Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Результати опитування: Який у Вас інет провайдер?
Біттернет 124 43.97%
Укртелеком 43 15.25%
Dilines 55 19.50%
Starsoft 1 0.35%
Пульсар 10 3.55%
Інший 49 17.38%
Голосували: 282. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Який у Вас інтернет провайдер?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.09.2008, 21:47 #687291   #221
rasta_taras
 
Аватар для rasta_taras
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

огого
rasta_taras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2020, 20:11 #2773316   #222
Fatal_error89
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Порадьте провайдера щоб був включений в тариф футбол1 і футбол 2. ЗАРАЗ маю волю то вони з 1 лютого піднімаютьтариф +40грн (получиться 330грн інтернет+тб) і канали футбол забирають з стандартних тарифів. (потрібно ще 109грн за них доплачувати).... Дивився колумбус на сайті їхньому то за 220грн в них пакет з каналами футбол і інтернетом 100мбіт, Хто користується даним провайдером, варто переходити на нього із ВОЛІ ?
Fatal_error89 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2020, 08:05 #2773516   #223
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Цитата
Допис від Fatal_error89 Переглянути допис
Порадьте провайдера щоб був включений в тариф футбол1 і футбол 2. ЗАРАЗ маю волю то вони з 1 лютого піднімаютьтариф +40грн (получиться 330грн інтернет+тб) і канали футбол забирають з стандартних тарифів. (потрібно ще 109грн за них доплачувати).... Дивився колумбус на сайті їхньому то за 220грн в них пакет з каналами футбол і інтернетом 100мбіт, Хто користується даним провайдером, варто переходити на нього із ВОЛІ ?
Цифровий Premium +Футбол це поки стандартний тариф за 117 грн, але я особисто дивлюсь через WebTV їхнє, там поки Футболи не прибрали зі стандартного набору телеканалів
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2020, 09:03 #2779411   #224
flasher
Учасник
 
Аватар для flasher
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Два роки страдаю з цим колумбусом, провайдером від бога і поміняти не можу, тому що живу не сам. За два роки нарешті додумались, що справа в комутаторі, про що я говорив їм кожен раз, поміняли прошивку. Два роки ці лінивці із звірополісу йшли до коммумтатора. Одну проблему вирішили, появилась друга - динамічна айпі. Вона тепер змінюється до пару раз в секунду. Любі онлайн приложухи лагають постійно, всі сайти жаліються на це. З того що прочитав на форумах - це сама гірша система динамічного айпі, нестабільна, і невигідна навіть для провайдера. Колумбус це гірше ніж мордор. Я за день вивчення теорії роботи інтернету, офігів наскільки некомпетентні робітники працюють в цій шаразці. Оператори просто можна сказати посилають ***, проблему динамічного айпі вони не признають і рішати не збираються. Хоча ця система не вигідна ні оператору, ні клієнтам. Я не знаю що робити, куди звертатись, повний абзац, самий донний провайдер у світі.
flasher зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
dodge (12.06.2020), LeoN (12.06.2020), TTaJIa4 (12.06.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2020, 09:14 #2779510   #225
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Цитата Два роки страдаю з цим колумбусом, провайдером від бога і поміняти не можу, тому що живу не сам. За два роки нарешті додумались, що справа в комутаторі, про що я говорив їм кожен раз, поміняли прошивку. Два роки ці лінивці із звірополісу йшли до коммумтатора. Одну проблему вирішили, появилась друга - динамічна айпі. Вона тепер змінюється до пару раз в секунду. Любі онлайн приложухи лагають постійно, всі сайти жаліються на це. З того що прочитав на форумах - це сама гірша система динамічного айпі, нестабільна, і невигідна навіть для провайдера. Колумбус це гірше ніж мордор. Я за день вивчення теорії роботи інтернету, офігів наскільки некомпетентні робітники працюють в цій шаразці. Оператори просто можна сказати посилають ***, проблему динамічного айпі вони не признають і рішати не збираються. Хоча ця система не вигідна ні оператору, ні клієнтам. Я не знаю що робити, куди звертатись, повний абзац, самий донний провайдер у світі.
Колумбус не без гріхів звичайно, але що в селі з їхнім Бітернетом немає ніяких проблем, що на роботі теж... ви ще з малими провайдерами справи не мали видно, таж Аляска нет, де кажуть що швидкість у вас в пакеті написана до 50 мегабіт, значить і 1.5 мегабіти це нормально і взагалі "ми рекомендуєм тільки TP-Link, а те що у вас Zyxel Keenetic це може бути причиною" ... а якщо вам потрібна постійна айпішка то там раніше було +50 грн в місяць, зараз не знаю скільки та і взагалі мало які провайдери зараз по замовчуванню в стандартному пакеті дадуть вам постійну білу айпішку, я таких чесно кажучи і не знаю
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2020, 16:44 #2779520   #226
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Кутківці, інтернет там колумбус від самого початку (коли ще крапка була , хто в темі той в курсі)

