Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.06.2014, 12:28 #2401463   #81
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Не заздри. Не все так просто. Банки фактично нічого не втрачають. По-перше, валютні кредити в основному під 12-14% річних, а при переводі в гривні буде 20%.
По-друге вимагають погасити частину кредиту і оплатити послуги нотаріуса і т.д.
Ще раз кажу: коли живеш в суспільстві, розказувати, а чого це я маю за когось платити дурість. Так можна далеко дійти.
Та нема чому заздрити, тільки співчуття.
Якщо банки нічого не втратять, то чому ж самі не роблять реструктуризації по 7,99?
Я не писав "чого це я маю за когось платити". Якщо хтось і буде платити, то це банки.
Хоча я в цьому сумніваюсь, під час кризи в нас постійно страждає народ і ніколи держава, бізнес чи банки.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2014, 12:34 #2401467   #82
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Якщо банки нічого не втратять, то чому ж самі не роблять реструктуризації по 7,99?
Вже роблять.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2014, 12:36 #2401468   #83
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Вже роблять.
Ну якби назва теми говорить що це не так.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2014, 12:47 #2401477   #84
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Ну якби назва теми говорить що це не так.
Пару днів тому почали, але проблему це не дуже вирішує, бо % набагато піднімають.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 12:12 #2401907   #85
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Думаю, що ні. Але % по депозитах буде суттєво знижений.
Чому я маю втрачати частину заробітку бо хтось з головою не дружить? Нічого в країні не буде поки народ не навчиться тримати гроші в банку, а під копійчані проценти їх там ніхто не триматиме, принаймі в українських банках.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
такі обєктивні реалії
банки рефінансовує сама держава... а кінцеві позичальники, хоч "і самі винні" мають межу вище якої не мають фізичної можливості оплачувати... і якщо їх багато, то це проблема як для банків - так і для держави... платити хоч щось - ліпше ніж не платити взагалі
Не мають фізичної можливості це стали інвалідами. А так то нехай їдуть на заробітки в США там платитимуть їм в доларах. Я взагалі не розумію як можна так тупити, якщо ти твердо впевнений що матимеш стабільний дохід в доларах то можна кредит брати в доларах, а як заробляєш в гривнях то і бери в гривнях. Дехто вже дійшов до геніальної думки - що банки не мали права видавати кредити в доларах, а може то позичальники не мали права брати такий кредит? Більшість з тих бідолах надавали в банк фіктивні довідки про доходи, а зараз жаліються?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 17:51 #2402090   #86
Pravduva
Учасник
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Игорь Ляхов Уже по 8 за доллар не было возможности платить.
По 12 за доллар обанкротило всем заемщиков.
Заемщики уже два месяца как стали искать выход, что бы их не выселили.
Они уже поняли, что через несколько месяцем их будут выселять.
Потеря работы, снижение заработной платы, повышение цен на все.
Кредитный майдан это не случайное собрание народа, это КРИК.
На зиму потоком пойдет выселение из квартир семей с детьми.
Суды выносят решения о взыскании долга по кредитам в одно заседание, даже если заемщик не приходит в суд.
Власть и банкиры уничтожили средний класс, а теперь начинается Кредитный Геноцид Украинского Населения.
Хватит заниматься бизнесом на страданиях людей и испытывать их на выживание.
Пересмотр кредитных займов должен быть по курсу 5,05.
Пора уже всем депутатам сказать, СТОП действующей КРЕДИТНО-ВАЛЮТНОЙ АФЕРЕ.

Александра Владимировна, мы очень благодарны Вам за поддержку, но Вы наше положение наверное понять не можете и не можете себе представить, что эту ношу заемщикам еще нести от 15 до 25 лет.
И если банк с легкой рукой передает факторинговым и коллекторским компания требования по кредитному договору за 10-20 процентов от суммы долга и считает, что это выгодным для него, то я могу сделать вывод, что нам навязывают принимать законность повышения курса до 8 и плюс 1 принятие рисков.
А в результате у государства не будет денег на компенсацию этой 1 и уже будет 10 за доллар.
Депутатам надо решить вопрос стабильности гривны путем установления курса по 5,05 по долларовым кредитам и отпадут все спекуляции по валюте.
И Украинская экономика вздохнет от аферистов в банковском секторе.
И если банк перестал зарабатывать сверх прибыль, заемщик не должен быть его кормильцем.
Значит в Украине переизбыток банков и от их деятельности только губится бизнес и нищает народ.
Я понимаю, что банкиры являются спонсорами политической элиты.
И если не принимать во внимание действительно ситуации которая возникла у валютных заемщиков, то мне кажется, политическая элита не наша элита и в Верховной Раде Украины не наши депутаты.
Ляхов Игорь
Pravduva зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mexico (04.06.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
VT (02.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 18:00 #2402096   #87
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

