Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.03.2010, 14:44 #1241396   #21
Voka
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Стосовно магазину "Ровер Байк"
Магазин вроді такий нічого продавці норомальні а деректорша їхня троха з прибамбасами як намене, це мякго кажучи.
Коротко опишу про неприємний випадок який трапився зі мною в тому магазині.
Заходжу я в цей магази дивлюсь на ті велосипеди які мене цікавлять Взяв витягнув собі листочок щоб записати марки велосипедів і ціни тих що мені сподобались. Щоб потім в неті порівняти які ціни на такий товар і почитати характеристики. Виходить та деректорша їхня і питає що я там пишу, я так і сказав що пишу марки тих велосипедів із які мені підходять і ціни на них. Вона каже покажи що ти там виписав. Я показав, думав що вона мені щось порадить із того чи щось підскаже. А вона взяла при мені той листочок і порвала на шматочки. Я намагався їй пояснити що я ні на кого не працюю просто підбираю собі велосипед. Та вона і слухати не хотіла, каже будеш мати гроші то тоді можна буде про щось більш детальніше говорити.
Я хотів там купувати велосипед правда після такого ставлення їхнього до покупців я навіть заходити туди більше не хочу.
Що думаєте з цього приводу шановні форумчани???
Voka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 14:45 #1241398   #22
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Цитата:
Допис від Werty Переглянути допис
а що там мацати?? то китайське вибачаюсь за слово "ГІМНО" як розлетиться після 1 тижня їзди, то не ровер то .....
Я не говорю про ардіси і сновбайки, а про меріди, лідерфокси, гаріфішери, треки, джайнти і їм подібні - категорично не згоден, що купувати їх в Тернополі нехороша ідея.

Цитата
Допис від Voka Переглянути допис
Стосовно магазину "Ровер Байк"
Магазин вроді такий нічого продавці норомальні а деректорша їхня троха з прибамбасами як намене, це мякго кажучи.
Є трохи. Але це не повод не купляти там вел (хоча, собсна і альтернативи нема, в спорт+ зараз тільки джайнти)
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 14:58 #1241417   #23
Werty
 
Аватар для Werty
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Don Kihot

модельний ряд устарілий ціни космічні,

все більш спорити нехочу, хочете металобрухт купуйте, то ваші гроші і ваші проблеми)
Werty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 15:14 #1241440   #24
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Не правда. Є моделі 2010 року (треки точно, за решту не цікавився) за досить адекватними, як на відсутність конкуренції в місті, цінами.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 16:51 #1241582   #25
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Шо ви пишете людині?? Їй просто треба рвоер, їй не треба такий, щоб о тако як ви пригали по сотні. Я тоже хочу ровера, самого просто, просто щоб їздив, я по бардюрах не пригаю і з трамплінів в парку не літаю, хочу щоб він мене від хати міг довезти до університету. а оці всі ваші назки вийобисті, то херня, во айсти, україни їздять вже десятки років, і нічо їм не бракує.
SLONRU зараз поза форумом  
Подякували 2:
regman (08.04.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 16:57 #1241589   #26
petryxa
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Але це не повод не купляти там вел
по твоєму хамовите ставлення до покупця - не є приводом некупувати товар в тому магазині???
не знаю як зараз, але раніше якоїсь толкової консультації від продавців з РБ добитись було нереально... простіше було спілкуватись через нет з дніпропетровським байкшопом ніж вживу з продавцями РБ.
два слова на рахунок знижок... кілька років назад, зібралися з другом купувати вели. придивились до Треків. на офсайті представників Трек в Україні було написано про знижку в n%, їхніми дилерами в Тернополі є РБ. але коли ми прийшли в магазин нам сказали, що ні про які знижки вони не знають і знати не хочуть. надоїдали їм з тими знижками кілька разів, з власницею тоді зустрітись не вдалось, хоча пробували... прийшлось замовляти в Дніпрі. так що, на якісь сезонні знижки розраховувати в тому магазині не приходиться.
після кількох таких інцидентів в РБ заходжу лише при крайній потребі... дуже крайній...
Don Kihot, ти мабуть гроші лопатою загрібаєш, якщо для тебе наших 200 вічнодерев"яних то не є грошима, але для великої кількості тернополян - то є нормальна копійка.
petryxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 18:07 #1241661   #27
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Хамське поводження це, звичайно, величезний мінус, але не все так погано. От на Дніпрі (ти мав на увазі байкшоп.дп.юа?) трек 4300 2010 коштує зі знижками 3915, в РБ 4050, і того 135 грн. різниці, досить таки хороші гроші. Але! Поняття не мав яку мені треба ростовку (ті всі таблички в неті про відповідність росту до розміру рами то однозначно до дупи, треба просто відчути, що на велосипеді комфортно), не мав знайомих з "нормальними" роверами аби примірятись, не маю великого досвіду в крутінні гайок. Так, я переплатив майже півтора сотні, але я не заморочувався з зборкою, відкатав 70 "притирочних" км - завіз на протяжку, все зробили на шару (не повірите! зустріла власниця, сказав шо хочу пройти положене мені сервісне ТО, без жодних домашок прийняла, навіть паспорт на вел не питала - от воно, здорова конкуренція під боком ), відпадає можливість недокомплектації.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 20:07 #1241855   #28
Vik
 
