Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Питання до хлопців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.02.2011, 19:34 #1574431   #121
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
1. Хлопці, а ви перечитуєте відповіді інших хлопців в цій темі?
2. Хлопці, а який ваш особистий мотив відписування в цій темі?
3. Ви будете задавати питання в темі до дівчат чи лишимо ту тему на дроч Чистильщика?
1. Аякже. Де ще можна отримати таку корисну інформацію??? Ну крім російських серіалів звісно.
2. Є імовірність що Дінара поставить дякую.
3. Варіант номер 2. Питання які цікавлять краще задавати особисто.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (10.02.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 11.02.2011, 05:37 #1574650   #122
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Питання до хлопців

інтенсивне зростання цієї теми( порівняно з сусідньою) лишній раз доказує, які ж все таки жінки любопитні
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 11.02.2011, 08:33 #1574699   #123
john smith
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Тобто для тебе критерієм буде краса дівчини а не міцність дружби? Ворогу такого друга не побажаєш
Для меня единственным критерием является ХОЧУ я девушку или нет. Вот и все. Правда есть одно НО! - я тоже должен быть девушке симпатичен. А как же. Любофф, как и колхоз - дело сугубо добровольное. И никакого насилия. Никогда.

Теперь о "прочной дружбе". А ты знаешь ,что это такое? Ты со своими корешами прошел огонь ,воду и медные трубы? Ты сидел с ними в СИЗО? Ты был с ними на войне? И никто тебя не подставил и не предал? Нет? Тогда извини. А если ты с ними этого не пережил - тогда о "прочной дружбе" ты не знаешь не хера!!!

И еще. В жизни все приходит и уходит. И любовь, и дружба. Поэтому у меня нет постоянных друзей. Зато у меня есть постоянные интересы. МОИ интересы.
john smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2011, 11:55 #1574865   #124
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від john smith Переглянути допис
Теперь о "прочной дружбе". А ты знаешь ,что это такое? Ты со своими корешами прошел огонь ,воду и медные трубы? Ты сидел с ними в СИЗО? Ты был с ними на войне? И никто тебя не подставил и не предал? Нет? Тогда извини. А если ты с ними этого не пережил - тогда о "прочной дружбе" ты не знаешь не хера!!!

И еще. В жизни все приходит и уходит. И любовь, и дружба. Поэтому у меня нет постоянных друзей. Зато у меня есть постоянные интересы. МОИ интересы.
То по твоєму справжня дружба лиш тоді коли ви разом сиділи чи життя було на волоску? Мені й зарашніх провірок хватає, поки що мене задовольняє той рівень довіри що я маю з друзями. І більше провіряти я не збираюсь спеціально, адже нічого нема безмежного, все має свою межу.
І з другом у мене була така ситуація. Але він сам не хотів мені "мішати" і всяко старався щезнути з сцени, з поля зору дівчини. Зауваж що він на відміну від тебе сидівшого, такого "бойвого" і "досвідченого" свої інтереси засунув в дупу лиш для того щоб не мішати своєму другу. І хто після того з вас двох є кращим другом по відношенню до своїх товаришів? Проте дівчину я відпустив коли побачив що у неї теж є почуття до нього. Так, на початках було трішки хріново, але пройшло.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2011, 17:58 #1575045   #125
john smith
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
То по твоєму справжня дружба лиш тоді коли ви разом сиділи чи життя було на волоску? Мені й зарашніх провірок хватає, поки що мене задовольняє той рівень довіри що я маю з друзями. І більше провіряти я не збираюсь спеціально, адже нічого нема безмежного, все має свою межу.
І з другом у мене була така ситуація. Але він сам не хотів мені "мішати" і всяко старався щезнути з сцени, з поля зору дівчини. Зауваж що він на відміну від тебе сидівшого, такого "бойвого" і "досвідченого" свої інтереси засунув в дупу лиш для того щоб не мішати своєму другу. І хто після того з вас двох є кращим другом по відношенню до своїх товаришів? Проте дівчину я відпустив коли побачив що у неї теж є почуття до нього. Так, на початках було трішки хріново, але пройшло.
Кто из нас двоих лучший друг? Конечно ты, Erazel ! Ты - добрый ,честный ,открытый и благородный! Ты уступаешь бабушке место в маршрутке и женщин своим кентам! И ты всегда играешь только по правилам.

