Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: Чи варта говорити подрузі(другу) про зраду її половинки?
Вмішуватися не треба 23 26.44%
Відкрити очі обов*язково 18 20.69%
Дивитися по обставинам 46 52.87%
Голосували: 87. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.07.2010, 12:20 #1398402   #81
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Така категоричність-признак недостатнього життєвого досвіду (в силу,я так думаю, молодого віку) Дінара права на 100%- не завжди той, хто зраджує відноситься погано до своєї половинки, інакше не було би повсюдно такого, шо мужчина гуляє, але від сім*ї не йде, шо би там коханка не робила, більше навіть- коли жінка взнає про то і виганяє з хати його, то він гори переверне шоб вона його прийняла назад, і тільки самою звичкою того не пояснити. Кожна людина може по життю оступитися, ніколи не кажи ніколи -знаєш таку штуку?.. ламати стосунки через одну помилку не є напевно правильно. Ше таке скажу- коли ми з коліжанками були молоденькі (ну,по 17-22) і неодружені, то коли заходила дана тема в розмові, то ми ВСІ казали шо ніколи би не вибачили зрадника, пройшло трохи років, всі мають сім*ї, дітей, ХОРОШИХ чоловіків, і коли така розмова заходить тепер то знову ж таки всі кажуть, шо спочатку би тисячу раз подумали перш ніж приймати рішення, і шо зраду вибачити можна,а в деяких випадках і треба, коли думати не тільки про своє вражене серце. То я веду до того,шо хто не стикався з такою ситуацією (та й не дай Бог, звичайно) той не зовсім "в темі"- пусті теоретизування на таку тему не є змістовні.
В мене достатньо життєвого досвіду.Не така я юна, як вам мабуть здалось.Так ,оступитись може кожен...Я про регулярні походеньки.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 12:21 #1398403   #82
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

niusa, от уяви собі ситуацію, твій коханий поїхав у відрядження до Львова. До тебе ввечері приходить подруга, ви п'єте каву, спілкуєтесь і якось так між іншим, подруга тобі розповідає історію, як знайома її знайомої потрапила у ситуацію коли її чоловік поїхав до Києва по роботі, а ввечері там таке витворяв, таке витворяв, жах(а їй все розказала знайома, яка в той час теж була у Києві і його бачила)! І оце вони розійшлися, бо хто з такою скотиною і кобелем жити захоче...Це подруга просто так тобі розказала цю історію...але ж в тебе все інакше...твій коханий просто неможе бути таким тому, що просто неможе такого бути...І от подруга вже пішла додому, а ти сидиш і всілякі дурні думки лізуть в голову...а раптом...потім починаєш йому дзвонити і боронь Боже він не візьме трубку (пофіг шо 2-га ночі), потім намагаєшся залізти в його пошту, при нагоді, почитати смс-ки, пробиваєш кишені, винююхуєш одяг і т.д....Ти щось шукаєш...хоча насправді шукати нічого, але хто шукає - той знаходить. І в один прекрасний день - таки є! Довга волосина світлого кольору на його піджаку!!! (а тобі вже байдуже, що вона могла просто потрапити туди в маршрутці, чи ще десь, тому, що ти занадто довго це шукала і нарешті!) Далі ви розстаєтеся з "цією невдячною скотиною якутитаклюбилаавінтакийпідлийзрадник" і ти починаєш аналізувати, що відбулося...і як розумна людина, рано чи пізно дійдеш до висновку, що насправді не відбулося нічого, насправді тебе накрутила подруга, якій мозолило очі те, що у вас все добре у стосунках...Але "невдячноїскотини" вже поряд немає, подруга за кавою тобі "щиро по-жіночому" співчуває, тихенько сміючись собі у кулачок....Якось так...
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 3:
KOZHUH (12.07.2010), Punisher-x3m (12.07.2010), Джалка (12.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 12:27 #1398414   #83
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
В мене достатньо життєвого досвіду.Не така я юна, як вам мабуть здалось.Так ,оступитись може кожен...Я про регулярні походеньки.
та ми тут про всі випадки говорим а не про виключно регулярні. нарахунок регулярних зрад- згідна, тут питання самоповаги виходить на перший план- або ти закриваєш очі на тто і терпиш, знайшовши йому і собі тисячу виправдань, або, усвідомивши, шо це буде ЗАВЖДИ і людину не змінить нічого- викреслюєш таку людину з свого життя. Я- за другий варіант
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (12.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 12:35 #1398424   #84
mira77
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

