Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.10.2019, 12:40 #2768723   #4821
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Можна я буду тобі дорожче продавати потрібні тобі речі? Тобі ж пофіг, а мені користь. Ти тільки скидай що тобі потрібно

Якось все зводиться до того що вимагають дешевого розмитнення тільки лайдаки і нероби, а авто в кого є 1000$ таким людям не потрібне бо хтось з форумчан так рішив. Але сіріус їздив на такій машині за 1000, я їздив на такій машині за 800 Опель аскона, данзел на тавроні їздив і нічо, крила порозпускали і тепер гордо на те все кажуть сміття, тільки чомусь сіріус сміття в мусор не викинув а продав, а данзел перебирає мусор бо треба для роботи за 2000 шось взяти. Так я крім того що з вами мазохістами переписуюсь теж на роботу ходжу, гроші заробляю, купляю що потрібно, міняю машини, але на аід міну від вас не хочу переплачувати в 2-3-5 раз більше за те ж авто від поляків. Не всім потрібні свіжі авто жоповозки, я б зараз з радістю пересів на щось більше типу лачеті, та ж лагуна 2 яка в мене була, Меган 2 але блін в Польщі ці авто 1500-2000 а в нас 5000-6000. Чи приймуть нову розтаможку чи ні я куплю якесь з цих авто, можливо інше, і розумію що мені що зараз докладати що потім сумма залишиться та сама бо Ланос при зменшенні ціни розмитнення пропорційно подешевшає, але не дай Бог щось чи дтп чи авто згорить, чи стихійне лихо я залишусь без роботи. І позичати 3000 на Ланос чи 1500 чи 1000 то трохи є різниця. Це все образно, надіюсь суть допису зрозумієте
Так звісно можеш продавати, але не факт шо я їх в тебе купуватиму, я пошукаю де дешевше і там куплю.
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2019, 12:46 #2768724   #4822
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
Так звісно можеш продавати, але не факт шо я їх в тебе купуватиму, я пошукаю де дешевше і там куплю.
А я вже губу розказав, прийдеться купляти губозакаточний
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2019, 13:59 #2768730   #4823
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

тре просто закон прийняти, щоб сіріус міг купувтаи тільки в кокоракатана, а все що не в нього - то завалити мито + акциз, так щоб втридорого виходило.
і сіріус з задоволенням купуватиме в тебе
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.10.2019, 14:25 #2768731   #4824
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Якщо дешеве розмитнення зараз то прижени щось і вклались в свій бюджет 2000$, в чому проблема?
Проблема в тому, що я за тим гімном нехочу навіть за межі міста виїжджати, не те що в іншу країну

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Чи то жаба, я платив, тепер всі так мають платити а то і більше?
Якшо машини подешевшають і моя стане дешевше, відповідно і те що я хочу наступне також подешевшає, тому "здесь ты *** угадал"

Востаннє редагував D@nZeL: 08.10.2019 о 14:25. Причина: Пізніше додано
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2019, 15:14 #2768734   #4825
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Проблема в тому, що я за тим гімном нехочу навіть за межі міста виїжджати, не те що в іншу країну

