Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.07.2016, 21:55 #2645045   #81
artyukhin
Banned
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Ось перевірений лікар по хребтах http://likar-ortoped.com.ua/ Раджу!
artyukhin зараз поза форумом  
Старий 18.07.2016, 22:29 #2645047   #82
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата Ось перевірений лікар по хребтах http://likar-ortoped.com.ua/ Раджу!
Після цього" лікаря" знайомий мого знайомого став схожим на Квазімодо - скрутило його на "баранячий ріг". Нікому не раджу цього костолома!!!
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (19.07.2016)
Старий 19.07.2016, 09:04 #2645066   #83
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

я тут не профі, але ляпну пару компійок)))
возив швагра до "лікаря" у с.Конюхи, машин/людей нємєрено, всі до Андрія на прийом, кажуть люди помагає, має дар! хз, швагро довольний, тиждень не міг встати, а пан Андрій шось там поправив і літає як огурчик)
 
Старий 20.07.2016, 14:10 #2645240   #84
Anatolij
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Я тоже там бывал у Андрюхи, к нему пришел, не мог спину разогнуть, а потом вышел как огурчик)
Anatolij зараз поза форумом  
Старий 29.07.2016, 11:39 #2646322   #85
HMN
 
Аватар для HMN
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Чудово, що Ваші знайомі знайшли допомогу і полегшення!
Не повірите, але вищезгадані маніпуляції у середньостроковій перспективі тільки ускладнюють ситуацію та пришвидшують візит до справжнього лікаря.
Повторюю, вкотре. Якщо "скрутило" спину, немає гарантії, що це спричинила грижа міжхребцевого диску! Можливо усе, що завгодно: пухлина, кіста, запалення хребта. Незнаючи ситуації, лізти до хребта - занадто відважний крок.
Зрештою, кожен має право розпоряджатись власним часом, коштами, здоров'ям та довголіттям на свій розсуд та гаманець. Як кажуть: людина коваль свого щастя і швець власної торби.

Ніяким чином не агітую на діагностику. Хто буде рахувати за потрібне, сам звернеться. Доброго здоров'я та чудового настрою.
HMN зараз поза форумом  
Старий 16.09.2016, 10:51 #2653733   #86
bendi6
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

хто знає де в тернополі можна обслідувати спину зробити мрт чи ктр, може десь є приватна клініка дякую
bendi6 зараз поза форумом  
Старий 24.09.2016, 08:50 #2654984   #87
Trall
Новачок
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Я теж шукаю гарного лікаря остеопата.
Trall зараз поза форумом  
Старий 02.02.2017, 19:11 #2676399   #88
montana
Banned
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від AlexGol Переглянути допис
А таке питання, якщо людині вже 21 рік, в неї шанси вилічити сколіоз и хоч кіфоз є?
чи ні?
Це ж як треба спину запустити ... Що відносно докторів по спині не скажу, але от якщо у кого не все так запущено і кому потрібен кваліфікований масаж можу порекомендувати Siam Thai Spa де ми відмінно провели час коли гостювали в Одесі і який допоміг забути про болю в спині і не тільки. Ніколи б не подумала про те, що процедури про які так багато разів чула, будуть настільки приємними і ефективними для моєї спини.

Востаннє редагував montana: 03.02.2017 о 09:53.
montana зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Nobel (05.02.2017)
Старий 21.02.2017, 13:26 #2679243   #89
Arefieva
Учасник
 
Аватар для Arefieva
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від montana Переглянути допис
Це ж як треба спину запустити ... Що відносно докторів по спині не скажу, але от якщо у кого не все так запущено і кому потрібен кваліфікований масаж можу порекомендувати Siam Thai Spa де ми відмінно провели час коли гостювали в Одесі і який допоміг забути про болю в спині і не тільки. Ніколи б не подумала про те, що процедури про які так багато разів чула, будуть настільки приємними і ефективними для моєї спини.
Ну, Одесса далековато, щоб поїхати вправити спину
Arefieva зараз поза форумом  
Старий 05.05.2017, 08:06 #2690979   #90
AleksHr
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Прочитав тему, але не зовсім зрозумів куди можна звернутися саме для якісної діагностики.