вже користуюсь 9 років
проблем взагалі немає!!!!
бували випадки коли пропадав але це були на магістралях по всьому місту.
і можу на пальцях порахувати коли були проблеми суто в них десь ( і то як правило коли після сильної грози світло пропадало)
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2020, 17:41 #2779521   #227
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Цитата:
Допис від flasher Переглянути допис
Два роки страдаю з цим колумбусом, провайдером від бога і поміняти не можу, тому що живу не сам. За два роки нарешті додумались, що справа в комутаторі, про що я говорив їм кожен раз, поміняли прошивку. Два роки ці лінивці із звірополісу йшли до коммумтатора. Одну проблему вирішили, появилась друга - динамічна айпі. Вона тепер змінюється до пару раз в секунду. Любі онлайн приложухи лагають постійно, всі сайти жаліються на це. З того що прочитав на форумах - це сама гірша система динамічного айпі, нестабільна, і невигідна навіть для провайдера. Колумбус це гірше ніж мордор. Я за день вивчення теорії роботи інтернету, офігів наскільки некомпетентні робітники працюють в цій шаразці. Оператори просто можна сказати посилають ***, проблему динамічного айпі вони не признають і рішати не збираються. Хоча ця система не вигідна ні оператору, ні клієнтам. Я не знаю що робити, куди звертатись, повний абзац, самий донний провайдер у світі.
Поміняли прошивку, йшли до комутатора? Взагалі конфіги на операторському обладнанні лиють віддалено, ну але то таке. Звідки пану знати, якщо він не факт, що являється клієнтом.

Сіра IP v4 - наразі єдиний шлях, для простого юзера, на бюджетному тарифі, якщо трошки цікавитися тематикою то пули реальних ІР v4 вже якби все

Ну і якби заплатити долар за реальну ІР, якщо це необхдіно, для роботи - по моєму, копійки.

Але це все не важливо, бо користувач написав два однакових поста в схожих темах, його навряд чи цікавив конструктив у вирішенні проблеми.

Сам користуюся Біттером, а тепер Колумбусом вже близько 10 років, одного за весь той час було фізичне вигорання комутатора, вирішилось за години дві.

Судячи з логів мого обладнання аптайм за рік - 99,9%, але сюди входить і заміна батарей на упсах і оновлення і конфігурація мого обладнання.

На разі юзаю гігабіт, кабель Ubiquiti TOUGHCable, роутер Mikrotik 4011, прожимає близько 900 мегабіт. Я задоволений. Ну і тех підтримка на конторці толкова, оперативно працюють, що важливо.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vitall (17.06.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2020, 12:40 #2779603   #228
flasher
Учасник
 
Аватар для flasher
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Поміняли прошивку, йшли до комутатора? Взагалі конфіги на операторському обладнанні лиють віддалено, ну але то таке. Звідки пану знати, якщо він не факт, що являється клієнтом.

Сіра IP v4 - наразі єдиний шлях, для простого юзера, на бюджетному тарифі, якщо трошки цікавитися тематикою то пули реальних ІР v4 вже якби все

Ну і якби заплатити долар за реальну ІР, якщо це необхдіно, для роботи - по моєму, копійки.