В жодному випадку не буду туди пхатися. Якщо подруга про це знає і її все влаштовує, то це не моя справа. Так можна і подругу втратити.
mira77 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (12.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 12:41 #1398431   #85
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

[QUOTE='NEO[VENOM];1398403']niusa, от уяви собі ситуацію, твій коханий поїхав у відрядження до Львова. До тебе ввечері приходить подруга, ви п'єте каву, спілкуєтесь і якось так між іншим, подруга тобі розповідає історію, як знайома її знайомої потрапила у ситуацію коли її чоловік поїхав до Києва по роботі, а ввечері там таке витворяв, таке витворяв, жах(а їй все розказала знайома, яка в той час теж була у Києві і його бачила)! І оце вони розійшлися, бо хто з такою скотиною і кобелем жити захоче...Це подруга просто так тобі розказала цю історію...але ж в тебе все інакше...твій коханий просто неможе бути таким тому, що просто неможе такого бути...І от подруга вже пішла додому, а ти сидиш і всілякі дурні думки лізуть в голову...а раптом...потім починаєш йому дзвонити і боронь Боже він не візьме трубку (пофіг шо 2-га ночі), потім намагаєшся залізти в його пошту, при нагоді, почитати смс-ки, пробиваєш кишені, винююхуєш одяг і т.д....Ти щось шукаєш...хоча насправді шукати нічого, але хто шукає - той знаходить. І в один прекрасний день - таки є! Довга волосина світлого кольору на його піджаку!!! (а тобі вже байдуже, що вона могла просто потрапити туди в маршрутці, чи ще десь, тому, що ти занадто довго це шукала і нарешті!) Далі ви розстаєтеся з "цією невдячною скотиною якутитаклюбилаавінтакийпідлийзрадник" і ти починаєш аналізувати, що відбулося...і як розумна людина, рано чи пізно дійдеш до висновку, що насправді не відбулося нічого, насправді тебе накрутила подруга, якій мозолило очі те, що у вас все добре у стосунках...Але "невдячноїскотини" вже поряд немає, подруга за кавою тобі "щиро по-жіночому" співчуває, тихенько сміючись собі у кулачок....Якось так...[/Q
Це зовсім інше...Я про зрадя як факт

Додано через 15 секунд
[QUOTE='NEO[VENOM];1398403']niusa, от уяви собі ситуацію, твій коханий поїхав у відрядження до Львова. До тебе ввечері приходить подруга, ви п'єте каву, спілкуєтесь і якось так між іншим, подруга тобі розповідає історію, як знайома її знайомої потрапила у ситуацію коли її чоловік поїхав до Києва по роботі, а ввечері там таке витворяв, таке витворяв, жах(а їй все розказала знайома, яка в той час теж була у Києві і його бачила)! І оце вони розійшлися, бо хто з такою скотиною і кобелем жити захоче...Це подруга просто так тобі розказала цю історію...але ж в тебе все інакше...твій коханий просто неможе бути таким тому, що просто неможе такого бути...І от подруга вже пішла додому, а ти сидиш і всілякі дурні думки лізуть в голову...а раптом...потім починаєш йому дзвонити і боронь Боже він не візьме трубку (пофіг шо 2-га ночі), потім намагаєшся залізти в його пошту, при нагоді, почитати смс-ки, пробиваєш кишені, винююхуєш одяг і т.д....Ти щось шукаєш...хоча насправді шукати нічого, але хто шукає - той знаходить. І в один прекрасний день - таки є! Довга волосина світлого кольору на його піджаку!!! (а тобі вже байдуже, що вона могла просто потрапити туди в маршрутці, чи ще десь, тому, що ти занадто довго це шукала і нарешті!) Далі ви розстаєтеся з "цією невдячною скотиною якутитаклюбилаавінтакийпідлийзрадник" і ти починаєш аналізувати, що відбулося...і як розумна людина, рано чи пізно дійдеш до висновку, що насправді не відбулося нічого, насправді тебе накрутила подруга, якій мозолило очі те, що у вас все добре у стосунках...Але "невдячноїскотини" вже поряд немає, подруга за кавою тобі "щиро по-жіночому" співчуває, тихенько сміючись собі у кулачок....Якось так...[/Q
Це зовсім інше...Я про зраду як факт