Додано через 3 хвилини
Якшо машини подешевшають і моя стане дешевше, відповідно і те що я хочу наступне також подешевшає, тому "здесь ты *** угадал"
Здивуй мене, чому ти проти того щоб розмитнення було ~30% від вартості авто не залежно від віку? Бо я пробую вибудувати логічну цепочку але щось ніяк не можу. Ти проти щоб гнали старі черпаки 2000х років, але сам такий черпак шукаєш бо треба для роботи. За 2000$ я навіть не знаю що ти вибереш, це ваз 2109-99 шось в тому дусі, десь так 2004-2008 рік, Славута тих же років ну і старі корчі 90х. І ти проти того щоб ну скажем Рено Меган 2004-2006рв коштував розмитнений 2000$ (ціна в Польщі 5000 злотих +- ) бо то корч в порівнянні з тим між чим ти вибираєш, чи як?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2019, 22:16 #2768759   #4826
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Здивуй мене, чому ти проти того щоб розмитнення було ~30% від вартості авто не залежно від віку?
я не проти і влаштовує так як є, небачу проблеми. Менше дивись що робиться в сусідів то їх проблеми. Якщо поляки почнуть жінок грати по 8 разів на день, будеш вимагати дешевої віагри від держави?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
І ти проти того щоб ну скажем Рено Меган 2004-2006рв коштував розмитнений 2000$ (ціна в Польщі 5000 злотих +- ) бо то корч в порівнянні з тим між чим ти вибираєш, чи як?
Хто казав що я проти? Я вибираю з того що є в наявності, на ту суму яку готовий потратити, не знайду, добавлю ще і буду шукати щось дорожче\краще\новіше, але точно небуду шукати варіант як плакатись що все хуйово, бо десь там щось дешевше, в США вон взагалі на аукціонах машини копійки коштують, то що повішатись? Поляки таксамо приганяють америкосів. і таксамо платять 10% мита, пдв 23% що більше ніж в нас і ще й акциз, можливо менший, але він в нас всерівно в районі тисячі при загальній ціні покупки більше 10, що загалом не є проблемою.
Спеціально погуглив, в польщі акциз на авто зза меж ЄС 18.6%, берем як приклад популярний в нас американський автомобіль, форд фюжн 2014 року з мотором нехай 2.5, ціною 4к$ на аукціоні сша, в україні ти заплатиш 400$ мита 500 євро акцизу і на загальну суму 20% пдв, в польщі 400$ мита 675євро акцизу і на загальну суму 23% пдв, де зрада?

Востаннє редагував D@nZeL: 08.10.2019 о 22:39. Причина: Пізніше додано
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2019, 22:36 #2768762   #4827
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

В мене складається дивне враження, що люди не вміють цінувати своїх зароблених грошей, принаймні ті хто яросно розпинаються що готові навіть більше платити за розмитнення, і їм все ок. Я особисто не бачу за що я маю державі платити ще одну вартість машини(+/-) і при тому не отримуючи навіть елементарного сервісу при оформленні. Перереєстрація колись машини в тій самій Польщі мені зайняла пару годин в не напряжній обстановці і заплатив 200дол, а в нас потратив три з лишнім дня черг, і мозахізму і заплатив 2000дол.
Я не хочу наступні машину купувати і знову те саме проходити, бо чого я маю платити державі бабло і ще сім кругів аду пройти за свої ж гроші, і чого та машина яку я хочу коштує 4-5к в Німеччині а в нас на авторіа 10-12к що в нас такого кращого є, хто мені скаже.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2019, 22:55 #2768763   #4828
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
В мене складається дивне враження, що люди не вміють цінувати своїх зароблених грошей, принаймні ті хто яросно розпинаються що готові навіть більше платити за розмитнення, і їм все ок. Я особисто не бачу за що я маю державі платити ще одну вартість машини(+/-) і при тому не отримуючи навіть елементарного сервісу при оформленні. Перереєстрація колись машини в тій самій Польщі мені зайняла пару годин в не напряжній обстановці і заплатив 200дол, а в нас потратив три з лишнім дня черг, і мозахізму і заплатив 2000дол.
Я не хочу наступні машину купувати і знову те саме проходити, бо чого я маю платити державі бабло і ще сім кругів аду пройти за свої ж гроші, і чого та машина яку я хочу коштує 4-5к в Німеччині а в нас на авторіа 10-12к що в нас такого кращого є, хто мені скаже.
Якщо в європі всі мужики будуть довбатись в зад, це буде аргументом, що в нас також так треба робити? До чого тут готові чи не готові, є факт, потрібне авто платиш, нема грошей на свіже, вибираєш з того що є, все просто, мене влаштовує заплатити за авто ринкову ціну в україні і далі займатись своїми справами, замість того аби постійно шукати в сраці меду
Про страховки чомусь ти тактовно промовчав, як і про ціну обслуговування, обов'язкові тех.огляди і штрафи за будь яке мінімальне порушення. І піди в мрео подивись на електронну чергу, відколи "нове мрео" був там разів 5 жодного разу в мене це не займало більше ніж 2 години, і жодного разу за той час не користувався послугами рішал.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 07:07 #2768765   #4829
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
я не проти і влаштовує так як є, небачу проблеми. Менше дивись що робиться в сусідів то їх проблеми. Якщо поляки почнуть жінок грати по 8 разів на день, будеш вимагати дешевої віагри від держави?