Проблема наступна:
- спочатку десь 2-3 місяці назад інколи після довгого сидіння за комп'ютером (декілька годин без вставання можна сказати) перед сном лягав на рівну поверхню і починала боліти спина в відділі попереку так досить нормально, зазвичай на спині, приходилося лягати на живіт; але таке бул досить нечасто і рідко;
- декілька тижнів вже болить поперек при довгому сидінні на кріслі, звик сидіти дугою, болить вже за декілька хвилин; якщо ж сідати рівно по осанці, типу вигнута спина - нічого не болить; тобто тепер неможливо сидіти в неправильній позі, зразу починає боліти поперек;
- за кермом в авто та ж ситуація - приходиться або щось підставляти під нижню частину хребта, або сидіти ідеально рівно, тоді проблем немає.

Травм не було, важкого нічого не носив. Так, робота нажаль така що інколи і цілий день приходиться сидіти за комп'ютером на кріслі, дома інколи також цим зловживається.

При хотьбі, лежанні тощо взагалі нічого не болить. При хотьбі навіть при неправильній осанці нічого не турбує.

Біль не то щоб невеносима, а просто відчутна.

Тому цікавлюся РЕАЛЬНОЮ діагностикою і порадами. Можливо в мому випадку буде достатньо займатися якимись фізичними вправами чи ще щось і непотрібно буде радикального втручання?

Порадьте хто може допомогти в такому випадку, можилво в когось була подібна ситуація.
AleksHr зараз поза форумом  
Старий 05.05.2017, 09:12 #2690980   #91
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Можливо в мому випадку буде достатньо займатися якимись фізичними вправами чи ще щось і непотрібно буде радикального втручання?

Порадьте хто може допомогти в такому випадку, можилво в когось була подібна ситуація.
Була подібна ситуація. У інституті ортопедії у Києві сказали, що якраз вправами на зміцнення спини й потрібно лікуватись.
TheGame зараз поза форумом  
Подякували 5:
AleksHr (07.05.2017), Cabirez (16.02.2019), qazwsx321 (22.08.2017), Seagull (29.07.2019), SharpKnife (04.09.2019)
Старий 22.08.2017, 10:35 #2704044   #92
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від HMN Переглянути допис
Коли людину турбує хребет, тоді вона шукає порятунку - лікаря. Оминаючи при цьому важливий етап, діагностики. Без неї, пацієнти часто втрачають багато часу, та достатньо коштів без полегшення симптомів, чи повного одужання.
.
справжній лікар, сам робить діагностику, а той, що уміє лише лікувати - шарлатан ... зараз медінститути штампують, вузькоспеціалізованих шарлатанів, бо на них є попит
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 15.02.2019, 13:06 #2748092   #93
yarosl
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від Yur Переглянути допис
Більше переконаний що причина в хребтових дисках... Бо сам маю таку проблему. Якраз болить саме в попереку. Їздив до одного діда В Кременець (який не каже ціни, скільки даш стільки й буде) то він сказав що злетів диск, після 5ти хв вправляння мені відчутно стало краще. Брат має проблему з дисками в грудному відділі, то йому в лікарні сказали що там нема нічого страшного "Остерохондроз" виписали дорогі уколи які нічого не помогли. Я дідулька за 5-10 хв все поставив на місце.
п.с. Це не реклама, просто люди навіть не знають свого правильного діагнозу.. і лікують не те що потрібно.
Підкажіть контактні дані будь ласка
yarosl зараз поза форумом  
Старий 15.02.2019, 15:14 #2748106   #94
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

я знаю
на куліша 6

не якийсь дід з кременця або вчитель фізкультури після курсів масажистів

справжній лікар-вертебролог з вищою медичною освітою і великим досвідом роботи

якщо треба - напишу в пп № мобіли для запису
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 16.02.2019, 08:01 #2748160   #95
vicsat
 
Аватар для vicsat
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Теж зіткнувся з проблемою. Міофасціальний больовий синдром або Синдром напруженої м’язи не дає жити-біль нестерпний і жодними ліками не вдається його зняти,хоч плач,хоч вовком вий.Може хто порадить мануального терапевта чи масажиста в Тернополі,котрий вміє "боротись"з тригерними точками-буду вам дуже вдячний. На жаль, офіційна медицина поставила діагноз мієлопатія,дала групу і сказала що "то не лікується"..Допоможіть.
vicsat зараз поза форумом  
Старий 16.02.2019, 11:30 #2748168   #96
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від vicsat Переглянути допис
Теж зіткнувся з проблемою. Міофасціальний больовий синдром або Синдром напруженої м’язи не дає жити-біль нестерпний і жодними ліками не вдається його зняти,хоч плач,хоч вовком вий.Може хто порадить мануального терапевта чи масажиста в Тернополі,котрий вміє "боротись"з тригерними точками-буду вам дуже вдячний. На жаль, офіційна медицина поставила діагноз мієлопатія,дала групу і сказала що "то не лікується"..Допоможіть.
тебе в школі читати вчили чи ходив лише на сраки однокласниць заглядати?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
я знаю
на куліша 6