Востаннє редагував Niusa: 12.07.2010 о 12:41. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 12:53 #1398444   #86
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата
Допис від niusa Переглянути допис
Це зовсім інше...Я про зрадя як факт
Як факт? А це як? Як мінімум він має прийти з надітим презервативом додому, або ти має побачити сам акт з іншою, які ще можуть бути факти?
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 12:58 #1398447   #87
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Щось цитата для NEO[VENOM] не вдалась.Це зовсім інше, я про зраду, як факт.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
Як факт? А це як? Як мінімум він має прийти з надітим презервативом додому, або ти має побачити сам акт з іншою, які ще можуть бути факти?
Що ти фігню всяку пишеш? І придираєшся до слів?

Додано через 1 хвилину
Рано, чи пізно все таємне остає явним.

Востаннє редагував Niusa: 12.07.2010 о 12:58. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 13:07 #1398465   #88
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

niusa, не намагайся мене образити))), я не придираюсь, просто прошу мені назвати факт зради.
....це типу приходить чоловік в 3-ій ночі додому з двома кобітами і на твої шоковані очі тихенько тобі шепче на вухо - "тссс, скажи, що ти моя сестра"? Який факт? Ніодна розумна людина не спалиться і не заведе знайомство з людиною, яка теліпає язиком наліво і направо...ІМХО...А руйнувати стосунки на фактах, які накручені, або нашептані доброзичливими подругами - ідіотизм, знову ж таки, ІМХО...)
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 2:
Манюня (12.07.2010), Punisher-x3m (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 23:22 #1398963   #89
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
niusa, з чого ти взяла, що коли зраджують, то погано ставляться до дружини/чоловіка?
в сім*ї в той період найчастіше все добре - не фонтан пристрасті і любові, але така "тиха гавань"
і ніхто і подумати не може, що в цей час у нього/у неї є хтось на стороні
то коли все добре, нашо мені знати про погане?
пи.си. я це гіпотетично розмірковую
Справді - менше знаєш міцніше спиш.
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
А мама навряд чи буде щаслива коли розведеться з любимою людиною ізалишиться сама з розбитим серцем, дітьми і неможливістю прийняти вибачення від чоловіка!
Одне не можу зрозуміти - як можна вважати людину любимою якщо вона тебе зрадила?

У "Божественій комедії", Данте вважає зраду найващим гріхом.

'NEO[VENOM], ми тут говоримо чи варто казати коли вже дізнався. Ну не знаю якхтось може щось дізнатися, але щоб казати то треба знати напевно. Випадки які ти описував справді безглузді - у таких випадках робити скандал неварто, хоча жінка звичайно ж має право знати з ким і чому був її чоловік niusa правильно сказала, що рано, чи пізно все таємне стає явним.
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2010, 23:53 #1398988   #90
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
niusa правильно сказала, що рано, чи пізно все таємне стає явним.
Рано чи пізно- то як? Я особисто знаю кілька випадків в своїх знайомих, коли хтось з пари зрадив (раз чи кілька) і це було багато років тому, так багато, шо вже навіть сам зрадник про то забув, і ніхто нічого не взнав(маю на увазі обмануту половину) і імовірність шо то колись ше вилізе рівна нулю
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
CorwinAlex (13.07.2010), Punisher-x3m (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 00:07 #1398994   #91
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Я особисто знаю кілька випадків в своїх знайомих, коли хтось з пари зрадив (раз чи кілька) і це було багато років тому, так багато, шо вже навіть сам зрадник про то забув, і ніхто нічого не взнав(маю на увазі обмануту половину) і імовірність шо то колись ше вилізе рівна нулю
Сприймаю це, як ще один аргумент за те, щоб не казати. А вдруг ти проболтаєшся?) Вже не рівна нулю
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 07:13 #1399054   #92
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Ніколи не буду вмішуватись. Чужа сім'я - темний ліс.

