Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


FortYear очолив комунальне підприємство "Тернопіль Інтеравіа"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.09.2015, 21:34 #2574974   #401
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну от це нормально. Савула, проти якого відкривали кримінальну справу за незаконне підивщення комунальних платежів, посилаючись на якихось міфічних мешканців будинку, просить підтвердити його статус царя і бога. В це звичайно що вірю.
Незрозумілі моменти звісно лишаються, наприклад чому контора яка має займатися благоустроєм, просить іншу контору яка не має відношення ні жо ЖКГ ні до регулювання підприємницької діяльності, щось когось зобовязувати, замість зробити свою роботу, за яку мешканці платять гроші.
Але то таке. Для мене було важливо підтвердження моєї теорії, і я це підтвердження отримав.
ти думаєш що в світі ще існують люди, котрі вірять що ти здатний бачити щось інше ніж те що вирішиш бачити?
надія лише якщо щось по-іншому скаже Саакашвіллі або Катерина... До інформації, котру озвучують вони, поки що саймон має довіру. Це добре
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2015, 21:37 #2574976   #402
saymon
Guest
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

По цій темі (кабелів) мене цікавить тільки одне: кому від цього стало краще?

От кому стало краще від дій Саакашвілі/Згуладзе я бачу, а кому стало краще від обрізаних кабелів?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2015, 21:45 #2574977   #403
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
пишуть ті скарги якось з задвірків )
От спіціятєльно сьогодні фоткав,хоча увагу звертав уже давно.
Отже,самий центр міста вул.Руська,будинок в якому арка,той що навпроти церкви і зупинки "Центр".
Дротів висить ну дуже багато,просто там дальше дерева маскують споруду
початок будинку,стандартний спосіб-перекинуті через край дроти:
а хтось казав що все всюди добре
он саймон проти демонтажів якщо є звернення мешканців або ЖЕКу...
рішайте з ним!

а якщо серйозно, то якщо буде звернення когось з субєктів (мешканці, балансоутримувач, провайдери), то тоді будемо обстежувати і приймати рішення як діяти щоб мінімально зачіпити чиїсь інтереси і не дати підстав стверджувати "а чо нікого не попередили??? а хто дозволив???"
наразі роботи вистачає і по скаргах

Додано через 45 секунд
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
От кому стало краще від дій Саакашвілі/Згуладзе я бачу, а кому стало краще від обрізаних кабелів?
мені
я це виключно для себе робив
ти ж зразу це був зрозумів
чо притворяєшся?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
ну от це і є лице міста ,так сказать,
за очищення якого так потужно бореться КП,
але все більше по спальних районах чомусь )
щось ви приписуєте нам місію яку ми не озвучували
на такий полемічний капкан не ведемось

тільки спільнео з вами!
телефонуйте і домовляємось що з тим робити!

Додано через 57 секунд
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Щоб метати бісер, його треба мати. Відмазки-відмазочки це не бісер, навіть така свиня як я це розуміє.
ну значить у тебе бісер інший
хто тобі винен?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І не тільки мій, і не тільки в мене. Як мінімум в трьох будинках жмути порізаного кабелю на фасаді колишуться, із того що я бачив.
давай спільно обстежимо
якось забагато честі якщо ти просто на форумі вказівки будеш роздавати
тебе турбує проблема - на практиці доведи що вона тебе дійсно турбує і потрать тіршки свого часу щоб хоча б її точно ідентифікувати на місці і спільно вирішити що з нею робити

Додано через 39 секунд
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Так що терміново збирайте консіліум як можна ЗОБОВЯЗАТИ, ОШТРАФУВАТИ або навіть ПОКАРАТИ сраних бариг-провайдерів, які саботують світлу місію облаштування комунікацій в Тернополі.
вже побігли
чекаємо подальших існтрукцій

Додано через 41 секунду
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
взагалі думав що ця тема вже діла давно минувших днів, а тут он воно як. Робота з облаштуваня кипить. То по фасаду неможна, то вже по підїзді нетак проклали. Може порізати нафіг всьо і заборонити інтернети? Тоді ніхто ефективність контори під сумнів поставити не зможе. Профіт же.
блін..
я так надіявся що ніхто не здогадається...