Але це все не важливо, бо користувач написав два однакових поста в схожих темах, його навряд чи цікавив конструктив у вирішенні проблеми.

Сам користуюся Біттером, а тепер Колумбусом вже близько 10 років, одного за весь той час було фізичне вигорання комутатора, вирішилось за години дві.

Судячи з логів мого обладнання аптайм за рік - 99,9%, але сюди входить і заміна батарей на упсах і оновлення і конфігурація мого обладнання.

На разі юзаю гігабіт, кабель Ubiquiti TOUGHCable, роутер Mikrotik 4011, прожимає близько 900 мегабіт. Я задоволений. Ну і тех підтримка на конторці толкова, оперативно працюють, що важливо.
Я прекрасно розумію як працює інтернет та його протоколи, як працюють коммутатори, ядро, сіра айпі. Два роки були просадки кожень день по швидкості. Я дзвонив разів 50, говорив що проблеми на моїй стороні відсутні і що справа у коммутаторі. Приходили майстри разів 5, і тільки на 5 раз, коли уже почали жалітись сусіди, вони поміняли прошивку на коммутаторі, хоча її можна поміняти рядовому тех планктону КАРЛ за пару хвилин, там в мануалі все чітко розьяснено, як що і куда нажимати. Хоча мануал у колумбуса для тех підтримки мягко кажучи написаний делитантом і дуже запутаний. Поміняли прошивку - проблеми зникли) ну нарешті!) через пару днів почались другі. До цього реальній айпі майже не мінявся, на внутрішній сірий айпі впринципі пох, він мало на що впливає. І тут почав зникати інтернет на секунд 10 до пару разів на день, постійно сайти просять капчу, особливо гугл, я зразу запідозрив, що це тому що айпі міняється кожні пів секунди. І не прогадав - попросив видати мені статику на один день бесплатно, і всі проблеми зникли. Ні капчі, ні лагів. Потім знайшов на форумах інфу різні види динаміки у провайдерів, самим донним і дешевим виявився спосіб для якого на кожне tcp/ip може проходити через різні реальні айпі якими володіє провайдер. Таких систем давно уже немає, навіть у самих бідних країнах, тому ще лагаюче нелогічне дно. Пізніше дізнався що у всіх знайомих у кого колумбус і динаміка у Тернополі - також ті всі самі проблеми, причому з кожним днем все гірше. Як справи поза Тернополем не знаю. Похоже у колумбуса тяжкі часи, інтересно як там поживає його власник, той що балатувався від блоку Петра Порошенка у мери міста.
flasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2020, 16:39 #2779611   #229
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Цитата:
Допис від flasher Переглянути допис
Я прекрасно розумію як працює інтернет та його протоколи, як працюють коммутатори, ядро, сіра айпі. Два роки були просадки кожень день по швидкості. Я дзвонив разів 50, говорив що проблеми на моїй стороні відсутні і що справа у коммутаторі. Приходили майстри разів 5, і тільки на 5 раз, коли уже почали жалітись сусіди, вони поміняли прошивку на коммутаторі, хоча її можна поміняти рядовому тех планктону КАРЛ за пару хвилин, там в мануалі все чітко розьяснено, як що і куда нажимати. Хоча мануал у колумбуса для тех підтримки мягко кажучи написаний делитантом і дуже запутаний. Поміняли прошивку - проблеми зникли) ну нарешті!) через пару днів почались другі. До цього реальній айпі майже не мінявся, на внутрішній сірий айпі впринципі пох, він мало на що впливає. І тут почав зникати інтернет на секунд 10 до пару разів на день, постійно сайти просять капчу, особливо гугл, я зразу запідозрив, що це тому що айпі міняється кожні пів секунди. І не прогадав - попросив видати мені статику на один день бесплатно, і всі проблеми зникли. Ні капчі, ні лагів. Потім знайшов на форумах інфу різні види динаміки у провайдерів, самим донним і дешевим виявився спосіб для якого на кожне tcp/ip може проходити через різні реальні айпі якими володіє провайдер. Таких систем давно уже немає, навіть у самих бідних країнах, тому ще лагаюче нелогічне дно. Пізніше дізнався що у всіх знайомих у кого колумбус і динаміка у Тернополі - також ті всі самі проблеми, причому з кожним днем все гірше. Як справи поза Тернополем не знаю. Похоже у колумбуса тяжкі часи, інтересно як там поживає його власник, той що балатувався від блоку Петра Порошенка у мери міста.
Ну, напевно таки, не зовсім розумієш, як працює інтернет. Бо не звалював би в купу сіру ІР, просадку швидкості і пропажу інтернету (лінка?), але то таке...