Цікава стаття на цю тему:
Наверное, ничто не является причиной таких сильных волнений, страхов, подозрений и упрёков, как измена. Каждая женщина хотя бы раз испытывала это гнетущее чувство ревности, когда ей казалось, что её любимый принадлежит ещё кому-то. Есть много способов предотвратить измену мужчины, распознать действительно ли любимый не верен, есть способы, которые позволяют вернуть мужчину в семью. Но важно знать, почему же всё-таки мужчины изменяют. Возможно, именно вы находитесь в «группе риска» и сможете понять, что движет мужчиной, когда он отдаёт своё сердце ещё кому-то.



Ошибка.
Каждый уличённый в измене мужчина, до последнего утверждает, что его преступная связь – всего лишь досадная ошибка, даже если любовница существует в его жизни не первый год. Подумаешь, ошибся, с кем не бывает!
Но иногда, действительно, мужчина совершает поступок, о котором искренне сожалеет. Обычно это разовая случайная связь, внезапная измена, которую он не планировал и не хотел. Сам факт такой измены заставляет мужчину испытывать муки совести. Секс с незнакомкой в командировке, во время корпоративной вечеринки, случайное знакомство - не важно, где и как это было.
Если отношения заканчиваются, не успев начаться, мужчина испытывает чувство вины, это была именно ошибка.

Месть.
Прежде чем упрекать мужчину в измене, следует внимательно посмотреть на себя. А не стала ли я причиной, по которой любимый пошёл «налево»?
Необоснованные упрёки, постоянная ревность побуждают мужчину совершить такой неприглядный поступок для того, чтобы было за что обвинять.
Иногда женщина сама не отличается добродетелью, чрезмерно любит мужское внимание, флиртует, а, может быть, изменяет сама. Мужчина может не подать виду, что знает об изменах, а выбрать такой способ мести, что вполне понятно.

Кризис.
Все мы в определённый момент чувствуем усталость от любых отношений. Заедает быт, угнетают проблемы, появляется холодок. Кто-то в таких случаях пытается поговорить и что-то изменить, а кто-то просто изменяет друг другу.
Устав от отношений, мужчина ищет новых ощущений на стороне. Ни к чему не обязывающие связи дают разрядку и отвлекают от рутины. Иногда такое поведение входит в привычку.

Дурная компания.
Как бы смешно это ни звучало, но многие поступки мужчины совершают из солидарности. Его другу изменила жена, о чём он рассказал на очередном «мальчишнике». Друзья решают помочь несчастному, отвлекают его приятной женской компанией. Из того же чувства солидарности на таких посиделках жёнам могут изменять даже те, в чьи планы это совершенно не входило.
Бывает и так, что в некоторых кругах иметь любовницу чуть ли не обязательное правило, без которого мужчина не может чувствовать себя равным. Круг общения обязывает нас совершать многие поступки, как ни печально, измена иногда входит в представление об успешности.

Любвеобильность.
Бывает и так, что мужчина попросту бабник. Ему сложно оставаться равнодушным по отношению к красивым женщинам, он не может держать себя в руках и поэтому изменяет. Обычно такое поведение заметно сразу, эта черта характера не появляется из ниоткуда и внезапно. Если ваш любимый бабник, вы, скорее всего, знаете это и сознательно пошли на отношения с ним. Переделать такого мужчину очень сложно.

Временная мера.
Иногда мужчина заводит себе временную любовницу, отталкиваясь больше от своих потребностей, нежели повинуясь внезапному порыву. Например, вы решили поехать учиться на длительные курсы, в командировку или завести ребёнка. В определённый момент нехватка секса сделает своё дело, и мужчина может решить проблему таким способом.
Случается и так, что женщина слишком опекает своего любимого, относится к нему больше, как мать. А кому захочется спать с матерью? Мужчин находит на стороне то, чего не получает в других отношениях.

Неуверенность.
С определённого возраста мужчины бывают неуверенными в собственных силах. С возрастом они начинают сомневаться в своей привлекательности и в том, что могут вызвать интерес у женщин. Они боятся лишиться своей мужской силы. Иногда холодность в браке заставляет мужчину думать, что больше он ни на что не годится, если его личная жизнь настолько скучна.
В таких случаях он ищет не новую любовь, а доказательства того, что он ещё может нравиться и удовлетворять. Это может длиться долго, до тех пор, пока не вернётся уверенность в себе и тёплые отношения с женой.