не якийсь дід з кременця або вчитель фізкультури після курсів масажистів

справжній лікар-вертебролог з вищою медичною освітою і великим досвідом роботи

якщо треба - напишу в пп № мобіли для запису
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 16.02.2019, 12:05 #2748171   #97
vicsat
 
Аватар для vicsat
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
тебе в школі читати вчили чи ходив лише на сраки однокласниць заглядати?
Я якраз звертався теж в дану контору і мені відповіли,що такого спеціаліста в них не має.Нині в Україні (Київ,Харків,Дніпро..)вже появились "дідусі з Кременця","вчителі фізкультури", котрі успішно виліковують "невиліковні" хвороби "хребта,суглобів", але мені з моєю болячкою на тривалий час кудись їхати за тридевять земель дуже і дуже проблематично.Тому шукаю таких "вчителів фізкультури"і "дідусів" в Тернополі.Якщо хтось зголоситься -пишіть в ПП.
Можливо технологія "Ударно-хвильової терапії"могла б допомогти-хто в курсі порадьте,бо в інтернеті подібних відгуків не чув.
Утопальник хапається за соломинку-так і я..жити в диких болях просто не хочеться.(

Дивлюсь як москалі зажухані санкціями рятують один одного і вірю,що в нас повинно бути краще
https://youtu.be/1KKI16rMIic
https://youtu.be/tbPKAijmKEE
vicsat зараз поза форумом  
Старий 16.02.2019, 14:10 #2748188   #98
yarosl
Учасник
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата:
Допис від vicsat Переглянути допис
Я якраз звертався теж в дану контору і мені відповіли,що такого спеціаліста в них не має.Нині в Україні (Київ,Харків,Дніпро..)вже появились "дідусі з Кременця","вчителі фізкультури", котрі успішно виліковують "невиліковні" хвороби "хребта,суглобів", але мені з моєю болячкою на тривалий час кудись їхати за тридевять земель дуже і дуже проблематично.Тому шукаю таких "вчителів фізкультури"і "дідусів" в Тернополі.Якщо хтось зголоситься -пишіть в ПП.
Можливо технологія "Ударно-хвильової терапії"могла б допомогти-хто в курсі порадьте,бо в інтернеті подібних відгуків не чув.
Утопальник хапається за соломинку-так і я..жити в диких болях просто не хочеться.(

Дивлюсь як москалі зажухані санкціями рятують один одного і вірю,що в нас повинно бути краще
https://youtu.be/1KKI16rMIic
https://youtu.be/tbPKAijmKEE
В Тернополі добре працює по тригерних точках: Філімонович. Не одного на ноги поставив. Зараз приймає на Шептицького. Якщо потрібно телефон можу в пп написати. На цьому форумі, ще раніше тут також згадували про нього.
yarosl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vicsat (16.02.2019)
Старий 16.02.2019, 14:25 #2748189   #99
vicsat
 
Аватар для vicsat
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Цитата
Допис від yarosl Переглянути допис
В Тернополі добре працює по тригерних точках: Філімонович. Не одного на ноги поставив. Зараз приймає на Шептицького. Якщо потрібно телефон можу в пп написати. На цьому форумі, ще раніше тут також згадували про нього.
Якщо вам не складно-скиньте будь-ласка його координати в ПП.Дуже вам буду-вдячний.
vicsat зараз поза форумом  
Старий 22.02.2019, 21:33 #2748661   #100
Estella
Учасник
 
Аватар для Estella
Типово Відповідь: Хто знає хорошого лікаря по хребтах?

Рекомендую до остеопатів придивитися, може, на консультацію сходити.
Ми біль в попереку (й защимлення нерву) вилікували у остеопата через виправлення шийного позвонка. Й не вірилося, коли почули, що причина не там... Проте, вже кілька років потому...
Estella зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:00.