Додано через 1 хвилину
Хто казав що я проти? Я вибираю з того що є в наявності, на ту суму яку готовий потратити, не знайду, добавлю ще і буду шукати щось дорожче\краще\новіше, але точно небуду шукати варіант як плакатись що все хуйово, бо десь там щось дешевше, в США вон взагалі на аукціонах машини копійки коштують, то що повішатись? Поляки таксамо приганяють америкосів. і таксамо платять 10% мита, пдв 23% що більше ніж в нас і ще й акциз, можливо менший, але він в нас всерівно в районі тисячі при загальній ціні покупки більше 10, що загалом не є проблемою.
Спеціально погуглив, в польщі акциз на авто зза меж ЄС 18.6%, берем як приклад популярний в нас американський автомобіль, форд фюжн 2014 року з мотором нехай 2.5, ціною 4к$ на аукціоні сша, в україні ти заплатиш 400$ мита 500 євро акцизу і на загальну суму 20% пдв, в польщі 400$ мита 675євро акцизу і на загальну суму 23% пдв, де зрада?
Поляки платять 10% мита, 3,1% акциз на авто з об'ємом двигуна до 2,0 і 18,6% на більший об,їм, 23% ПДВ. Тому розмитнити гольфа 4 з 1,9 мотором за 1000€ в них виходить 400€ а в нас 2885€. Так, практично як в Польщі
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 07:10 #2768766   #4830
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Поляки платять 10% мита, 3,1% акциз на авто з об'ємом двигуна до 2,0 і 18,6% на більший об,їм, 23% ПДВ. Тому розмитнити гольфа 4 з 1,9 мотором за 1000€ в них виходить 400€ а в нас 2885€. Так, практично як в Польщі
Покажи мені хоча б одного поляка який з Америки привіз собі 4 гольф
$IRIU$ зараз поза форумом  
Подякували 7:
AlexDv (09.10.2019), BIMMER (09.10.2019), D@nZeL (09.10.2019), dima (23.10.2019), Tommygun (15.10.2019), Trafic (10.10.2019), Ximik (12.10.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 09:15 #2768770   #4831
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
Покажи мені хоча б одного поляка який з Америки привіз собі 4 гольф
Мова зайшла за розмитнення в Польщі і в нас, от я як приклад навів розрахунок по гольфу 4. Як на те пішло то поляк гольфа 4 не розмитнює за 400€, йому це обходиться в 106€ якщо авто з євросоюзу, так зрозуміліше?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 10:01 #2768771   #4832
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
йому це обходиться в 106€ якщо авто з євросоюзу, так зрозуміліше?
Ну от коли ми будемо в євросоюзі, то і в нас так буде...
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trafic (10.10.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 10:05 #2768772   #4833
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Мова зайшла за розмитнення в Польщі і в нас, от я як приклад навів розрахунок по гольфу 4. Як на те пішло то поляк гольфа 4 не розмитнює за 400€, йому це обходиться в 106€ якщо авто з євросоюзу, так зрозуміліше?
Тут є маленький нюанс Євросоюз , і з-за меж Євросоюзу. А ще є така штука як таможений союз там ще меньше мито в них взагалі коли купуєш машину в білорусів то в Казахстані ти взагалі мита не платиш.
Не мішай гімно і цукерки,
Поляки як хочуть дешеву машину купують її в межах Євросоюзу , якшо хочуть кращу(дешевше чим в ЄС ) то везуть з-за меж. І ніхто не купує 4-й гольф
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 10:06 #2768773   #4834
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

