форматі імпортуються в ЛР: raw чи jpeg?
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 08:28 #1669386   #3
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Кольори в LightRoom при перегляді

фото в форматі ДЖпег. ПРофіль як sRGB так і Adobe RGB, також брав фотки з мильнички Кенон А95. Те саме все. Походу то десь в настройках стоїть щось типу "Покращене відтворення" чи щось таке. Але от найти нічого такого неможу щоб відключити.
Саме головне що в Фотошопі ЦС5(ну з того самого пакету що й ЛР 3.4.1) з кольорами нормально, він показує реальні кольори. А от ЛР жовтить, причому лиш в режимі перегляду фотки, коли переглядаю як thumbail то кольори нормальні, а варто розгорнути фотку на весь екран як вона стає жовтувата. Причому на обох віндовсах так(у мене ХР і Він7), ЛР в кожній вінді стоїть свій(в окремій папці).
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 12:03 #1669533   #4
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Кольори в LightRoom при перегляді

http://forum.te.ua/showthread.php?t=59339
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 17:33 #1669783   #5
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Кольори в LightRoom при перегляді

Нє, у мене не так вже сильно завалило кольори. ось як у мене:


Але порада про профіль кольору таки помогла. Сенкс
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 11.06.2011, 23:35 #1673319   #6
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Кольори в LightRoom при перегляді

Теоретично, фотошоп (не знаю як там той лайтрум, але мабуть одного поля ягоди) мав перепитати тебе і попередеити шо профіль монітора дефективний і чи хочеш ти його проігнорувати чи таки використати... і ти мабуть натсинув кнопку "юз енівей"... от і маєш. Або знести драйвер монітора з профілями колоьоровими, або ресетнути всі налаштування адоба (для фотошопа треба було тримати настиунтими альт+контрол+шіфт при запуску), або знайти в налаштуваннях колор менеджмент і якшо там стоїть якийсь кастом - вимкнути (Color management off).

Шось з цього допоможе точно.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2011, 10:43 #1673468   #7
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Кольори в LightRoom при перегляді

В мене така сама проблема. Кольори в LR і після експорту в jpg відрізняються.



навіть прінтскрін вікна LR в PS жовтить.

Але якщо експортувати в формат PS, а вже потім з PS в jpg, кольори залишаються незмінними.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2011, 16:00 #1675336   #8
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Кольори в LightRoom при перегляді

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Теоретично, фотошоп (не знаю як там той лайтрум, але мабуть одного поля ягоди) мав перепитати тебе і попередеити шо профіль монітора дефективний і чи хочеш ти його проігнорувати чи таки використати... і ти мабуть натсинув кнопку "юз енівей"... от і маєш. Або знести драйвер монітора з профілями колоьоровими, або ресетнути всі налаштування адоба (для фотошопа треба було тримати настиунтими альт+контрол+шіфт при запуску), або знайти в налаштуваннях колор менеджмент і якшо там стоїть якийсь кастом - вимкнути (Color management off).

Шось з цього допоможе точно.
В фотошопі якраз нормально було(та й є), при любому виборі(ігнорувати кольоровий профіль чи ні) воно не жовтило.

Додано через 57 секунд
Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
В мене така сама проблема. Кольори в LR і після експорту в jpg відрізняються.
навіть прінтскрін вікна LR в PS жовтить.

Але якщо експортувати в формат PS, а вже потім з PS в jpg, кольори залишаються незмінними.
Дивно, у мене жовтило тільки в ЛР. Якщо еспортував в Фотошоп то кольори ставали нормальні.

Востаннє редагував erazel: 14.06.2011 о 16:04. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:13.