Аватар для Vik
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Хамське поводження це, звичайно, величезний мінус, але не все так погано. От на Дніпрі (ти мав на увазі байкшоп.дп.юа?) трек 4300 2010 коштує зі знижками 3915, в РБ 4050, і того 135 грн. різниці, досить таки хороші гроші. Але! Поняття не мав яку мені треба ростовку (ті всі таблички в неті про відповідність росту до розміру рами то однозначно до дупи, треба просто відчути, що на велосипеді комфортно), не мав знайомих з "нормальними" роверами аби примірятись, не маю великого досвіду в крутінні гайок. Так, я переплатив майже півтора сотні, але я не заморочувався з зборкою, відкатав 70 "притирочних" км - завіз на протяжку, все зробили на шару (не повірите! зустріла власниця, сказав шо хочу пройти положене мені сервісне ТО, без жодних домашок прийняла, навіть паспорт на вел не питала - от воно, здорова конкуренція під боком ), відпадає можливість недокомплектації.

Підтримую Дон Кіхота. Купляв 2 тижні тому в РБ Трек 3900 Disk. Заплатив 3180 (знижка - 100 грн.). В байкшоп.дп.юа ціна 3296 грн. стояла зі знижкою. Продавці культурненько і довго все пояснювали, бо ми купляли три велосипеди і питань (дівчини-покупця, зокрема) було багато до них.
Vik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 20:56 #1241950   #29
yahacom
 
Аватар для yahacom
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
Шо ви пишете людині?? Їй просто треба рвоер, їй не треба такий, щоб о тако як ви пригали по сотні. Я тоже хочу ровера, самого просто, просто щоб їздив, я по бардюрах не пригаю і з трамплінів в парку не літаю, хочу щоб він мене від хати міг довезти до університету. а оці всі ваші назки вийобисті, то херня, во айсти, україни їздять вже десятки років, і нічо їм не бракує.
ну хлопче, то ти тіки зара так кажеш, а спробуй на україні під гарну гірочку виїхати і тоді будеш іншої говорити, бо без передачок всетаки погано, і якщо люди придумали щось нове і корисне, то точно не для того щоб гірше стало...
yahacom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 07:33 #1242316   #30
Voka
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

а як на рахунок велокіоску що напротів ельдорадо, вони ж тоже продають велики може почекати коли вони із зими відкриються може там норомальні велосипеди будуть по норомальних цінах?
Voka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 21:17 #1243525   #31
vovchik_domy
 