тут була копіпаста за 17 рік, не актуально

Востаннє редагував D@nZeL: 09.10.2019 о 10:11.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 10:22 #2768774   #4835
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Якщо в європі всі мужики будуть довбатись в зад, це буде аргументом, що в нас також так треба робити? До чого тут готові чи не готові, є факт, потрібне авто платиш, нема грошей на свіже, вибираєш з того що є, все просто, мене влаштовує заплатити за авто ринкову ціну в україні і далі займатись своїми справами, замість того аби постійно шукати в сраці меду
Про страховки чомусь ти тактовно промовчав, як і про ціну обслуговування, обов'язкові тех.огляди і штрафи за будь яке мінімальне порушення. І піди в мрео подивись на електронну чергу, відколи "нове мрео" був там разів 5 жодного разу в мене це не займало більше ніж 2 години, і жодного разу за той час не користувався послугами рішал.
Про підарасів, це якось пов'язано з автомобілями, чи ви тільки щоб щось сп...здіти? Я розумію що вам подобається за все платити скільки скажуть, але вам тоді до європи як до неба рачки, бо в європі рахують свої зароблені гроші. Про страховки, на мою в польщі річна вартувала 100дол, в португалії в родичів на рено кліо древнє 200дол, та десь в двічі дорожче ніж в нас, але там страхова сума не 100тис. грняк в нас, то так на вскидку. Про сервіс, що в Польщі, що в Португалії можна знайти сервіс приблизно з нашими цінами, а в Польщі щей дешевше по деяких штуках. ТО в Португалії на то древнє кліо коштує щось 50є і якщо за машиною дивитись і не їздити на лисаках, то проходиш яж бігом, в Польщі взагалі фігню якусь коштує ТО. Про штрафи, то взагалі смішно, як їздиш, так і отримуєш, недавно в відпусці був, то три тижні по європі катався, щось жодного не отримав. Я б давно попіднімав в нас раза в три, може на дорогах хоч їздити почнуть по правилах трохи.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
Тут є маленький нюанс Євросоюз , і з-за меж Євросоюзу. А ще є така штука як таможений союз там ще меньше мито в них взагалі коли купуєш машину в білорусів то в Казахстані ти взагалі мита не платиш.
Не мішай гімно і цукерки,
Поляки як хочуть дешеву машину купують її в межах Євросоюзу , якшо хочуть кращу(дешевше чим в ЄС ) то везуть з-за меж. І ніхто не купує 4-й гольф
А нафіга поляку гнати не з ЄС, якщо він може з тоїж Німеччини, Бельгії чи Нідерландів пригнати за нормальні ціни?

Востаннє редагував Samyel_Fox: 09.10.2019 о 10:22. Причина: Пізніше додано
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (09.10.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 10:31 #2768776   #4836
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від $IRIU$ Переглянути допис
Тут є маленький нюанс Євросоюз , і з-за меж Євросоюзу. А ще є така штука як таможений союз там ще меньше мито в них взагалі коли купуєш машину в білорусів то в Казахстані ти взагалі мита не платиш.
Не мішай гімно і цукерки,
Поляки як хочуть дешеву машину купують її в межах Євросоюзу , якшо хочуть кращу(дешевше чим в ЄС ) то везуть з-за меж. І ніхто не купує 4-й гольф
Так я і не плутаю, я вкурсі про розмитнення і перереєстрацію, якщо з євросоюзу то без пдв23%, якщо з поза меж то ще 23%. Кажеш поляки не приганяють гольф 4? Ти впевнений в своїх словах? Почитай який середній вік пригнаних авто в Польщу. Але кому я то розказую. Ти краще напиши чого фієсту на мусор не викинув і взагалі для чого тобі було авто за 1000, якщо в тебе тільки 1000 то тобі авто взагалі протипоказане, дешевше на таксі, так "мудрі" люди говорять

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Про підарасів, це якось пов'язано з автомобілями, чи ви тільки щоб щось сп...здіти? Я розумію що вам подобається за все платити скільки скажуть, але вам тоді до європи як до неба рачки, бо в європі рахують свої зароблені гроші. Про страховки, на мою в польщі річна вартувала 100дол, в португалії в родичів на рено кліо древнє 200дол, та десь в двічі дорожче ніж в нас, але там страхова сума не 100тис. грняк в нас, то так на вскидку. Про сервіс, що в Польщі, що в Португалії можна знайти сервіс приблизно з нашими цінами, а в Польщі щей дешевше по деяких штуках. ТО в Португалії на то древнє кліо коштує щось 50є і якщо за машиною дивитись і не їздити на лисаках, то проходиш яж бігом, в Польщі взагалі фігню якусь коштує ТО. Про штрафи, то взагалі смішно, як їздиш, так і отримуєш, недавно в відпусці був, то три тижні по європі катався, щось жодного не отримав. Я б давно попіднімав в нас раза в три, може на дорогах хоч їздити почнуть по правилах трохи.