http://vk.com/kreditmaidan
ОРДА зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mexico (04.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2014, 19:44 #2402144   #88
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Не мають фізичної можливості це стали інвалідами. А так то нехай їдуть на заробітки в США там платитимуть їм в доларах. Я взагалі не розумію як можна так тупити, якщо ти твердо впевнений що матимеш стабільний дохід в доларах то можна кредит брати в доларах, а як заробляєш в гривнях то і бери в гривнях.
ті хто протупили - загнулись відразу
а ті хто на кредитний платіж планували тратити третину доходів почали заразп пробуковувати
бо коли долар був 5грн., то на 1000дол. погашення особисті доходи в 15тис.грн. вважались повністю достатніми (3тис.дол.). А ось коли він наблизився до 12грн., то вже доходів не вистачає....
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2014, 17:24 #2402526   #89
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/3/7027903/


Цитата Верховна Рада прийняла мораторій на відчуження майна громадян, заставленого для отримання валютних кредитів.
За відповідне рішення проголосували 241 народний депутат.
Прийняття мораторію стало серйозною проблемою для депутатів і викликало гостру полеміку в залі.
У підсумку нардепи змогли зібрати голоси за мораторій, який має убезпечити громадян від відчуження майна до часу, коли робоча група у Раді спроможеться розробити закон про реструктуризацію валютних кредитів.
Мораторій забороняє відчуження житла, площею до 140 квадратних метрів та не торкнеться народних депутатів, суддів, прокурорів та держслужбавців 1-3 категорії.
Українська правда
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2014, 12:41 #2402898   #90
Mexico
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Шалений ріст цін на нерухомість якраз і спричинила іпотека. Людина брала квартиру за 80тис.+%, а зараз вона вартує трохи більше 50. Попадалово? Звісно. Але ж тобі ніхто не верне гроші за "прогорівший" будь-який інши бізнес. То чому тут мають бути винятки?
Ще одна ситуація: сім_я бере для себе житло у кредит, але замість тієї, що більш-менш по кишені, бере значно більшу, мотивуючи: "щомісячний платіж вже не настільки більший, а кредит всеодно платити". Різниця у кінцевій сумі може бути двократною.


Звичайно, бравши квартиру у кредит у 2005-2008р, людина переплачувала як по вартості (будівельники накручували на житлі в 2-4 рази!) так і по кредиту... але чому людина повинна була переплачувати ще і 2-3 рази за те що держава її обікрала і підняла курс долара?
По факту, людина пів життя туалети мила в Італії, приїхала в Україну купити житло для себе для дітей, для сімї... чи бізнес відкрити, щоб забеспечити собі і сімї гідне життя, а в неї все забрали і виставили на вулицю... Але ваші думки цікаві...

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
То чому тут мають бути винятки?
А оце мені подобається.... якщо я прогорів, то нехай ще і сусід прогорить... це по нашому! Дійсно, тисячі людей втратили все... хто мільйони, хто тисячі... хто житло... хто бізнес.. хтось покінчив життя самогубством... але чому комусь мають бути винятки?

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Окрім того, є фактор менталітету, якесь маніакальне бажання житла будь-якою ціною. У Німеччині житло орендують 65% населення, Франція і США - до 40.
Маніакальне бажання? Є бажання просто гідного життя для себе і своєї сімї і нормального відношення держави до її громадянина. Це я про себе.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
P.S. Теж мав доларову іпотеку і зараз маю відносно невеликі кредити(і у доларах і у гривнях), але не плачусь, а розраховую можливості їх віддати і сильно не втратити.
Ви мені подобаєтесь все більше дуже цікаві думки підкидаєте! Дуже хороша ідея... дійсно, для чого всім перераховувати курс по кредиту? Перерахувати потрібно тільки тим у кого проблема! Скласти списки тай усе... перехувати декільком тисячам буде простіше ніж 5 мільйонам.

Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Чому я маю втрачати частину заробітку бо хтось з головою не дружить? Нічого в країні не буде поки народ не навчиться тримати гроші в банку, а під копійчані проценти їх там ніхто не триматиме, принаймі в українських банках.
Взагалі ріст курсу долара - це банальне обкрадання населення, принаймні в нашій країні... Фактично конкретні люди вкрали з бюджету гроші, а дірки латають підняттям курсу. І проблема тут не лише в кридитах... в кожного громадянина вкрали гроші із кожної його зарплати! Подивіться на ціни на імпортний товар... просто в кредитах це питання стоїть найбільш гостро, принаймні люди не мовчать і йдуть на мітинги, обєднуються...
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Не мають фізичної можливості це стали інвалідами. А так то нехай їдуть на заробітки в США там платитимуть їм в доларах.
От аж дух піднімається, коли зустрічаєш співвітчизників які не байдужі до проблем своїх ближніх і намагаються допомогти!
Дякую, що Ви є!!!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я взагалі не розумію як можна так тупити, якщо ти твердо впевнений що матимеш стабільний дохід в доларах то можна кредит брати в доларах, а як заробляєш в гривнях то і бери в гривнях.
В Україні можна бути в чомусь твердо впевненому??? Скільки вам років?
Чи це у вас такий сарказм?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дехто вже дійшов до геніальної думки - що банки не мали права видавати кредити в доларах, а може то позичальники не мали права брати такий кредит? Більшість з тих бідолах надавали в банк фіктивні довідки про доходи, а зараз жаліються?
Це не думка, а Закон України. Не всі люди юристи.

Востаннє редагував Mexico: 04.06.2014 о 12:44. Причина: Пізніше додано
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ОРДА (04.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2014, 13:04 #2402912   #91
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Ярмо - не кредити, а тяга міщан до безграничного споживання.
Філько зараз поза форумом  
Подякували 3:
kolibryks (07.06.2014), switch (04.06.2014), vanco2 (04.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2014, 16:38 #2402991   #92
Mexico
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
Ярмо - не кредити, а тяга міщан до безграничного споживання.
Чому так мілко мислете? Треба казати взагалі, що прагнення до гідного життя звичайної людини - це порок.
Люди мають бути рабами, а феодали їх експлуатувати... Так завжди було, чому зараз має бути щось по іншому?
Mexico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2014, 22:23 #2403130   #93
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
От аж дух піднімається, коли зустрічаєш співвітчизників які не байдужі до проблем своїх ближніх і намагаються допомогти!
Дякую, що Ви є!!!
Дуже хочу вам допомогти! Чим можу бути корисним, позичити вам ще грошей? Чи пікетувати ВР щоб ви могли їх не віддавати?

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
В Україні можна бути в чомусь твердо впевненому??? Скільки вам років?
Чи це у вас такий сарказм?
Не впевнений - не бери кредит. Все просто.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Чому так мілко мислете? Треба казати взагалі, що прагнення до гідного життя звичайної людини - це порок.
Люди мають бути рабами, а феодали їх експлуатувати... Так завжди було, чому зараз має бути щось по іншому?
Ви самі залізли у це ярмо, самі захотіли стати рабом. Чи думали що кредит зробить вас вільними?