Я - лживый ,лицемерный ,эгоистичный, вероломный и безжалостный. Я ПЛЕВАТЬ хотел на правила. Я делаю что хочу, где хочу и когда хочу. Если мне что-то надо, то к цели я иду кратчайшим путем. Жестко. Напролом. И никогда, и никому я не отдам женщину, которая мне нужна.

Я желаю тебе и твоим друзьям Удачи, Любви и Терпения.

Hasta la vista !

Додано через 12 хвилин
Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
такево :

1. Чи будеш зустрічатись з дівчиною вищою за себе ?
2. Якщо в неї погані зуби, вона може розраховувати на побачення ?
3. Чи буш зустрічатись з дівчиною, яка палить ?
4. Будешь зустрічатися з дівчиною в якоє є хлопець ?

не подумайте. то не наболіло ). просто стандартні питання, які часто зустрічаються в соц. опитуваннях .
1) если девушку это не напрягает.
2) конечно. Приглашу в ресторан. Накормлю. Напою. Спать уложу. На следующий день оплачу ей услуги стоматолога.
3) да
4) безусловно да. Пусть девушка выберет лучшего.

Додано через 2 години 7 хвилин
Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
№4
Припустім,що ви зустрічаєтесь з дівчиною,вона хоче піти з подругами десь погуляти(сауна,діско) до 2 ночі,ви:
а)будете надзвонювати,поки вона не схариться і піде додому
б)будете в той час двіжувати з своїми друзями
в)будете спокійно спати і дочекаєтесь ,коли вона сама прийде додому без ваших нагадувань
У меня свой вариант.
Куплю ей и ее подругам тур куда-нибудь на Мальдивы или Сейшеллы. Куба - тоже неплохо. На недельку. Пусть девочки себе рому попьют, потусят. А я бы за это время хорошенько выспался.

Востаннє редагував john smith: 11.02.2011 о 17:58. Причина: Пізніше додано
john smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2011, 19:02 #1575224   #126
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від john smith Переглянути допис
Кто из нас двоих лучший друг? Конечно ты, Erazel ! Ты - добрый ,честный ,открытый и благородный! Ты уступаешь бабушке место в маршрутке и женщин своим кентам! И ты всегда играешь только по правилам.
Правила тут нідочого, а саме слово "дружба". Ти правий, що дружба провіряється часом, вогнем, водою і мідними трубами. Якраз своєрідним випробуванням, стала б і ситуація, описана в 1 пості. Друзі, не посваряться/поб"ють морди/призначать дуель через дівчину.
Ехех, де ці часи, коли цінувалось слово, честь, вірність, а не підлість. Хто кого об...бав, той і нормальний пацан.
Цитата
Допис від john smith Переглянути допис
Я - лживый ,лицемерный ,эгоистичный, вероломный и безжалостный. Я ПЛЕВАТЬ хотел на правила. Я делаю что хочу, где хочу и когда хочу. Если мне что-то надо, то к цели я иду кратчайшим путем. Жестко. Напролом. И никогда, и никому я не отдам женщину, которая мне нужна.
Вік ніби пристойний, а пишеш...Не може людина робити що, де і коли хоче, жодна. Завжди від чогось (когось) залежимо, різниця в чому саме.
Це добре, що ти так добиваєшся жінки, яка тобі потрібна. Вона оцінить це, а на те що ти себе називаєш "лживый ,лицемерный ,эгоистичный, вероломный и безжалостный" просто закриє очі.
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 08:07 #1575568   #127
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
Ви з Марсу, ми з Венери...
створюю тему, щоб подолати відстань непорозуміння,
в ній будем задавати вам питання, щоб докопатись до глибин вашої чоловічої душі...