Побудова складного маршруту, за натом, для рядового користувача, нічого крім невеличкого збільшення пінгу не несе. Для прова - просто додаткове навантаження на обладання.

А звідки такі потужні пізнання у матеріалах для тех.підтримки, якщо ти, просто клієнт?

Але, якщо взяти до уваги, твоє вміння ставити м'який знак, де його не потрібно і подвійне "м", у слові комутатор, яке українською звучить саме так стає багато чого зрозуміло.

Політична діяльність тернопільських бізнесменів, мене не цікавить, тому тут не скажу нічого.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2020, 10:13 #2779613   #230
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Дурниці, колумбус дуже навіть стабільно працює
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2020, 08:16 #2779630   #231
flasher
Учасник
 
Аватар для flasher
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Ну, напевно таки, не зовсім розумієш, як працює інтернет. Бо не звалював би в купу сіру ІР, просадку швидкості і пропажу інтернету (лінка?), але то таке...

Побудова складного маршруту, за натом, для рядового користувача, нічого крім невеличкого збільшення пінгу не несе. Для прова - просто додаткове навантаження на обладання.

А звідки такі потужні пізнання у матеріалах для тех.підтримки, якщо ти, просто клієнт?

Але, якщо взяти до уваги, твоє вміння ставити м'який знак, де його не потрібно і подвійне "м", у слові комутатор, яке українською звучить саме так стає багато чого зрозуміло.

Політична діяльність тернопільських бізнесменів, мене не цікавить, тому тут не скажу нічого.

Причому тут сіре айпі, що тобі не зрозуміло? На сіре айпі мені все рівно, а ось реальне міняється раз в пів секунди. Я ж все розписав. В колумбусі признали проблему, сказали що нічого зробити не можуть, така у них система. Тобто завуальовано послали. Запропонували статичне айпі за додаткові 30 гривень. Дивно, але у моєї бабусі також колумбус, той самий тариф, також айпі динамічне, але воно у неї не міняється як у мене. А ось у інших знайомих міняється, і всі ті самі проблеми що у мене, які почались недавно - просадки швидкості, пропажі інтернету на десятки секунд, низький пінг, постійні запроси ввести капчу від гугла, на деякі сайти взагалі неможливо зайти, наприклад f.ua. Тобто проблема носить массовий характер, але є не у всіх. З грамматикою у мене дійсно проблеми, ну не моє це.
Та і воно мені не потрібно.
flasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2020, 16:59 #2779649   #232
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Цитата:
Допис від flasher Переглянути допис
Причому тут сіре айпі, що тобі не зрозуміло? На сіре айпі мені все рівно, а ось реальне міняється раз в пів секунди. Я ж все розписав. В колумбусі признали проблему, сказали що нічого зробити не можуть, така у них система. Тобто завуальовано послали. Запропонували статичне айпі за додаткові 30 гривень. Дивно, але у моєї бабусі також колумбус, той самий тариф, також айпі динамічне, але воно у неї не міняється як у мене. А ось у інших знайомих міняється, і всі ті самі проблеми що у мене, які почались недавно - просадки швидкості, пропажі інтернету на десятки секунд, низький пінг, постійні запроси ввести капчу від гугла, на деякі сайти взагалі неможливо зайти, наприклад f.ua. Тобто проблема носить массовий характер, але є не у всіх. З грамматикою у мене дійсно проблеми, ну не моє це.
Та і воно мені не потрібно.
Я б також послав, добре, що я не робітник колумбуса