Большая любовь.
Самое страшное, когда мужчина изменяет не просто так, не по ошибке, не по расчёту, а по любви. Жена может держать его самыми разными способами, для этого у большинства женщин достаточно возможностей, но сердцу не прикажешь. В таких случаях мужчина вряд ли разводится, но изменяет, потому что любит другую.
Решить эту ситуацию поможет только время. Любовь на стороне может пройти, а может длиться годами. Иногда удаётся сохранить и брак, и любовь, а иногда ничего.

Есть выражение – кто предупреждён, тот вооружён. Зная причины, по которым ваш мужчина может пойти на измену, легче контролировать его и корректировать себя и своё поведение. Если вы понимаете, что у вашего мужчины достаточно причин для измены, но ваши отношения многое значат для вас, вы сможете исправить ситуацию и не допустить окончательного разрыва. Если же измена уже произошла, вам остаётся анализировать ситуацию и решать, прощать или нет, как быть и что делать. А главное – как не допустить того, чтобы это повторилось.
Важно знать, далеко не все мужчины изменяют, что бы об этом ни говорили все вокруг. И далеко не все женщины толкают мужчин на измену. Крепкие отношения и искренняя любовь способны сохранить верность друг другу на долгие годы и даже на всю жизнь.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 3:
DIC (26.02.2012), Punisher-x3m (13.07.2010), Джалка (13.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 09:45 #1399179   #93
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Talking Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
....це типу приходить чоловік в 3-ій ночі додому з двома кобітами і на твої шоковані очі тихенько тобі шепче на вухо - "тссс, скажи, що ти моя сестра"?

Гы-гы....!
Имело место быть....
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2010, 21:20 #1399829   #94
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Рано чи пізно- то як? Я особисто знаю кілька випадків в своїх знайомих, коли хтось з пари зрадив (раз чи кілька) і це було багато років тому, так багато, шо вже навіть сам зрадник про то забув, і ніхто нічого не взнав(маю на увазі обмануту половину) і імовірність шо то колись ше вилізе рівна нулю
Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Сприймаю це, як ще один аргумент за те, щоб не казати. А вдруг ти проболтаєшся?) Вже не рівна нулю
І зараз ми тебе переконаємо сказати
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 23:27 #1882077   #95
Marisya
Учасник
 
Аватар для Marisya
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

залежно від того який друг, і взагіл від того в яких обставинах все сталося
Marisya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 09:28 #1882196   #96
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Я двічі в житті була в такій ситуації і двічі вирішила відкрити подрузі очі. Перша зреагувала дуже нормально,подякувала і кинула того хлопця,інша ж звинуватила мене в тому що це брехня і я ніби то їй заздрю.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 15:25 #1882443   #97
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від Marisya Переглянути допис
залежно від того який друг, і взагіл від того в яких обставинах все сталося
людина не може знати всі обставини, хіба що сама побувати в них
Minato зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (26.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 15:28 #1882444   #98
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Ліпше в такій ситуації ніколи не бути, бо можна своїми діями нанести такої шкоди непоправної людям і стільки напсути їм і собі, шо потім всьо життя картати себе.

От сиджу і думаю, а чи хотіла б я , шоб мені "відкрили очі" на зраду. Не можу дати чітку відповідь. Швидше б хотіла все-таки знати.
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 19:35 #1882643   #99
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

по сабжу.
1. а звідки я знаю що хтось там точно зраджує.
2. скоріше за все я б не сказав. нащо мені лізти в чужі відносини.
3. може вони так між собою домовились.
4. коли хтось йде "налево" - це дуже велика рідкість, що в "першої" пари все добре.
середньостатистична подружка дівчини, якщо б побачила з іншою, то 90% що розкаже.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2012, 22:50 #1882817   #100
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Якщо ви взнаєте ,що вашій подрузі (другу) зраджує хлопець (чоловік) то чи варта про це їй казати?

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
по сабжу.
середньостатистична подружка дівчини, якщо б побачила з іншою, то 90% що розкаже.
середньостатична подружка - почує(десь шось там) додумає, наплете, прикрасить, доплете ще раз і середньостатична дівчина в це повірить, не бажаючи вияснити правду (тож моя найліпчіша подруга останній місяць часу, йопта!), наламає дров, наварить каші і всьо - поєзд тютю...і опше - всі мужики - казли
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dumko92 (27.02.2012), Vlodko (26.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:52.