То що, відстань непорозуміння подолано? Чи закінчились цікаві запитання? ))
Next >>
ANRY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 15:37 #1575945   #128
cheesy
Типово Відповідь: Питання до хлопців

ок, давайте трошки інтекактиву

Питання:

Як часто (або в яких ситуаціях) ви починаєте ніяковіти перед дівчиною до такого рівня, що не можете зробити крок на зустріч? "ніяковіти" можна замінити на переживати, боятися, бути невпевненим, етцетера -залежно від рівня цього стану. Якщо такі ситуації виникали, то як ви(вона) їх вирішували? Або як би ви хотіли, шоб вони вирішувались?
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 15:42 #1575949   #129
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Смішні питання Кожна людина індивідуальна і багато залежить від обставин, духовного стану,особистості...
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (12.02.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 21:09 #1576093   #130
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Питання до хлопців

бляхаааа...але й крута тема!саме завдяки ъй, я зрозумів, як насправді треба друзів перевіряти (чи точніше де їх знаходити?).І потім зрозумів, що друзі - то фігня, бо якшо є тьолка, якої ти хочеш, то срати треба на друзів і на все навкруги, бо бути брехливим, егоїстичним і безжалісним - це саме те, чого вимагає наш час. І що саме основне на цьому ЯКНАЙБІЛЬШЕ НАГОЛОШУВАТИ!!!ЯКНАЙБІЛЬШЕ НА-ГО-ЛО-ШУ-ВА-ТИ!!111
@NYKey зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (12.02.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 23:33 #1576215   #131
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від john smith Переглянути допис
Я - лживый ,лицемерный ,эгоистичный, вероломный и безжалостный. Я ПЛЕВАТЬ хотел на правила. Я делаю что хочу, где хочу и когда хочу. Если мне что-то надо, то к цели я иду кратчайшим путем. Жестко. Напролом. И никогда, и никому я не отдам женщину, которая мне нужна..
маладзєц!! ти всьо дзєлаєш так, как я цєбя учіл! больже жестокасці!
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (13.02.2011), john smith (13.02.2011), LUNA (13.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2011, 23:53 #1576222   #132
contras552
Banned
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Як часто (або в яких ситуаціях) ви починаєте ніяковіти перед дівчиною до такого рівня, що не можете зробити крок на зустріч? "ніяковіти" можна замінити на переживати, боятися, бути невпевненим, етцетера -залежно від рівня цього стану. Якщо такі ситуації виникали, то як ви(вона) їх вирішували? Або як би ви хотіли, шоб вони вирішувались?
Все залежить від рівня почуттів до неї. Чим сильніші почуття, тим сильніший мандраж. Попускає через кілька днів.
Як хотів щоб вирішувались? Та хотілось би, щоб попускалось швидше.)))
contras552 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Jane Doe (16.02.2011), Niusa (14.02.2011), Джалка (13.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 12:52 #1576480   #133
LUNA
 
Аватар для LUNA
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Перед "великим святом"
Що обирете день Валентина з дівчиною чи поїздку ну наприклад до родичів яких не бачили рік?
LUNA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 12:59 #1576483   #134
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від LUNA Переглянути допис
Перед "великим святом"
Що обирете день Валентина з дівчиною чи поїздку ну наприклад до родичів яких не бачили рік?
вибач, але якесь трохи дивне питання.
прогнозую відповіді: 99,9% хлопців, у яких є дівчина/дружина скажуть, що день ВАлентина.99,9% тих, у кого її нема скажуть про родичів.мені здається, тут елементрано
@NYKey зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LUNA (13.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 09:57 #1577221   #135
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Жінки ітак під час родів згадують чоловіків незлим тихим матом. а тут тобі так гикатися буде що життя немиле стане
Це лише в випадку коли чоловік - 100% чоловік за всіма стандартами совка. Коли жінка родить а він в найближчому кабаку з друзями пє до усрачки і потім всією толпою завалюються в 12 ночі під роддом і "Маруська/Гануська/Іруська, твою мать, як там, кого вродила?!!!"

А якщо чоловік - справді сучасний чоловік, дваючий батько, хороший друг і порадник - то вони з дружиною разом розділять всі переживання, страждання, болі і радості народження власної дитини і ніхто нікого ніяк незгадуватиме, а лише радітимуть своєму щастю.