Додано через 2 хвилини


А нафіга поляку гнати не з ЄС, якщо він може з тоїж Німеччини, Бельгії чи Нідерландів пригнати за нормальні ціни?
За страховку 1000% ти правий, нехай би вартувала 100-200$ но я був би впевнений що не залишусь голий-босий після дтп і ще з купою боргів за медичні послуги.

Востаннє редагував Kokorakatan: 09.10.2019 о 10:31. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (09.10.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 10:33 #2768778   #4837
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Так я і не плутаю, я вкурсі про розмитнення і перереєстрацію, якщо з євросоюзу то без пдв23%, якщо з поза меж то ще 23%. Кажеш поляки не приганяють гольф 4? Ти впевнений в своїх словах? Почитай який середній вік пригнаних авто в Польщу. Але кому я то розказую. Ти краще напиши чого фієсту на мусор не викинув і взагалі для чого тобі було авто за 1000, якщо в тебе тільки 1000 то тобі авто взагалі протипоказане, дешевше на таксі, так "мудрі" люди говорять
А хто тобі сказав шо в мене тільки 1000? В мене була сума яку я міг витратити на те щоб дружина буда незалежна від громадського транспорту. Для мене машина не є чимось статусним. Це просто засіб пересування , тепер на рахунок чого не викинув:
З якого переляку я мав викидати те за що дають гроші? Я не бачу в цьому логіки. Хіба в тебе інша?
Я тобі більше скажу в мене в дружини був ваз 2101 перша машина і коли в ній відлетіла балка бо машина гнила то я здав її на метал за 250$
Витрати на користування фієстою ти бачив і на рахунок таксі, я живу за містом мені таксі обходиться 140-150грн в одну сторону це 300 грн в день робочих днів 25 це 7500грн в місяць в місяць я заправляв машину на 1600 грн це економія 6000 грн (грубо) машина в мене 7 місяців на таксі я зекономив 42000 грн шо є 150% вартості машини.
Я надіюся нормально пояснив?

Востаннє редагував $IRIU$: 09.10.2019 о 10:40.
$IRIU$ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (09.10.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 10:39 #2768779   #4838
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
А нафіга поляку гнати не з ЄС, якщо він може з тоїж Німеччини, Бельгії чи Нідерландів пригнати за нормальні ціни?
То може нам таки треба вступити в євросоюз, а тоді вже будуть дешеві машини і т.д, а не навпаки?

Додано через 48 секунд
Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Про підарасів, це якось пов'язано з автомобілями, чи ви тільки щоб щось сп...здіти? Я розумію що вам подобається за все платити скільки скажуть, але вам тоді до європи як до неба рачки, бо в європі рахують свої зароблені гроші.
Мені всерівно що роблять в європі, я живу в Україні.

Востаннє редагував D@nZeL: 09.10.2019 о 10:39. Причина: Пізніше додано
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 10:57 #2768781   #4839
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
То може нам таки треба вступити в євросоюз, а тоді вже будуть дешеві машини і т.д, а не навпаки?
Ага і не їсти продуктів з Європи, бо ми ше не в Євросоюзі, не їздити в Європу, бо то ми ше не там. Ціна на розмитнення авто, абсолютно ніяк не прив'язана наразі до вступу в ЄС, а залежить від рівня та бажання нагнути на бабло своїх громадян, не давши в замін практично нічого.

Мені всерівно що роблять в європі, я живу в Україні.[/QUOTE]
Мені здається, що тре буди або мозахістом, або мати щось не так в голові, щоб не хотіти жити краще і не вимагати цього від держави. Ну або жити як в країні по сусідству і бути тєрпілою, якого їб...ть і він крєпчає.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2019, 11:00 #2768782   #4840
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
чого та машина яку я хочу коштує 4-5к в Німеччині а в нас на авторіа 10-12к що в нас такого кращого є, хто мені скаже.
Думаю, що через те, що в нас менш розвинутий вторинний ринок тай загалом менше авто на кількість населення і в німеччині мабуть невигідно або нецікаво їздити на старій машині. Чомусь нові коштують однаково що тут що там, а решта це закон ринку попит-пропозиція. Неготові купляти нове то переплачуєм за Б/у, бо звідки йому взятись, якщо нове не купляють.
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:48.