Пробую донести думку ще раз:

- різна зовнішня ІР (визначились, що так воно і є)
- пропажа інтернету, як висловився "експерт" в сфері мережевих технологій (не зрозуміло пропажа лінка, чи просто довга загрузка сторінок)
- просадка швидкості (в яких додатках, як заміряється?)
- низький пінг (відколи це стало проблемою ? )
- капча від гугла (дійсно задовбує, тут згоден, стикаюся на мобільному київстарі)
- на f.ua заходжу без проблем, тестанув на роботі з сірої ІР - те саме, працює

Це все різні проблеми, я пробую донести, що їх вирішення потребує трошки більше конструктиву, аніж просто "в мене все лагає, бу бу бу, в вас погані ІР"

Зрештою, аренда за 1 долар ІРшки, це не великі гроші, світова тенденція з закінченням реальних ІР продовжується і
безплатними воно не будуть. Нас всіх врятує перехід на ІР v6, але то вже тема для окремої дискусії.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2020, 19:03 #2779658   #233
flasher
Учасник
 
Аватар для flasher
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Я б також послав, добре, що я не робітник колумбуса

Пробую донести думку ще раз:

- різна зовнішня ІР (визначились, що так воно і є)
- пропажа інтернету, як висловився "експерт" в сфері мережевих технологій (не зрозуміло пропажа лінка, чи просто довга загрузка сторінок)
- просадка швидкості (в яких додатках, як заміряється?)
- низький пінг (відколи це стало проблемою ? )
- капча від гугла (дійсно задовбує, тут згоден, стикаюся на мобільному київстарі)
- на f.ua заходжу без проблем, тестанув на роботі з сірої ІР - те саме, працює

Це все різні проблеми, я пробую донести, що їх вирішення потребує трошки більше конструктиву, аніж просто "в мене все лагає, бу бу бу, в вас погані ІР"

Зрештою, аренда за 1 долар ІРшки, це не великі гроші, світова тенденція з закінченням реальних ІР продовжується і
безплатними воно не будуть. Нас всіх врятує перехід на ІР v6, але то вже тема для окремої дискусії.
Все дуже просто - інтернет і часта зміна реального айпі несумісні речі. Айпі може змінитись, а дані сайту будуть вислані на старий. І так тисячі разів на день. Лінк з коммутатором не пропадає. Інтернет пропадає десятки разів на день і відсутній приблизно хвилину, швидкість знижується, я не буду розписувати зараз все. Факт в тому, що це через їх систему динамічного айпі. І капча дурацька теж. Ти не зобов'язаний мені вірити, я просто рішив висказатись хоть десь через відчай, може комусь поможе не попасти у мою ситуацію з цим гнилим провайдером
flasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2020, 09:59 #2780229   #234
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
роутер Mikrotik 4011
Жирно
Ektalion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LeoN (14.07.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2020, 16:09 #2780258   #235
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Цитата:
Допис від Ektalion Переглянути допис
Жирно
2011 гігабіт в нат не прожимає
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2020, 09:02 #2780266   #236
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

кожен працює як може.

Юзав тенети 4 різних провайдерів:

Перший досвід був - наче із першою дівчиною - страшно, смішно і манить незвіданими відчуттями ... Одним словом, моє знайомство з біттеровським діалапом в ранніх 2000-их роках було сповнене болю, але вони - тим не менше, молодці. Підключали тирнети в попі світу (в межах тернополя) по прийнятних цінах.. Воно ще й працювало.

Наступне що мене спіткало - то київстар - як тільки вони почали інтернетами займатися. Поюзав десь зо два роки - на початках ніфіга воно не стабільно працювало. І ремонт можна було чекати тиждень. Але на той час - могло бути. Підозрюю, що за ці роки у них уже все чудово із послугою.