Востаннє редагував FortYear: 09.09.2015 о 21:45. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2015, 22:45 #2575005   #404
saymon
Guest
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
а якщо серйозно, то якщо буде звернення когось з субєктів (мешканці, балансоутримувач, провайдери), то тоді будемо обстежувати і приймати рішення як діяти щоб мінімально зачіпити чиїсь інтереси і не дати підстав стверджувати "а чо нікого не попередили??? а хто дозволив???"
наразі роботи вистачає і по скаргах
Добре, копію скарги виставляти неетично. А можна текст процитувати?
Як там пише в скарзі? Тіпа "на фасаді нашого будинку висять кабелі. прошу прийти і обрізати". Чи як? А ще цікаво яке обгрунтування пишеться в рішенні. Тобто що конкретно поганого в тому що на фасаді висять кабелі? Ну і кому стане краще, якщо вони там і надалі будуть висіти, але обрізані на дасі. Чи навіть обрізані і прибрані.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
тебе турбує проблема - на практиці доведи що вона тебе дійсно турбує і потрать тіршки свого часу щоб хоча б її точно ідентифікувати на місці і спільно вирішити що з нею робити
Мене турбує проблема самоуправства міськради та страшно цікавить хто, крім самої міськради, має профіт від її діяльності. Ніякі обговорення не зможуть цю проблему вирішити, так що який смисл.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
вже побігли
чекаємо подальших існтрукцій
Це не інструкції, це був сарказм, який ти звісно зрозумів, але не оминув можливості вчергове показати що самий мудрий, все знаєш набагато краще за тих, для кого власне і працюєш.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2015, 22:55 #2575008   #405
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
самий мудрий
хм... я подумаю про це

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Мене турбує проблема самоуправства міськради
нащастя ніхто інший управити не хоче
ось і управимо...
недовго лишилось
прийде Міхо і Катерина і зроблять все правильно

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
на фасаді нашого будинку висять кабелі. прошу прийти і обрізати".
переважно не так
зазвичай "стукає у вікна", "затікає вода", "намерзаують бурульки"
але так як ти написа - також буває... до таких "мотивацій" більш насторожено ставимось

але зміст це мені тобі писати?
це ж нічого не міняє... біха не так?...

Востаннє редагував FortYear: 09.09.2015 о 22:55. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2015, 23:08 #2575016   #406
saymon
Guest
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
нащастя ніхто інший управити не хоче
ось і управимо...
недовго лишилось
прийде Міхо і Катерина і зроблять все правильно
Тому і кажу що тут нема що обговорювати.
І вона не Катерина, а Екатерина, і більше любить скорочене імя Ека
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
зазвичай "стукає у вікна", "затікає вода", "намерзаують бурульки"
Мда... Це серйозна проблема. Тут треба добре все обстежити, прийняти рішення і обрізати кабель. Інакше ніяк.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2015, 10:43 #2575091   #407
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І вона не Катерина, а Екатерина, і більше любить скорочене імя Ека
я хороший і культурний
тому твоє зауваження візьму до відома і не буду тобі на зло називати її Катериною

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Мда... Це серйозна проблема. Тут треба добре все обстежити, прийняти рішення і обрізати кабель. Інакше ніяк.
ні
перед тим попередиться провайдерів щоб доклали зусиль виправити ситуацію без дискомфорту свого клієнта
ще оголошення вчіпимо завчасно...
ще листи замовні провайдерам розішлемо
якщо якісь інші ідеї окрім "та пофіг...", то кажи...
правда було б добре, щоб ці поради були реалістичні до втілення

Востаннє редагував FortYear: 10.09.2015 о 10:43. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:15.