Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: У якому віці визначились з вірою в Бога?
16-19 25 46.30%
20-25 11 20.37%
після 25 9 16.67%
ще досі вагаюсь 9 16.67%
Голосували: 54. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відсутністю таких)?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.11.2010, 20:04 #1495771   #281
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
тобто можливість є у всіх,що говорить про одинакову любов бога до всіх
Значить не всіх Бог однаково любить))) От і чого така несправедливість?
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2010, 20:16 #1495795   #282
serafim123
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Значить не всіх Бог однаково любить))) От і чого така несправедливість?
любить одинаково,бо у всіх є рівні можливості... але не кожен так хоче,не кожен так вмівє,не кожен заслуговує... це вже проблеми індивідуально кожного! в кожного свій рід і свої гріхи і свої позитивні і негативні риси... а бог каже будьте святі,досконалі всі...
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 13:11 #1837670   #283
kalinka
Учасник
 
Аватар для kalinka
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відсутністю таких)?

ну, не знаю як кого, але мене зламечку привчали до того, що всім у світі править Бог і Він є альфа і омега. бабуся завжди мене брала з собою в церкву, вчила молитися, бо батьки завжди дбали про те, щоб їхнє чадо мало що поїсти і в що вдягнутися. правда, був в мене такий період, коли я перестала ходити в церкву, молитися...та тепер багато що змінилося: стараюся кожної неділі і в кожне свято відвідати богослужіння, бо мені якось аж на душі стає легше, коли я з церкви повертаюся...що ж стосується жартів на релігійну тему, то про таке в моїй присутності говорити не варто!! одного разу мій хлопець пробував мене підколоти ( типу "свята дитина" і тому подібне...) то я на нього дуже образилася...
колись почула вислів: " В Бога вірю, а в ксьондза ні!"
точно про мен. бо є такі священики, шо коли слухаєш їхню проповідь, то не розумієш, чи то я така дурна шо нічого не розумію, чи то він говорити і навчити не вміє??..
kalinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 10:41 #2645556   #284
Valkyrie
Учасник
 
Аватар для Valkyrie
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відсутністю таких)?

Бачу, в тему дуже давно не заходили, але якщо вже опинилася тут, вставлю і свої п'ять копійок.
В 13-річному віці зрозуміла всю нелогічність християнства та жорстокість Біблійного бога, і, ще будучи на той момент войовничою віруючою, перейшла в іншу крайність - такий же войовничий атеїзм. Відтоді мій світогляд ще не раз змінювався - від пантеїзму до деїзму, але зараз можу назвати себе агностиком. Якщо якась вища сила і є, то вона не має нічого спільного з примітивними християнськими віруваннями.
Якщо хтось зі мною не згідний, то раджу не намагатися мене в чомусь переконати, я прийшла сюди не для того, щоб сперечатися і щось комусь доводити
Valkyrie зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (23.07.2016), TUR17 (23.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 11:21 #2645557   #285
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відсутністю таких)?

Цитата:
Допис від Valkyrie Переглянути допис
Бачу, в тему дуже давно не заходили, але якщо вже опинилася тут, вставлю і свої п'ять копійок.
В 13-річному віці зрозуміла всю нелогічність християнства та жорстокість Біблійного бога, і, ще будучи на той момент войовничою віруючою, перейшла в іншу крайність - такий же войовничий атеїзм. Відтоді мій світогляд ще не раз змінювався - від пантеїзму до деїзму, але зараз можу назвати себе агностиком. Якщо якась вища сила і є, то вона не має нічого спільного з примітивними християнськими віруваннями.
Якщо хтось зі мною не згідний, то раджу не намагатися мене в чомусь переконати, я прийшла сюди не для того, щоб сперечатися і щось комусь доводити
Сам десь в тій самій течії)))
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 17:41 #2645600   #286
Winner
Неможливе можливе.
 
Аватар для Winner
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відсутністю таких)?

А я вірю в Бога. Не раз були випадки в моєму житті, що просто чудо допомагала, і чомусь саме тоді коли молився Богу. З дитинства батьки прищемили любов до релігії. Я не є таким аж вірним християнином, не часто ходжу в церку через обставини. Але вірю.
Winner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2016, 08:40 #2646445   #287
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відсутністю таких)?

Цитата:
Допис від Valkyrie Переглянути допис
Якщо якась вища сила і є, то вона не має нічого спільного з примітивними християнськими віруваннями
Як правило, такі слова говорять люди, які замість християнства, познайомилися із підробкою під християнство.
Насправді в християнстві, в Христі така велич і досконалість, що аж подух захоплює. Вічне життя із Богом у віці майбутньому, духовне зростання у пізнанні всемогутнього, неосяжного і люблячого Бога, участь у Його справах - це все відкрите Богом для Його дітей у Христі.
Просто потрібно стати християнином, тобто познайомитися із живим Ісусом Христом, а не з мертвою релігією, яка присвоїла собі Його ім"я.

В моєму житті це сталося у віці 31 року. До цього моменту я був атеїстом.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:42.