Потім я переїхав. На нову хату завів Аляску. Хто б там що не казав - за 4 роки у мене "нє било ні аднаво разрива", точніше - тільки один раз звертався до них по ремонт. Задана швидкість (невелика - то був акційний пакет на 50 Мбіт) була завжди.

Ну і зараз, після чергового переїзду, у мене колумбус ( успадкував від попередніх користувачів). Одразу по вїзді, виявилося, що інтернет ніби і є - але його якби і нема. Такий собі Шредінг-нет. Але залишив їм заявку на ремонт, наступного дня прийшли хлопці - прогулялися по своїх дротах, і заявлені 100 Мб в дроті тепер є завжди. Минулого тижня тільки пів-дня нету не було - кажуть : їх обесточили були. Ну і весною було - пару годин без нету сидів. Ніби і не катастрофа, але коли працюєш віддалено, це - проблема. А загалом - все чудово працює.

За ай-пі - хз, в мене від початку року вона одна і та ж (як в'їхав в хату). Напевно, не свезло комусь з цим...
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2020, 21:52 #2780798   #237
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
кожен працює як може.

Юзав тенети 4 різних провайдерів:

Перший досвід був - наче із першою дівчиною - страшно, смішно і манить незвіданими відчуттями ... Одним словом, моє знайомство з біттеровським діалапом в ранніх 2000-их роках було сповнене болю, але вони - тим не менше, молодці. Підключали тирнети в попі світу (в межах тернополя) по прийнятних цінах.. Воно ще й працювало.

Наступне що мене спіткало - то київстар - як тільки вони почали інтернетами займатися. Поюзав десь зо два роки - на початках ніфіга воно не стабільно працювало. І ремонт можна було чекати тиждень. Але на той час - могло бути. Підозрюю, що за ці роки у них уже все чудово із послугою.

Потім я переїхав. На нову хату завів Аляску. Хто б там що не казав - за 4 роки у мене "нє било ні аднаво разрива", точніше - тільки один раз звертався до них по ремонт. Задана швидкість (невелика - то був акційний пакет на 50 Мбіт) була завжди.

Ну і зараз, після чергового переїзду, у мене колумбус ( успадкував від попередніх користувачів). Одразу по вїзді, виявилося, що інтернет ніби і є - але його якби і нема. Такий собі Шредінг-нет. Але залишив їм заявку на ремонт, наступного дня прийшли хлопці - прогулялися по своїх дротах, і заявлені 100 Мб в дроті тепер є завжди. Минулого тижня тільки пів-дня нету не було - кажуть : їх обесточили були. Ну і весною було - пару годин без нету сидів. Ніби і не катастрофа, але коли працюєш віддалено, це - проблема. А загалом - все чудово працює.

За ай-пі - хз, в мене від початку року вона одна і та ж (як в'їхав в хату). Напевно, не свезло комусь з цим...
в київстару немає своїх монтажників-ремонтників. Все як і в ОГО від телекому підрядники. Поки ти кинеш в Київстар-підтримку заявку тьоті з витонченим голосом поки вона передасть її підряднику і поки він зможе і захоче до тебе прийти будеш чекати довго. користувався 4. ОГО від Укртелекому адсл2+ , київстар на старій кватирі , колумбус і воля. з тих всіх найменш проблемним був колумбус. Так були звісно в них сказочні персонажі серед операторів. Кажу - Ваш світч керований не пігується , відсутній шлюз. Або порт завис або ще щось. Каже : "А хто Вам це сказав." - Статус мережевого інтерфейса блеать. ))))
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2021, 14:03 #2788354   #238
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації|Новини

Молодці!
Пропоную ще стековерфлов забанити, мамкіних сініорів прорядити .

org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2021, 14:27 #2788359   #239
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

там взагалі таке відчуття від балди список зробили
Friends Cables Reliablity Counts
вот ще пакистанські кабелі для прикладу
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2021, 09:09 #2788387   #240
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Який у Вас інтернет провайдер?

Сміявсь )))

org100h зараз поза форумом  
Подякували 2:
tapac_ko (26.02.2021), TTaJIa4 (26.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:11.