Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення


Заморожування овочів та фруктів на зиму

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.07.2010, 15:20 #1396497   #1
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Заморожування овочів та фруктів на зиму

Думала тему створити в ЖТ , але тут аудиторія більша відповідно і порад можна очікувати більше .

Отож. Хто що і яким чином пробував заморожувати на зиму ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2010, 15:39 #1396506   #2
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Заморожування овочів та фруктів на зиму

Помити, купити пакети для заморозки і закинути в морозілку, тай всьо..

Якщо це ягоди то їх краще з цукром перетерти, бо після розморозки звичайних в них смаку вопше немає.
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2010, 15:46 #1396511   #3
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Заморожування овочів та фруктів на зиму

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Помити, купити пакети для заморозки і закинути в морозілку, тай всьо..
Нє не всьо . От деякі продукти ( наприклад щавель) краще обшпарити окропом, а тоді вже заморожувати .

Перш ніж заморозувати помідори я з них знімаю шкіру ( для цього також обливаю окропом), розрізаю на дольки та заморожую окремо, а потім вже фасую на порції .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2010, 16:29 #1396536   #4
WakS
Типово Відповідь: Заморожування овочів та фруктів на зиму

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Нє не всьо . От деякі продукти ( наприклад щавель) краще обшпарити окропом, а тоді вже заморожувати .
.
Щавель мив, витирав насухо, шаткував. Морозив порціями на 1 варку борщу. На смак борщ не відрізнявся від зі свіжого щавлю.
Морозим зелень (кріп, петрушку). Також дрібно ріжем та морозим в кульках.
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 20:34 #1399747   #5
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Заморожування овочів та фруктів на зиму

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис

Отож. Хто що і яким чином пробував заморожувати на зиму ?
морозимо багато)
ягоди (чорниці, чорну смородину, червону смородину) просто в пакетах. при розморозці вони свою форму не втрачають і майже не підтікають
клубніку-малину перетираємо з цукрм, фасуємо в пластикові формочки, т.я. після розморозки вони не мають ні вигляду, ні смаку, н ікольору, навіть для декору не використаєш
зелень -- кріп, укроп, щавель. ще рекомендую морозити щавель. звичайно, він на любителя, але готувати потім з ним рибний пиріг або рибу запікати -- смакота виходить!
спржеву квасолю, попередньо обробивши (обрізавши хвостики), цвітну капусту, брокколі -- просто в пакети

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Перш ніж заморозувати помідори я з них знімаю шкіру ( для цього також обливаю окропом), розрізаю на дольки та заморожую окремо, а потім вже фасую на порції .
не сприйміть за образу, але заморожувати помідори я не бачу сенсу. зараз і зимою є вибір свіжих в супермаркетах. звичайно, реалії такі, що це лише одна назва "помідор". але нічого поганого з того, щоб взимку раз в пятілєтку в салат порізати або як декор використати не бачу... що ж стосується готування -- є вибір закритих у власному соці, які зовсім не уступають свіжим

Востаннє редагував olyaoli4ka: 13.07.2010 о 20:36. Причина: Пізніше додано
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Манюня (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 20:43 #1399771   #6
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Заморожування овочів та фруктів на зиму

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис
морозимо багато)
ягоди (чорниці, чорну смородину, червону смородину) просто в пакетах. при розморозці вони свою форму не втрачають і майже не підтікають
клубніку-малину перетираємо з цукрм, фасуємо в пластикові формочки, т.я. після розморозки вони не мають ні вигляду, ні смаку, н ікольору, навіть для декору не використаєш
зелень -- кріп, укроп, щавель
спржеву квасолю, попередньо обробивши (обрізавши хвостики), цвітну капусту, брокколі -- просто в пакети

Додано через 2 хвилини

не сприйміть за образу, але заморожувати помідори я не бачу сенсу. зараз і зимою є вибір свіжих в супермаркетах. звичайно, реалії такі, що це лише одна назва "помідор". але нічого поганого з того, щоб взимку раз в пятілєтку в салат порізати або як декор використати не бачу... що ж стосується готування -- є вибір закритих у власному соці, які зовсім не уступають свіжим

все також роблю,крім помідорок(їх не заморожую)...ще фасую такі собі мікси порційно на сім"ю:цукіні,морковка,спаржа,перець болгарський(різати так,як подобається).Взимку дістаю,на сковорідку з олією без розморозки+жарена цибуля+ізюм(на любителя).Посолити-поперчити і під кришкою собі мліє до м"якості.
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 00:04 #1400017   #7
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Заморожування овочів та фруктів на зиму

морозимо все
ягоди, петрушку, кріп, м"ясо )))

промити, перебрати(відділити стебла і т.д...), просушити і в пакетики.
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 18:15 #1400810   #8
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Заморожування овочів та фруктів на зиму

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис

не сприйміть за образу, але заморожувати помідори я не бачу сенсу. зараз і зимою є вибір свіжих в супермаркетах. звичайно, реалії такі, що це лише одна назва "помідор". але нічого поганого з того, щоб взимку раз в пятілєтку в салат порізати або як декор використати не бачу... що ж стосується готування -- є вибір закритих у власному соці, які зовсім не уступають свіжим

Я використовую морожені починаючи від соусів та закінчуючи різними запіканками. Купувати взимку так звані помідори та використувувати в повсякденні страви - дорого . Кг овочів в ціну з кг м*яса .
Використовую даний продукт регулярно ( а чом би ні коли є пів морозилки ?), прийдеться працювати на одні помідори та інтернет .

Завжди купувала вже заморожену спаржу, а цього року попробую заморозити сама .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2010, 18:58 #1400837   #9
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Заморожування овочів та фруктів на зиму

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Я використовую морожені починаючи від соусів та закінчуючи різними запіканками. Купувати взимку так звані помідори та використувувати в повсякденні страви - дорого . Кг овочів в ціну з кг м*яса .
Використовую даний продукт регулярно ( а чом би ні коли є пів морозилки ?), прийдеться працювати на одні помідори та інтернет .

Завжди купувала вже заморожену спаржу, а цього року попробую заморозити сама .
просто я в соуси і в страви беру закриті у власному соку, або з італії такі ж замовляю... а морозилку краще ягідками заб"ю))))
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
заморожуння, зима, консервування, овочі, фрукти



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:23.