Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Автоломбард в Тернополі, хто порадить де отримати кредит під заставу автомобіля?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.12.2014, 14:30 #2482120   #1
radykal
Учасник
 
Аватар для radykal
Типово Автоломбард в Тернополі, хто порадить де отримати кредит під заставу автомобіля?

Терміново потрібні гроші, десь до $5000. Банки вімовляють у кредиті, бо зарплата 2,4 тис. грн. і жінка не працює.

Може хтось порадить якийсь автоломбард? Коли я жив в Києві - друзі користувались їх полслугами. А чи є якісь автоломбарди, які видають гроші під заставу автомобілів в Тернополі?
radykal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2014, 15:28 #2482145   #2
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Автоломбард в Тернополі, хто порадить де отримати кредит під заставу автомобіля?

Цитата:
Допис від radykal Переглянути допис
Терміново потрібні гроші, десь до $5000. Банки вімовляють у кредиті, бо зарплата 2,4 тис. грн. і жінка не працює.

Може хтось порадить якийсь автоломбард? Коли я жив в Києві - друзі користувались їх полслугами. А чи є якісь автоломбарди, які видають гроші під заставу автомобілів в Тернополі?
Незнаю яка ввас ситуація але намою думку креще продати авто ні користуватись послугами автоломбарду
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2014, 16:10 #2482155   #3
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Автоломбард в Тернополі, хто порадить де отримати кредит під заставу автомобіля?

Найдешевше кредит в банку а якщо брати на руках в людей то процент високий і за пару місяців буде вже ні забирати авто ні продавати ні платити краще скинути ціну продати і бути вільним ато проценти все зідять а ще якщо авто нормально коштує то і для пересування можна взяти дешевше і мати гроші на вирішення проблеми.
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2014, 16:11 #2482156   #4
radykal
Учасник
 
Аватар для radykal
Типово Відповідь: Автоломбард в Тернополі, хто порадить де отримати кредит під заставу автомобіля?

продавати автомобіль сьогодні - взагалі безглуздя, - я за нього більше 60% не візьму, - ринок в повній дупі. Тай й не хочу я його продавати, - гроші мені треба десь до місяця часу.

Наразі по Тернополі знайшов тільки avtolombard.te.ua Може хтось вже користувався цим автоломбардом, які відгуки?
radykal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2014, 10:29 #2483272   #5
Pilat
Типово Відповідь: Автоломбард в Тернополі, хто порадить де отримати кредит під заставу автомобіля?

Цитата:
Допис від radykal Переглянути допис
продавати автомобіль сьогодні - взагалі безглуздя, - я за нього більше 60% не візьму, - ринок в повній дупі. Тай й не хочу я його продавати, - гроші мені треба десь до місяця часу.

Наразі по Тернополі знайшов тільки avtolombard.te.ua Може хтось вже користувався цим автоломбардом, які відгуки?
ну я думаю ви вкурсі що любий ломбард ціну дає орієнтовно 30 відсотків вартості
Pilat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2014, 15:07 #2483394   #6
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Автоломбард в Тернополі, хто порадить де отримати кредит під заставу автомобіля?

автоломбард і все що пов язано з словом ломбард до нічого доброго не призводить. Відсоток шалений а викуп за копійки. Як варіант можеш найти якусь надійну людину напишеш на нього генеральне доручення втратиш 300 грн а потім він віддасть авто назад, ну думаю дешевше обійдеться ніж ломбард
DIC зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kuzka (09.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2014, 14:51 #2485043   #7
radykal
Учасник
 
Аватар для radykal
Типово Відповідь: Автоломбард в Тернополі, хто порадить де отримати кредит під заставу автомобіля?

а якщо не віддасть? написати на нього доручення, а він завтра машину продасть, - ці всі "надійні люди" як тільки мова про гроші заходть - вмить усі на шахраїв перетворюються
radykal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2014, 16:17 #2485073   #8
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Автоломбард в Тернополі, хто порадить де отримати кредит під заставу автомобіля?

Цитата:
Допис від radykal Переглянути допис
а якщо не віддасть? написати на нього доручення, а він завтра машину продасть, - ці всі "надійні люди" як тільки мова про гроші заходть - вмить усі на шахраїв перетворюються
Так якщо в приватний ломбард давати то можуть вимагати взагалі зняття з обліку і ген доручення а так якщо треба то можу підказати в пп
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2014, 16:23 #2485076   #9
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Автоломбард в Тернополі, хто порадить де отримати кредит під заставу автомобіля?

Та чого ви паритесь людина свою кантору рекламує )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
ОРДА (13.03.2015), zumnuj (13.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 16:02 #2520922   #10
herytan
Учасник
 
Аватар для herytan
Типово Відповідь: Автоломбард в Тернополі, хто порадить де отримати кредит під заставу автомобіля?

Можно просто взять деньги в кредит в https://creditok.com.ua/ , вот и все дела.
herytan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:32.