Долой стереотипи. Треба жити в сучасному світі і бути сучасною людиною. В теперішньому світі немає місця динозаврам

Додано через 12 хвилин
cheesy
Опять питання до дітей
Такі ситуації виникали коли тільки починав ходити з дівчатами на побачення. Проте з часом приходить досвід - і ти розумієш, що дівчина така сама людина як і ти, і нема чого ніяковіти, боятися, втрачати впевненість. Навпаки стараєшся бути якомога природнішим, не грати ролі, не одягати маски - хай тебе або сприймають таким як ти є, або хай шукають когось другого.
Коли зустрічаєш ту людину, з якою тобі судилося прожити все подальше життя разом - то оді взагалі немає ніяких переживань, невпевненостей, ніяковінь - з нею ти настільки чесний і справжній - як перед самим собою.

Ну і зовсім протилежний випадок - коли дівчину "зніямають" на одну-дві-три ночі - тоді або грають справжнього мачо, який просто кинув оком і для нього немає ніякого значення, зверне дівчина увагу на нього чи ні - щоб розпалити в ній бажання заполучити його; або ж. грають роль паіньки, ангелочка - який незнає як себе поводити з дівчатами, щоб в дівчини виникло бажання погратися в "бісика і ангелочка".

Думаю з часом дівчата самі вже здалеку бачать - хто справжній а хто захопився театральним мистецтвом. Проте, якщо в когось дійсно акторський талант - то буває все визначити важко.

Востаннє редагував AHgpyxa: 14.02.2011 о 09:58. Причина: Пізніше додано
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 4:
Demetra (14.02.2011), Jane Doe (16.02.2011), kiti-cat (15.02.2011), Vushenka19 (14.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 12:19 #1577392   #136
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Це лише в випадку коли чоловік - 100% чоловік за всіма стандартами совка. Коли жінка родить а він в найближчому кабаку з друзями пє до усрачки і потім всією толпою завалюються в 12 ночі під роддом і "Маруська/Гануська/Іруська, твою мать, як там, кого вродила?!!!"

А якщо чоловік - справді сучасний чоловік, дваючий батько, хороший друг і порадник - то вони з дружиною разом розділять всі переживання, страждання, болі і радості народження власної дитини і ніхто нікого ніяк незгадуватиме, а лише радітимуть своєму щастю.
А ти що вже рожав? Я говорю про звичайний тілесний біль. І будь ти поряд, будь ти за тисячу км жінці від того легше не стане. Вот висреш баскетбольний мяч тоді й поговоримо.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (14.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 12:45 #1577411   #137
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Я говорю про звичайний тілесний біль.
Вот висреш баскетбольний мяч тоді й поговоримо.
браво
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (14.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 13:13 #1577446   #138
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Питання до хлопців

будь ти хоч 200 раз поряд, від болі це жінку не позбавить.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 13:18 #1577455   #139
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
А ти що вже рожав? Я говорю про звичайний тілесний біль. І будь ти поряд, будь ти за тисячу км жінці від того легше не стане. Вот висреш баскетбольний мяч тоді й поговоримо.
Я рожала. І мені було б легше якби чоловік був поряд а то навіть акушерку нема кому покликати а інтерни кажуть тихіше бо ти їм чай заважаєш пити. І не так часто ми матюкаєм вас в процесі. Дуже часто не до того. Ну може разок або два. Якби біля мене в той час хтось був поряд мені психологічно було б легше. Але ви вважаєте за краще триматись подалі
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2011, 16:54 #1577712   #140
cheesy
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис

Додано через 12 хвилин
cheesy
Опять питання до дітей
Такі ситуації виникали коли тільки починав ходити з дівчатами на побачення. Проте з часом приходить досвід - і ти розумієш, що дівчина така сама людина як і ти, і нема чого ніяковіти, боятися, втрачати впевненість. Навпаки стараєшся бути якомога природнішим, не грати ролі, не одягати маски - хай тебе або сприймають таким як ти є, або хай шукають когось другого.
Коли зустрічаєш ту людину, з якою тобі судилося прожити все подальше життя разом - то оді взагалі немає ніяких переживань, невпевненостей, ніяковінь - з нею ти настільки чесний і справжній - як перед самим собою.
гг, ок, відмазався. тільки не відповіддю на саме питання
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:25.