Востаннє редагував pberit: 04.06.2014 о 22:23. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2014, 22:51 #2403158   #94
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата Не впевнений - не бери кредит. Все просто.
А можна бути впевненим в чомусь хоч на 50%?
Ти можеш захворіти, втратити роботу, бізнес, розлучитися і т.д. Тоді взагалі не жити і про ніякі кредити і мови не може бути.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2014, 23:18 #2403175   #95
saymon
Guest
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Ну шо, походу добилися свого. Можна набрати чужого бабла, купити собі хату і не віддавати а за це тобі нічого не буде.
Вітаю.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2014, 23:23 #2403179   #96
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А можна бути впевненим в чомусь хоч на 50%?
Ти можеш захворіти, втратити роботу, бізнес, розлучитися і т.д. Тоді взагалі не жити і про ніякі кредити і мови не може бути.
То вони всі послабли, втратили роботу/бізнес, різко виросла кількість розлучень? Ні, вони аж ніяк не могли вгадати що долар виросте! 20 років стабільно ріс, а тут мав на них почекати...
Зараз кредити десь під 40% зроблять під 70, будуть нили ще більше чого такі кредити.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2014, 23:36 #2403187   #97
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Чому так мілко мислете? Треба казати взагалі, що прагнення до гідного життя звичайної людини - це порок.
Люди мають бути рабами, а феодали їх експлуатувати... Так завжди було, чому зараз має бути щось по іншому?
Мислю мілко - не розумію як виклянчування грошей під проценти приводять до гідного життя...
Філько зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (06.06.2014), vanco2 (05.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2014, 12:02 #2403338   #98
pleasureunit
Активний учасник
 
Аватар для pleasureunit
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата Ви самі залізли у це ярмо, самі захотіли стати рабом. Чи думали що кредит зробить вас вільними?
комусь ярмо, а комусь свого роду фінансова дисципліна ))
pleasureunit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2014, 13:21 #2403343   #99
Mexico
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дуже хочу вам допомогти! Чим можу бути корисним, позичити вам ще грошей? Чи пікетувати ВР щоб ви могли їх не віддавати?
Завтра вам грабануть квартиру, ви звернетесь до правоохоронних органів, а вони вам скажуть : "Ви самі вині! У вас замки не дуже міцні, двері не броньовані, та і охорони у вас в дома нема... Якщо ви не були впевненні у тому що вас не ограбують, то чому не вжили цих заходів? Чи ви хочете щоб ми заставили грабіжників віддати вам своє майно?"
- от так ви мені зараз відповідаєте.
На рахунок наших вимог - зайдіть на фейсбук і почитайте.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Не впевнений - не бери кредит. Все просто.
Повторю запитання: в Україні можна бути в чомусь твердо впевненому??? Ви або наївний, або знущаєтесь.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ви самі залізли у це ярмо, самі захотіли стати рабом. Чи думали що кредит зробить вас вільними?
Я не родився в сімї олігархів, єдина можливість почати власну справу - це кредитування.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
Мислю мілко - не розумію як виклянчування грошей під проценти приводять до гідного життя...
Дуже просто, якщо у вас бізнес із рентабильністю вищою за процент по кредиту, то різниця мінус витрати - ваш дохід.

Додано через 49 хвилин
А взагалі, думка форумчан, зрозуміла: "Чому хтось має жити краще ніж я?"

Востаннє редагував Mexico: 05.06.2014 о 13:21. Причина: Пізніше додано
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jura_B (13.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2014, 14:54 #2403389   #100
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Всі, у кого є валютні кредити-настав час вирішити проблему

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Завтра вам грабануть квартиру, ви звернетесь до правоохоронних органів, а вони вам скажуть : "Ви самі вині! У вас замки не дуже міцні, двері не броньовані, та і охорони у вас в дома нема... Якщо ви не були впевненні у тому що вас не ограбують, то чому не вжили цих заходів? Чи ви хочете щоб ми заставили грабіжників віддати вам своє майно?"
- от так ви мені зараз відповідаєте.
Прикол в тому що ви грабуєте мою країну, а відповідно і мене. Взяли кредит, а тепер нехай Національний банк за вас розхльобує? Постійно тільки і чути що % по кредитам скажені, що брати їх не вигідно, для чого ж берете? А зараз через халявщиків процентні ставки зростуть ще більше...

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Повторю запитання: в Україні можна бути в чомусь твердо впевненому??? Ви або наївний, або знущаєтесь.
Звичайно що не можна! Ви це щойно зрозуміли? То для чого вирішили ризикнути? Якщо свідомо пішли на такий ризик то ображатись не маєте на кого.


Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
А взагалі, думка форумчан, зрозуміла: "Чому хтось має жити краще ніж я?"
Ну взяли кредит, живете тепер краще? Я чомусь вам не завідую.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:26.