Аватар для vovchik_domy
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Цитата а як на рахунок велокіоску що напротів ельдорадо, вони ж тоже продають велики може почекати коли вони із зими відкриються може там норомальні велосипеди будуть по норомальних цінах?
дыйсно...може зачекати...завжди на початку выдкриття продають класны байки...а потым Г..... продають
vovchik_domy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2010, 21:19 #1243527   #32
yahacom
 
Аватар для yahacom
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Цитата
Допис від Voka Переглянути допис
а як на рахунок велокіоску що напротів ельдорадо, вони ж тоже продають велики може почекати коли вони із зими відкриються може там норомальні велосипеди будуть по норомальних цінах?
навіть не знаю що тобі на це відповісти. сервіс там, як на мене, суперовий. а от ті мужики мені чимось не подобаються, а от вибір байків малий, ціни такі як всюди, тому я би все таки брав у РБ, або замовляв з нету.
yahacom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Voka (03.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2010, 13:01 #1257944   #33
Olha
Guest
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Цитата
Допис від Voka Переглянути допис
а як на рахунок велокіоску що напротів ельдорадо, вони ж тоже продають велики може почекати коли вони із зими відкриються може там норомальні велосипеди будуть по норомальних цінах?
Була та в кінці лютого, роверів ще не було. Хіба ще зараз зайти, можливо уже є...

Додано через 12 хвилин
[QUOTE=Стечкин;1228015]через свою тупість не збагну - чому вел для брата, який "любить екстемальну їзду", купує його сестра ?

Сюрприз ....... мав бути.

Востаннє редагував Olha: 13.03.2010 о 13:01. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2010, 13:41 #1259321   #34
Shaman96
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

[quote=Olha;1257944]Була та в кінці лютого, роверів ще не було. Хіба ще зараз зайти, можливо уже є...

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
через свою тупість не збагну - чому вел для брата, який "любить екстемальну їзду", купує його сестра ?

Сюрприз ....... мав бути.
Підхдиш до них і просиш каталог роверів,в них в Хмельницькому дохера велики склад роверів,і на насткпний день приходиш за ровером який сподобався, і який ти замовила....=)
Shaman96 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2010, 14:09 #1286085   #35
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Може не в тему, але магазин РоверБайк уже має свій сайт. Можна собі поклацати а тоді іти до них і купувати або безпосередньо замовити на сайті.

Адреса сайту www.velotranzit.com
Ma1a зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vadimko (06.04.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2010, 18:11 #1286387   #36
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Ну дуууже вже нереальні ціни на тому сайті, шось тут не то.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2010, 11:44 #1287292   #37
Tyubik
 
Аватар для Tyubik
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Ну дуууже вже нереальні ціни на тому сайті, шось тут не то.
А як це розуміти? Дуууже високі чи низькі ціни, бо якраз збирався туди завітати?
Tyubik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2010, 11:51 #1287305   #38
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Цитата:
Допис від Tyubik Переглянути допис
А як це розуміти? Дуууже високі чи низькі ціни, бо якраз збирався туди завітати?
Принаймі на ТРЕКи там ціни на 500-600 гривень занижені в порівнянні навіть з інтернет-магазинами, не думаю, що роздрібний продавець може позволити собі продавати за 3400 то шо в інших 4000 коштує.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2010, 14:00 #1287499   #39
Earl
 
Аватар для Earl
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Фішка в тому що там моделі 2008 року. А в тому ж bikeshop.dp.ua - 2010 року. Звідси й різниця в ціні.
Earl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2010, 21:15 #1288160   #40
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед?

Я помоніторила різні сайти, то дійсно ціни до 500 грн нижчі в Ровербайка, ніж на деяких інших. Але я не впевнена що в Ровербайка не 2010 рік. Там так на сайті написано? Треба мабуть піти запитати у них в магазині.
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:44.